You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2022, 2021, 2019, 2018, 2017, 2016, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003.
Results: Maadi
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NELB
NELB
Marlborough |
Crew
#1
NELB
|
|||
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
NAPB
NAPB
East Coast |
Crew
#1
NAPB
Coached by: Jock MacIntosh & Don MacDonald
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#2
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#1
CGHS
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
|
|||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Megan Laas & Meisha Nicolson
|
|||
Entity
STMG
STMG
Canterbury |
Crew
#2
STMG
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: James Lilley & Dale Maher
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Nick Lloyd & Conor Burns
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Mark Clemo & Aaron Farr
|
|||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Hooper Kelly-Smith
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
MLBG
MLBG
Marlborough |
Crew
#1
MLBG
Coached by: Mike McManaway
|
|||
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Sarah Bruce
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
STMG
STMG
Canterbury |
Crew
#1
STMG
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#1
QMAR
Coached by: Roy Pickard
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGG
Coached by: Toby Patton & Elyse Rothery
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHGN
SHGN
Whanganui |
||||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#2
DIOC
|
|||
Entity
WEGC
WEGC
Wellington |
Crew
#2
WEGC
Coached by: STAC
|
|||
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
STKV
Coached by: Nick Robertson & Owen Gould
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Carl Vincent & Chris Goudie
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
KHSD
KHSD
Otago |
Crew
#1
KHSD
Coached by: K Maker
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: Nat Bocock & Dale Maher
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
|
|||
Entity
STBD
STBD
Canterbury |
Crew
#3
STBD
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Mark O'Connor
|
|||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Ian Weenink
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Scott Wilson
|
|||
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
|
|||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#2
WNHS
Coached by: D Dudley
|
|||
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Condy
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CBHS
CBHS
Canterbury |
Crew
#1
CBHS
Coached by: Fabian Dolamore
|
|||
Entity
FRAN
FRAN
Whanganui |
Crew
#1
FRAN
Coached by: Jason Williams
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: P Smith
|
|||
Entity
LIND
LIND
East Coast |
Crew
#1
LIND
Coached by: Jeremy Coxon & Mike Trautvetter
|
|||
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NCOG
NCOG
Marlborough |
Crew
#1
NCOG
|
|||
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
Coached by: Dan Kelly & Jaimee Harrison
|
|||
Entity
MLBG
MLBG
Marlborough |
Crew
#1
MLBG
Coached by: Dave Hocquard & Sarah Lissaman
|
|||
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Jackie Abraham & Mark Norman
|
|||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Emily Barker & Rob McCaig
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|||
Entity
CULI
CULI
Whanganui |
Crew
#1
CULI
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Mollie James
|
|||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
|
|||
Entity
RRGS
RRGS
Canterbury |
Crew
#2
RRGS
|
|||
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Fiona McKay & Hannah Coakley
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#1
CGHS
|
|||
Entity
STMG
STMG
Canterbury |
Crew
#2
STMG
|
|||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Ian Weenink
|
|||
Entity
RRGS
RRGS
Canterbury |
Crew
#2
RRGS
|
|||
Entity
WLGC
WLGC
Wellington |
Crew
#2
WLGC
Coached by: Alan Greer
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|||
Entity
HASG
HASG
East Coast |
Crew
#1
HASG
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: James Harvey
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Ivan Pavich
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
NELB
NELB
Marlborough |
Crew
#1
NELB
|
|||
Entity
STBD
STBD
Canterbury |
Crew
#1
STBD
|
|||
Entity
STBD
STBD
Canterbury |
Crew
#3
STBD
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Graham Watt & Matt Hill
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
CHCO
CHCO
Canterbury |
Crew
#1
CHCO
|
|||
Entity
NELB
NELB
Marlborough |
Crew
#3
NELB
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#2
TAUP
Coached by: Condy
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HASG
HASG
East Coast |
Crew
#1
HASG
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton
|
|||
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Rob McCaig & Emily Barker
|
|||
Entity
CULI
CULI
Whanganui |
Crew
#1
CULI
|
|||
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Geoff McCrostie
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Nick Dawe
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Wackrow
|
|||
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Annie Montgomery & Charlotte Kenny
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
NGTA
NGTA
Whanganui |
Crew
#2
NGTA
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Alex Manson & Aimee Pink
|
|||
Entity
NGTA
NGTA
Whanganui |
Crew
#1
NGTA
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Steve Beveridge
|
|||
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
STHI
Coached by: Lauren Farnden & Gina Persico
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Scott Wilson
|
|||
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Megan Laas & Meisha Nicolson
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#2
QMAR
Coached by: Roy Pickard
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Tuiomanufili
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Bert Gruythysen & Campbell Clayton-Greene
|
|||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Hooper Kelly-Smith
|
|||
Entity
OBHS
OBHS
Otago |
Crew
#1
OBHS
Coached by: Fred Strachan & Royce Wilson
|
|||
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Condy
|
|||
Entity
NAPB
NAPB
East Coast |
Crew
#2
NAPB
Coached by: Don MacDonald & Jock MacIntosh
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webst & Ted Phelps
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NAPG
NAPG
East Coast |
Crew
#1
NAPG
Coached by: Ross Webb & Greg Vanderpeet
|
|||
Entity
WEGC
WEGC
Wellington |
Crew
#1
WEGC
Coached by: STAC
|
|||
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Lauren Farnden & Gina Persico
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: John Alexander
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
ROTG
ROTG
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTG
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Mark Day & Joe Findley
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Frampton
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Nathan Linford
|
|||
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#2
RAHS
Coached by: Armin Svoboda
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Hamish Ramsay
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Jason Theobald
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#1
CASH
|
|||
Entity
MLBG
MLBG
Marlborough |
Crew
#1
MLBG
Coached by: Mike McManaway
|
|||
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Megan Laas & Meisha Nicolson
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Katie Damsteegt
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#1
QMAR
Coached by: Roy Pickard
|
|||
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Alex Manson & Aimee Pink
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Evelyn Kennedy
|
|||
Entity
CHCO
CHCO
Canterbury |
Crew
#1
CHCO
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Sean Durkin
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Natalie Marriott & Matt Jones
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Fred Coughlan
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#5
HAMB
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Bruce Holden & Don Baron
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
|
|||
Entity
OBHS
OBHS
Otago |
Crew
#1
OBHS
Coached by: Fred Strachan & Royce Wilson
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
|
|||
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Neil Gibb Neil Saxton & Nicky Staite
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Cameron Watson
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Frampton & Poppie Gerber
|
|||
Entity
MLBG
MLBG
Marlborough |
Crew
#1
MLBG
Coached by: Andrew Blake & Dave Hocquard
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGG
Coached by: Duncan Bydeley
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Nick Dawe
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Ian Weenink & Dave Dudley
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Don Baron
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STMG
STMG
Canterbury |
Crew
#1
STMG
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
|
|||
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Lauren Farnden & Gina Persico
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
EGGS
EGGS
Auckland |
Crew
#1
EGGS
|
|||
Entity
MLBG
MLBG
Marlborough |
Crew
#1
MLBG
Coached by: Sarah Lissaman & Dave Hocquard
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Ian Weenink & Dave Dudley
|
|||
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Alastair Riddle & Fiona Bassett
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Sarah Crummey (stroke), Mary-Rose Millett, Jasmine Brake, Colombe de Rouvroy + Thomas Callaghan (cox)
Coached by: Greg Reid
|
|||
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Megan Laas & Meisha Nicolson
|
|||
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Fiona McKay & Hannah Coakley
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'Connor
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Ross Lindstrom
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
Coached by: Daniel Ryan
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Marty O'Brien & Hamish Ramsay
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Don Baron
|
|||
Entity
NELB
NELB
Marlborough |
Crew
#1
NELB
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
STBD
STBD
Canterbury |
Crew
#2
STBD
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross & Braden Kempthorne
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo & Aaron Farr
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Martin Jonkers (stroke), Sebastien Sachse-Nodder, Jackson Wiggans, Finlay Watson + William Young (cox)
Coached by: Alex Dawson
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Tim Wilson
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Tom Barker & Chris Goudie
|
|||
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Neil Gibb Neil Saxton & Nicky Staite
|
|||
Entity
HTVH
HTVH
Wellington |
Crew
#1
HTVH
Coached by: Andrew Bird
|
|||
Entity
SHGN
SHGN
Whanganui |
Crew
#1
SHGN
Coached by: Jason Williams
|
|||
Entity
KAPI
KAPI
Wellington |
Crew
#1
KAPI
Coached by: Tim Parker & Andy MacDonell
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: John O'Connor
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Leah Hankey
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Ian Weenink & Dave Dudley
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Carl Vincent & Chris Goudie
|
|||
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Aidan Barnes-Webber (stroke), Caleb Stephenson, Sam Anderson, Cameron Moffat + Molly Richardson (cox)
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#1
CGHS
|
|||
Entity
WEGC
WEGC
Wellington |
Crew
#1
WEGC
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
|||
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
Coached by: Natalie Matheson & Matt Adam
|
|||
Entity
STMW
STMW
Wellington |
Crew
#1
STMW
Coached by: Charlie Graham & Craig Taylor
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Briana Goodall (stroke), Mica Erdmann, Portia Vodanovich, Courtney Thoumine + Charlotte Siermans (cox)
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Tom Stannard
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Louis Kimber
|
|||
Entity
CBHS
CBHS
Canterbury |
Crew
#1
CBHS
Coached by: Fabian Dolamore
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Dudley Storey
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#2
AGSB
Finn Humberstone Hurley (stroke), Ben Kemble, Max MacCormick, Toallance Tukuitoga + Henry Briggs (cox)
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Fred Coughlan
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Robin Crooks
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Scott Wilson
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Nick Dawe & Laura Bonney
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#1
QMAR
Coached by: Roy Pickard
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Gary McAdams
|
|||
Entity
TAWA
TAWA
Wellington |
Crew
#1
TAWA
Coached by: Tim Parker & Fiona Bixley
|
|||
Entity
ROTL
ROTL
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTL
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Megan Laas & Meisha Nicolson
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NELB
NELB
Marlborough |
Crew
#1
NELB
|
|||
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Hooper Kelly-Smith
|
|||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#2
WNHS
Coached by: Ian Weenink & Dave Dudley
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
Coached by: James Beattie
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
|
|||
Entity
ROTL
ROTL
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTL
Coached by: Mike Power
|
Social