Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ASHB
Coached by: Steve Beveridge
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
AVSG
Coached by: Rob McCaig & Emily Barker
- Click to expand crew ⇨
AVSG
AVSG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BARA
Coached by: Alex Manson & Aimee Pink
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#1
BTHC
Coached by: Nick Dawe
- Click to expand crew ⇨
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CAMB
Coached by: Neil Gibb Neil Saxton & Nicky Staite
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CULI
- Click to expand crew ⇨
CULI
CULI
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
DIOC
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#1
HAMG
Coached by: Jared Capon
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAMG
Coached by: Jared Capon
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HASG
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
- Click to expand crew ⇨
HASG
HASG
East Coast
East Coast
Crew
#1
HLCR
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HTVH
Coached by: Andrew Bird
- Click to expand crew ⇨
HTVH
HTVH
Wellington
Wellington
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
- Click to expand crew ⇨
HUAN
HUAN
Auckland
Auckland
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'Connor
- Click to expand crew ⇨
JHAR
JHAR
Southland
Southland
Crew
#1
JPCR
- Click to expand crew ⇨
JPCR
JPCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
KAPI
Coached by: Tim Parker & Andy MacDonell
- Click to expand crew ⇨
KAPI
KAPI
Wellington
Wellington
Crew
#1
MLBG
Coached by: Dave Hocquard & Sarah Lissaman
- Click to expand crew ⇨
MLBG
MLBG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
MTAL
Coached by: Leah Hankey
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
NCOG
- Click to expand crew ⇨
NCOG
NCOG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
PARA
Coached by: Nick Tonkin
- Click to expand crew ⇨
PARA
PARA
Wellington
Wellington
Crew
#1
PUKE
Coached by: Rob Holmes
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#2
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#3
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
RONC
Coached by: Geoff McCrostie
- Click to expand crew ⇨
RONC
RONC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
ROSE
Coached by: Nathan Linford
- Click to expand crew ⇨
ROSE
ROSE
Auckland
Auckland
Crew
#1
ROTL
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
- Click to expand crew ⇨
ROTL
ROTL
Waikato/BoP
Waikato/BoP
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHGH
- Click to expand crew ⇨
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SHGN
Coached by: Jason Williams
- Click to expand crew ⇨
SHGN
SHGN
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
SLDG
Coached by: John O'Connor
- Click to expand crew ⇨
SLDG
SLDG
Southland
Southland
Crew
#2
SLDG
Coached by: Jack Allan
- Click to expand crew ⇨
SLDG
SLDG
Southland
Southland
Crew
#3
SLDG
Coached by: Mark O'Connor
- Click to expand crew ⇨
SLDG
SLDG
Southland
Southland
Crew
#1
SPLH
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SPLH
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STHI
Coached by: Lauren Farnden & Gina Persico
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TAUP
Coached by: Condy
- Click to expand crew ⇨
TAUP
TAUP
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
TAUP
Coached by: Condy
- Click to expand crew ⇨
TAUP
TAUP
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAWA
Coached by: Tim Parker & Fiona Bixley
- Click to expand crew ⇨
TAWA
TAWA
Wellington
Wellington
Crew
#1
TIMG
Coached by: Dan Kelly & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMG
TIMG
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
TIMG
Coached by: Dan Kelly & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMG
TIMG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TRID
Coached by: Gary McAdams
- Click to expand crew ⇨
TRID
TRID
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WENT
- Click to expand crew ⇨
WENT
WENT
Auckland
Auckland
Crew
#1
WHAK
Coached by: Gary McAdams
- Click to expand crew ⇨
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WHGG
Coached by: Grant Clearwater
- Click to expand crew ⇨
WHGG
WHGG
Auckland
Auckland
WHHS
WHHS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLGC
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Coached by: Jackie Abraham & Mark Norman
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WOOD
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
- Click to expand crew ⇨
WOOD
WOOD
East Coast
East Coast
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social