Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#1
CAMB
Coached by: Melanie Schroeder & Anthony Berkers
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
CAMB
Coached by: Anthony Berkers & Lachlan McKinnon
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CBHS
Coached by: Lauren Clark & Jim Little
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CHCO
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CHCO
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
DUNS
Coached by: Gerard Mulvay & Russel Mills
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross & Robin Clarke
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAMB
Coached by: Glenn Ross & Robin Clarke
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#3
HAMB
Coached by: Glenn Ross & Robin Clarke
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
JMCG
Coached by: Jamie McKenzie
- Click to expand crew ⇨
JMCG
JMCG
Otago
Otago
Crew
#1
JPCR
Coached by: Fiona Basset
- Click to expand crew ⇨
JPCR
JPCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
KGCA
Coached by: Sam Kember
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#2
KGCA
Coached by: Sam Kember
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#1
MLBB
Coached by: Glynn Davies
- Click to expand crew ⇨
MLBB
MLBB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NELB
Coached by: Al Tattersall
- Click to expand crew ⇨
NELB
NELB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
RONC
Marika Parker (stroke), Antonio Frances-Rees, Hamish Fitzgerald, Regan Ashley + Brittney McDowell (cox)
Coached by: Brian Stephenson
- Click to expand crew ⇨
RONC
RONC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SHIR
Coached by: James Lilley
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SJHM
Henry Ryan (stroke), Alexander Andersen, Martin Tamoaieta, George Downey + Luka Southcombe-Nguyen (cox)
Coached by: Drew Tierney & Ross Tong
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
- Click to expand crew ⇨
SLDB
SLDB
Southland
Southland
Crew
#1
SPLH
Coached by: Chris Foot & Andy Hadcroft
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STAN
Coached by: James Harvey & Sam Martel
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STCC
Coached by: Pat McQuinn
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STCC
Coached by: Pat McQuinn
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Hooper Kelly-Smith
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WAKA
Coached by: Gabrielle Peach & Latham Jones
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#1
WLCO
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#1
WTLB
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social