Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AGSB
Sam Ashby (stroke), Damien Gleye, Cam Finlay, Matt MacDonald, Harry Numans, Findlay Carter, Dulara Welaratne, Xavier Coulter + Jonty du Toit (cox)
- Click to expand crew ⇨
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#1
CHCO
Oscar Curry (stroke), Ben Murray, Robert Turnbull, Joshua Wade, Sam Darry, James Newton, Henry Paterson, Monty Batchelor + Tom Bosworth (cox)
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CHCO
Ethan Clements (stroke), Tom Orr, Tim Goodman, Jed McArthur, Max Goodwin, Harry Black, Zac Cran, Miles Smith + Guy Flynn (cox)
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
HAMB
Cameron Gribbon (stroke), James Keeling, Eli Mossop, Quinn Tupaea, Matthew Kemp, Sam Whitburn, Lee Oldfield, Joshua Hill + Joel Dowden (cox)
Coached by: Ivan Pavich
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
JPCR
Jared Sinclair (stroke), Josh Pettit, Gabriel Crean, Andrew MacAlister, Jason Nel, Te Ohongaake Swanson Hall, Anton Rufer, Tony Chapman + Ben Rufer (cox)
Coached by: Mike Power
- Click to expand crew ⇨
JPCR
JPCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
OBHS
Todd Bezett (stroke), Midge van Boxtel, Chai Proctor, William Sinclair, Oliver Higgins, Hugh Chapman, Cam Parnell, Jayden Henderson + Robbie Lindsay (cox)
Coached by: Fred Strachan & Royce Wilson
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
PUKE
Ben Kelway (stroke), Daniel Barron, Jimmy Cleaver, Regan Bernasconi, Dylan Davis, Alex McRobbie, Murphy Waters, John Lidgett + Alex Fausett (cox)
Coached by: Charles Haggie
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
STAN
Zackary Rumble (stroke), Liam Pyott, Mitchell White, Thomas Russel, Ben Taylor, Flynn Dijkstra, Fin Montgomery, Hamish Veitch + Angus Taggart (cox)
Coached by: James Harvey
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STBD
Henry Redwood (stroke), Jake McKay, Keane Harrington, Ben Borcoskie, Albert O'Shannessey, Reuben Hall, Max Christian, Samuel Menzies + Josh Dolan (cox)
- Click to expand crew ⇨
STBD
STBD
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STBD
Sam Spencer (stroke), Johnny Fitzgerald, Chris Gorman, Bradford Shortland, Sean Ahern, Michael Morris, Patrick James, Fletcher Dick + Cian Taylor (cox)
- Click to expand crew ⇨
STBD
STBD
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STKT
Tom Mills (stroke), Joshua Grant, Nicholas Lyon-Ramsdale, Angus Wilson, Matt Kelly, Ethan Blight, Sam Morrow, Harry Ramakers + Samuel Ingleton (cox)
Coached by: Carl Vincent & Chris Goudie
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Jacob Smyth (stroke), Joshua Storey, Sam Livingston, Xavier Lynch, Angus Hayward, Benjamin Johnson, Oliver Anselmi, Reuben van Dalen + Samuel Stewart (cox)
Coached by: Josh Wedlake
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Jack Bisset (stroke), Hamish Burden, Dougal Burden, Jack Cantrell, Jacob Doig, Timothy Lunt, Toby Porterday, Luis Thomsen + Adam Brand (cox)
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
WLCO
Lucas Toovey (stroke), Connor Moore, Andrew Loveard, Fergus Murray, Harry Beasley, Ben Strowger-Turnock, Matthew Johnson, Thomas Bramley + Liam Stevens (cox)
Coached by: Kerry Wilkins & Maurice Maxwell
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#1
WTLB
Jacob Jones (stroke), Samuel Jones, Baxter Holgate-Simpson, Ben Jury, Harry Collard, Jack Taylor, Kip Watson, Liam McAteer + Kyle Rawlings (cox)
Coached by: Jordan Stanley & Charlie Ingham Clark
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Social