You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023 (#1), 2023 (#3), 2022 (#1), 2022 (#23), 2022 (#3), 2021 (#3), 2020 (#1), 2020 (#3), 2019 (#1), 2019 (#3), 2019 (#2), 2018 (#1), 2018 (#2), 2017 (#1), 2017 (#3), 2017 (#2), 2016 (#1), 2016 (#3), 2016 (#2), 2015 (#1), 2015 (#3), 2015 (#2), 2014 (#1), 2014 (#3), 2014 (#2), 2013 (#1), 2013 (#3), 2013 (#2), 2012 (#1), 2012 (#3), 2012 (#2), 2011 (#1), 2011 (#3), 2011 (#2), 2010 (#1), 2010 (#3), 2010 (#2), 2009 (#1), 2009 (#3), 2009 (#2), 2008 (#1), 2008 (#3), 2008 (#2), 2007 (#1).
Results: Junior Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Mahi Tahi
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Blair Currie & James Ingham
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
PUKE
[MERC]
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Blair Currie & James Ingham
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Mahi Tahi
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
PUKE
[MERC]
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Maree Kaati
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Norm Charlton & Kaylin Wren
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
SHGH
[HAMC]
Coached by: Tony Burns
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Maree Kaati
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
SHGH
[HAMC]
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Norm Charlton & Kaylin Wren
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke Jenkins & Peter Simmons
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Bradley Kingma
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tony Gallagher
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
||||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke Jenkins & Peter Simmons
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Nabeel Khan & Kevin Herbison
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Tim Nelson & Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
BPC*
BPC*
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPC*
Composite crew. Coached by: Ted Phelps & Sarah Coatsworth
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Richard Thompson
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones & Mary Jane McCarthy
Boat: Moa
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Tim Nelson & Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Nabeel Khan & Kevin Herbison
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Richard Thompson
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones & Mary Jane McCarthy
Boat: Moa
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Bradley Kingma
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke Jenkins & Peter Simmons
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones & Mary Jane McCarthy
Boat: Tupuola
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke Jenkins & Peter Simmons
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
||||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tony Gallagher
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
BPC*
BPC*
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPC*
Composite crew. Coached by: Ted Phelps & Sarah Coatsworth
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#3
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Sam Voss
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#2
WREC
[WHGG]
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
STCU
STCU
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STCU
[COMC]
Nageesha Samarasekera (stroke), Annaliese Buchannan, Haylie Dwight, Orla Crosbie + Amelia Mitchell (cox)
Coached by: Kenna Lowe & Grace Mitchell
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Kristy Edhouse & Nick Hanna
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#3
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Richmond
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Alyssa George
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Alyssa George
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Robbie Holmes
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Kira Sharrock & Zoe Corboy
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Yazhini Velmurugun (stroke), Yasmin Drake, Sacha Worthington, Sophie Barlow + Stephen Jackson-Potter (cox)
Coached by: Jason Parris-Oswald & Tim Nelson
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Sam Voss
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Hayley Cornelius & Allen Ward
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Caleb Shepherd
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Antoneo Van Deursen
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Vlado
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Caleb Shepherd
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Antoneo Van Deursen
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Vlado
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Norm Charlton & Kaylin Wren
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAWC
[TEAW]
Coached by: Alya Mexted
|
|||
Entity
BPC*
BPC*
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPC*
Composite crew. Coached by: Steve Finlayson & Ted Phelps
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Meghan Jolley
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Nick Hanna & Julie Still
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Mansfield
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Anna Noake
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#2
TAWC
Coached by: Alya Mexted
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
STCU
STCU
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STCU
[COMC]
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Joel Clayton-Greene
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#3
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Nick Hanna & Julie Still
|
|||
Entity
STCU
STCU
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STCU
[COMC]
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Anna Noake
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#2
TAWC
Coached by: Alya Mexted
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Norm Charlton & Kaylin Wren
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Meghan Jolley
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAWC
[TEAW]
Coached by: Alya Mexted
|
|||
Entity
BPC*
BPC*
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPC*
Composite crew. Coached by: Steve Finlayson & Ted Phelps
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Mansfield
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Joel Clayton-Greene
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Nabeel Khan & Kevin Herbison
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Nabeel Khan & Kevin Herbison
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Steven Odinot
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Bruce Jones & Victoria Goodwin
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Kayden Simmons (stroke), Oscar Aabenhus, Dylan Jackson-McClutchie, Ben Gillanders + Ainslee Simmons (cox)
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Steven Odinot
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie Jenkins & Peter Simmons
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Ella Hansen
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Bruce Jones & Victoria Goodwin
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Nabeel Khan & Kevin Herbison
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Rose Abbott
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Nabeel Khan & Kevin Herbison
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HKIC
[HAUR]
Coached by: Jeremy Cryer & Natalie Oneil
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet & Joshua Kelly
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & John Hawke
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Karori
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Ian Bright
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STLN
STLN
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
STLN
[COMC]
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Fergus Keith
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STLN
[COMC]
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Ruby Leverington
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Karori
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
STLN
[COMC]
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Fergus Keith
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Joel Clayton-Greene
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet & Joshua Kelly
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & John Hawke
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HKIC
[HAUR]
Coached by: Jeremy Cryer & Natalie Oneil
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STLN
[COMC]
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Meghan Jolley
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty
Entity
TAUH
TAUH
Waikato/BoP |
Crew
#3
TPOC
[TAUH]
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
STCA
STCA
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
STCA
[WELC]
Coached by: Mereana Taylor & Rose Smart
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Ruby Leverington
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
STMW
STMW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
STMW
[WELC]
Coached by: Mereana Taylor & Rose Smart
Boat: Weka
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Saskia Etherington
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMC
[HLCR]
Coached by: Liam Herder
|
|||
Entity
BPC*
BPC*
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPC*
Composite crew. Coached by: Ted Phelps & Paul Lands
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Liam Herder
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Bradley Kingma
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Scott Brownlee
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tony Gallagher
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie Jenkins & Peter Simmons
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#3
HAMC
Coached by: Liam Herder
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Steven Odinot
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Antoneo Van Deursen
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMC
[HLCR]
Coached by: Liam Herder
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Bradley Kingma
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Antoneo Van Deursen
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Steven Odinot
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
MACL
[SGEC]
Coached by: Tony Gallagher
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Saskia Etherington
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie Jenkins & Peter Simmons
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#3
HAMC
Coached by: Liam Herder
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Liam Herder
|
|||
Entity
BPC*
BPC*
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPC*
Composite crew. Coached by: Ted Phelps & Paul Lands
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Scott Brownlee
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tony Gallagher
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Steven Odinot
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland
Entity
ONEW
ONEW
Auckland |
Crew
#1
MERC
[ONEW]
Coached by: Jim Matchett
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Jeremy Cryer & Natalie Oneil
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Norm Charlton
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Tim Nelson & Jason Parris-Oswald
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Norm Charlton & Kaylin Wren
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Anna Noake
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Maree Kaati
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Alyssa George
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Ad Summa
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Kelly McCann
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie Jenkins & Esthie De Wet
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
CAM*
CAM*
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
CAM*
[GISC]
Hayley Richardson (stroke) (GISC), Bella Swann (GISC), Lulu Jarratt (GISC), Alia Sims (GISC) + Tulson Sparrow (cox) (GISC)
Composite crew. Coached by: Luke McKenzie
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Alyssa George
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Ad Summa
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie Jenkins & Esthie De Wet
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Kelly McCann
|
|||
Entity
CAM*
CAM*
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
CAM*
[GISC]
Hayley Richardson (stroke) (GISC), Bella Swann (GISC), Lulu Jarratt (GISC), Alia Sims (GISC) + Tulson Sparrow (cox) (GISC)
Composite crew. Coached by: Luke McKenzie
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Victoria Goodwin
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Victoria Goodwin
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKDS
[WKOC]
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Bruce Holden
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Bruce Holden & Rhys Laker
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Victoria Goodwin & Bruce Jones
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Rose Abbott
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Bruce Holden & Rhys Laker
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Rose Abbott
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie Jenkins & Peter Simmons
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Bruce Holden
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Victoria Goodwin & Bruce Jones
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Ella Hansen
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#14
NSHC
[WTLB]
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Tom Lieshout (stroke), Kieron Barrington, Solomon Dykes, Oscar McGowan, William Smith, Kupu-John Amoamo, Roman Andrews, Xavier Roshan + Ben Baker (cox)
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Jayden Ward (stroke), Runping Bai, Mareko Ratu, Jack O'Connor, Joshua Ryan, Evan Hu, Gabriel King, Blake McCallum + Haylow Paraha-Senior (cox)
Coached by: Scott Brownlee
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
Ethan Fillmore (stroke), Daniel Cibulskis, Sebastian Laird, Ollie Francis, Mac Reece-Morgan, Jack Turner, Amihuti Misiuata, Vann Kaire + Huey Johnson (cox)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Daniel Cho (stroke), Jackson Grant, Agastya Ravindar, Oliver Poland, Boston Rogers, Joseph Lee, Baylin Jeffery, Eli Roux De Buisson + Kahu Campbell (cox)
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Tom Lieshout (stroke), Kieron Barrington, Solomon Dykes, Oscar McGowan, William Smith, Kupu-John Amoamo, Roman Andrews, Xavier Roshan + Ben Baker (cox)
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Jayden Ward (stroke), Runping Bai, Mareko Ratu, Jack O'Connor, Joshua Ryan, Evan Hu, Gabriel King, Blake McCallum + Haylow Paraha-Senior (cox)
Coached by: Scott Brownlee
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
Ethan Fillmore (stroke), Daniel Cibulskis, Sebastian Laird, Ollie Francis, Mac Reece-Morgan, Jack Turner, Amihuti Misiuata, Vann Kaire + Huey Johnson (cox)
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Daniel Cho (stroke), Jackson Grant, Agastya Ravindar, Oliver Poland, Boston Rogers, Joseph Lee, Baylin Jeffery, Eli Roux De Buisson + Kahu Campbell (cox)
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STCU
[COMC]
Coached by: Kirsty Dunhill & Dylan Burton
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Alya Mexted
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#2
WREC
[WHGG]
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
ROTG
ROTG
Waikato/BoP
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTG
[ROTC]
Coached by: Alastair Riddle & Barbara Neale
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Sam Voss
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Annabelle McRobie
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STLN
[COMC]
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
CARM
CARM
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
CARM
[NSHC]
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
ROSE
[COMC]
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Kristy Edhouse & Alice Woods
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Barbara Neale
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#3
WREC
[WHGG]
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ROTG
ROTG
Waikato/BoP
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTG
[ROTC]
Coached by: Alastair Riddle & Barbara Neale
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Sam Voss
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#2
WREC
[WHGG]
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Kristy Edhouse & Alice Woods
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STLN
[COMC]
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
|||
Entity
CARM
CARM
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
CARM
[NSHC]
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
CARM
CARM
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
CARM
[NSHC]
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Annabelle McRobie
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Barbara Neale
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Sam Voss
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Matt Amey
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STCU
STCU
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STCU
[COMC]
Coached by: Kirsty Dunhill & Dylan Burton
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Alya Mexted
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Barbara Neale
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
ROSE
[COMC]
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#3
WREC
[WHGG]
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#3
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GGHS
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie Jenkins & Esthie De Wet
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Victoria Goodwin
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAWC
[TEAW]
Coached by: Les Craig
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#3
TAWC
[TEAW]
Coached by: Les Craig
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Victoria Goodwin & Martin Simoncelli
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Steven Odinot
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Victoria Goodwin
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAWC
[TEAW]
Coached by: Les Craig
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Tupuola
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#2
TAWC
Coached by: Les Craig
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland
Entity
ONEW
ONEW
Auckland |
Crew
#1
MERC
[ONEW]
Coached by: Jim Matchett
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet
|
|||
Entity
STMW
STMW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
STMW
[WELC]
Coached by: Mereana Taylor & Rose Smart
Boat: Weka
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Ruby Leverington
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Ruby Leverington
|
|||
Entity
STMW
STMW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
STMW
[WELC]
Coached by: Mereana Taylor & Rose Smart
Boat: Weka
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Karori
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Alyssa George
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Caleb Shepherd
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: St Patricks
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Caleb Shepherd
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: St Patricks
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Maree Kaati
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Ash Bright
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Renee le Clerc Powell (stroke), Imogen Williams, Hinewai Baltus, Milli-Ana Powell + Brooke McAsey (cox)
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Maree Kaati
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Ash Bright
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Renee le Clerc Powell (stroke), Imogen Williams, Hinewai Baltus, Milli-Ana Powell + Brooke McAsey (cox)
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Jeremy Cryer & Natalie Oneil
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
|
|||
Entity
STCU
STCU
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STCU
[COMC]
Genevieve Lyne (stroke), Annaliese Buchannan, Nageesha Samarasekera, Savannah Bargh + Linaya Karanatillake (cox)
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Mallory Orr
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Jason Parris-Oswald & Tim Nelson
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Jeremy Cryer & Natalie Oneil
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
STCU
STCU
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STCU
[COMC]
Genevieve Lyne (stroke), Annaliese Buchannan, Nageesha Samarasekera, Savannah Bargh + Linaya Karanatillake (cox)
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Jason Parris-Oswald & Tim Nelson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Mallory Orr
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Nabeel Khan & Kevin Herbison
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Bradley Kingma
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
Coached by: Victoria Goodwin & Martin Simoncelli
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Antoneo Van Deursen
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAWC
[TEAW]
Coached by: Les Craig
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Nabeel Khan & Kevin Herbison
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Steven Odinot
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
Coached by: Victoria Goodwin & Martin Simoncelli
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Antoneo Van Deursen
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Nabeel Khan & Kevin Herbison
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Steven Odinot
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Nabeel Khan & Kevin Herbison
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Bradley Kingma
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAWC
[TEAW]
Coached by: Les Craig
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Steven Odinot
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#3
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie Jenkins & Joshua Kelly
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BPCC
[BTHC]
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
SHGH
[HAMC]
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Ruby Leverington
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Meghan Jolley
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
SHGH
[HAMC]
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
WNGC
WNGC
Whanganui
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
WNGC
[UNWC]
Coached by: Bob Evans
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BPCC
[BTHC]
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Ruby Leverington
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Meghan Jolley
|
|||
Entity
STMW
STMW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
STMW
[WELC]
Coached by: Mereana Taylor & Rose Smart
Boat: Weka
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMC
[HLCR]
Coached by: Blair Currie & James Ingham
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Ella Hansen
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Kio
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#4
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: John Cook
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Antoneo Van Deursen
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMC
[HLCR]
Coached by: Blair Currie & James Ingham
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Kio
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Mahi Tahi
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Ella Hansen
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#4
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
ROTO
ROTO
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[ROTO]
Coached by: Blair Currie & James Ingham
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Mansfield
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
|||
Entity
BPC*
BPC*
Bay of Plenty
Entity
ACGT
ACGT
Waikato/BoP |
Crew
#1
BPC*
[ACGT]
Composite crew. Coached by: Ted Phelps & Steve Finlayson
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Zoe Corboy & Kira Sharrock
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie Jenkins & Esthie De Wet
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Amelia Barrell
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WREC
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Mansfield
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Zoe Corboy & Kira Sharrock
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WREC
[WHGG]
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Alyssa George
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Sam Voss
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Amelia Barrell
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#3
WREC
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie Jenkins & Esthie De Wet
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Anne Field
|
|||
Entity
STCA
STCA
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
STCA
[WELC]
Coached by: Mereana Taylor & Rose Smart
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BPCC
[BTHC]
Coached by: Bruce Wills & Roberto Romersa
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Robbie Holmes
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Zoe Corboy & Kira Sharrock
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke Jenkins & Peter Simmons
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Sam Knapton (stroke), Luka Hagger, Kohl van den Anker, Adam Albert-May + Trey Hemingway-Hamblyn (cox)
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Nabeel Khan & Kevin Herbison
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Robin Clarke & Isabel Knight
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones & Mary Jane McCarthy
Boat: Matairangi
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie Jenkins & Peter Simmons
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#4
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Tim Nelson & Max Calvert
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Sam Knapton (stroke), Luka Hagger, Kohl van den Anker, Adam Albert-May + Trey Hemingway-Hamblyn (cox)
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Nabeel Khan & Kevin Herbison
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Robin Clarke & Isabel Knight
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie Jenkins & Peter Simmons
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Luke Jenkins & Peter Simmons
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Tim Nelson & Max Calvert
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones & Mary Jane McCarthy
Boat: Matairangi
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#4
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Olivia Henry (stroke), Maia Calcinai, Charlise Davison, Molly McClintock, Kellee Cryer, Sophie Hunter, Peyton Barnard, Zara O'Leary + Letizia Hay (cox)
Coached by: Norm Charlton & Kaylin Wren
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Talia Chatfield (stroke), Annabel Savage, Charlotte Mawston, Maeve Lockett, Payton Berry, Isabella Davies, Sacha van der Net, Kathryn Farac + Grace Kennedy (cox)
Coached by: Ash Bright & Ian Bright
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Olivia Henry (stroke), Maia Calcinai, Charlise Davison, Molly McClintock, Kellee Cryer, Sophie Hunter, Peyton Barnard, Zara O'Leary + Letizia Hay (cox)
Coached by: Norm Charlton & Kaylin Wren
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Talia Chatfield (stroke), Annabel Savage, Charlotte Mawston, Maeve Lockett, Payton Berry, Isabella Davies, Sacha van der Net, Kathryn Farac + Grace Kennedy (cox)
Coached by: Ash Bright & Ian Bright
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Bruce Holden & Caleb Shepherd
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Caleb Shepherd & Bruce Holden
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: St Patricks
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Bruce Holden & Caleb Shepherd
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Caleb Shepherd & Bruce Holden
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: St Patricks
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Sam Voss
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Annabelle McRobie
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Barbara Neale
|
|||
Entity
STCU
STCU
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
STCU
[COMC]
Coached by: Kenna Lowe & Grace Mitchell
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Robbie Holmes
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Hayley Cornelius & Allen Ward
|
|||
Entity
CARM
CARM
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
CARM
[NSHC]
Coached by: Chris Brake
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Cate Kuggeleijn (stroke), Isobella Oxton-Doubleday, Caitlin Cotter, Isla McDonald + Maddy Peacocke (cox)
Coached by: Karl Manson & Alyssa George
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Alya Mexted
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie Jenkins & Esthie De Wet
|
|||
Entity
CAMP
CAMP
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
CAMP
[GISC]
Coached by: Luke McKenzie
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Sam Voss
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Matairangi
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Kristy Edhouse & Richard Thompson
|
|||
Entity
ROTG
ROTG
Waikato/BoP
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTG
[ROTC]
Coached by: Alastair Riddle & Barbara Neale
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Alyssa George
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Hayley Cornelius & Allen Ward
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Scott Brownlee
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Scott Brownlee
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#4
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Scott Brownlee
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Scott Brownlee
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#4
SHAK
[AKLC]
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
SHGH
[HAMC]
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Amelia Barrell
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLG
[NSHC]
Coached by: Mallory Orr
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Mallory Orr
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
SHGH
[HAMC]
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Amelia Barrell
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLG
[NSHC]
Coached by: Mallory Orr
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Mallory Orr
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Dillon Cable (stroke), Connor Brownlee, Mason Bowker, Cash Filipo, Rory Bourke, Nicholas Bourne, Ben McNae, Max Bunting + Ezra Scott (cox)
Coached by: Bruce Holden
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
Vin Marsden (stroke), Millar Gardiner, Ngawai Amoamo, Lachlan Dwyer, Henry Johnston, Caleb Ensil, James Fleming, Patrick Mitchell + Rueben de La Rosa (cox)
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Benjamin Klein (stroke), Ben Gillanders, Kayden Simmons, Oscar Aabenhus, Charlie Sampson, Dylan Jackson-McClutchie, Jack Bacon, Louis Steverson + Ainslee Simmons (cox)
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Maree Kaati
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Maree Kaati
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet & Joshua Kelly
|
|||
Entity
STMW
STMW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
STMW
[WELC]
Coached by: Mereana Taylor & Rose Smart
Boat: Kau Point
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Maree Kaati
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Maree Kaati
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#2
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet & Joshua Kelly
|
|||
Entity
STMW
STMW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
STMW
[WELC]
Coached by: Mereana Taylor & Rose Smart
Boat: Kau Point
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Caleb Shepherd & Bruce Holden
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Tupuola
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Victoria Goodwin
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Caleb Shepherd & Bruce Holden
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Victoria Goodwin
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Tupuola
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Joel Clayton-Greene
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Alya Mexted
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Meghan Jolley
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLG
[NSHC]
Coached by: Anna Noake
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Norm Charlton
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Coached by: Anna Noake
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Nick Hanna & Ted Phelps
|
|||
Entity
STCU
STCU
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STCU
[COMC]
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Sam Grant & Meghan Jolley
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Victoria Goodwin
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Moa
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Victoria Goodwin
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Victoria Goodwin
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Bradley Kingma
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: James Ingham & Blair Currie
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Rikyla Kennedy (stroke), Annabel Webber, Allegra Healy, Maddi Fox, Sophia Maude, Amelia Jordan, Zara Bosch, Adriana Ramirez + Lyla Carrancho (cox)
Coached by: Kelly McCann
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
Klaudia Horsfall (stroke), Alexi Buchanan, Grace Fuller, Paige Aylward, Ruby McMahon, Maeve Barnard, Isla Bell, Addison Watts + Ruby Massey (cox)
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLG
[NSHC]
Charli Barron (stroke), Maddie Anderson, Sophia Howker, Emily Turner, Jaemay Tan, Addy Viljoen, Ivy Lundon, Pippa Farrington + Samara Howden-Waugh (cox)
Coached by: Kelly McCann
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
WTLG
[NSHC]
Rikyla Kennedy (stroke), Annabel Webber, Allegra Healy, Maddi Fox, Sophia Maude, Amelia Jordan, Zara Bosch, Adriana Ramirez + Lyla Carrancho (cox)
Coached by: Kelly McCann
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
Klaudia Horsfall (stroke), Alexi Buchanan, Grace Fuller, Paige Aylward, Ruby McMahon, Maeve Barnard, Isla Bell, Addison Watts + Ruby Massey (cox)
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
WTLG
[NSHC]
Charli Barron (stroke), Maddie Anderson, Sophia Howker, Emily Turner, Jaemay Tan, Addy Viljoen, Ivy Lundon, Pippa Farrington + Samara Howden-Waugh (cox)
Coached by: Kelly McCann
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Robin Clarke
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Robin Clarke
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Sam Knapton (stroke), Luka Hagger, Kohl van den Anker, Adam Albert-May + Trey Hemingway-Hamblyn (cox)
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Robin Clarke
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#13
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones & Mary Jane McCarthy
Boat: Matairangi
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Robin Clarke
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Sam Knapton (stroke), Luka Hagger, Kohl van den Anker, Adam Albert-May + Trey Hemingway-Hamblyn (cox)
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Norm Charlton & Kaylin Wren
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
STPC
[CAMC]
Coached by: Norm Charlton & Kaylin Wren
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet & Joshua Kelly
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Maree Kaati
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Jason Parris-Oswald & Tim Nelson
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Jeremy Cryer & Natalie Oneil
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
HOWI
[AKLC]
Coached by: Tim Nelson & Max Calvert
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Norm Charlton & Kaylin Wren
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Jeremy Cryer & Natalie Oneil
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
HOWI
[AKLC]
Coached by: Jason Parris-Oswald & Tim Nelson
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
STPC
[CAMC]
Coached by: Norm Charlton & Kaylin Wren
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet & Joshua Kelly
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Maree Kaati
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
HOWI
[AKLC]
Coached by: Tim Nelson & Max Calvert
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
Alex Hindmarsh (stroke), Harry Cornelius, Benjamin Adelinger-Smith, Oscar McFarlane + Ethan Bowen (cox)
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt & Leighton Hale
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
SHAK
[AKLC]
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Tom Leonard
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#12
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Victoria Goodwin
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Sam Grant & Jamie Vukovich
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Liam Herder
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Isabel Knight
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tony Gallagher & Trish Fenton
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Antoneo Van Deursen
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Liam Herder
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
BPC*
BPC*
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPC*
Lennox Lloyd (stroke) (BPCC), Jamie Locke (TGBC), Jesse Kingsnorth (TGBC), Quentin Dubois (BPCC) + Willow Scott (cox) (BPCC)
Composite crew. Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#11
NSHC
[WTLB]
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#2
ROTC
Coached by: Steven Odinot
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Isabel Knight
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
MACL
[SGEC]
Coached by: Tony Gallagher & Trish Fenton
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKOC
[SJHM]
Coached by: Kylee Corboy & Antoneo Van Deursen
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Steven Odinot
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Drew Tierney & Sam Morgan
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Jeremy Cryer & Natalie Oneil
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WREC
[WHGG]
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Mansfield
|
B Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet & Joshua Kelly
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STLN
[COMC]
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Barbara Neale
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Amelia Barrell
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
STCA
STCA
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
STCA
[WELC]
Coached by: Mereana Taylor & Rose Smart
|
C Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet & Joshua Kelly
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
STLN
[COMC]
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
STMW
STMW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
STMW
[WELC]
Coached by: Mereana Taylor & Rose Smart
Boat: Kau Point
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#3
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Joel Clayton-Greene
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HKIC
[HAUR]
Coached by: Jeremy Cryer & Natalie Oneil
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
STLN
[COMC]
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet & Joshua Kelly
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMB
[CAMC]
Coached by: Karl Manson & Joel Clayton-Greene
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMC
[HLCR]
Coached by: Georgia Allen
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#2
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SAMU
[WELC]
Coached by: Jamie Fitzgerald
Boat: Mansfield
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
STCA
STCA
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
STCA
[WELC]
Coached by: Mereana Taylor & Rose Smart
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
STLN
[COMC]
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#3
HKIC
[HAUR]
Coached by: Faith Ball
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Zoe Corboy & Kira Sharrock
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Coached by: Morgan Blind & Roy Pickard
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
STPC
[CAMC]
Coached by: Kaylin Wren & Amelia Barrell
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Barbara Neale
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GGHS
[GISC]
Coached by: Esthie De Wet & Joshua Kelly
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WREC
[WHGG]
Coached by: Chris Williams & Stewart Widger
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
QMAR
[STAC]
Coached by: Oliver Fahey & Bianca Martin
|
|||
Entity
TPOC
TPOC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TPOC
Coached by: Craig Martin
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKDS
[WKOC]
|
|||
Entity
STMW
STMW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
STMW
[WELC]
Coached by: Mereana Taylor & Rose Smart
Boat: Kau Point
|
A Final | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Kamira Haggie
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#2
HAMC
Coached by: Kamira Haggie
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GBHS
[GISC]
Coached by: Joshua Kelly
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#2
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Nabeel Khan & Kevin Herbison
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
STPC
[CAMC]
Coached by: Chris Thorsen
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Gary McAdams
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMB
[CAMC]
Coached by: Josh Toa & Kerry Wilkins
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Kevin Herbison & Sophie Herbison
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
PUKE
[MERC]
Coached by: Brendon Grey & Ashleigh Klatt
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
SPTW
[WELC]
Coached by: Rex Jones
Boat: Mahi Tahi
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Steven Odinot
|
Social