Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AVSG
Coached by: Todd Petherick
- Click to expand crew ⇨
AVSG
AVSG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Campbell Lowe
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Campbell Lowe
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CGHS
Coached by: Phoebe Spoors & Georgia Meates
- Click to expand crew ⇨
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
COLU
Coached by: Alex Gibb
- Click to expand crew ⇨
COLU
COLU
Otago
Otago
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
DUNS
Coached by: Shaun Trask
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#1
MARN
- Click to expand crew ⇨
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
MLBG
- Click to expand crew ⇨
MLBG
MLBG
Marlborough
Marlborough
Crew
#2
MLBG
- Click to expand crew ⇨
MLBG
MLBG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
OGHS
Coached by: Michela Verwey
- Click to expand crew ⇨
OGHS
OGHS
Otago
Otago
Crew
#1
PIOP
Coached by: Allen Loomb & Wayne Asplin
- Click to expand crew ⇨
PIOP
PIOP
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#2
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
RAHS
Coached by: Armin Svoboda & Fe McLachlan
- Click to expand crew ⇨
RAHS
RAHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
RAHS
Coached by: Armin Svoboda & Fe McLachlan
- Click to expand crew ⇨
RAHS
RAHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
RONC
Coached by: Geoff McCrostie
- Click to expand crew ⇨
RONC
RONC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
RONC
Coached by: Geoff McCrostie
- Click to expand crew ⇨
RONC
RONC
Canterbury
Canterbury
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SAMU
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHGH
- Click to expand crew ⇨
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SLDG
Coached by: Russell Everett
- Click to expand crew ⇨
SLDG
SLDG
Southland
Southland
Crew
#2
SLDG
Coached by: Ian Hamilton
- Click to expand crew ⇨
SLDG
SLDG
Southland
Southland
Crew
#1
STHI
Coached by: Lauren Farnden & Katherine Millar
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#2
STHI
Coached by: Lauren Farnden & Katherine Millar
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#1
STPC
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Matt Korn
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#2
TAKA
Coached by: Matt Korn
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TRGG
Coached by: Toby Patton & Laura Bonney
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
TRGG
Coached by: Toby Patton & Laura Bonney
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#3
TRGG
Coached by: Toby Patton & Laura Bonney
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
VILL
Coached by: Dale Maher & Michelle Barry
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WLGC
Coached by: Mark Ware
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social