Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ASHB
Coached by: Steve Beveridge
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Campbell Lowe
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CGHS
Coached by: Michael Petherick
- Click to expand crew ⇨
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CROM
- Click to expand crew ⇨
CROM
CROM
Otago
Otago
Crew
#1
DIOC
Coached by: Olivia Hartstone
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
HLCR
Coached by: Aimee Pink
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
JPCR
Coached by: Chris Pearson
- Click to expand crew ⇨
JPCR
JPCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
KAVA
Coached by: Kevin Duggan & John Parnell
- Click to expand crew ⇨
KAVA
KAVA
Otago
Otago
Crew
#1
MLBG
- Click to expand crew ⇨
MLBG
MLBG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NCOG
Coached by: NELC
- Click to expand crew ⇨
NCOG
NCOG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NGTA
- Click to expand crew ⇨
NGTA
NGTA
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
RAHS
Trinity Thompson-Browne (stroke), Haylee James, Katie Pascoe, Esther Gorton + Lauren O'Driscoll (cox)
Coached by: Armin Svoboda & Fe McLachlan
- Click to expand crew ⇨
RAHS
RAHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
ROSE
- Click to expand crew ⇨
ROSE
ROSE
Auckland
Auckland
Crew
#1
RRGS
Coached by: Nigel Atherfold & Chris Newman
- Click to expand crew ⇨
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SAMU
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
Crew
#1
SLDG
Coached by: Doreen Evans
- Click to expand crew ⇨
SLDG
SLDG
Southland
Southland
Crew
#1
STHI
Coached by: Lauren Farnden & Katherine Millar
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#2
STHI
Coached by: Lauren Farnden & Katerine Millar
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#1
STKV
Coached by: Owen Gould
- Click to expand crew ⇨
STKV
STKV
Otago
Otago
Crew
#1
STPC
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Terry Tidbury
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TEKC
Coached by: Rob Holmes
- Click to expand crew ⇨
TEKC
TEKC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRGG
Coached by: Craig Bocock
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WAKA
Coached by: Shane Muir & Allan Ruffell
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#1
WHHS
Coached by: Chris Pearson
- Click to expand crew ⇨
WHHS
WHHS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLGC
Coached by: Mark Ware
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#2
WLGC
Coached by: Mark Ware
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNGC
Coached by: Ian Brider
- Click to expand crew ⇨
WNGC
WNGC
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTKG
- Click to expand crew ⇨
WTKG
WTKG
Otago
Otago
Social