Event Sponsor
You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2022, 2021, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003.
Results: Maadi
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
note: ctrl+click the previous/next event above to apply current filters to those events
Time trial 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NGTA
NGTA
Whanganui |
Crew
#1
NGTA
Coached by: I Weenink
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
|
|||
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
WEGC
WEGC
Wellington |
Crew
#1
WEGC
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
VERD
VERD
Southland |
Crew
#1
VERD
Coached by: Jack Allan & Bailey McCulloch
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMG
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Jason Oswald-Paris
|
|||
Entity
HUAN
HUAN
Auckland |
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller & Evan Hamlet
|
|||
Entity
ONEW
ONEW
Auckland |
Crew
#1
ONEW
Coached by: Ron Holmes
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#2
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Russell Jenkins & Doreen Evans
|
|||
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington |
Crew
#1
SAMU
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Steve Beveridge
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
ROTL
ROTL
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTL
Coached by: Alastair Riddle
|
|||
Entity
CROM
CROM
Otago |
Crew
#1
CROM
|
|||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#2
WNHS
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Annie Montgomery & Charlotte Kenny
|
|||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#3
WNHS
Coached by: L Obrien
|
|||
Entity
WLGC
WLGC
Wellington |
Crew
#1
WLGC
Coached by: Alan Greer
|
|||
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Fiona McKay
|
|||
Entity
PARA
PARA
Wellington |
Crew
#1
PARA
Coached by: N. Tonkin & L. Connell
|
Social