Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AVSG
Coached by: Emily Barker & Rob McCaig
- Click to expand crew ⇨
AVSG
AVSG
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
AVSG
Coached by: Rob McCaig & Emily Barker
- Click to expand crew ⇨
AVSG
AVSG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BARA
Coached by: Alex Manson & Aimee Pink
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#1
BTHC
Coached by: Nick Dawe & Laura Bonney
- Click to expand crew ⇨
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CGHS
- Click to expand crew ⇨
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CULI
- Click to expand crew ⇨
CULI
CULI
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#1
GGHS
Coached by: Matt Rickard
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
HLCR
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HLCR
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibberd
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MARN
Coached by: Fiona McKay & Hannah Coakley
- Click to expand crew ⇨
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
MTAL
Coached by: Anya Mabbott
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
NCOG
- Click to expand crew ⇨
NCOG
NCOG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NGTA
- Click to expand crew ⇨
NGTA
NGTA
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
NGTA
- Click to expand crew ⇨
NGTA
NGTA
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
RGTT
Coached by: Chris Brake
- Click to expand crew ⇨
RGTT
RGTT
Auckland
Auckland
Crew
#1
RONC
Coached by: Sarah Bruce
- Click to expand crew ⇨
RONC
RONC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
ROSE
Coached by: Hayden Shaw
- Click to expand crew ⇨
ROSE
ROSE
Auckland
Auckland
Crew
#1
SAMU
Coached by: Kim O'Neill & Kate Jordan
- Click to expand crew ⇨
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STAN
Coached by: Annie Montgomery & Charlotte Kenny
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STHI
Coached by: Lauren Farnden & Gina Persico
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#2
STHI
Coached by: Lauren Farnden & Gina Persico
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Wackrow
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
Coached by: Janey Wackrow
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAUP
Coached by: Condy
- Click to expand crew ⇨
TAUP
TAUP
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TEAW
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
- Click to expand crew ⇨
TEAW
TEAW
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TIMG
Coached by: Dan Kelly & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMG
TIMG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
VILL
Coached by: Megan Laas & Meisha Nicolson
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WEGC
Coached by: STAC
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
Crew
#2
WEGC
Coached by: STAC
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WENT
- Click to expand crew ⇨
WENT
WENT
Auckland
Auckland
Crew
#1
WKDS
- Click to expand crew ⇨
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
WKDS
- Click to expand crew ⇨
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WNGC
- Click to expand crew ⇨
WNGC
WNGC
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WOOD
Coached by: Cedric Bayly
- Click to expand crew ⇨
WOOD
WOOD
East Coast
East Coast
Crew
#1
WTLG
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social