Event Sponsor
You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2022, 2021, 2019, 2018, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003.
Results: Maadi
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
||||
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Michael Goldsmith
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
||||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
||||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Frampton
|
||||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
||||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith & Caleb Smith
|
||||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Paul Clinton
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
||||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Sean McVerry
|
||||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Josh Everritt & Josh Schmidt
|
||||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
||||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: Tim Osmers
|
||||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
||||
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Brian Stephenson
|
C Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
STKV
Coached by: Owen Gould
|
||||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Mark Day
|
||||
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
||||
Entity
HASB
HASB
East Coast |
Crew
#1
HASB
|
||||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Lance O'Brien
|
||||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
||||
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: Maurice Maxwell
|
||||
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Alastair Riddle & Glen Reichardt
|
D Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Peter Abbot
|
||||
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#1
HAVE
Coached by: Don McDonald & Jock Mackintosh
|
||||
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
Coached by: Dave Williamson & Sean O'Neill
|
||||
Entity
KAVA
KAVA
Otago |
Crew
#1
KAVA
Coached by: John Parnell
|
||||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sarah Lindley
|
||||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Ross Lindstrom
|
||||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Charles Haggie
|
||||
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
E Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: Rachael Turnbull
|
||||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: TGAC
|
||||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAK
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
||||
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#2
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
|
||||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: Tim Osmers
|
||||
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#2
HAVE
Coached by: Jock Mackintosh & Don McDonald
|
||||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#2
WNHS
Coached by: Lance O'Brien
|
||||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
|
F Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#2
WTKB
Coached by: Mr Owen Gould
|
||||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
||||
Entity
OBHS
OBHS
Otago |
Crew
#1
OBHS
Coached by: Jamie McKenzie
|
||||
Entity
CULI
CULI
Whanganui |
Crew
#1
CULI
|
||||
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
|
||||
Entity
LIND
LIND
East Coast |
Crew
#2
LIND
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
||||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
|
Semi-final 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Michael Goldsmith
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Frampton
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith & Caleb Smith
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Sean McVerry
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: Tim Osmers
|
Semi-final 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Josh Everritt & Josh Schmidt
|
|||
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
Quarter-final 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Frampton
|
|||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
|||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Lance O'Brien
|
|||
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
Coached by: Dave Williamson & Sean O'Neill
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Ross Lindstrom
|
Quarter-final 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Michael Goldsmith
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Mark Day
|
|||
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Alastair Riddle & Glen Reichardt
|
|||
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Peter Abbot
|
Quarter-final 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith & Caleb Smith
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Sean McVerry
|
|||
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
HASB
HASB
East Coast |
Crew
#1
HASB
|
|||
Entity
KAVA
KAVA
Otago |
Crew
#1
KAVA
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Charles Haggie
|
Quarter-final 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: Tim Osmers
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Josh Everritt & Josh Schmidt
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
STKV
Coached by: Owen Gould
|
|||
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#1
HAVE
Coached by: Don McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sarah Lindley
|
Repechage 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
Coached by: Dave Williamson & Sean O'Neill
|
|||
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#1
HAVE
Coached by: Don McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: Tim Osmers
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: Rachael Turnbull
|
|||
Entity
OBHS
OBHS
Otago |
Crew
#1
OBHS
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#2
STAN
Coached by: Ross Lindstrom
|
Repechage 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Alastair Riddle & Glen Reichardt
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Ross Lindstrom
|
|||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#2
WNHS
Coached by: Lance O'Brien
|
|||
Entity
CHCO
CHCO
Canterbury |
Crew
#1
CHCO
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
|
|||
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
JMCG
Coached by: Michael Goldsmith
|
|||
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#1
WTKB
Coached by: Mr Owen Gould
|
Repechage 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KAVA
KAVA
Otago |
Crew
#1
KAVA
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
|
|||
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#2
HAVE
Coached by: Jock Mackintosh & Don McDonald
|
|||
Entity
LIND
LIND
East Coast |
Crew
#2
LIND
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
CULI
CULI
Whanganui |
Crew
#1
CULI
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#2
BURN
Coached by: Sarah Lindley
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Josh Everritt & Josh Schmidt
|
Repechage 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Josh Everritt & Josh Schmidt
|
|||
Entity
HASB
HASB
East Coast |
Crew
#1
HASB
|
|||
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#2
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAK
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|||
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
|
|||
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#2
WTKB
Coached by: Mr Owen Gould
|
|||
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: David Potts & Clive Steenson
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Frampton
|
|||
Entity
STKV
STKV
Otago |
Crew
#1
STKV
Coached by: Owen Gould
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Sean McVerry
|
|||
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#1
HAVE
Coached by: Don McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#2
WHAK
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#2
BURN
Coached by: Sarah Lindley
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jared Cummings & Pat Nichol
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#2
STCC
Coached by: Pat McQuinn
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Charles Haggie
|
|||
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
Coached by: Dave Williamson & Sean O'Neill
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
|
|||
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#2
HAVE
Coached by: Jock Mackintosh & Don McDonald
|
|||
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#1
WTKB
Coached by: Mr Owen Gould
|
|||
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Brenda Lawson
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sarah Lindley
|
|||
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
JMCG
Coached by: Michael Goldsmith
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: Tim Osmers
|
|||
Entity
WTKB
WTKB
Otago |
Crew
#2
WTKB
Coached by: Mr Owen Gould
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Josh Everritt & Josh Schmidt
|
|||
Entity
TAUH
TAUH
Waikato/BoP |
Crew
#2
TAUH
Coached by: Brenda Lawson
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Michael Goldsmith
|
|||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Kylee Corboy
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: Tim Osmers
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: TGAC
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: Rachael Turnbull
|
|||
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#2
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
|
|||
Entity
LIND
LIND
East Coast |
Crew
#2
LIND
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Sean McVerry
|
Heat 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
|||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Lance O'Brien
|
|||
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Ross Lindstrom
|
|||
Entity
OBHS
OBHS
Otago |
Crew
#1
OBHS
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#1
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#3
JHAR
Coached by: Rachael Turnbull
|
Heat 6 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Conor Burns
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Peter Abbot
|
|||
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: Maurice Maxwell
|
|||
Entity
KAVA
KAVA
Otago |
Crew
#1
KAVA
Coached by: John Parnell
|
|||
Entity
CHCO
CHCO
Canterbury |
Crew
#1
CHCO
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#2
STAN
Coached by: Ross Lindstrom
|
|||
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: David Potts & Clive Steenson
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
Coached by: Pat McQuinn
|
Heat 7 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Jack Shuttleworth
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith & Caleb Smith
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Matt Hill & Graham Watt
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Josh Everritt & Josh Schmidt
|
|||
Entity
CULI
CULI
Whanganui |
Crew
#1
CULI
|
|||
Entity
WHHS
WHHS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHHS
Coached by: Alastair Riddle & Glen Reichardt
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
Heat 8 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
CAMB
Coached by: Sandy Stuart
|
|||
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Brian Stephenson
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Mark Day
|
|||
Entity
HASB
HASB
East Coast |
Crew
#1
HASB
|
|||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
|
|||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#2
WNHS
Coached by: Lance O'Brien
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Mark Clemo
|
|||
Entity
LIND
LIND
East Coast |
Crew
#1
LIND
Coached by: Jeremy Coxon & Mike Trautvetter
|
Social