Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
ASHB
Coached by: Justin Wall
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
AVSG
Coached by: Peter O'Connor & Kendal Everest
- Click to expand crew ⇨
AVSG
AVSG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BARA
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#1
CAMB
Coached by: Peter Fraser & Duncan Grant
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CGHS
- Click to expand crew ⇨
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CRAI
Coached by: Dean Milne
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
DIOC
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
GGHS
Coached by: Alex Hyland
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#2
GGHS
Coached by: Alex Hyland
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
GLDW
Coached by: Josh Schmidt
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HTVH
Coached by: Ross Collinge
- Click to expand crew ⇨
HTVH
HTVH
Wellington
Wellington
Crew
#1
HUAN
Coached by: Scott Gundesen
- Click to expand crew ⇨
HUAN
HUAN
Auckland
Auckland
Crew
#1
KAPI
Coached by: Tim Parker
- Click to expand crew ⇨
KAPI
KAPI
Wellington
Wellington
Crew
#1
MARN
Coached by: Matt Lilley & Ivana Giacon
- Click to expand crew ⇨
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
MTAL
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#2
MTAL
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
NCOG
- Click to expand crew ⇨
NCOG
NCOG
Marlborough
Marlborough
NCOG
NCOG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
OTUM
Coached by: Ted Phelps
- Click to expand crew ⇨
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SLDG
Coached by: Russell Everett
- Click to expand crew ⇨
SLDG
SLDG
Southland
Southland
Crew
#2
SLDG
Coached by: Russell Everett
- Click to expand crew ⇨
SLDG
SLDG
Southland
Southland
Crew
#1
STHI
Coached by: Lauren Farnden & Bridget Hendry
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#1
STMG
- Click to expand crew ⇨
STMG
STMG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Ellie Dowse
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
Coached by: Norm Charlton & Ellie Dowse
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAUP
Coached by: Brenda Lawson
- Click to expand crew ⇨
TAUP
TAUP
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TIMG
Coached by: Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMG
TIMG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TRGG
Coached by: Duncan By Deley
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
TRGG
Coached by: Rob Nichols
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
TTAI
TTAI
Otago
Otago
Crew
#1
VILL
Coached by: Megan Laas & Kevin Meates
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Coached by: Gabrielle Peach
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#1
WHHS
Coached by: Chris Pearson & Stacey Tamblin
- Click to expand crew ⇨
WHHS
WHHS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLGC
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#2
WLGC
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Coached by: David Lindstrom & Des Lock
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
WNCS
Coached by: Des Lock & David Lindstrom
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WNGC
- Click to expand crew ⇨
WNGC
WNGC
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTLG
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social