Day sheets: Maadi

These are the day sheets for the 2018 Maadi.

Gender mixed
Class Club Masters
School class
Boat and and
Seats

Monday, 19th March 2018

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 1 B U17 1X
heat
Race: 1 CBHS1 SJHM1 GLDW1 STPC1 RONC1 JHAR1 ONSL1 STBD1
B 08:04 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SHIR3 OBHS3 NELB1 CAMB1 SCOT1 STAN1 WTKB1 SHAK2
C 08:08     Race: 3 CAMB2 TIMB2 SJHM2 JMCG1 STKV1 TAKA1 JHAR2
D 08:12     Race: 4 HTIB1 RAHS2 SHIR2 OBHS1 SHIR1 STLN1 SHIR4
E 08:16     Race: 5 JHAR3 STKT1 OBHS2 BTHC1 KGCA1 SLDB1 SCOT2
F 08:20     Race: 6 CULI1 SLDB2 SPTW1 MTAS1 WHAK1 RAHS1 STBD2
G 08:24     Race: 7 ASHB1 GLDW2 JMCG2 HAUR1 TIMB1 CASH1 NAPB1
H 08:28 2 G U17 4+
heat
Race: 1 AVSG1 SHGH1 RRGS1 WKDS1 DIOC1 CGHS1 SPLH2
I 08:32 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 RAHS1 CGHS2 DIOC2 CRAI1 WNCS1 STKT1 TRGG1
J 08:36     Race: 3 EGGS1 STMG1 RRGS2 SPLH1 WLGC1 QMAR1 COLU2
K 08:40     Race: 4 MARN1 STPC1 ONEW1 COLU1 CRAI2 NCOG1 MTMA1
L 08:44 3 B U15 2X
heat
Race: 1 SHIR2 TRGB1 LIND1 NPLB1 STPC1 CAMB2 WAKA2 MLBB2
M 08:48 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 ASHB1 SLDB1 STBD1 WAKA1 TIMB1 GBHS1 MACL2 CHCO2
N 08:52     Race: 3 SHAK1 SCOT1 MACL1 CAMB1 TAKA1 SJHM1 SJHM2 OBHS1
O 08:56     Race: 4 SPTW1 GORE1 STLN1 GLDW1 CBHS1 JPCR1 SHIR1 MLBB1
P 09:00 4 G U15 4X+
heat
Race: 1 MTAL1 STMW1 WLGC1 MACL1 TRGG1 CGHS1 KAIA1
Q 09:04 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 HAMG1 WLGC3 PUKE1 IONA1 DUNS2 TRGG2 BARA2
R 09:08     Race: 3 MLBG1 OGHS1 WAKA1 WTLG1 BARA1 RAHS1 MLBG2
S 09:12     Race: 4 WAKA2 QHSD1 JPCR1 STAN1 HAUR1 TAKA2 WNHS1
T 09:16     Race: 5 STMG1 TAKA1 WLGC2 STPC1 DUNS1 STMW2 QMAR2
U 09:20     Race: 6 STKV1 QMAR1 CRAI1 VILL1 TIMG1 WTLG2 STHI1
V 09:24 5 B U18 2-
heat
Race: 1 SHAK1 MLBB1 JMCG1 WTLB1 AGSB1 WNHS1 CROM1
W 09:28 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 TIMB1 GLDW2 RAHS1 HAMB1 STAN1 TRGB1 STAN2
X 09:32     Race: 3 GLDW1 SCR: AGSB2 CBHS1 WLCO1 ONSL1 ASHB1
Y 09:36     Race: 4 SPTW1 NELB1 STKT1 JPCR1 HLCR1 CHCO1
Z 09:40 6 G U18 2X
heat
Race: 1 ROTL1 BTHC1 TRGG1 WTLG1 STPC2 STHI1 OTUM1 SCR: SPLH1
A 09:44 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SLDG1 JPCR1 ASHB1 ONSL1 WNCS1 CRAI1 MLBG1 GGHS1
B 09:48     Race: 3 DIOC1 STKV1 WLGC1 STAN1 DUNS1 STPC1 STMG1 OGHS1
C 09:52     Race: 4 SLDG2 BTHC2 AVSG1 VILL1 TIMG1 GLDW2 JHAR1 OTUM2
D 09:56     Race: 5 MTAS1 PUKE1 MARN1 NCOG1 BARA1 CAMB1 MARN2
E 10:00 7 B U16 4X+
heat
Race: 1 CHCO1 SPTW1 HAUR1 CBHS1 OBHS1 CAMB1 BURN1 HAMB3
F 10:04 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SLDB1 TRGB1 WAKA1 JMCG1 SJHM1 LIND1 STBD1
G 10:08     Race: 3 WTLB2 STKT1 MACL1 DUNS1 HAMB1 HAMB4 WTLB1
H 10:12     Race: 4 GBHS2 GBHS1 AGSB1 SHIR1 MTAL1 STPC1 JHAR1
I 10:16     Race: 5 STCC1 CBHS2 STPA1 WNCS1 SHIR2 HAMB2 SHIR3
J 10:20 8 G U16 1X
heat
Race: 1 KAVA2 TEAW1 GLDW1 MTAL1 WLGC1 SAMU1 BARA1 SHGN1
K 10:24 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 GGHS1 NAYL1 STMW1 WENT1 TAKA1 MACL1 KAVA1 TRGG2
L 10:28     Race: 3 WNGC1 NCOG1 QMAR1 SLDG1 STHI1 SLDG2 WNGC2 OGHS2
M 10:32     Race: 4 QHSD1 JPCR1 ROSE1 STKV1 MTAS1 CROM1 APAR3 QHSD2
N 10:36     Race: 5 QMAR2 AQUI2 TRDL1 AOTE1 BURN1 SCR: NPLG1 STAN2 APAR2
O 10:40     Race: 6 STLN2 AVSG1 MLBG1 STLN1 STAN1 KAPI1 SPLH1 BAYF1
P 10:44     Race: 7 TRGG1 OGHS1 AQUI1 RONC1 TRID1 ONSL1 APAR1 TRGG3
Q 10:48 9 B N18 2X
heat
Race: 1 OBHS2 CASH1 NPLB1 CBHS1 OBHS1 SJHM1 SHIR1
R 10:52 1-2->Semi; Rest->Repechage Race: 2 STBD1 ASHB2 STLN1 STAN1 TIMB1 PUKE1 WTLB1
S 10:56     Race: 3 WAKA1 GORE1 JPCR1 STPC1 GLDW1 KGCA1 CAMB1
T 11:00     Race: 4 SPTW1 APAR1 CASH2 STPC2 RAHS1 LIND1 KAVA1
U 11:04     Race: 5 SCOT1 STKV1 MLBB1 NPLB2 ASHB1 SPLH1
V 11:08 10 G N18 8+
heat
Race: 1 MTAL1 WTLG1 STMG1 STPC1 BARA1 CGHS1 OGHS1
W 11:12 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 JPCR1 NCOG1 DIOC1 RRGS1 EGGS1 SHGH1 WKDS1
X 11:16 11 B U17 8+
heat
Race: 1 STBD1 MTAL1 HAMB1 CHCO1 SPLH1
Y 11:20 1->Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2 WLCO1 CBHS1 AGSB1 WNCS1 AGSB2
Z 11:24 12 G U17 4X+
heat
Race: 1 TRGG2 RAHS1 ASHB1 NCOG1 VILL1 WLGC1 ONEW1
A 11:28 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WNGC1 MLBG2 TRGG1 DUNS1 WNHS1 WTLG1 TAKA1
B 11:32     Race: 3 STPC2 AVSG1 MARN1 MLBG1 CGHS1 GLDW2 STKT1
C 11:36     Race: 4 CULI1 MTMA1 DIOC1 STPC1 BTHC1 WNCS2 STMW1
D 11:40     Race: 5 STKT2 WNHS2 CAMB1 MTAS1 MACL1 WNCS1 SAMU1
E 11:44     Race: 6 QMAR1 STHI1 GLDW1 CRAI1 HAMG1 ROSE1
F 11:48 14 G U15 4+
heat
Race: 1 CGHS2 CRAI1 WKDS1 HAMG1 IONA1 QMAR2
G 11:52 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 TIMG1 RRGS2 COLU1 STMG1 TRGG1 RRGS3
H 11:56     Race: 3 BARA1 MARN1 RRGS1 QMAR1 CGHS1 TAKA1
I 12:00     Race: 4 STHI1 DIOC2 DIOC1 HOWI1 BARA2 STMW1
J 12:04 15 B U18 4X+
heat
Race: 1 SHAK1 HLCR1 HAMB2 CBHS1 STAN1 WLCO1 CHCO2
K 12:08 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 CULI2 JHAR1 MLBB1 KGCA1 STCC1 STPA2 NELB1
L 12:12     Race: 3 ONSL1 JPCR1 AGSB1 HAMB1 WTLB1 TRGB1 CULI1
M 12:16     Race: 4 CHCO1 STPA1 STKT1 CAMB1 ASHB1 SPTW1
N 12:20 16 G U18 2-
heat
Race: 1 CAMB1 KGCA1 STMG1 STPC1 CRAI1 ONSL1 SPLH2 RRGS1
O 12:24 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 STKV1 MTMA1 MARN1 SPLH1 BARA1 VILL1 KAPI1 WNCS1
P 12:28 17 B U16 4+
heat
Race: 1 GBHS2 OBHS1 MACL1 SHAK1 STBD1 GBHS1 WTLB4 SJHM1
Q 12:32 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 KHSD1 CHCO1 STBD2 HAMB1 HAMB2 STKT1 WTLB3
R 12:36     Race: 3 HAMB3 CHCO2 GLDW2 WTLB1 GLDW1 WLCO1 STBD3
S 12:40     Race: 4 SHIR1 SPLH2 WTLB2 SPLH1 SPTW1 STAN1 KHSD2
T 12:44 18 G U16 8+
heat
Race: 1 STPC1 WLGC1 STMG1 RRGS1 DIOC1 WTLG1 COLU1 CRAI1
U 12:48 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 EGGS2 WKDS1 SHGH1 CGHS1 EGGS1 BARA1 RRGS2 STMG2
V 12:52 19 B N18 8+
heat
Race: 1 AGSB1 STPA1 CHCO1 STAN1 CHCO2 SPLH1
W 12:56 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 HOWI1 BURN1 NELB1 HAMB1 TRGB1
X 13:00 21 B U17 2X
heat
Race: 1 STBD1 OBHS2 NAPB1 STPC1 SLDB1 CAMB2 SHAK2 SHIR2
Y 13:04 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WNCS1 SHIR1 STCC1 TAKA1 MLBB1 JMCG2 SPLH1 CHCO1
Z 13:08     Race: 3 ASHB1 JHAR1 SJHM1 CAMB1 SHAK1 MTAS1 CAMB3 CULI1
A 13:12     Race: 4 WTKB1 NELB1 TIMB2 STPC2 TIMB1 STAN2 SCOT1 HLCR1
B 13:16     Race: 5 CASH1 CBHS1 WHAK1 OBHS1 JMCG1 STLN1 NELB2
C 13:20 22 G U17 1X
heat
Race: 1 NAYL1 MTAL2 BARA1 MTAL1 HOWI1 AOTE1 SAMU1 OTUM2
D 13:24 1-3->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 OTUM1 JHAR1 TRID1 SLDG1 STHI1 SCR: NPLG1 DUNS1 MLBG1
E 13:28     Race: 3 MACL1 ASHB2 HAVE1 ASHB1 BAYF1 ROSE1 TAKA2 ONSL1
F 13:32     Race: 4 KAVA1 SCR: KGCA2 TIMG1 STPC1 GLDW1 GLDW2 TRDL1 TIMG2
G 13:36     Race: 5 KAPI1 STMW1 CARM1 HAMG1 MTAS1 ROTL1 ROTL2 QHSD1
H 13:40     Race: 6 QHSD2 OGHS1 STHI2 WNHS1 SCR: KGCA1 GLDW3 TEAW1 TRGG1
I 13:44     Race: 7 WNCS1 CULI3 MTAS2 IONA1 BURN1 QMAR1 QMAR2 MLBG2
J 13:48     Race: 8 CULI1 WNHS3 TAKA1 AVSG1 RONC1 RONC2 CGHS1
K 13:52 23 B U15 8+
heat
Race: 1 TIMB1 STKT1 SHAK1 SHIR1 AGSB1
L 13:56 1->Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2 HOWI1 OBHS1 STPA1 HAMB1 WTLB1
M 14:00 24 G N18 2X
heat
Race: 1 QMAR2 ASHB1 VILL1 STPC1 ROSE1 TWIZ2 JPCR2
N 14:04 1-4->Quarter-Final; Rest->Repechage Race: 2 QMAR1 TWIZ1 CASH1 NPLG1 STKV1 WKDS1 OGHS1
O 14:08     Race: 3 WNGC1 CARM2 CRAI1 TIMG1 WNCS1 IONA1 QHSD1
P 14:12     Race: 4 SAMU1 SHGN1 SPLH1 CARM1 DUNS1 HAMG2 GGHS1
Q 14:16     Race: 5 TRGG1 WLGC1 RONC1 WLGC2 BAYF1 OGHS2
R 14:20     Race: 6 DUNS2 MARN2 JPCR1 WTLG1 STMW1 MARN1
S 14:24 25 B U18 4+
heat
Race: 1 TRGB2 RAHS1 MLBB1 HAMB1 AGSB1 STBD1 TRGB1
T 14:28 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 HLCR1 CAMB1 GLDW1 WTLB1 CHCO1 STPA1 WLCO1
U 14:32     Race: 3 SHAK1 HAMB2 CBHS1 CHCO2 MTAL1 SPTW1
V 14:36 26 G U18 4+
heat
Race: 1 MTMA1 DIOC1 STAN1 STPC1 RRGS1 STPC2 EGGS2
W 14:40 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 SHGH1 COLU1 WNCS1 STMG1 SPLH1 EGGS1 WAKA1
X 14:44 27 G U16 4X+
heat
Race: 1 WNHS2 IONA1 CRAI1 DUNS1 RRGS2 NAPG1 MTAS1
Y 14:48 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STAN2 BARA2 BARA1 WNHS1 VILL1 CGHS1 SAMU1
Z 14:52     Race: 3 CASH1 STMW1 MTAL1 STAN1 WLGC1 WAKA1 PUKE1
A 14:56     Race: 4 GGHS1 TAKA1 WNCS1 RRGS1 MACL1 CAMB1 STHI2
B 15:00     Race: 5 STMG1 DIOC1 WLGC2 TRGG1 HAUR1 STHI1 CRAI2
C 15:04     Race: 6 SLDG1 BURN1 WTLG1 STPC1 OGHS1 TRGG2
D 15:08 28 B U16 2X
heat
Race: 1 JHAR1 SPLH1 CAMB1 JMCG1 SJHM1 HLCR1 BURN1 ASHB1
E 15:12 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STAN2 STAN1 HAUR1 HAMB1 STCC1 WAKA1 STPA2
F 15:16     Race: 3 JHAR2 CULI1 GBHS1 WNCS1 JMCG2 TRGB1 CAMB2
G 15:20     Race: 4 GLDW1 SPTW2 DUNS1 TAKA1 JPCR1 SPTW1 MTAS1
H 15:24     Race: 5 JPCR2 SCOT1 SCR: HAMB2 CBHS1 STLN1 STPA1 GBHS2
I 15:28     Race: 6 AGSB1 TIMB1 MACL1 SLDB1 LIND1 NPLB1 STBD1
J 15:32     Race: 7 KAVA1 GORE1 STPC1 OBHS1 HAUR2 PUKE1 SLDB2
K 15:36 29 G U18 1X
heat
Race: 1 JHAR1 DUNS1 ONSL2 ASHB1 TTAI1 QMAR1 BURN1 GGHS1
L 15:40 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STHI1 MTAS1 BAYF1 WTLG1 CRAI1 WLGC1 OTUM1 QMAR2
M 15:44     Race: 3 TEAW1 IONA1 TIMG1 VILL1 STLN1 WOOD1 AVSG1 OGHS1
N 15:48     Race: 4 CARM1 HASG1 MLBG1 WNCS1 WTLG2 HAVE1 GGHS2 TWIZ1
O 15:52     Race: 5 OTUM2 WNCS2 JPCR1 ONSL1 WENT1 HOWI1 MARN1
P 15:56 30 B U18 1X
heat
Race: 1 OTUM1 CULI1 ASHB2 RONC1 VERD1 JHAR1 TIMB1 CHCO3
Q 16:00 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 JPCR1 VERD2 BTHC1 TRID1 HAMB1 MTAS1 ONSL2 WNCS2
R 16:04     Race: 3 PARA1 CBHS1 STKT1 LIND1 WNCS1 WENT1 ONSL3 SHAK1
S 16:08     Race: 4 HTIB1 SLDB2 WTLB1 ASHB1 SHIR1 MACL1 WTLB2 OBHS2
T 16:12     Race: 5 JMCG1 WLCO2 STKV1 CAMB1 WNHS1 ONSL1 STPA1 HAUR1
U 16:16     Race: 6 CULI2 CROM2 SCR: HAMB2 STCC1 SLDB1 AGSB2 GLDW1 WLCO3
V 16:20     Race: 7 KHSD1 WNHS2 AGSB1 SCR: KGCA1 WLCO1 CROM1 TIMB2 CHCO1
W 16:24 31 G U15 2X
heat
Race: 1 KAVA1 SAMU1 HOWI1 QMAR1 VILL1 OGHS1 QHSD1 MACL1
X 16:28 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 QMAR2 TIMG1 GGHS1 ROSE1 STPC1 STHI1 TAKA2 HAMG1
Y 16:32     Race: 3 STAN1 STKV1 WAKA1 CAMB1 HAUR1 TAKA1 TRGG1 MACL2
Z 16:36     Race: 4 WNHS1 WNCS1 WLGC1 DUNS1 MARN1 STMW1 SHGH1 IONA1
A 16:40 32 B U15 4X+
heat
Race: 1 LIND1 SPTW1 CHCO2 GLDW1 STPA1 TRGB1 MTAL1 TAKA1
B 16:44 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 HAMB2 WAKA1 CHCO1 CBHS2 MLBB1 WLCO1 WLCO2 HAMB1
C 16:48     Race: 3 MACL1 CBHS1 STAN3 STAN2 HAMB3 SHIR2 WTLB2 SCOT1
D 16:52     Race: 4 SJHM1 STAN1 SHIR1 TIMB1 WTLB1 CAMB1 AGSB1
E 16:56 33 G U17 8+
heat
Race: 1 STKT1 DIOC1 WKDS1 RRGS1 STPC1 WNCS1
F 17:00 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 COLU1 CRAI1 EGGS1 SPLH1 STMG1 WTLG1

Tuesday, 20th March 2018

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 34 B U17 4+
heat
Race: 1 WTLB3 WNCS1 SPLH1 HAMB1 CAMB1 SCR: CHCO1 WTLB2
B 08:04 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 NELB1 HAMB2 AGSB1 MTAL1 STBD1 SHAK1
C 08:08     Race: 3 NAPB1 WTLB1 CBHS1 MLBB1 SCR: CHCO2 OBHS1
D 08:12 35E G E N18 4X+
heat
Race: 1 SPLH1 NCOG1 STHI1 DUNS1 DUNS2 CARM1 MACL1
E 08:16 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 MLBG1 WNGC1 CRAI1 CASH1 JPCR1 TRGG1 HAMG1
F 08:20     Race: 3 WNHS1 STAN1 MARN1 RONC1 TIMG1 TWIZ1 CGHS1
G 08:24     Race: 4 JPCR2 STPC1 VILL1 SHGH1 STMW1 OGHS1
H 08:28 36E B E N18 4X+
heat
Race: 1 NELB1 MLBB1 CASH1 STPC1 STAN1 STAN2 BURN2 TRGB1
I 08:32 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 BURN1 ASHB1 TIMB1 STPA1 KGCA1 RAHS1 WAKA1 MTAL1
J 08:36 37 G U16 4+
heat
Race: 1 IONA1 WLGC1 WKDS1 STMG2 OGHS1 WNCS1
K 08:40 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 GGHS1 NAPG1 RRGS1 DIOC1 SHGH1 COLU1
L 08:44     Race: 3 SAMU1 RRGS2 CGHS1 EGGS1 WKDS2 VILL1
M 08:48     Race: 4 SLDG1 DIOC2 STMG1 CGHS2 SPLH1
N 08:52 38 B U16 8+
heat
Race: 1 SHIR2 STAN1 WTLB1 HAMB1 AGSB1 GLDW1 HAMB2
O 08:56 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 GBHS1 WLCO1 CHCO2 CBHS1 CHCO1 STKT1 KHSD1
P 09:00     Race: 3 MTAL1 SHIR1 STBD1 SPLH1 STBD2 WTLB2
Q 09:04 39 G U18 4X+
heat
Race: 1 CGHS1 WLGC2 STLN1 BARA1 VILL1 SLDG1 STKV1
R 09:08 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 PUKE1 JPCR1 WAKA1 STPC1 MARN1 RRGS1 STMG1
S 09:12     Race: 3 MLBG1 MARN2 STAN1 WLGC1 CAMB1 NCOG1 SHGH1
T 09:16     Race: 4 STKV2 CRAI1 AVSG1 ASHB1 WNCS1 VILL2 OGHS1
U 09:20 40 B U18 2X
heat
Race: 1 NELB1 ONSL1 VERD1 RONC1 CAMB1 AGSB1 ASHB2 JMCG1
V 09:24 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SHAK1 CROM1 WNHS1 STKT1 WNCS1 MACL1 SPTW1 SCR: SCOT1
W 09:28     Race: 3 RAHS1 TIMB1 WTLB1 KGCA1 STAN1 JHAR1 WLCO2 STKV1
X 09:32     Race: 4 HLCR1 JPCR1 STPC1 HAMB1 SLDB1 CULI1 CBHS1 CHCO1
Y 09:36     Race: 5 JPCR2 ASHB1 STCC1 WLCO1 OBHS1 GLDW1 SPTW2
Z 09:40 41 G U15 8+
heat
Race: 1 BARA2 RRGS1 STPC1 DIOC1 EGGS1 MTAL1 RRGS2
A 09:44 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 STMG2 STMG1 CGHS1 WKDS1 WTLG1 BARA1 MLBG1
B 09:48 42 B U15 4+
heat
Race: 1 TAKA2 TAKA1 TIMB1 HAMB1 AGSB1 SHAK2 OBHS2
C 09:52 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 SCOT1 HOWI1 STPA2 STPA1 STKT1 STKT2 HAMB3
D 09:56     Race: 3 STAN1 SHAK1 OBHS1 WTLB1 WTLB2 TRGB1
E 10:00     Race: 4 SPTW1 CBHS1 GLDW1 SHIR1 HAMB2 CHCO1
F 10:04 43 G U17 2X
heat
Race: 1 MARN1 NPLG1 GLDW1 CRAI1 CGHS1 CGHS2 ONEW1 TRGG1
G 10:08 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WLGC2 CGHS3 ROTL1 STPC1 ASHB2 ROSE1 OGHS1 SCR: BURN1
H 10:12     Race: 3 SAMU1 CULI1 HAMG1 STHI1 RONC1 BTHC2 WTLG1 SPLH1
I 10:16     Race: 4 WNCS1 GLDW2 TRID1 AVSG1 KGCA1 TAKA1 BARA1 KAPI1
J 10:20     Race: 5 KAVA1 QMAR1 BAYF1 WNHS1 MACL1 WLGC1 STMW1 CULI2
K 10:24     Race: 6 WNGC1 OTUM1 TIMG1 MTAL1 BTHC1 AQUI1 RAHS1 TEAW1
L 10:28     Race: 7 ASHB1 MLBG1 NCOG2 MTAS1 DUNS1 STKV1 STHI2 MTMA1
M 10:32 44 B U17 4X+
heat
Race: 1 WNCS2 NELB1 CAMB1 KGCA1 STCC1 SHIR1 STLN1
N 10:36 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 AGSB2 WTLB1 STPA1 CBHS1 JMCG1 AGSB1 WAKA1
O 10:40     Race: 3 WTLB2 SHAK1 STAN1 MLBB1 CBHS2 SJHM1 SCR: WNCS1
P 10:44     Race: 4 HLCR1 STPA2 NAPB1 STPC1 TIMB1 CAMB2 SPLH1
Q 10:48 45 G N18 4+
heat
Race: 1 BARA1 SPLH1 RRGS1 DIOC1 MARN1 HOWI1
R 10:52 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 JPCR1 RAHS1 NCOG1 CASH1 WKDS1 DIOC2
S 10:56     Race: 3 KAIA1 CRAI1 IONA1 HAMG1 CGHS2 OGHS1
T 11:00     Race: 4 MACL1 CARM1 COLU1 CGHS1 NCOG2
U 11:04 46 B N18 4+
heat
Race: 1 AGSB1 SPLH2 HAMB2 HAMB1 STPC1 BURN1 TRGB1 MLBB1
V 11:08 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 SHIR2 CHCO1 CASH1 STPA1 SJHM1 SHIR1 RAHS1
W 11:12     Race: 3 HOWI1 SPLH1 LIND1 STBD1 NELB1 SPTW1 BURN2
X 11:16 47 G U15 8X+
heat
Race: 1 SCR: EGGS1 SHGH1 QMAR1 STPC1 WLGC1 TAKA1 WTLG1
Y 11:20 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 WAKA1 STMG1 TRGG1 DUNS1 STMW1 STHI1
Z 11:24 48 G U16 2X
heat
Race: 1 WNHS1 STMW2 GLDW1 SLDG1 MTAL1 CAMB1 TAKA2 APAR1
A 11:28 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STHI2 ROSE1 STAN1 TIMG1 WLGC1 AQUI1 BURN2 STHI3
B 11:32     Race: 3 QHSD1 GGHS1 MARN1 TRGG1 DUNS1 DUNS2 SCR: SAMU2 JPCR1
C 11:36     Race: 4 RAHS1 WAKA1 STLN1 WTLG1 VILL1 CASH1 SHGH1 HAMG1
D 11:40     Race: 5 OGHS1 RONC1 IONA1 CRAI1 STHI1 ONEW1 BARA1 SPLH1
E 11:44     Race: 6 SHGN1 SAMU1 STMW1 TRGG2 MTAL2 MACL1 MTAS1 CAMB2
F 11:48     Race: 7 TAKA1 CROM1 BURN1 HAUR1 STPC1 GGHS2 PUKE1 WNCS1
G 11:52 49 B U16 1X
heat
Race: 1 SCOT1 STLN3 JHAR1 TAKA1 SPTW1 SLDB1 GBHS1
H 11:56 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 CBHS2 STCC2 JMCG3 SJHM1 CAMB1 NELB1 KAVA2
I 12:00     Race: 3 MTAS2 SJHM2 DUNS1 WNCS1 SHIR1 STLN2 TIMB1
J 12:04     Race: 4 STPC2 STLN1 JMCG2 WHAK1 BURN1 WTKB1 SHIR4
K 12:08     Race: 5 APAR1 BURN2 JPCR1 JMCG1 SHIR2 GORE1 GORE2
L 12:12     Race: 6 STAN1 TRGB1 STPA1 CBHS1 MACL1 SLDB2 STPA2
M 12:16     Race: 7 KAVA1 MTAS1 HTIB1 STCC1 CULI1 JPCR2 WNCS2
N 12:20 50 B U15 8X+
heat
Race: 1 MLBB1 WLCO1 CBHS1 CHCO1 TIMB1 WAKA1
O 12:24 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 WTLB1 STAN1 HAMB1 GLDW1 MTAL1 TAKA1
P 12:28 51 G U18 8+
heat
Race: 1 STKT1 STMG1 WNCS1 STPC1 SPLH1 VILL1 STKV1
Q 12:32 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 RRGS2 DIOC1 WKDS1 RRGS1 EGGS1 EGGS2
R 12:36 52 B U18 8+
heat
Race: 1 CHCO3 TRGB1 CBHS1 HAMB1 HAMB2 WNCS1 CHCO2
S 12:40 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 WTLB2 STBD1 CHCO1 WTLB1 AGSB1 MTAL1 WLCO1

Wednesday, 21st March 2018

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 1 B U17 1X
repechage
Race: 1 CULI1 OBHS3 SLDB1 JHAR1 TAKA1 GLDW2 HTIB1 CBHS1
B 08:04 1,2->Quarter-Final; 3-6->E Final Race: 2 NAPB1 JHAR2 SLDB2 STAN1 RAHS2 STBD1 JHAR3 SHIR3
C 08:08 2 G U17 4+
repechage
Race: 1 STMG1 SPLH2 WLGC1 RRGS1 STKT1 NCOG1 TRGG1 RAHS1
D 08:12 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SHGH1 QMAR1 DIOC1 SPLH1 STPC1 WNCS1 MARN1 COLU2
E 08:16     Race: 3 AVSG1 ONEW1 SCR: CGHS1 CRAI2 DIOC2 RRGS2 CGHS2 MTMA1
F 08:20 3 B U15 2X
repechage
Race: 1 SHAK1 CAMB2 TAKA1 LIND1 TIMB1 JPCR1 CHCO2 GBHS1
G 08:24 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 MLBB2 SJHM1 NPLB1 CAMB1 STLN1 SLDB1 MLBB1 OBHS1
H 08:28     Race: 3 TRGB1 GORE1 WAKA2 GLDW1 STBD1 SJHM2 ASHB1 SHIR1
I 08:32 4 G U15 4X+
repechage
Race: 1 WNHS1 STMW2 STMW1 OGHS1 HAMG1 CRAI1
J 08:36 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TAKA1 STHI1 BARA2 QHSD1 MLBG1 MTAL1
K 08:40 5 B U18 2-
repechage
Race: 1 MLBB1 WLCO1 AGSB1 STAN1 HLCR1 GLDW2 TRGB1
L 08:44 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 CROM1 SCR: ASHB1 WNHS1 ONSL1 NELB1 RAHS1 SPTW1
M 08:48     Race: 3 SHAK1 CHCO1 JMCG1 JPCR1 STAN2 GLDW1 TIMB1
N 08:52 6 G U18 2X
repechage
Race: 1 MTAS1 STKV1 SLDG1 ROTL1 AVSG1 PUKE1 JPCR1 OTUM1
O 08:56 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 GGHS1 GLDW2 STPC1 WNCS1 MARN1 TRGG1 DIOC1 OTUM2
P 09:00     Race: 3 BTHC2 CAMB1 JHAR1 WLGC1 STHI1 CRAI1 BTHC1 SCR: STMG1
Q 09:04 7 B U16 4X+
repechage
Race: 1 SHIR2 STKT1 LIND1 HAUR1 STPC1 CBHS2 STBD1 HAMB3
R 09:08 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 MTAL1 MACL1 WAKA1 HAMB2 CAMB1 WTLB1
S 09:12     Race: 3 JHAR1 STCC1 GBHS1 DUNS1 SPTW1 TRGB1 BURN1
T 09:16 8 G U16 1X
repechage
Race: 1 APAR1 STAN2 SLDG2 TEAW1 NAYL1 JPCR1 STLN2
U 09:20 1->Quarter-Final; 2,3->E Final Race: 2 WNGC1 BARA1 SPLH1 APAR3 AQUI2 ONSL1 KAVA1
V 09:24     Race: 3 APAR2 KAVA2 MACL1 KAPI1 TRGG1 WNGC2 QHSD2
W 09:28 10 G N18 8+
repechage
Race: 1 MTAL1 CGHS1 STMG1 SHGH1 NCOG1 JPCR1
X 09:32 1,2,3->A Final Race: 2 EGGS1 DIOC1 WKDS1 BARA1 WTLG1 OGHS1
Y 09:36 11 B U17 8+
repechage
Race: 1 STBD1 MTAL1 SPLH1 HAMB1 AGSB1 WNCS1 AGSB2 SCR: WLCO1
Z 09:40 12 G U17 4X+
repechage
Race: 1 CULI1 WNHS2 WLGC1 STPC2 MLBG2
A 09:44 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 STKT2 ROSE1 TAKA1 STMW1 MARN1 TRGG2
B 09:48 9 B N18 2X
repechage
Race: 1 ASHB1 JPCR1 STLN1 OBHS1 LIND1 STKV1 WTLB1 OBHS2
C 09:52 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 STBD1 SPTW1 CAMB1 PUKE1 MLBB1 SJHM1 GORE1 APAR1
D 09:56     Race: 3 KAVA1 SCR: SPLH1 CASH2 KGCA1 CASH1 SCR: ASHB2 SHIR1 WAKA1
E 10:00 14 G U15 4+
repechage
Race: 1 TAKA1 CRAI1 QMAR1 IONA1 RRGS2 STMW1 TIMG1
F 10:04 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 3 STHI1 CGHS2 HOWI1 TRGG1 MARN1 SCR: RRGS3
G 10:08     Race: 2 QMAR2 BARA1 HAMG1 RRGS1 DIOC2 STMG1 BARA2
H 10:12 15 B U18 4X+
repechage
Race: 2 CHCO2 CULI1 WLCO1 WTLB1 STPA1 JHAR1 ASHB1 SCR: TRGB1
I 10:16 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 3 HLCR1 SPTW1 CBHS1 CAMB1 STCC1 JPCR1 SCR: MLBB1
J 10:20     Race: 1 ONSL1 SHAK1 AGSB1 STAN1 STPA2 CHCO1 NELB1 CULI2
K 10:24 16 G U18 2-
repechage
Race: 2 KAPI1 STKV1 MARN1 BARA1 STMG1 KGCA1 RRGS1
L 10:28 1,2,3->A Final Race: 1 SPLH2 CAMB1 ONSL1 CRAI1 WNCS1 VILL1 MTMA1
M 10:32 17 B U16 4+
repechage
Race: 1 GLDW2 MACL1 GLDW1 STBD1 CHCO1 SPLH2 STKT1
N 10:36 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 SJHM1 HAMB3 OBHS1 STBD3 WTLB2 HAMB2 SHIR1
O 10:40     Race: 3 GBHS2 SPTW1 GBHS1 STAN1 STBD2 WLCO1 KHSD1
P 10:44 18 G U16 8+
repechage
Race: 1 CRAI1 WTLG1 COLU1 DIOC1 WKDS1 BARA1 EGGS2
Q 10:48 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 STMG2 RRGS2 CGHS1 SHGH1 STMG1 STPC1 WLGC1
R 10:52 19 B N18 8+
repechage
Race: 1 CHCO2 AGSB1 SPLH1 STAN1 BURN1 TRGB1 SCR: HOWI1
S 11:04 21 B U17 2X
repechage
Race: 1 NELB2 JHAR1 JMCG2 CAMB2 STPC2 CBHS1 SPLH1 STBD1
T 11:08 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 WNCS1 SCOT1 MTAS1 SHIR1 OBHS1 SLDB1 CAMB3 WTKB1
U 11:12     Race: 3 STAN2 CASH1 TIMB2 SJHM1 OBHS2 STCC1 SHAK2 ASHB1
V 11:16 22 G U17 1X
repechage
Race: 1 WNCS1 STMW1 ROSE1 BARA1 JHAR1 TIMG2 QHSD2
W 11:20 1,2->Quarter; 3,4->E Final; 5,6->F Final Race: 2 SAMU1 QMAR1 CARM1 TAKA2 TIMG1 TEAW1 WNHS3 OTUM1
X 11:24     Race: 3 ASHB2 NAYL1 CULI3 ROTL2 STHI2 RONC2 MLBG1 TRDL1
Y 11:28     Race: 4 KAPI1 ONSL1 AOTE1 QMAR2 CGHS1 DUNS1 KAVA1 TRGG1
Z 11:32 23 B U15 8+
repechage
Race: 1 AGSB1 TIMB1 STKT1 SHAK1 WTLB1 STPA1 OBHS1 HOWI1
A 11:36 24 G N18 2X
repechage
Race: 1 QMAR2 SHGN1 BAYF1 SCR: VILL1 CARM2 QMAR1 MARN1 WNGC1
B 11:40 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 OGHS2 STMW1 OGHS1 GGHS1 QHSD1 JPCR2 SAMU1
C 11:44 25 B U18 4+
repechage
Race: 1 TRGB2 WLCO1 MTAL1 STBD1 GLDW1 MLBB1 SPTW1
D 11:48 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 HLCR1 SHAK1 CAMB1 HAMB2 TRGB1 STPA1 RAHS1
E 11:52 26 G U18 4+
repechage
Race: 1 EGGS2 STAN1 RRGS1 WAKA1 SPLH1 SCR: SHGH1
F 11:56 1,2,3->A Final Race: 2 EGGS1 COLU1 STMG1 STPC2 DIOC1 MTMA1
G 12:12 27 G U16 4X+
repechage
Race: 1 TAKA1 DIOC1 IONA1 PUKE1 CGHS1
H 12:16 1-4->Quarter-Final; Rest->Eliminated Race: 2 CRAI2 BURN1 SAMU1 GGHS1 STMW1 WNHS2
I 12:20 28 B U16 2X
repechage
Race: 2 PUKE1 JHAR2 AGSB1 STCC1 MTAS1 JHAR1 GBHS2
J 12:24 1,2->Quarter-Final; 3-6->E Final Race: 1 STBD1 STPA2 JPCR2 HLCR1 CAMB2 SLDB2 SPTW2 SCR: SPLH1
K 12:28 29 G U18 1X
repechage
Race: 1 OTUM2 WOOD1 WLGC1 ONSL2 MLBG1 JPCR1 MTAS1 JHAR1
L 12:32 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 OTUM1 HASG1 IONA1 BAYF1 WNCS2 QMAR1 AVSG1 CARM1
M 12:36     Race: 3 GGHS2 HOWI1 HAVE1 TIMG1 DUNS1 STHI1 BURN1 TEAW1
N 12:40 30 B U18 1X
repechage
Race: 1 SCR: CHCO1 WLCO2 STKT1 JHAR1 ONSL2 SLDB2 CULI2
O 12:44 1->Quarter-Final; 2,3->E Final Race: 2 PARA1 OTUM1 WLCO3 OBHS2 ONSL1 KHSD1 JPCR1
P 12:48     Race: 3 JMCG1 TIMB1 SCR: VERD2 GLDW1 TIMB2 ONSL3 WTLB2
Q 12:52 31 G U15 2X
repechage
Race: 2 HOWI1 STKV1 MACL1 HAUR1 WNCS1 SCR: TIMG1 SHGH1 STAN1
R 12:56 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 3 SAMU1 WLGC1 QHSD1 MARN1 GGHS1 MACL2 SCR: HAMG1 STMW1
S 13:00     Race: 1 TAKA1 KAVA1 WAKA1 VILL1 ROSE1 IONA1 TAKA2 STHI1
T 13:04 32 B U15 4X+
repechage
Race: 1 SHIR2 GLDW1 SCOT1 LIND1 WAKA1 SHIR1 MLBB1 WLCO2
U 13:08 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TRGB1 STAN2 CHCO2 HAMB3 CAMB1 WLCO1 WTLB1 WTLB2
V 13:12     Race: 3 TAKA1 SJHM1 STPA1 STAN1 HAMB2 MACL1 CBHS2
W 13:16 33 G U17 8+
repechage
Race: 1 STKT1 STPC1 WNCS1 DIOC1 STMG1 COLU1 CRAI1 WTLG1
X 13:20 34 B U17 4+
repechage
Race: 1 STBD1 MLBB1 CAMB1 MTAL1 WTLB2
Y 13:24 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 OBHS1 NELB1 NAPB1 WNCS1 HAMB2 WTLB3
Z 13:36 35E G E N18 4X+
repechage
Race: 1 MARN1 SPLH1 TIMG1 CARM1 TRGG1 STMW1 HAMG1 MLBG1
A 13:40 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 STHI1 WNHS1 DUNS2 STAN1 OGHS1 CRAI1 JPCR2 CGHS1
B 13:44     Race: 3 NCOG1 SHGH1 MACL1 VILL1 CASH1 TWIZ1 WNGC1
C 13:48 36E B E N18 4X+
repechage
Race: 1 TRGB1 NELB1 MLBB1 CASH1 TIMB1 RAHS1 MTAL1
D 13:52 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 WAKA1 SCR: ASHB1 BURN1 KGCA1 SCR: STAN1 BURN2 SCR: STAN2
E 13:56 37 G U16 4+
repechage
Race: 1 SAMU1 OGHS1 CGHS1 WLGC1 DIOC1 DIOC2 COLU1
F 14:00 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 STMG2 WKDS2 WNCS1 RRGS2 CGHS2 NAPG1
G 14:04     Race: 3 SLDG1 IONA1 SPLH1 SHGH1 VILL1 SCR: GGHS1
H 14:08 38 B U16 8+
repechage
Race: 1 SHIR2 KHSD1 MTAL1 STAN1 STKT1 HAMB2 STBD2
I 14:12 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 GBHS1 WTLB2 WLCO1 SPLH1 WTLB1 CHCO2 GLDW1
J 14:16 39 G U18 4X+
repechage
Race: 1 MARN2 STLN1 MLBG1 BARA1 WAKA1 CRAI1 STMG1 JPCR1
K 14:20 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 WLGC2 CAMB1 SLDG1 WLGC1 AVSG1 RRGS1 OGHS1 SCR: SHGH1
L 14:24     Race: 3 CGHS1 VILL2 STKV1 WNCS1 MARN1 STAN1 PUKE1 STKV2
M 14:28 40 B U18 2X
repechage
Race: 1 GLDW1 TIMB1 MACL1 VERD1 CULI1 WLCO1 SPTW1 ASHB2
N 14:32 1-2->Semi-Final; 3-4->C Final Race: 2 SHAK1 CBHS1 SCR: WTLB1 WNCS1 OBHS1 JMCG1 RAHS1 CHCO1
O 14:36     Race: 3 JPCR1 SPTW2 STPC1 JHAR1 AGSB1 CROM1 ONSL1 WLCO2
P 14:40 41 G U15 8+
repechage
Race: 1 MTAL1 EGGS1 RRGS1 STMG1 WTLG1 MLBG1
Q 14:44 1,2,3->Final; Rest->Eliminated Race: 2 STMG2 BARA1 CGHS1 STPC1 RRGS2 BARA2
R 14:48 42 B U15 4+
repechage
Race: 1 STAN1 TIMB1 OBHS1 AGSB1 STPA2 GLDW1 STKT2 SCOT1
S 14:52 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 TAKA1 TRGB1 SHAK2 WTLB1 CBHS1 STKT1 CHCO1
T 14:56     Race: 3 TAKA2 SPTW1 OBHS2 SHIR1 HAMB3 WTLB2 HOWI1
U 15:00 43 G U17 2X
repechage
Race: 1 NCOG2 QMAR1 CULI1 ONEW1 WLGC2 TAKA1 OTUM1
V 15:04 1->Quarter-Final; 2,3->E Final Race: 2 SCR: SPLH1 CGHS2 RAHS1 BARA1 BAYF1 MLBG1 SCR: OGHS1
W 15:08     Race: 3 KAVA1 MARN1 SCR: CGHS3 WNGC1 DUNS1 BTHC2 WNCS1
X 15:12 44 B U17 4X+
repechage
Race: 1 WTLB2 STLN1 SJHM1 CAMB1 STPA1 NAPB1 WAKA1 AGSB2
Y 15:16 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 NELB1 STAN1 STCC1 SHAK1 CAMB2 WTLB1 SPLH1
Z 15:20     Race: 3 SCR: WNCS2 HLCR1 SHIR1 TIMB1 JMCG1 CBHS2 AGSB1 STPA2
A 15:24 45 G N18 4+
repechage
Race: 1 OGHS1 BARA1 HAMG1 SPLH1 WKDS1 NCOG2 JPCR1
B 15:28 1-4->Semi-Final; Rest->Eliminated Race: 2 HOWI1 CGHS2 DIOC1 CRAI1 COLU1 DIOC2
C 15:32     Race: 3 MACL1 MARN1 CARM1 RAHS1 KAIA1 NCOG1
D 15:36 46 B N18 4+
repechage
Race: 1 TRGB1 RAHS1 SPLH1 HAMB2 STPA1 SPLH2 SPTW1 HOWI1
E 15:40 1->A Final; 2-5->B Final Race: 2 SHIR2 BURN2 SHIR1 LIND1 BURN1 CHCO1 AGSB1 SCR: MLBB1
F 15:44 47 G U15 8X+
repechage
Race: 1 TAKA1 WLGC1 QMAR1 SHGH1 TRGG1 WAKA1 STHI1 STMW1
G 15:48 48 G U16 2X
repechage
Race: 1 WNCS1 RONC1 SCR: MARN1 CAMB1 AQUI1 SHGH1 MTAS1
H 15:52 1->Quarter-Final; 2,3->E Final Race: 2 JPCR1 WNHS1 MTAL2 WAKA1 OGHS1 BURN1 STHI2
I 15:56     Race: 3 SPLH1 APAR1 STHI3 MACL1 PUKE1 QHSD1 RAHS1
J 16:00 49 B U16 1X
repechage
Race: 1 TRGB1 SCR: CBHS2 JPCR1 STLN3 SJHM2 KAVA1 STPC2
K 16:04 1,2->Quarter-Final; 3-6->E Final Race: 2 JPCR2 TIMB1 STAN1 STCC2 SHIR4 SCOT1 GORE2
L 16:08 50 B U15 8X+
repechage
Race: 1 WAKA1 MLBB1 TIMB1 WLCO1 MTAL1 STAN1 WTLB1 TAKA1
M 16:12 51 G U18 8+
repechage
Race: 1 STKT1 SPLH1 STMG1 DIOC1 EGGS2
N 16:16 1,2,3->A Final Race: 2 RRGS2 RRGS1 EGGS1 WNCS1 VILL1 SCR: STKV1
O 16:20 52 B U18 8+
repechage
Race: 1 WNCS1 CHCO2 CBHS1 AGSB1 MTAL1 STBD1
P 16:24 1,2,3->A Final Race: 2 WLCO1 WTLB2 WTLB1 HAMB2 TRGB1 CHCO3
Q 16:28 22 G U17 1X
final
Race: F TRDL1 SCR: WNCS1 SCR: NAYL1 QHSD2 SAMU1 KAPI1 TEAW1 ONSL1
R 16:32 Race: E RONC2 TIMG2 SCR: ROTL2 ROSE1 TAKA2 DUNS1 QMAR1 QMAR2
S 16:36 22 G U17 1X
quarter-final
Race: 2 TIMG1 MTAS2 MTAS1 BAYF1 STPC1 OGHS1 TAKA1 ASHB2
T 16:40 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 1 BARA1 ROTL1 HAVE1 MTAL1 SLDG1 GLDW1 GLDW3 CARM1
U 16:44     Race: 3 STHI2 MTAL2 BURN1 HAMG1 WNHS1 RONC1 TRID1 CGHS1
V 16:48     Race: 4 AOTE1 ASHB1 HOWI1 IONA1 AVSG1 STHI1 GLDW2 JHAR1
W 16:52 4 G U15 4X+
quarter-final
Race: 1 CRAI1 TRGG2 BARA1 MACL1 DUNS1 WTLG2 WAKA2 MLBG1
X 16:56 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 STHI1 WLGC1 HAUR1 DUNS2 VILL1 WAKA1 WLGC2 STMW1
Y 17:00     Race: 3 HAMG1 PUKE1 STPC1 WTLG1 TRGG1 JPCR1 QMAR1 BARA2
Z 17:04     Race: 4 TAKA1 RAHS1 TIMG1 STAN1 IONA1 STMG1 SCR: KAIA1 STMW2
A 17:08 1 B U17 1X
final
Race: E HTIB1 SLDB1 JHAR1 OBHS3 SLDB2 RAHS2 STBD1 SHIR3
B 17:12 1 B U17 1X
quarter-final
Race: 2 SHIR2 RONC1 STKV1 CAMB1 MTAS1 TIMB1 KGCA1 STAN1
C 17:16 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 3 STKT1 WHAK1 SHIR1 JMCG1 HAUR1 WTKB1 GLDW1 GLDW2
D 17:20     Race: 4 SPTW1 JMCG2 BTHC1 OBHS1 SJHM1 TIMB2 NELB1 JHAR2
E 17:24     Race: 1 CASH1 SHIR4 SCOT1 STPC1 OBHS2 RAHS1 SJHM2 TAKA1
F 17:28 8 G U16 1X
final
Race: E BARA1 TRGG1 TEAW1 WNGC1 STLN2 KAPI1
G 17:32 8 G U16 1X
quarter-final
Race: 1 TRID1 MTAS1 TAKA1 MTAL1 AOTE1 MLBG1 NCOG1 NAYL1
H 17:36 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 ROSE1 SAMU1 QMAR1 WENT1 STAN1 AQUI1 TRDL1 AQUI2
I 17:40     Race: 3 QMAR2 STLN1 CROM1 SLDG1 RONC1 TRGG2 GLDW1 MACL1
J 17:44     Race: 4 AVSG1 OGHS1 BURN1 STKV1 WLGC1 STHI1 STMW1
K 17:48 24 G N18 2X
quarter-final
Race: 1 QMAR2 CASH1 WNCS1 STPC1 RONC1 MARN2 HAMG2 GGHS1
L 17:52 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 JPCR2 TWIZ2 DUNS1 NPLG1 JPCR1 IONA1 TRGG1 CARM2
M 17:56     Race: 3 BAYF1 WKDS1 WLGC1 TIMG1 ROSE1 SPLH1 DUNS2 QHSD1
N 18:00     Race: 4 OGHS1 CRAI1 WTLG1 CARM1 STKV1 WLGC2 ASHB1 QMAR1
O 18:20 28 B U16 2X
final
Race: E SPTW2 SCR: HLCR1 STBD1 SLDB2 MTAS1 AGSB1 JHAR2 GBHS2
P 18:24 28 B U16 2X
quarter-final
Race: 1 GORE1 JPCR1 HAUR1 JMCG1 CBHS1 LIND1 CULI1 STPA2
Q 18:28 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 SPTW1 SJHM1 JMCG2 HAMB1 SLDB1 STPC1 STPA1 STCC1
R 18:32     Race: 3 SCOT1 MACL1 DUNS1 WNCS1 OBHS1 WAKA1 BURN1 CAMB2
S 18:36     Race: 4 TIMB1 HAUR2 STLN1 TAKA1 CAMB1 GBHS1 STAN2 JHAR1
T 18:40 27 G U16 4X+
quarter-final
Race: 1 IONA1 BARA2 MTAL1 DUNS1 TRGG1 SLDG1 RRGS1 SAMU1
U 18:44 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 GGHS1 RRGS2 MACL1 VILL1 WTLG1 STAN1 STHI1 DIOC1
V 18:48     Race: 3 PUKE1 WNHS1 HAUR1 WLGC1 NAPG1 WNCS1 TRGG2 STMW1
W 18:52     Race: 4 BURN1 CASH1 STPC1 CAMB1 BARA1 WLGC2 CRAI1 TAKA1
X 18:56 30 B U18 1X
final
Race: E OBHS2 WTLB2 STKT1 ONSL1 WLCO2 JMCG1
Y 19:00 30 B U18 1X
quarter-final
Race: 1 CROM1 SHIR1 WNCS2 RONC1 CAMB1 AGSB2 WENT1 JHAR1
Z 19:04 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 MACL1 CULI1 WNCS1 BTHC1 STCC1 WNHS2 STKV1 OTUM1
A 19:08     Race: 3 HAUR1 SLDB1 WTLB1 LIND1 WLCO1 HAMB1 VERD1 TIMB1
B 19:12     Race: 4 CROM2 AGSB1 WNHS1 ASHB1 ASHB2 CBHS1 MTAS1
C 19:20 43 G U17 2X
quarter-final
Race: 1 ASHB1 KGCA1 ROTL1 CRAI1 MACL1 BTHC1 WTLG1 QMAR1
D 19:24 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 3 WLGC1 AQUI1 GLDW2 STHI1 STHI2 ASHB2 CGHS1 DUNS1
E 19:28     Race: 4 TIMG1 STKV1 WNHS1 AVSG1 NPLG1 HAMG1 ROSE1
G 19:32     Race: 2 TRID1 GLDW1 RONC1 STPC1 MTAL1 MTAS1 STMW1 BAYF1
F 19:36 43 G U17 2X
final
Race: E SCR: BARA1 BTHC2 SCR: ONEW1 SCR: MLBG1 SCR: NCOG2 SCR: MARN1

Thursday, 22nd March 2018

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 12 G U17 4X+
quarter-final
Race: 2 SCR: STMW1
TRGG2
ONEW1 WNCS2 WNHS1 GLDW1 GLDW2 WNCS1 CULI1
B 08:04 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 4 MARN1 STKT1 STHI1 STPC1 DUNS1 MTAS1 VILL1 WLGC1
C 08:08     Race: 1 WNHS2 WTLG1 CGHS1 ASHB1 MACL1 CRAI1 BTHC1 SCR: ROSE1
STKT2
D 08:12     Race: 3 STPC2 TRGG1 CAMB1 MLBG1 NCOG1 DIOC1 QMAR1 TAKA1
E 08:16 49 B U16 1X
final
Race: E KAVA1 TRGB1 SJHM2 STPC2 GORE2 TIMB1 SCOT1
F 08:20 49 B U16 1X
quarter-final
Race: 1 HTIB1 JMCG2 CAMB1 TAKA1 SHIR2 STPA1 STLN2 JPCR1
G 08:24 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 BURN1 JHAR1 SHIR1 SJHM1 SCR: CBHS1
SHIR4
MTAS1 BURN2 STAN1
H 08:28     Race: 3 GORE1 SLDB2 WTKB1 WNCS1 STCC1 NELB1 SPTW1 STLN3
I 08:32     Race: 4 MACL1 CULI1 JMCG1 WHAK1 SLDB1 DUNS1 JMCG3 STCC2
J 08:36 48 G U16 2X
final
Race: E OGHS1 SCR: PUKE1
APAR1
MTAS1 SCR: WNCS1 STHI3
K 08:40 48 G U16 2X
quarter-final
Race: 4 SAMU1 STPC1 STHI1 WTLG1 MTAL1 GGHS1 WLGC1
L 08:44 1-4->Semi; 5,6->FC; Rest->FD Race: 2 STLN1 GLDW1 TRGG1 TIMG1 TRGG2 CROM1 ONEW1 BURN1
M 08:48     Race: 1 GGHS2 CASH1 ROSE1 SLDG1 CRAI1 STMW1 SCR: DUNS2
QHSD1
SCR: CAMB1
AQUI1
N 08:52     Race: 3 IONA1 SCR: CAMB2
MTAL2
VILL1 DUNS1 HAUR1 STAN1 TAKA2 MACL1

Friday, 23rd March 2018

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 1 B U17 1X
final
Race: D STKT1 SHIR4 RAHS1 SHIR2 SCR: TIMB1 JHAR2
B 08:04 Race: C GLDW2 CASH1 SCR: WTKB1
GLDW1
SJHM2 KGCA1 SJHM1 STAN1 SCR: TIMB2
SPTW1
C 08:08 1 B U17 1X
semi-final
Race: 1 MTAS1 SCOT1 RONC1 OBHS2 JMCG1 BTHC1 SHIR1 NELB1
D 08:12 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 TAKA1 STKV1 STPC1 CAMB1 OBHS1 HAUR1 JMCG2 WHAK1
E 08:16 2 G U17 4+
semi-final
Race: 1 STPC1 DIOC2 RRGS1 WKDS1 CRAI1 SPLH1 STKT1 ONEW1
F 08:20 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 NCOG1 DIOC1 CRAI2 EGGS1 COLU1 WLGC1 RRGS2 SCR: WNCS1
QMAR1
G 08:24 3 B U15 2X
semi-final
Race: 1 STLN1 GLDW1 LIND1 STPC1 WAKA1 NPLB1 CAMB2 GORE1
H 08:28 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 TAKA1 CAMB1 STBD1 MACL1 CBHS1 TIMB1 WAKA2 SLDB1
I 08:32 4 G U15 4X+
final
Race: D BARA2 MLBG1 HAMG1 WAKA2 SCR: STHI1 STMW2 STMW1
J 08:36 Race: C JPCR1 CRAI1 QMAR1 TRGG2 WAKA1 TAKA1 WLGC2 RAHS1
K 08:40 4 G U15 4X+
semi-final
Race: 1 WLGC1 BARA1 VILL1 DUNS1 STPC1 IONA1 WTLG1 TIMG1
L 08:44 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 WTLG2 HAUR1 MACL1 DUNS2 STAN1 TRGG1 STMG1 PUKE1
M 08:48 5 B U18 2-
semi-final
Race: 1 NELB1 GLDW1 AGSB1 WTLB1 SCR: HAMB1 WNHS1 MLBB1 SHAK1
N 08:52 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STAN1 ONSL1 JMCG1 CBHS1 SCR: STKT1
CHCO1
WLCO1 STAN2 RAHS1
O 09:00 6 G U18 2X
final
Race: C STKV1 SCR: GLDW2 WLGC1 AVSG1 SCR: TRGG1
DIOC1
JPCR1 CAMB1 JHAR1
P 09:04 6 G U18 2X
semi-final
Race: 1 MARN1 NCOG1 DUNS1 WTLG1 ASHB1 TIMG1 SLDG1 BTHC1
Q 09:08 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 STHI1 STAN1 STPC2 VILL1 BARA1 ONSL1 WNCS1 ROTL1
R 09:12 7 B U16 4X+
final
Race: C SCR: HAMB2 SPTW1 LIND1 MACL1 CBHS2 STCC1
S 09:16 7 B U16 4X+
semi-final
Race: 1 CAMB1 STPA1 HAMB1 OBHS1 SJHM1 AGSB1 HAUR1 BURN1
T 09:20 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 DUNS1 HAMB4 CBHS1 SHIR1 WNCS1 JMCG1 WAKA1 STPC1
U 09:24 8 G U16 1X
final
Race: D NAYL1 MLBG1 SAMU1 SCR: STMW1 AQUI2
V 09:28 Race: C SCR: QMAR2 TAKA1 TRGG2 AOTE1 STAN1 BURN1 TRDL1 AVSG1
W 09:32 8 G U16 1X
semi-final
Race: 1 QMAR1 TRID1 ROSE1 MTAL1 SLDG1 STHI1 CROM1 OGHS1
X 09:36 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 NCOG1 AQUI1 MTAS1 WENT1 WLGC1 STLN1 STKV1 RONC1
Y 09:40 9 B N18 2X
semi-final
Race: 1 PUKE1 SCOT1 STPC1 CBHS1 STAN1 RAHS1 OBHS1 KGCA1
Z 09:44 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 CASH1 GLDW1 NPLB1 STPC2 NPLB2 TIMB1 MLBB1 STKV1
A 09:48 9 B N18 2X
final
Race: C GORE1 CASH2 LIND1 SCR: CAMB1 ASHB1 SHIR1
B 09:52 12 G U17 4X+
final
Race: D TAKA1 STKT2 QMAR1 SCR: WNHS2 CULI1 MARN1 TRGG2 WLGC1
C 09:56 Race: C TRGG1 WTLG1 STPC2 CRAI1 SCR: WNCS1 SCR: VILL1 ONEW1 STKT1
D 10:00 12 G U17 4X+
semi-final
Race: 1 GLDW2 BTHC1 WNCS2 ASHB1 NCOG1 MTAS1 DIOC1 DUNS1
E 10:04 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 CGHS1 GLDW1 MACL1 WNHS1 STPC1 MLBG1 STHI1 CAMB1
F 10:08 14 G U15 4+
semi-final
Race: 1 STMG1 TRGG1 IONA1 WKDS1 COLU1 RRGS1 SCR: RRGS2 CGHS2
G 10:12 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 CRAI1 HAMG1 MARN1 CGHS1 DIOC1 QMAR1 HOWI1 DIOC2
H 10:20 15 B U18 4X+
semi-final
Race: 1 WLCO1 STCC1 STAN1 HAMB2 KGCA1 WTLB1 CHCO1 JPCR1
I 10:24 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 AGSB1 STPA1 SCR: CBHS1 HAMB1 STKT1 STPA2 CAMB1 CULI1
J 10:28 17 B U16 4+
semi-final
Race: 1 OBHS1 STBD2 CHCO1 SHAK1 SCR: HAMB1 HAMB2 MACL1 GBHS1
K 10:32 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 GLDW1 STBD3 STAN1 WTLB1 SPLH1 STBD1 SPTW1 HAMB3
L 10:36 21 B U17 2X
final
Race: C SHIR1 STCC1 NELB2 SLDB1 SCR: JMCG2 OBHS2
M 10:40 21 B U17 2X
semi-final
Race: 1 MTAS1 WHAK1 CAMB1 STPC1 MLBB1 TIMB1 CAMB2 SJHM1
N 10:44 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 TIMB2 SHAK1 NAPB1 NELB1 JMCG1 TAKA1 OBHS1 STPC2
O 11:04 22 G U17 1X
final
Race: D CGHS1 RONC1 CARM1 TAKA1 AOTE1 ASHB2
P 11:08 Race: C BURN1 SCR: ROTL1 SCR: STHI2 GLDW3 MTAS2 SCR: GLDW2 OGHS1 SCR: IONA1
JHAR1
Q 11:12 22 G U17 1X
semi-final
Race: 1 TIMG1 SLDG1 BAYF1 GLDW1 HAMG1 AVSG1 MTAL2 HOWI1
R 11:16 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 HAVE1 MTAS1 MTAL1 STPC1 ASHB1 WNHS1 STHI1 TRID1
S 11:20 24 G N18 2X
semi-final
Race: 2 RONC1 DUNS1 WNCS1 NPLG1 CARM1 ROSE1 WTLG1 SPLH1
T 11:24 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 1 TWIZ2 CASH1 JPCR1 STPC1 TIMG1 STKV1 WKDS1 ASHB1
U 11:28 24 G N18 2X
final
Race: D QHSD1 DUNS2 GGHS1 OGHS1 TRGG1 QMAR1
V 11:32 Race: C BAYF1 SCR: HAMG2 WLGC1 MARN2 SCR: CARM2
SCR: IONA1
CRAI1 JPCR2 WLGC2
W 11:48 27 G U16 4X+
final
Race: D HAUR1 SAMU1 BARA2 WLGC2 SCR: STHI1 BURN1
X 11:52 Race: C PUKE1 SLDG1 STMW1 MTAL1 SCR: STAN1
GGHS1
CASH1 DIOC1 CRAI1
Y 11:56 27 G U16 4X+
semi-final
Race: 1 MACL1 RRGS1 WTLG1 TRGG1 NAPG1 BARA1 WNHS1 TAKA1
Z 12:00 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 IONA1 RRGS2 DUNS1 VILL1 CAMB1 WLGC1 STPC1 SCR: WNCS1
TRGG2
A 12:04 28 B U16 2X
final
Race: D SCOT1 STPA2 CAMB2 CULI1 SPTW1 TIMB1 STPA1 JHAR1
B 12:08 Race: C WAKA1 GORE1 MACL1 LIND1 JMCG2 STLN1 STPC1 GBHS1
C 12:12 28 B U16 2X
semi-final
Race: 1 STCC1 HAUR1 SLDB1 JMCG1 OBHS1 STAN2 DUNS1 HAUR2
D 12:16 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 JPCR1 SJHM1 CBHS1 SCR: HAMB1 TAKA1 WNCS1 CAMB1 BURN1
E 12:20 29 G U18 1X
final
Race: C HASG1 BURN1 WOOD1 AVSG1 JPCR1 HAVE1
F 12:24 29 G U18 1X
semi-final
Race: 1 WNCS2 WENT1 VILL1 ASHB1 CRAI1 WNCS1 ONSL2 TIMG1
G 12:28 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 HOWI1 STLN1 TTAI1 WTLG2 ONSL1 WTLG1 BAYF1 WLGC1
H 12:32 30 B U18 1X
final
Race: D CROM2 OTUM1
I 12:36 Race: C TIMB1 SCR: WENT1
JHAR1
SLDB1 SCR: SHIR1
CROM1
SCR: WNHS2
CULI1
MTAS1 STKV1 CBHS1
J 12:40 30 B U18 1X
semi-final
Race: 1 BTHC1 WNCS2 MACL1 CAMB1 LIND1 ASHB2 SCR: HAMB1
VERD1
AGSB1
K 12:44 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 AGSB2 WNCS1 RONC1 STCC1 ASHB1 SCR: WTLB1
WLCO1
WNHS1 HAUR1
L 12:48 31 G U15 2X
semi-final
Race: 2 STHI1 WNCS1 MARN1 CAMB1 DUNS1 WAKA1 WLGC1 STKV1
M 12:52 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 1 HAUR1 GGHS1 VILL1 QMAR1 STPC1 MACL1 ROSE1 QHSD1
N 12:56 32 B U15 4X+
semi-final
Race: 1 WLCO1 HAMB2 WAKA1 MTAL1 HAMB1 CAMB1 SHIR1 CBHS2
O 13:00 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 MLBB1 HAMB3 STAN1 CBHS1 TIMB1 LIND1 STPA1 CHCO2
P 13:24 35E G E N18 4X+
semi-final
Race: 2 SPLH1 DUNS2 VILL1 RONC1 STPC1 TRGG1 TWIZ1 CRAI1
Q 13:28 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 1 STHI1 CASH1 CARM1 DUNS1 JPCR1 STAN1 TIMG1 MACL1
R 13:32 37 G U16 4+
semi-final
Race: 1 NAPG1 SPLH1 CGHS1 WKDS1 RRGS1 WNCS1 DIOC1 IONA1
S 13:36 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 OGHS1 RRGS2 SHGH1 EGGS1 STMG1 WLGC1 VILL1 WKDS2
T 13:40 39 G U18 4X+
semi-final
Race: 2 STLN1 WLGC1 WNCS1 NCOG1 ASHB1 WAKA1 VILL2 RRGS1
U 13:44 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 1 CAMB1 STAN1 BARA1 VILL1 STPC1 AVSG1 CRAI1 MARN1
V 13:48 40 B U18 2X
final
Race: C JMCG1 CROM1 MACL1 RAHS1 CULI1 JPCR1
W 13:52 40 B U18 2X
semi-final
Race: 1 OBHS1 ASHB1 KGCA1 CAMB1 STKT1 SLDB1 WLCO1 AGSB1
X 13:56 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 JHAR1 STAN1 RONC1 SCR: HAMB1 STCC1 WNHS1 WNCS1 VERD1
Y 14:00 42 B U15 4+
semi-final
Race: 1 WTLB1 SHIR1 AGSB1 HAMB1 STPA1 SHAK2 STPA2 WTLB2
Z 14:04 1-4->A Final; Rest->B Final Race: 2 TIMB1 CBHS1 OBHS2 SHAK1 HAMB2 OBHS1 HAMB3