Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ASHB
Coached by: Steve Beveridge
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
COLU
- Click to expand crew ⇨
COLU
COLU
Otago
Otago
Crew
#1
CULI
Coached by: Ian Brider
- Click to expand crew ⇨
CULI
CULI
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
EGGS
- Click to expand crew ⇨
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#1
GGHS
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#2
GGHS
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#2
GLDW
Coached by: Greg Reid
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMG
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
KAVA
Coached by: John Parnell
- Click to expand crew ⇨
KAVA
KAVA
Otago
Otago
Crew
#2
KAVA
Coached by: John Parnell
- Click to expand crew ⇨
KAVA
KAVA
Otago
Otago
Crew
#3
KAVA
Coached by: Glen Sinclair
- Click to expand crew ⇨
KAVA
KAVA
Otago
Otago
Crew
#4
KAVA
Coached by: John Parnell
- Click to expand crew ⇨
KAVA
KAVA
Otago
Otago
Crew
#1
LGBY
Coached by: Anya Mabbott
- Click to expand crew ⇨
LGBY
LGBY
Auckland
Auckland
Crew
#1
MART
Coached by: Lloyd Banton
- Click to expand crew ⇨
MART
MART
Auckland
Auckland
Crew
#1
NAPG
Coached by: Ross Webb & Dick Tripp
- Click to expand crew ⇨
NAPG
NAPG
East Coast
East Coast
Crew
#1
OTUM
Coached by: Toby Patton
- Click to expand crew ⇨
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
QCHA
Coached by: David Bugler
- Click to expand crew ⇨
QCHA
QCHA
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
QMAR
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
Crew
#1
ROSE
Coached by: Peter Moody
- Click to expand crew ⇨
ROSE
ROSE
Auckland
Auckland
Crew
#1
SPLH
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Cunningham
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STKV
Coached by: Owen Gould
- Click to expand crew ⇨
STKV
STKV
Otago
Otago
Crew
#1
STMG
- Click to expand crew ⇨
STMG
STMG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TAKA
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
TEAW
TEAW
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TIMG
Coached by: G Patterson & K Bruce
- Click to expand crew ⇨
TIMG
TIMG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TRGG
Coached by: Duncan Bydeley
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
TRGG
Coached by: Laura Bonney
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRID
Coached by: Chick Hammond
- Click to expand crew ⇨
TRID
TRID
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WHAK
Coached by: Lena Cassidy-Clark & Snow Goldsmith
- Click to expand crew ⇨
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WMEA
- Click to expand crew ⇨
WMEA
WMEA
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
WOOD
Coached by: Rohan Condon
- Click to expand crew ⇨
WOOD
WOOD
East Coast
East Coast
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social