Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
APAR
Coached by: John Wilson
- Click to expand crew ⇨
APAR
APAR
Southland
Southland
Crew
#1
BURN
Coached by: Sophie Gilchrist & Sarah Lindley
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CBHS
Coached by: Fabian Dolamore
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CULI
- Click to expand crew ⇨
CULI
CULI
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
DUNS
Coached by: Gerard Mulvay & Russel Mills
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#1
HAMB
Coached by: Jacob Prier
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
JPCR
Coached by: Fiona Bassett
- Click to expand crew ⇨
JPCR
JPCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
KHSD
KHSD
Otago
Otago
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo & Jack Quinn
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MLBB
Coached by: Glynn Davies
- Click to expand crew ⇨
MLBB
MLBB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NELB
Coached by: Al Tattersall
- Click to expand crew ⇨
NELB
NELB
Marlborough
Marlborough
Crew
#2
NELB
Coached by: Al Tattersall
- Click to expand crew ⇨
NELB
NELB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NPLB
Coached by: Jodie Haskell
- Click to expand crew ⇨
NPLB
NPLB
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
ONSL
Coached by: Michael Berry
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHAK
Coached by: Mike O'Brien
- Click to expand crew ⇨
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
Crew
#1
SHIR
Coached by: Dale Maher
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SJHM
Coached by: Drew Tierney & Ross Tong
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
- Click to expand crew ⇨
SLDB
SLDB
Southland
Southland
Crew
#1
SPLH
Coached by: Sophie Camens & Andy Hadcroft
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SPLH
Coached by: Chris Foot & Andy Hadcroft
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPTW
Coached by: Ceri Armit & Lua Tuiomanufili
- Click to expand crew ⇨
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
Crew
#2
SPTW
Coached by: Ceri Armit & Lua Tuiomanufili
- Click to expand crew ⇨
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STKV
Coached by: Nicki Debuyzer
- Click to expand crew ⇨
STKV
STKV
Otago
Otago
Crew
#1
STPC
Coached by: Duncan Grant & Josh Wedlake
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TEAW
Coached by: Nigel Badderly
- Click to expand crew ⇨
TEAW
TEAW
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jamie Vou
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#3
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jamie Vou
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
TRID
TRID
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WNCS
Coached by: Tyler Scott & Tom Gearing
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTKB
Coached by: Erica Taylor
- Click to expand crew ⇨
WTKB
WTKB
Otago
Otago
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social