Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AVSG
Coached by: Emily Barker & Rob McCaig
- Click to expand crew ⇨
AVSG
AVSG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BTHC
Coached by: Nick Dawe
- Click to expand crew ⇨
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CAMB
Coached by: Neil Gibb Neil Saxton & Nicky Staite
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CULI
- Click to expand crew ⇨
CULI
CULI
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
DIOC
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMG
Coached by: Jared Capon
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAMG
Coached by: Noel Hendl
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HTVH
Coached by: Andrew Bird
- Click to expand crew ⇨
HTVH
HTVH
Wellington
Wellington
Crew
#1
HUAN
Coached by: Simon Koller
- Click to expand crew ⇨
HUAN
HUAN
Auckland
Auckland
Crew
#1
MLBG
Coached by: Dave Hocquard & Sarah Lissaman
- Click to expand crew ⇨
MLBG
MLBG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NCOG
- Click to expand crew ⇨
NCOG
NCOG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
ONSL
Coached by: Catherine Duffin
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon & Rob Holmes
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
QMAR
Bella Smolnicki (stroke), Jessica MacPherson, Olivia Treacy, Saskia van der Wilt + Sofia Udovenko (cox)
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
Crew
#1
RONC
Coached by: Geoff McCrostie
- Click to expand crew ⇨
RONC
RONC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
ROTL
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
- Click to expand crew ⇨
ROTL
ROTL
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPLH
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TAUP
Coached by: Condy
- Click to expand crew ⇨
TAUP
TAUP
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TIMG
Coached by: Dan Kelly & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMG
TIMG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TRID
Coached by: Gary McAdams
- Click to expand crew ⇨
TRID
TRID
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
VILL
Coached by: Megan Laas & Meisha Nicolson
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
VILL
Coached by: Megan Laas & Meisha Nicolson
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WEGC
Phoebe Stallman (stroke), Stella Hudson, Ashley McCarty-Carnahan, Niamh Murphy + Hannah McMullan (cox)
Coached by: STAC
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WHAK
Coached by: Gary McAdams
- Click to expand crew ⇨
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WHHS
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
- Click to expand crew ⇨
WHHS
WHHS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLGC
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Coached by: Jackie Abraham & Mark Norman
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
WNCS
Coached by: Jackie Abraham & Mark Norman
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social