Gender mixed
Class Club Masters
School class
Boat and and
Seats

Monday, 24th March 2014

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 08:00 1 B U17 1X
heat
Race: 1 WMEA1 NELB1 DILW1 CASH1 STKT1 SPLH1 OBHS1 JHAR2
B 08:04 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WNHS1 LIST1 MTAS1 TIMB1 STPC1 STBD1 JHAR3 APAR2
C 08:08     Race: 3 SLDB2 WNHS2 SPTW1 CAMB1 OTUM2 WLCO1 GBHS1
D 08:12     Race: 4 STCC1 BURN1 LIND1 STKT2 ASHB1 STBD2 MLBB1 RONC1
E 08:16     Race: 5 GBHS2 JHAR4 ONSL1 STAN1 SLDB1 ASHB2 CAMB2
F 08:20     Race: 6 JHAR1 MTAS2 ROSE1 OTUM1 LIND2 FRAN1 WLCO2
G 08:24 2 G U17 4+
heat
Race: 1 JHAR1 WTLG1 STKT1 STMG2 WLGC1 WNHS1 COLU1
H 08:28 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 HLCR1 SAMU1 EGGS1 ASHB1 WKDS1 CGHS1 HAUR1
I 08:32     Race: 3 KAPI1 RRGS2 BURN1 CRAI1 STMG1 WKDS2 WTLG2
J 08:36     Race: 4 MLBG1 RAHS1 WAKA1 RRGS1 GGHS1 VILL1 BARA1
K 08:40 3 B U15 2X
heat
Race: 1 STBD1 WHAK1 GLDW1 PUKE3 TIMB1 STAN2 BTHC2 WTKB2
L 08:44 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 MLBB1 STCC1 BURN1 STKV1 JHAR1 RONC1 SPTW2
M 08:48     Race: 3 PUKE4 CAMB1 STCC2 WNHS1 BTHC1 TIMB2 WTLB1
N 08:52     Race: 4 TRGB2 PUKE2 BURN2 WTKB1 JMCG2 TAKA1 NELB1
O 08:56     Race: 5 OBHS1 KHSD2 OBHS2 JMCG1 WNHS2 TRGB3 STPC1
P 09:00     Race: 6 WNHS3 JHAR2 PUKE1 STAN1 STPC2 SPTW1 WLCO1
Q 09:04     Race: 7 WLCO2 TRGB1 SPLH2 KHSD1 WNHS4 ASHB1 WAKA1
R 09:08 4 G U15 4X+
heat
Race: 1 TRID1 TIMG1 SAMU1 QHSD1 RRGS1 STPC1 JHAR1 RRGS3
S 09:12 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 CRAI1 PUKE2 MLBG2 EGGS1 WNHS1 DIOC1 VILL1 TAKA1
T 09:16     Race: 3 TRGG1 TWIZ1 CGHS1 SAMU2 TRGG2 STKV1 BARA1 PUKE1
U 09:20     Race: 4 STHI1 WHAK1 BURN1 GLDW1 KAVA1 MLBG1 MARN1
V 09:24 5 B U18 2-
heat
Race: 1 WMEA1 JPCR1 KGCA1 STCC1 CBHS1 RAHS1 ONSL1
W 09:28 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 CHCO2 STBD1 MTAL1 MTAL2 SHIR1 NAPB1 WLCO1
X 09:32     Race: 3 RAHS2 CHCO1 ROSE1 WNCS1 WHHS1 AOTE1 SPLH1
Y 09:36 6 G U18 2X
heat
Race: 1 ONEW1 CROM1 VILL2 NGTA1 TIMG1 OTUM1
Z 09:40 1-4->Quarter-Final; Rest->Repechage Race: 2 NGTA2 ROSE1 SLDG1 SHGH1 BTHC1 WEGC1 BURN1
A 09:44     Race: 3 KGCA1 WAKA1 HLCR1 STKV1 WNHS1 CHIL1 CRAI1
B 09:48     Race: 4 SMCO1 PUKE1 KAVA1 WHHS1 WNCS2 ROSE2 TRGG1
C 09:52     Race: 5 WAKA2 STHI1 RONC1 STPC1 AOTE1 WNCS1 MARN1
D 09:56     Race: 6 WENT1 VILL1 WTKG1 STMG1 STPC2 WLGC1
E 10:00 7 B U16 4X+
heat
Race: 1 CROM1 MLBB1 STCC1 ONSL1 TRGB1 WTLB1 CBHS2 TAKA1
F 10:04 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 KGCA1 STKT1 CBHS1 STAN2 TRGB2 BTHC1 WNHS1
G 10:08     Race: 3 PUKE1 OTUM1 STAN1 HAMB1 SPLH1 STBD2 OBHS1 WTLB2
H 10:12     Race: 4 WNHS2 WTLB3 WHAK1 STBD1 SHAK3 HAMB2 JPCR1 JMCG1
I 10:16 8 G U16 1X
heat
Race: 1 WHAK1 AVSG2 NGTA1 HAMG1 KAVA2 WTKG1 WTKG2 WOOD2
J 10:20 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SHGN1 RONC1 WNHS1 BTHC2 TRID1 PARA1 HAMG2
K 10:24     Race: 3 WEGC1 MTAS2 DUNS1 SHGN2 SPLH1 CASH1 ROTL1 BURN1
L 10:28     Race: 4 SHLH1 IONA1 STAN1 VERD1 WLGC1 OTUM1 BTHC1
M 10:32     Race: 5 PUKE1 QHSD1 CAMB1 HURU1 MTAS1 TEAW1 WOOD1
N 10:36     Race: 6 QHSD2 HAMG3 KAVA1 GGHS1 NAPG1 AVSG1 HASG1
O 10:40 9 B N18 2X
heat
Race: 1 AGSB1 SHIR1 CBHS1 CAMB1 APAR1 MTAL1 CASH1 TRGB2
P 10:44 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SHIR2 WNHS1 RONC1 TRGB1 NELB1 HAMB1 TIMB2
Q 10:48     Race: 3 WLCO1 WHHS1 NELB2 HAMB2 CASH2 SHAK1 TIMB1
R 10:52     Race: 4 STPC1 MTAL2 ROTL1 CROM1 PUKE1 OBHS1 ASHB1
S 10:56 9A G E N18 8+
heat
Race: 1 DUNS1 COLU1 EGGS1 BARA1 RRGS1 STMG1 STPC1
T 11:16 10 B U17 8+
heat
Race: 1 SPTW1 CHCO1 SPLH1 STBD1 HAMB1 SHAK1 CHCO2 AGSB1
U 11:20 11 G U17 4X+
heat
Race: 1 EGGS1 MACL1 TRGG1 WNCS1 ASHB1 MTAL1 RRGS1 WNHS2
V 11:24 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 ROSE1 VILL1 MLBG1 WLGC1 SHGN1 RAHS1 MARN1 GLDW1
W 11:28     Race: 3 JPCR1 PUKE1 WHHS1 RONC1 ROTG1 SLDG1 ROTL1
X 11:32     Race: 4 GGHS1 BURN1 CAMB2 KGCA1 WAKA1 SAMU1 TRGG2
Y 11:36     Race: 5 HAMG1 CAMB1 WNHS1 JHAR1 DIOC1 WKDS1 EGGS2
Z 11:40 12 B L18 4+
heat
Race: 1 WENT1 STAN1 WTLB1 WNCS1 STBD1 SHAK2
A 11:44 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 WNHS1 TAKA1 GLDW1 SHAK1 CHCO2
B 11:48     Race: 3 JHAR1 BURN1 WLCO1 WAKA1 MLBB1 TIMB1
C 11:52     Race: 4 WHHS1 ONSL1 SJHM1 CHCO1 AOTE1
D 11:56 13 G U15 4+
heat
Race: 1 WKDS2 DUNS1 KAPI1 SHGH1 STMG2 WTLG1 STHI2 SAMU2
E 12:00 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 RRGS1 MARN1 DIOC1 AVSG1 SAMU1 JHAR1 WNHS1
F 12:04     Race: 3 MLBG1 BARA1 WKDS1 WTLG3 CGHS1 TRGG1 WTLG2
G 12:08     Race: 4 STHI1 STMG1 SHGH2 CRAI1 RRGS2 HAUR1 BURN1
H 12:12 14 B U18 4X+
heat
Race: 1 ROSE1 HAMB2 SPTW1 SHIR1 KGCA1 STAN1
I 12:16 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 STBD1 WHAK1 AGSB2 STPC1 STCC1 TIMB1
J 12:20     Race: 3 STPA1 CBHS1 WTLB1 RAHS1 HAMB1 WLCO1
K 12:24 15 G U18 2-
heat
Race: 1 NGTA1 HLCR1 KAPI1 CRAI1 MLBG1 WENT1
L 12:28 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 CHIL1 CGHS1 STHI1 BARA1 HAMG1
M 12:32     Race: 3 WLGC1 NGTA2 GLDW1 WKDS1 RRGS1 ROSE1
N 12:36 16 B U16 4+
heat
Race: 1 STBD2 HAMB2 WNHS2 SJHM1 OBHS1 JPCR1 CAMB1 CHCO2
O 12:40 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WTKB1 WTLB1 AOTE1 PUKE1 STPA1 ONSL1 CHCO1
P 12:44     Race: 3 TRGB1 SPTW1 WLCO1 WNHS1 SHAK2 TAKA1 AGSB1
Q 12:48     Race: 4 WTLB2 STAN1 HAMB1 STBD1 MLBB1 TRGB2 STCC1
R 12:52 17 G U16 8+
heat
Race: 1 MLBG2 BARA1 WLGC1 COLU1 EGGS1 DUNS1
S 12:56 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 RRGS1 BURN1 MLBG1 WKDS1 STMG1 EGGS2
T 13:00     Race: 3 CGHS1 DIOC1 SHGH1 NCOG1 TAKA1 STMG2
U 13:04 17A B E N18 8+
heat
Race: 1 SHIR1 STBD2 SPLH1 SJHM1 HAMB1
V 13:08 1->Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2 SCOT1 STBD1 NELB1 CHCO1
W 13:12 18 G L18 4+
heat
Race: 1 MLBG1 BARA1 STMG1 WAKA1 WTLG1
X 13:16 1->Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2 CGHS1 ROSE1 WNHS1 STKT1 STPC1
Y 13:20 19 B U17 2X
heat
Race: 1 SPTW1 KGCA2 TEAW1 RONC1 WLCO3 TIMB1 OTUM1 SPLH1
Z 13:24 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SLDB1 AGSB1 WLCO1 STLN1 LIND1 PUKE4 WHAK1
A 13:28     Race: 3 CROM1 ASHB2 SPTW2 HAMB1 WENT2 ROSE1 WAKA2
B 13:32     Race: 4 ASHB1 SHAK1 WNCS1 STAN2 DUNS1 SCOT1
C 13:36     Race: 5 WHHS1 PUKE1 GBHS1 TRGB1 WNHS1 CAMB1 KGCA1
D 13:40     Race: 6 STKT1 JPCR1 TAKA1 CBHS1 BURN1 PUKE3 JHAR1
E 13:44     Race: 7 WAKA1 WLCO2 PUKE2 STAN1 MLBB1 WENT1 STCC1
F 13:48 20 G U17 1X
heat
Race: 1 TRID1 KAVA2 TRGG1 RAHS2 CROM1 STKV1 HAMG1 WLGC1
G 13:52 1-3->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SHGN2 WHAK1 QMAR2 GGHS1 OTUM2 TEKC1 WTLG1
H 13:56     Race: 3 HAMG2 BURN1 WHAK2 WAKA1 ROTG1 CROM2 NGTA1
I 14:00     Race: 4 SMCO1 PUKC1 WOOD1 PARA1 NAPG1 SHGN3 QMAR1
J 14:04     Race: 5 MTAL1 WNCS1 SMCO2 IONA1 COLU1 KAVA1 GGHS2 WAKA2
K 14:08     Race: 6 WOOD2 MACL2 STKV2 TEAW1 WNHS2 SHGN1 ROTG2 HURU1
L 14:12     Race: 7 EGGS1 WHHS1 RAHS1 ASHB1 MACL1 SHLH2 PUKE1
M 14:16     Race: 8 SHLH1 CHIL1 SLDG1 VERD1 STHI1 SPLH1 OTUM1
N 14:20 21 B U15 8+
heat
Race: 1 CBHS1 MACL1 STAN1 AGSB1 SHAK1 TAKA1
O 14:24 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 STKT1 AGSB2 WTLB1 AQUI1 WNHS1 HAMB1
P 14:28 22 G N18 2X
heat
Race: 1 SAMU1 TRGG2 MLBG2 HUAN1 STHI1 BTHC1 STAN1
Q 14:32 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 COLU1 CASH1 WHAK1 ROTG1 KGCA1 WNHS2 NAPG1
R 14:36     Race: 3 BARA1 CRAI1 VILL1 CGHS1 RONC1 SAMU2
S 14:40     Race: 4 PUKE3 COLU2 WEGC1 HAMG1 AVSG1 WKDS1 PUKE2
T 14:44     Race: 5 PARA1 STHI2 STPC1 RAHS1 ASHB1 BTHC2 CAMB1
U 14:48     Race: 6 TAWA1 WNHS3 STKV1 MLBG1 TRGG1 WHAK2 ASHB2
V 14:52     Race: 7 PUKE1 GLDW1 WNHS1 MARN1 TRID1 STPC2
W 15:12 23 B U18 4+
heat
Race: 1 WTLB1 STBD2 MLBB1 STCC1 CHCO1 NAPB2
X 15:16 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 WAKA1 CHCO2 HAMB1 WLCO1 RAHS1 AQUI1
Y 15:20     Race: 3 NAPB1 AOTE1 CBHS1 MTAL1 AGSB1 WAKA2
Z 15:24     Race: 4 WHHS1 WNCS1 STBD1 KGCA1 MACL1
A 15:28 24 G U18 4+
heat
Race: 1 KAPI1 WENT1 CGHS1 WKDS2 STMG1 WTLG2
B 15:32 1,2->A Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 NGTA1 WKDS1 CRAI1 WTLG1 WTKG1 WLGC1
C 15:36 25 G U16 4X+
heat
Race: 1 WLGC3 BURN1 SHGH1 CGHS1 EGGS1 RAHS1 WHHS1 TIMG1
D 15:40 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 CAMB1 DUNS2 WLGC1 PUKE1 VILL1 WLGC4 DIOC1
E 15:44     Race: 3 SPLH1 WLGC2 NCOG1 MLBG1 HAMG1 WEGC1 WNHS2
F 15:48     Race: 4 HAMG2 SLDG1 WTKG1 BURN2 TRGG1 RRGS1 JPCR1
G 15:52     Race: 5 STPC1 HLCR1 ROTL1 MTAS1 STHI1 WNHS1 TRID1
H 15:56     Race: 6 MLBG2 QHSD1 PUKE2 SLDG2 RONC1 TAKA1 ROSE1
I 16:00 26 B U16 2X
heat
Race: 1 WAKA1 MLBB2 SPTW1 TRGB2 CAMB1 JPCR1 WHAK1 SPLH2
J 16:04 1-4->Quarter-Final; Rest->Repechage Race: 2 MTAL1 STPC1 PUKE1 APAR1 MTAS1 SPLH1
K 16:08     Race: 3 WTKB1 STKV1 ONSL1 SJHM1 TWIZ1 CAMB3 CROM1 WLCO2
L 16:12     Race: 4 SHIR1 SHAK1 WLCO1 DUNS1 WTLB1 TRGB1 WNCS1
M 16:16     Race: 5 SPTW2 STAN1 CAMB2 SCOT1 TIMB1 STCC1 MLBB1 CROM2
N 16:20     Race: 6 OTUM1 JMCG2 TAKA2 STLN1 WNHS1 JMCG1 TRGB3
O 16:24     Race: 7 GLDW1 STKT1 ONSL2 OTUM2 TAKA1 KGCA1 TIMB2
P 16:28 27 G U18 1X
heat
Race: 1 TEAW1 HAMG1 SLDG1 PUKC1 CAMB1 CHIL3 KATI1 STHI1
Q 16:32 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 NGTA1 MLBG1 EGGS1 WENT1 PUKE1 TRGG1 RRGS1 TEAW2
R 16:36     Race: 3 MLBG2 WTKG1 BTHC1 JPCR1 VILL1 STKV1 QCHA1 TEKC1
S 16:40     Race: 4 WHHS1 NAPG1 WLGC1 WNHS1 HLCR1 KAVA1 TIMG1 ROSE1
T 16:44     Race: 5 OTUM1 STPC1 KAVA2 DIOC1 COLU1 SHLH1 MART1
U 16:48 28 B U18 1X
heat
Race: 1 WENT1 TAKA1 GLDW1 STCC2 DILW1 SHAK1 WNHS1
V 16:52 1-4->Quarter-Final; Rest->Repechage Race: 2 LIND1 MTAL1 MANC1 STBD3 NELB1 BURN2
W 16:56     Race: 3 ROSE2 FRAN1 GBHS1 KAVA1 SPTW1 STPA1 STBD1
X 17:00     Race: 4 TIMB2 SLDB1 AQUI1 SPLH2 ROSE1 JHAR2 SJHM1
Y 17:04     Race: 5 BURN1 JHAR1 WLCO1 JMCG1 SCOT1 ONSL2 SMCO1
Z 17:08     Race: 6 STBD2 ROTL1 STCC1 TIMB1 ONSL1 SPLH1
A 17:12 29 G U15 2X
heat
Race: 1 PUKE2 BURN1 TWIZ1 TAKA1 JHAR1 WTKG1 STPC1 SAMU2
B 17:16 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STKV1 ROSE1 PUKE1 WNHS2 TIMG1 CASH1 WNHS1
C 17:20     Race: 3 DUNS2 STHI1 GLDW1 AVSG1 VILL1 PUKE3 TIMG2
D 17:24     Race: 4 TRGG1 TRID1 WEGC1 COLU1 SAMU1 BARA1 STAN1
E 17:28     Race: 5 STPC2 DUNS1 KAVA2 HAMG1 CRAI1 WHAK1 TRGG2
F 17:32     Race: 6 HAUR1 QHSD1 MLBG1 JHAR2 TRID2 SAMU3 WHAK2
G 17:36     Race: 7 TWIZ2 KAVA1 NAPG1 CGHS1 ASHB1 WTLG1 BURN2
H 17:40 30 B U15 4X+
heat
Race: 1 HAMB2 TAKA1 TRGB1 STKT1 TRGB2 PUKE1 STAN1
I 17:44 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 JHAR1 SPTW1 JPCR1 WNHS1 JMCG1 BURN1 STCC1 BTHC1
J 17:48     Race: 3 OBHS1 TIMB1 STPC1 STAN2 PUKE2 SHAK2 CBHS1 STBD1
K 17:52     Race: 4 HAMB3 WTLB1 KHSD1 TAKA2 WNHS2 WLCO1 SHAK1 HAMB1

Tuesday, 25th March 2014

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 08:00 31 G U17 8+
heat
Race: 1 EGGS1 WLGC1 RAHS1 WKDS1 WTLG1
B 08:04 1->Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2 STMG1 SHGH1 MLBG1 EGGS2 RRGS1
C 08:08 32 B U17 4+
heat
Race: 1 WNCS1 CBHS1 STPA1 STBD1 MACL1 ONSL1 CHCO1 SPLH2
D 08:12 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 HAMB2 AOTE1 OBHS1 APAR1 AQUI1 MTAL1 WLCO1
E 08:16     Race: 3 SPLH1 STPC1 ASHB1 AGSB1 JHAR1 DUNS1 TIMB1
F 08:20 33 G L18 2X
heat
Race: 1 MARN1 WNHS2 TRID1 MACL2 PUKE1 WTLG1 TIMG1
G 08:24 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 KAPI1 WTKG1 STPC1 ROSE1 WLGC1 KAVA1 TRGG1
H 08:28     Race: 3 BARA1 STKT1 PUKE2 WNHS3 WAKA1 RONC1 DUNS1 MTAS1
I 08:32     Race: 4 AVSG1 CRAI1 KAVA2 TAKA1 CROM1 WNHS1 RAHS1
J 08:36 34 B L18 2X
heat
Race: 1 TAKA2 SHAK1 SPTW1 RONC1 WENT2 HAMB1 SHIR1
K 08:40 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WLCO4 WENT1 STCC1 SHAK2 CHCO1 MLBB1 WLCO3
L 08:44     Race: 3 RONC2 CROM1 TAKA1 STBD2 TRGB1 WLCO2 WAKA1
M 08:48     Race: 4 BURN1 STAN1 JPCR1 SPTW2 PUKE1 JHAR1 WHHS1
N 08:52     Race: 5 GLDW1 STPC1 WHAK1 STAN2 WLCO1 STBD1 ONSL1
O 08:56 35 G U16 4+
heat
Race: 1 HAMG1 WKDS2 SLDG1 DUNS1 ASHB1 WLGC2 TAKA1
P 09:00 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 CGHS1 RRGS1 MLBG1 CRAI1 MLBG2 TIMG1
Q 09:04     Race: 3 COLU1 WLGC3 WKDS1 BURN1 HLCR1 WTLG1 STMG1
R 09:08     Race: 4 HAUR1 STAN1 STPC1 BARA1 WLGC1 KAPI1 EGGS1
S 09:12 36 B U16 8+
heat
Race: 1 SJHM1 MLBB1 CBHS1 AGSB2 WTLB1 CHCO2
T 09:16 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 STBD2 SHAK1 AGSB1 TRGB1 HAMB2 PUKE1
U 09:20     Race: 3 CHCO1 STBD1 HAMB1 STAN1 WNHS1 SHAK2
V 09:24 37 G U18 4X+
heat
Race: 1 STPC1 BTHC1 MARN1 TRGG2 WEGC1 DIOC1 ROTG1
W 09:28 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 ROSE1 WTKG1 CROM1 TEAW1 RONC1 WNCS1 WAKA1
X 09:32     Race: 3 CAMB1 WENT1 TRGG1 VILL1 WLGC1 NGTA1 KGCA1
Y 09:36 38 B U18 2X
heat
Race: 1 ROSE1 JHAR1 STCC2 ONSL1 RAHS2 ROTL1
Z 09:40 1-2->Semi; Rest->Repechage Race: 2 WHAK1 WHHS1 TAKA1 TEAW1 SMCO1 TRGB1 SPLH2
A 09:44     Race: 3 STBD1 WLCO1 GLDW2 SPTW1 KGCA1 STPC1 SHAK1
B 09:48     Race: 4 SHIR1 STCC1 NELB1 GLDW1 TIMB1 TAKA2
C 09:52     Race: 5 FRAN1 SLDB1 STBD2 WMEA1 SPLH1
D 09:56 39 G U15 8+
heat
Race: 1 STMG2 CRAI1 DUNS1 DIOC1 RRGS1 WKDS1 SHGH1
E 10:00 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 WTLG1 SAMU1 STMG1 BARA1 EGGS1 RRGS2 STHI1
F 10:04 40 B U15 4+
heat
Race: 1 WTKB1 WTLB1 JPCR1 MACL1 CBHS1 WTLB3 WLCO1
G 10:08 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 AQUI2 BURN1 SHAK1 TRGB1 SJHM1 SPLH1 HAMB1
H 10:12     Race: 3 STAN1 STKT1 TAKA1 HAMB2 WTLB2 STBD1 JHAR1
I 10:16     Race: 4 WNHS1 STAN2 AQUI1 AGSB1 HAMB3 STKV1 TAKA2
J 10:20 41 G U17 2X
heat
Race: 1 STAN1 PARA1 BURN2 CAMB1 ROTG1 KGCA1 ASHB1 RAHS1
K 10:24 1-3->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 VILL2 GGHS1 ROSE1 SPLH1 TAKA1 PUKE2 TAWA1 SHGH1
L 10:28     Race: 3 WNHS1 COLU1 PUKE1 MTAL1 HAMG1 SMCO1 WEGC1 WHHS1
M 10:32     Race: 4 HAMG2 SAMU2 WNHS3 STHI1 SLDG1 WNHS2 SHLH1
N 10:36     Race: 5 HAUR1 WNCS1 TRID1 AOTE1 QMAR1 MARN1 VERD1
O 10:40     Race: 6 STKV1 SHGN1 WLGC1 CROM1 VILL1 NGTA1 JHAR2
P 10:44     Race: 7 ROTL1 RAHS2 SAMU1 WTKG1 CRAI1 GLDW1 HUAN1
Q 10:48     Race: 8 CAMB2 RONC1 MACL1 WHAK1 JHAR1 BURN1 ONEW1
R 10:52 42 B U17 4X+
heat
Race: 1 STPA1 SCOT1 PUKE2 SHAK1 STPC1 STBD2 ASHB1
S 10:56 1-2->Semi; Rest->Repechage Race: 2 STBD1 APAR1 HAMB1 WAKA1 TAKA1 WNHS1 AGSB1
T 11:00     Race: 3 OTUM1 WENT1 CAMB2 SPTW1 HAMB2 KGCA1 STCC1
U 11:04     Race: 4 TIMB1 JHAR1 CAMB1 WNCS1 OBHS1 PUKE1
V 11:08     Race: 5 STKT1 CROM1 WLCO1 STAN1 JHAR2 GLDW1
W 11:12 43 G N18 4+
heat
Race: 1 STMG2 SHGH1 PUKE1 CGHS1 DUNS2 BARA1 WLGC1
X 11:16 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 STHI1 STPC1 COLU1 ASHB1 NCOG1 WNHS2
Y 11:20     Race: 3 RRGS1 GLDW1 WTLG1 KAPI1 MARN1 DIOC1
Z 11:24     Race: 4 EGGS1 WNHS1 BTHC1 WKDS1 STMG1 MLBG1
A 11:44 44 B N18 4+
heat
Race: 1 WTKB1 NELB1 SCOT2 SHIR2 ASHB1 WLCO1 STBD1
B 11:48 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SHIR1 CHCO2 WAKA1 PUKE1 CASH1 STKT1 STPA1
C 11:52     Race: 3 CBHS1 STBD2 SPLH1 SJHM1 AGSB1 MTAL1 STBD3
D 11:56     Race: 4 SCOT1 OBHS1 SHAK1 TIMB1 SPLH2 HAMB1 MACL1
E 12:08 45 G U16 2X
heat
Race: 3 BURN1 ROSE1 AOTE1 GGHS1 TRGG2 HAMG2 RONC1
F 12:12 1-3->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 4 AVSG1 KAVA1 MTAL1 CAMB2 WNCS1 TAWA1 NAPG1
G 12:16     Race: 5 KAVA2 MTAL2 WNHS1 DIOC1 SLDG3 VILL1 SPLH1
H 12:20     Race: 6 STPC1 WHHS1 QHSD1 PUKE1 WLGC2 RAHS1 JPCR1
I 12:24     Race: 7 TRID1 SHGN1 MTAS2 WLGC1 DUNS1 PUKE2
J 12:28     Race: 8 TRGG1 ROTL1 STHI1 HASG1 WHAK1 SPLH2 VILL2
K 12:29     Race: 1 CRAI1 WOOD1 DUNS2 BURN2 CAMB1 NCOG1 WTKG1 RAHS2
L 12:30     Race: 2 QHSD2 STMG1 STAN1 WHHS2 PARA1 MTAS1 SLDG1 HAMG1
M 12:32 46 B U16 1X
heat
Race: 1 BURN1 KGCA3 MLBB2 WHHS1 MTAS2 WTKB2 GLDW1
N 12:36 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 JMCG3 GLDW2 APAR1 CROM2 TWIZ1 STLN2 GBHS1
O 12:40     Race: 3 MASS1 WLCO2 WTKB1 STLN1 TAKA1 MLBB1 OBHS1
P 12:44     Race: 4 WMEA1 STKT2 MTAL1 KGCA2 ONSL1 JMCG1 STKV1
Q 12:48     Race: 5 STAN1 CROM1 STPC1 PUKE1 SMCO1 SPTW1 MTAS1
R 12:52     Race: 6 SPTW3 TAKA2 WLCO1 SLDB1 JMCG2 RONC1 SPTW2
S 12:56 47 G U18 8+
heat
Race: 1 CGHS1 GLDW1 CRAI1 WKDS1 EGGS1 SHGH1
T 13:00 1,2->A Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 STMG1 WLGC1 WTLG1 EGGS2 RRGS1
U 13:04 48 B U18 8+
heat
Race: 1 NAPB1 WNCS1 AGSB1 CHCO1 WHHS1 SHAK1 STBD2
V 13:08 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 KGCA1 CBHS1 MLBB1 HAMB1 WLCO1 SHIR1 MTAL1
W 13:12     Race: 3 CHCO2 WTLB1 GLDW1 HAMB2 STBD1 AOTE1 CHCO3

Wednesday, 26th March 2014

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 08:00 1 B U17 1X
repechage
Race: 1 WMEA1 STKT2 GBHS2 STKT1 OTUM2 ROSE1
B   1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TIMB1 SPLH1 WNHS1 RONC1 LIND2 BURN1 CAMB2
C 08:04 2 G U17 4+
repechage
Race: 1 STMG1 COLU1 BURN1 WKDS1 STKT1 MLBG1 EGGS1 SAMU1
D   1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 JHAR1 WTLG2 RRGS1 CRAI1 STMG2 HLCR1 GGHS1 KAPI1
E       Race: 3 WNHS1 WLGC1 VILL1 CGHS1 RRGS2 ASHB1
F 08:12 3 B U15 2X
repechage
Race: 1 WLCO1 BURN2 KHSD1 PUKE3 OBHS2 STCC2 STCC1 WTKB2
G   1,2->Quarter-Final; 3-6->E Final Race: 2 KHSD2 PUKE4 SPTW2 PUKE1 TAKA1 STBD1 WNHS4
H 08:18 4 G U15 4X+
repechage
Race: 1 TRGG2 STHI1 BARA1 TIMG1 TAKA1 KAVA1 TWIZ1
I   1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SAMU2 DIOC1 CGHS1 RRGS1 VILL1 BURN1 STPC1 PUKE2
J       Race: 3 RRGS3 MARN1 PUKE1 MLBG1 EGGS1 JHAR1 WNHS1
K 08:26 5 B U18 2-
repechage
Race: 1 CHCO2 SPLH1 RAHS1 JPCR1 KGCA1 AOTE1
L   1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 MTAL1 ROSE1 MTAL2 CHCO1 ONSL1 SHIR1
M 08:32 6 G U18 2X
repechage
Race: 1 WNHS1 ROSE2 CRAI1 WNCS1 VILL2 SHGH1 WENT1
N   1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 BURN1 KGCA1 PUKE1 VILL1 NGTA2 RONC1 CROM1 WNCS2
O 08:38 7 B U16 4X+
repechage
Race: 1 SPLH1 WTLB2 WTLB1 STKT1 SHAK3 TRGB1
P   1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 JPCR1 OTUM1 ONSL1 HAMB1 HAMB2 WNHS1 CBHS2 PUKE1
Q       Race: 3 WNHS2 STCC1 JMCG1 KGCA1 OBHS1 STAN2 TAKA1
R 08:46 8 G U16 1X
repechage
Race: 1 SHGN2 AVSG2 OTUM1 AVSG1 TRID1 CAMB1 BURN1
S   1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 KAVA2 HAMG2 WHAK1 MTAS1 GGHS1 WLGC1
T 08:52 9 B N18 2X
repechage
Race: 1 CAMB1 WHHS1 SHIR1 WNHS1 OBHS1 RONC1
U   1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 CROM1 SHAK1 CASH1 TIMB1 ROTL1 TIMB2 MTAL1
V       Race: 3 APAR1 MTAL2 AGSB1 PUKE1 WLCO1 TRGB1
W 09:16 11 G U17 4X+
repechage
Race: 1 JHAR1 ROTL1 ROSE1 ASHB1 CAMB2 WKDS1 SHGN1 WNHS2
X   1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 KGCA1 WHHS1 MLBG1 DIOC1 WNCS1 ROTG1
Y       Race: 3 TRGG2 HAMG1 MACL1 RONC1 WAKA1 RAHS1 RRGS1
Z 09:24 12 B L18 4+
repechage
Race: 1 TAKA1 WAKA1 CHCO2 STAN1 SJHM1 STBD1
A   1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 BURN1 WHHS1 JHAR1 WENT1 WNHS1 WNCS1
B       Race: 3 AOTE1 WLCO1 CHCO1 SHAK1 SHAK2 TIMB1
C 09:32 13 G U15 4+
repechage
Race: 1 WTLG2 SAMU1 CGHS1 WKDS2 RRGS1 STHI1 STMG2
D   1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 DUNS1 MLBG1 SHGH2 BARA1 STHI2 JHAR1 CRAI1
E       Race: 3 KAPI1 RRGS2 WTLG3 HAUR1 AVSG1 WTLG1 MARN1
F 09:44 14 B U18 4X+
repechage
Race: 1 STPA1 WLCO1 HAMB2 STCC1 SHIR1 STBD1
G   1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 WTLB1 TIMB1 RAHS1 ROSE1 AGSB2 SPTW1
H 09:50 15 G U18 2-
repechage
Race: 1 GLDW1 WLGC1 HAMG1 MLBG1 WENT1
I   1,2,3->A Final Race: 2 NGTA2 KAPI1 ROSE1 BARA1 STHI1 HLCR1
J 09:56 16 B U16 4+
repechage
Race: 1 TAKA1 PUKE1 SPTW1 HAMB2 CHCO1 WTLB2 CHCO2
K   1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 STAN1 TRGB1 OBHS1 WLCO1 STBD1 ONSL1 STBD2
L       Race: 3 WNHS2 STCC1 SHAK2 HAMB1 STPA1 SJHM1 AOTE1
M 10:04 17 G U16 8+
repechage
Race: 1 STMG2 NCOG1 WKDS1 WLGC1 MLBG2 BURN1
N   1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 EGGS2 COLU1 SHGH1 MLBG1 TAKA1
O 10:10 17A B E N18 8+
repechage
Race: 1 SJHM1 SCOT1 CHCO1 NELB1 SHIR1 SPLH1 STBD2
P 10:14 18 G L18 4+
repechage
Race: 1 WAKA1 WNHS1 MLBG1 WTLG1 STKT1 STPC1 BARA1
Q 10:18 19 B U17 2X
repechage
Race: 1 BURN1 SPLH1 KGCA2 HAMB1 STCC1 WLCO1
R   1,2->Quarter-Final; 3-6->E Final Race: 2 WNHS1 WNCS1 TIMB1 SLDB1 WENT2 MLBB1
S 10:24 20 G U17 1X
repechage
Race: 1 ROTG2 ROTG1 GGHS1 WLGC1 PARA1
T   1,2->Quarter; 3,4->E Final; 5,6->F Final Race: 2 KAVA2 ASHB1 WOOD2 CROM2 PUKC1 WNCS1 CHIL1
U       Race: 3 QMAR2 TEAW1 COLU1 VERD1 HAMG1
V       Race: 4 GGHS2 WTLG1 SPLH1 SHLH2 TRID1 HAMG2
W 10:34 21 B U15 8+
repechage
Race: 1 AGSB2 WNHS1 AQUI1 WTLB1 STAN1 CBHS1 MACL1 TAKA1
X 10:42 22 G N18 2X
repechage
Race: 1 STHI2 COLU2 TRGG1 COLU1 TRGG2 ROTG1
Y   1,2->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 WHAK2 PARA1 BARA1 WNHS1 STHI1
Z 11:04 23 B U18 4+
repechage
Race: 1 WAKA2 STBD2 AGSB1 MLBB1 AQUI1 MACL1 CHCO2
A   1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 MTAL1 WNCS1 CBHS1 RAHS1
B       Race: 3 KGCA1 NAPB2 WHHS1 WLCO1 AOTE1 WAKA1
C 11:12 24 G U18 4+
repechage
Race: 1 WLGC1 WTLG1 WKDS2 CRAI1 CGHS1 KAPI1 WENT1
D 11:16 25 G U16 4X+
repechage
Race: 1 SHGH1 BURN2 WEGC1 MTAS1 RAHS1 WLGC1 TAKA1
E   1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 EGGS1 QHSD1 WTKG1 DUNS2 WLGC2 STHI1
F 11:22 26 B U16 2X
repechage
Race: 1 OTUM2 TRGB1 TWIZ1 MTAL1 MLBB2 TIMB1 TAKA2 ONSL1
G   1->Quarter-Final; 2,3->E Final Race: 2 TRGB2 WNHS1 JPCR1 WNCS1 SCOT1 TAKA1 WTKB1 CROM2
H       Race: 3 SHIR1 SJHM1 STLN1 SPLH2 APAR1 SPTW2
I 11:38 27 G U18 1X
repechage
Race: 1 PUKE1 VILL1 DIOC1 KATI1 WHHS1 MLBG1 KAVA2 STHI1
J   1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 HLCR1 CAMB1 MLBG2 TRGG1 OTUM1 TEKC1 TEAW2
K       Race: 3 TIMG1 EGGS1 WLGC1 WTKG1 SLDG1 PUKC1 JPCR1
L 11:44 28 B U18 1X
repechage
Race: 1 SPLH2 TAKA1 ROSE2 SPTW1 BURN2 ROTL1 SHAK1
M   1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 JHAR1 STBD2 STBD3 TIMB2 AQUI1 STBD1
N 11:48 29 G U15 2X
repechage
Race: 1 PUKE2 BURN2 WHAK2 SAMU1 CASH1 PUKE3 KAVA2
O   1,2->Quarter-Final; 3-6->E Final Race: 2 STAN1 WNHS1 WHAK1 WTLG1 BURN1 DUNS2 SAMU3 TWIZ1
P 11:54 30 B U15 4X+
repechage
Race: 1 OBHS1 BTHC1 STAN2 TRGB1 WNHS1 WLCO1 TRGB2 BURN1
Q   1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 KHSD1 SHAK2 SHAK1 STPC1 PUKE1 JPCR1 STAN1 PUKE2
R       Race: 3 WTLB1 WNHS2 STKT1 HAMB3 JMCG1 TIMB1 JHAR1
S 12:02 31 G U17 8+
repechage
Race: 1 EGGS2 WLGC1 STMG1 RRGS1 WKDS1 EGGS1 MLBG1 RAHS1
T 12:06 32 B U17 4+
repechage
Race: 1 CHCO1 WLCO1 AGSB1 AQUI1 MACL1 STBD1 TIMB1
U   1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 APAR1 AOTE1 OBHS1 STPC1 STPA1 ASHB1 SPLH2 WNCS1
V 12:14 33 G L18 2X
repechage
Race: 1 RONC1 WTKG1 WAKA1 WTLG1 PUKE2 WNHS1 WNHS2
W   1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 PUKE1 CRAI1 MARN1 AVSG1 BARA1 KAVA1 CROM1 TRGG1
X       Race: 3 WNHS3 TIMG1 STKT1 TAKA1 KAPI1 MTAS1
Y 12:22 34 B L18 2X
repechage
Race: 1 SHIR1 STBD1 PUKE1 TAKA1 WENT2 SHAK2 SPTW2
Z   1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 STBD2 WHAK1 SPTW1 JHAR1 TAKA2 WLCO1
A       Race: 3 BURN1 WLCO2 CHCO1 STAN2 WLCO3 RONC2
B 12:30 35 G U16 4+
repechage
Race: 1 HAMG1 STAN1 WLGC2 HAUR1 CRAI1 WTLG1 RRGS1 KAPI1
C   1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 BURN1 TAKA1 WKDS1 CGHS1 ASHB1 STPC1 MLBG2
D       Race: 3 WLGC1 COLU1 WKDS2 STMG1 EGGS1 MLBG1 DUNS1 WLGC3
E 12:38 36 B U16 8+
repechage
Race: 1 STAN1 SHAK2 SHAK1 SJHM1 CBHS1 STBD2
F   1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 WNHS1 PUKE1 STBD1 AGSB2 TRGB1 CHCO2
G 12:44 37 G U18 4X+
repechage
Race: 1 ROTG1 WENT1 CAMB1 WEGC1 RONC1 MARN1 KGCA1
H   1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 CROM1 WNCS1 BTHC1 WLGC1 WAKA1 VILL1 TRGG2
I 12:54 38 B U18 2X
repechage
Race: 1 STBD1 SPLH2 STCC1 RAHS2 FRAN1 WHHS1
J   1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 TAKA1 SHIR1 GLDW2 JHAR1 ROTL1 GLDW1 SPTW1
K       Race: 3 TRGB1 WLCO1 TEAW1 SPLH1 STCC2 SHAK1
L 13:02 39 G U15 8+
repechage
Race: 1 STMG2 DIOC1 RRGS1 EGGS1 RRGS2 SAMU1
M   1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WTLG1 STHI1 BARA1 CRAI1 SHGH1 DUNS1
N 13:08 40 B U15 4+
repechage
Race: 1 STBD1 SJHM1 HAMB2 WLCO1 SHAK1 WNHS1 CBHS1
O   1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 JPCR1 JHAR1 MACL1 STKT1 HAMB3 AQUI2 STAN2 TAKA1
P       Race: 3 TAKA2 STKV1 WTKB1 AQUI1 SPLH1 WTLB2 TRGB1 WTLB3
Q 13:16 41 G U17 2X
repechage
Race: 1 STAN1 HAMG1 ASHB1 ROSE1 WNHS2 WLGC1
R   1,2->Quarter; 3,4->E Final; 5,6->F Final Race: 2 TAKA1 ROTL1 CROM1 HAMG2 WEGC1 HAUR1 JHAR1
S       Race: 3 WHHS1 SHGH1 MACL1 NGTA1 VERD1 SAMU1 BURN2
T       Race: 4 WNHS3 PUKE2 HUAN1 ONEW1 SMCO1
N 13:26 42 B U17 4X+
repechage
Race: 1 CROM1 WENT1 GLDW1 PUKE1 STPA1 WNHS1 APAR1
U   1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 TAKA1 SCOT1 STCC1 STBD1 WLCO1 WNCS1 CAMB2
V       Race: 3 ASHB1 AGSB1 PUKE2 HAMB2 OBHS1 JHAR2 TIMB1 SPTW1
W 13:34 43 G N18 4+
repechage
Race: 1 KAPI1 STHI1 DIOC1 CGHS1 NCOG1 MLBG1 PUKE1
X   1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 STMG2 MARN1 BARA1 WTLG1 WNHS1 COLU1 EGGS1
Y       Race: 3 WLGC1 BTHC1 RRGS1 STMG1 ASHB1 DUNS2 WNHS2
Z 13:40 44 B N18 4+
repechage
Race: 1 AGSB1 SCOT2 SPLH1 WLCO1 STPA1 TIMB1 CASH1
A   1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SCOT1 SJHM1 SHIR2 MTAL1 SPLH2 SHIR1 ASHB1
B       Race: 3 MACL1 STBD2 OBHS1 STKT1 STBD1 CHCO2
C 13:46 45 G U16 2X
repechage
Race: 1 VILL1 KAVA1 MTAS1 BURN2 HAMG2 WLGC2
D   1,2->Quarter; 3,4->E Final; 5,6->F Final Race: 2 STMG1 QHSD1 GGHS1 WNCS1 SPLH1 DUNS2
E       Race: 3 CRAI1 TRID1 MTAL2 WHHS1 TRGG1 WHHS2
F       Race: 4 AOTE1 PARA1 PUKE2 STHI1 WTKG1 CAMB2
G 13:54 46 B U16 1X
repechage
Race: 1 STAN1 STLN2 KGCA3 OBHS1 KGCA2 TAKA2
H   1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TAKA1 STKT2 GLDW2 SLDB1 MLBB2
I 13:58 47 G U18 8+
repechage
Race: 1 EGGS1 SHGH1 GLDW1 WTLG1 WLGC1 EGGS2
J 14:00 48 B U18 8+
repechage
Race: 1 WLCO1 CHCO2 MLBB1 WNCS1 CHCO3 AOTE1
K   1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 GLDW1 HAMB2 AGSB1 MTAL1 WHHS1
L 14:30 1 B U17 1X
quarter-final
Race: 1 STKT1 MLBB1 SLDB2 CASH1 ONSL1 OTUM1 STBD1 RONC1
M 14:34 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 SPLH1 GBHS1 STCC1 JHAR1 MTAS1 JHAR2 ASHB2 GBHS2
N 14:38     Race: 3 STKT2 ASHB1 JHAR4 CAMB1 NELB1 STPC1 WLCO2 OTUM2
O 14:42     Race: 4 WMEA1 SPTW1 LIST1 LIND1 FRAN1 STAN1 DILW1 ROSE1
P 14:46 3 B U15 2X
final
Race: E KHSD1 WLCO1 WTKB2 TAKA1 STCC1 KHSD2 WNHS4 PUKE4
Q 14:50 3 B U15 2X
quarter-final
Race: 1 WTLB1 PUKE2 JHAR1 WHAK1 STPC1 STAN1 SPLH2 OBHS2
R 14:54 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 JMCG2 TIMB1 WLCO2 SPTW1 MLBB1 CAMB1 WNHS2 PUKE1
S 14:58     Race: 3 BTHC2 RONC1 NELB1 WNHS1 TRGB1 STPC2 JMCG1 PUKE3
T 15:02     Race: 4 WNHS3 BTHC1 GLDW1 WTKB1 OBHS1 WAKA1 STKV1 SPTW2
U 15:06 6 G U18 2X
quarter-final
Race: 1 WENT1 SLDG1 STKV1 STPC1 NGTA1 STMG1 SMCO1 KGCA1
V 15:10 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 VILL1 TIMG1 TRGG1 WEGC1 STPC2 CHIL1 MARN1 WNCS1
W 15:14     Race: 3 SHGH1 KAVA1 WAKA2 WAKA1 OTUM1 ROSE1 WTKG1 PUKE1
X 15:18     Race: 4 NGTA2 ONEW1 BTHC1 WHHS1 WLGC1 STHI1 HLCR1 CRAI1
Y 15:22 8 G U16 1X
quarter-final
Race: 4 AVSG2 ROTL1 HASG1 STAN1 PARA1 WOOD1 WTKG2 WHAK1
Z 15:26 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 BURN1 NGTA1 IONA1 NAPG1 WNHS1 WEGC1 TEAW1 HAMG2
A 15:30     Race: 1 TRID1 SHLH1 SPLH1 QHSD1 WTKG1 KAVA1 SHGN1 AVSG1
B 15:34     Race: 3 CAMB1 VERD1 HURU1 DUNS1 HAMG1 RONC1 HAMG3 OTUM1
C 15:38 19 B U17 2X
final
Race: E SPLH1 STCC1 KGCA2 BURN1 WNCS1 HAMB1
D 15:42 19 B U17 2X
quarter-final
Race: 1 CROM1 STAN2 AGSB1 TEAW1 KGCA1 JPCR1 WENT1 MLBB1
E 15:46 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 DUNS1 OTUM1 ROSE1 JHAR1 WHAK1 STAN1 TRGB1 WNHS1
F 15:50     Race: 4 STKT1 WLCO2 RONC1 SHAK1 CAMB1 ASHB2 PUKE4 SLDB1
G 15:55     Race: 3 GBHS1 CBHS1 ASHB1 WAKA1 WAKA2 LIND1 SPTW1 TIMB1
H 15:58 20 G U17 1X
final
Race: F CHIL1 ROTG2 WTLG1 CROM2 KAVA2
I 16:02 Race: E HAMG1 VERD1 TEAW1 HAMG2 GGHS2 WOOD2 ROTG1 TRID1
J 16:06 20 G U17 1X
quarter-final
Race: 1 SHLH2 STKV2 WOOD1 TRGG1 WHAK1 BURN1 IONA1 SPLH1
K 16:10 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 WLGC1 SHLH1 SHGN1 NAPG1 WAKA1 KAVA1 EGGS1 PUKC1
L 16:14     Race: 3 ASHB1 TEKC1 WHHS1 MTAL1 HURU1 SLDG1 RAHS2 PARA1
M 16:18     Race: 4 GGHS1 NGTA1 STKV1 RAHS1 STHI1 SHGN2 QMAR1 COLU1
N 16:22 22 G N18 2X
quarter-final
Race: 1 RONC1 AVSG1 NAPG1 STPC1 HUAN1 ASHB2 MARN1 COLU2
O 16:26 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 PUKE2 STAN1 CRAI1 CASH1 STKV1 TRID1 ASHB1 STHI1
P 16:30     Race: 3 RAHS1 MLBG1 HAMG1 VILL1 GLDW1 KGCA1 MLBG2 COLU1
Q 16:34     Race: 4 WHAK1 CGHS1 CAMB1 WEGC1 BTHC1 STPC2 TAWA1 PARA1
R 16:38 25 G U16 4X+
quarter-final
Race: 1 WEGC1 TRGG1 NCOG1 TIMG1 HLCR1 ROSE1 VILL1 SHGH1
S 16:42 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 RAHS1 MLBG1 RRGS1 SLDG2 DIOC1 WHHS1 ROTL1 DUNS2
T 16:46     Race: 3 EGGS1 JPCR1 WNHS1 HAMG1 CGHS1 PUKE1 PUKE2 WTKG1
U 16:50     Race: 4 WLGC2 SPLH1 RONC1 SLDG1 CAMB1 STPC1 BURN1 TAKA1
V 17:40 26 B U16 2X
final
Race: E TAKA2 JPCR1 SPLH2 TIMB1 STLN1 MLBB2 WNCS1 SPTW2
W 17:44 26 B U16 2X
quarter-final
Race: 1 CROM1 DUNS1 JMCG2 MLBB1 WHAK1 STPC1 ONSL2 WNHS1
X 17:48 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 WTLB1 SPTW1 STKV1 JMCG1 MTAS1 STKT1 STAN1 MTAL1
Y 17:52     Race: 3 CAMB2 OTUM1 WLCO1 WLCO2 GLDW1 PUKE1 WAKA1 SCOT1
Z 17:56     Race: 4 TRGB3 KGCA1 CAMB1 SHAK1 STCC1 CAMB3 SPLH1 ONSL1
A 18:00 28 B U18 1X
quarter-final
Race: 1 STBD1 MTAL1 FRAN1 WLCO1 GLDW1 SPLH1 JHAR2 TIMB2
B 18:04 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 TAKA1 DILW1 SJHM1 NELB1 TIMB1 STPA1 JMCG1 ROSE2
C 18:08     Race: 3 AQUI1 ROSE1 WNHS1 KAVA1 BURN1 LIND1 ONSL1 BURN2
D 18:12     Race: 4 STBD3 GBHS1 STCC1 SLDB1 MANC1 ONSL2 WENT1 ROTL1
E 18:16 29 G U15 2X
final
Race: E KAVA2 PUKE3 DUNS2 WNHS1 BURN1 WHAK2 BURN2
F 18:20 29 G U15 2X
quarter-final
Race: 1 CGHS1 COLU1 TRID2 TAKA1 CRAI1 PUKE1 VILL1 CASH1
G 18:24 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 TRGG1 STPC2 STHI1 ROSE1 HAUR1 KAVA1 JHAR1 SAMU1
H 18:28     Race: 3 STPC1 WTLG1 WEGC1 GLDW1 NAPG1 TIMG1 HAMG1 WHAK1
I 18:32     Race: 4 JHAR2 ASHB1 WTKG1 TRID1 DUNS1 AVSG1 STKV1 PUKE2
J 18:35 27 G U18 1X
quarter-final
Race: 1 - - CANCELLED - -
K 18:36 Race: 2 - - CANCELLED - -
L 18:37     Race: 3 - - CANCELLED - -
M 18:38     Race: 4 - - CANCELLED - -

Thursday, 27th March 2014

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 08:00 46 B U16 1X
quarter-final
Race: 1 KGCA2 ONSL1 WLCO2 MTAS1 GLDW1 JMCG2 APAR1 OBHS1
B 08:04 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 STAN1 MASS1 JMCG1 GBHS1 WLCO1 BURN1 PUKE1 SLDB1
C 08:08     Race: 3 STLN2 MTAL1 STPC1 MLBB1 MTAS2 JMCG3 SPTW2 MLBB2
D 08:12     Race: 4 KGCA3 WHHS1 CROM2 STKV1 RONC1 CROM1 TAKA1 STKT2
F 08:16 41 G U17 2X
quarter-final
Race: 1 ROSE1 CRAI1 VILL1 WNHS1 WNCS1 QMAR1 CAMB2
G 08:20 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 NGTA1 TRID1 STHI1 CAMB1 SPLH1 PUKE1 SHGN1 HAMG1
H 08:24     Race: 3 SMCO1 VILL2 RAHS2 SLDG1 STKV1 BURN1 ROTG1 VERD1
I 08:28     Race: 4 WEGC1 COLU1 RAHS1 RONC1 GLDW1 GGHS1 SHLH1 SHGH1
L 08:32 45 G U16 2X
quarter-final
Race: 1 WHHS1 DIOC1 ROSE1 SLDG1 NCOG1 NAPG1 JPCR1 PARA1
N 08:36 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 GGHS1 SPLH2 PUKE1 MTAL1 RONC1 SLDG3 SHGN1 BURN2
O 08:40     Race: 3 SPLH1 AVSG1 HAMG1 HASG1 DUNS1 WOOD1 BURN1 MTAS1
P 08:44     Race: 4 WNCS1 CAMB1 ROTL1 WNHS1 STPC1 WLGC1 STAN1 VILL1
Q 08:48 1 B U17 1X
final
Race: D SPTW1 CAMB2 WMEA1 OTUM2 GBHS1 STBD1 GBHS2
R 08:52 Race: C STPC1 SPLH1 STCC1 STKT2 ROSE1 SLDB2 FRAN1 MLBB1
S 08:56 1 B U17 1X
semi-final
Race: 1 ASHB2 STKT1 JHAR2 CAMB1 ONSL1 DILW1 NELB1 LIST1
T 09:00 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 ASHB1 STAN1 RONC1 JHAR1 LIND1 JHAR4 MTAS1 CASH1 OTUM1
U 09:15 2 G U17 4+
semi-final
Race: 1 CRAI1 CGHS1 RRGS1 HAUR1 WTLG1 BURN1 EGGS1 RRGS2
V 09:20 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STMG2 MLBG1 VILL1 BARA1 WKDS2 STKT1 WNHS1 WKDS1
W 09:25 3 B U15 2X
final
Race: D STKV1 SPLH2 SPTW2 PUKE2 BTHC2 PUKE1 PUKE3 JMCG2
X 09:30 Race: C RONC1 OBHS1 CAMB1 JMCG1 JHAR1 WNHS3 OBHS2
Y 09:35 3 B U15 2X
semi-final
Race: 1 BTHC1 NELB1 GLDW1 STPC2 WHAK1 MLBB1 STAN1 WNHS2
Z 09:40 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 WTLB1 WAKA1 STPC1 SPTW1 WTKB1 TRGB1 TIMB1 WNHS1
A 09:45 4 G U15 4X+
semi-final
Race: 1 DIOC1 MLBG1 RRGS1 TRID1 CRAI1 VILL1 TAKA1 PUKE1
B 09:50 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STPC1 CGHS1 EGGS1 GLDW1 TRGG1 STHI1 JHAR1 TIMG1
C 09:55 6 G U18 2X
final
Race: D CRAI1 KAVA1 KGCA1 ONEW1 WNCS1 MARN1 RONC1
D 10:00 Race: C WTKG1 CHIL1 SLDG1 VILL1 HLCR1 SHGH1 NGTA2 SMCO1
E 10:05 6 G U18 2X
semi-final
Race: 1 TIMG1 STKV1 WHHS1 NGTA1 WAKA1 WEGC1 WAKA2 STHI1
F 10:30 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 OTUM1 WLGC1 ROSE1 BTHC1 STPC2 STPC1 TRGG1 STMG1
G 10:35 7 B U16 4X+
semi-final
Race: 1 HAMB1 OBHS1 WNHS1 CBHS1 MLBB1 WTLB1 ONSL1 SPLH1
H 10:40 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 OTUM1 KGCA1 STKT1 WHAK1 STAN1 JMCG1 STCC1 HAMB2
I 10:45 8 G U16 1X
semi-final
Race: 1 WTKG2 WTKG1 WNHS1 SPLH1 DUNS1 STAN1 RONC1 TEAW1
J 10:50 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 VERD1 IONA1 QHSD1 NAPG1 HASG1 HURU1 WOOD1 KAVA1
K 10:55 8 G U16 1X
final
Race: D TRID1 BURN1 HAMG2 MTAS1 CAMB1 WHAK1 OTUM1
L 11:00 Race: C PARA1 HAMG3 HAMG1 SHGN1 NGTA1 ROTL1 SHLH1 AVSG1
M 11:05 9 B N18 2X
semi-final
Race: 1 ROTL1 TIMB2 SHIR1 HAMB1 CBHS1 TIMB1 WHHS1 SHAK1
N 11:10 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 TRGB1 WNHS1 CASH1 HAMB2 STPC1 PUKE1 OBHS1 RONC1
O 11:25 11 G U17 4X+
semi-final
Race: 1 DIOC1 CAMB1 MTAL1 VILL1 SLDG1 BURN1 RONC1 WKDS1
P 11:30 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 ASHB1 TRGG1 GLDW1 WNHS1 GGHS1 PUKE1 WHHS1 CAMB2
Q 11:40 11 G U17 4X+
final
Race: C KGCA1 HAMG1 MACL1 JHAR1 TRGG2 ROTL1
R 11:45 12 B L18 4+
semi-final
Race: 1 WAKA1 CHCO1 WNCS1 MLBB1 ONSL1 STAN1 WHHS1 WLCO1
S 11:50 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 SHAK2 JHAR1 CHCO2 GLDW1 WTLB1 SHAK1 STBD1 WNHS1
T 11:55 13 G U15 4+
semi-final
Race: 1 WTLG1 STHI2 CGHS1 SHGH1 DIOC1 WTLG3 AVSG1 MLBG1
U 12:00 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STMG2 SHGH2 BARA1 STMG1 WKDS1 RRGS1 WKDS2 HAUR1
V 12:05 16 B U16 4+
semi-final
Race: 1 OBHS1 WLCO1 STBD1 AGSB1 MLBB1 STPA1 HAMB2 WTLB2
W 12:10 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 SHAK2 ONSL1 HAMB1 WTLB1 CAMB1 CHCO1 SPTW1 AOTE1
X 12:15 19 B U17 2X
final
Race: D WNHS1 SPTW1 TIMB1 CROM1 SLDB1 WENT1
Y 12:20 Race: C DUNS1 MLBB1 OTUM1 ASHB2 ASHB1 AGSB1 GBHS1 STKT1
Z 12:25 19 B U17 2X
semi-final
Race: 1 PUKE4 KGCA1 STAN1 WAKA1 TEAW1 CAMB1 WAKA2 ROSE1
A 12:30 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STAN2 RONC1 CBHS1 WHAK1 SHAK1 JPCR1 JHAR1 LIND1
B 12:35 20 G U17 1X
final
Race: D COLU1 STKV2 SHGN2 WLGC1 ASHB1 PARA1 SHLH1
C 12:40 Race: C PUKC1 NGTA1 SPLH1 GGHS1 RAHS2 EGGS1 HURU1 IONA1
D 12:45 20 G U17 1X
semi-final
Race: 1 WAKA1 WHAK1 KAVA1 SLDG1 SHLH2 QMAR1 MTAL1 STHI1
E 12:50 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 TEKC1 WHHS1 RAHS1 NAPG1 TRGG1 SHGN1 BURN1
F 12:55 22 G N18 2X
final
Race: D COLU1 WHAK1 TAWA1 RAHS1 TRGG1 MARN1 RONC1 ASHB1
G 13:00 Race: C COLU2 KGCA1 STPC2 STHI1 MLBG2 CRAI1 PARA1
H 13:05 22 G N18 2X
semi-final
Race: 1 CGHS1