Event Sponsor
Results: Maadi
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
note: ctrl+click the previous/next event above to apply current filters to those events
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
JPCR
JPCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
JPCR
Coached by: Harry Ashby
|
||||
Entity
STBD
STBD
Canterbury |
Crew
#1
STBD
|
||||
Entity
CBHS
CBHS
Canterbury |
Crew
#1
CBHS
Coached by: Logan Keys
|
||||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
||||
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
||||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris
|
||||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Gary Ivamy
|
||||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Mike Westerna & Annabel Ritchie
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Glen Reichardt & Alistair Riddle
|
||||
Entity
LIND
LIND
East Coast |
Crew
#1
LIND
Coached by: Jock MacIntosh
|
||||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast |
Crew
#1
GBHS
Coached by: Matt Rickard & Glenn Barwick
|
||||
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Jim Matchett
|
||||
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#2
WTKB
Coached by: Owen Gould
|
||||
Entity
TUAK
TUAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
TUAK
Coached by: Murray Twining & Chris Betty
|
||||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
|
||||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Steve Menzies & Noel Hendl
|
C Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#1
WTKB
Coached by: Owen Gould
|
||||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
||||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Warrick Fowlie & Florence Blair
|
||||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#2
SCOT
Coached by: Garry Maude & Alistair Hamilton
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
|
||||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Jack Dzenis
|
||||
Entity
AOTE
AOTE
Wellington |
Crew
#1
AOTE
Coached by: Richard Sheppard & Scott McGill
|
||||
Entity
CBHS
CBHS
Canterbury |
Crew
#2
CBHS
Coached by: Logan Keys
|
D Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Steve Beveridge
|
||||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
|
||||
Entity
RONG
RONG
Wellington |
Crew
#1
RONG
Coached by: Sarah Clare & Nathan Wallace
|
||||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Roger Batley & Jack Elkington
|
||||
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: Ray Hamilton
|
||||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Toby Patton
|
||||
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#2
ASHB
Coached by: Steve Beveridge
|
||||
Entity
NAPB
NAPB
East Coast |
Crew
#1
NAPB
Coached by: Mike Trautvetter
|
E Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Barry Banks
|
||||
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
|
||||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Gary Ivamy
|
||||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#2
ROSE
Coached by: Sheryl Harris
|
||||
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#2
TEAW
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
||||
Entity
TUAK
TUAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
TUAK
Coached by: Murray Twining & Chris Betty
|
||||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
||||
Entity
NAPB
NAPB
East Coast |
Crew
#2
NAPB
Coached by: Mike Trautvetter
|