Event Sponsor
Day sheets: Maadi
These are the day sheets for the 2018 Maadi.
click a filter below to remove it
Monday, 19th March 2018
Race 81 (C) @ 13:20: Heat 1 | ||
---|---|---|
Entity
NAYL
NAYL
Marlborough |
Crew
#1
NAYL
Coached by: Gina Persico & Hannah Starnes
|
|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: John Cook
|
|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Erica Van Der Zanden & Amber Fordham
|
|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: John Cook
|
|
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Keith Hibberd
|
|
Entity
AOTE
AOTE
Wellington |
Crew
#1
AOTE
Coached by: Tim Parker
|
|
Entity
SAMU
SAMU
Wellington |
Crew
#1
SAMU
Coached by: Rachel Gamble Flint
|
|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Ted Phelps
|
Race 82 (D) @ 13:24: Heat 2 | ||
---|---|---|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Ted Phelps
|
|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Russell Jenkins
|
|
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Rex Ryan
|
|
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Bridget Hendry & Georgia Clarke
|
|
Entity
NPLG
NPLG
Whanganui |
Crew
#1
NPLG
Coached by: Jodi Haskell
|
|
Entity
DUNS
DUNS
Otago |
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
|
|
Entity
MLBG
MLBG
Marlborough |
Crew
#1
MLBG
Coached by: Sean O Neill & Mike McManaway
|
Race 83 (E) @ 13:28: Heat 3 | ||
---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Tom Moore
|
|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#2
ASHB
Coached by: Justin Wall
|
|
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#1
HAVE
Coached by: Ross Webb
|
|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall
|
|
Entity
BAYF
BAYF
Otago |
Crew
#1
BAYF
Coached by: John Parnell
|
|
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Brent Dunshea & Tufi Sele
|
Race 84 (F) @ 13:32: Heat 4 | ||
---|---|---|
Entity
KAVA
KAVA
Otago |
Crew
#1
KAVA
Coached by: Gareth Vaughan
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#2
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
Coached by: John Harmon & Jaimee Harrison
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Danielle Schofield & Josh Everitt
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Danielle Schofield & Josh Everitt
|
|
Entity
TRDL
TRDL
East Coast |
Crew
#1
TRDL
Coached by: Ross Webb
|
|
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#2
TIMG
Coached by: Glen Patterson & Jaimee Harrison
|
Race 85 (G) @ 13:36: Heat 5 | ||
---|---|---|
Entity
KAPI
KAPI
Wellington |
Crew
#1
KAPI
Coached by: Tim Parker
|
|
Entity
STMW
STMW
Wellington |
Crew
#1
STMW
Coached by: Hooper Kelly-Smith & Kim O'Neill
|
|
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#1
CARM
Coached by: Chris Brake
|
|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Leann Plummer & Taylor Jacobs
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Matt Rickard
|
|
Entity
ROTL
ROTL
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTL
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|
Entity
ROTL
ROTL
Waikato/BoP |
Crew
#2
ROTL
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
QHSD
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
Race 86 (H) @ 13:40: Heat 6 | ||
---|---|---|
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#2
QHSD
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Craig Deblecourt
|
|
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
STHI
Coached by: Bridget Hendry & Georgia Clarke
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Dave Dudley & Pedro Figueira
|
|
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
Coached by: Danielle Schofield
|
|
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Tony Nelson
|
|
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGG
Coached by: Huia Ackerman & Maxie Robb
|
Race 87 (I) @ 13:44: Heat 7 | ||
---|---|---|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|
Entity
CULI
CULI
Whanganui |
Crew
#3
CULI
Coached by: Grant Ryder
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#2
MTAS
Coached by: Rob Bruce & Matt Rickard
|
|
Entity
IONA
IONA
East Coast |
Crew
#1
IONA
Coached by: Chris Morgan
|
|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sarah Lindley
|
|
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#1
QMAR
Coached by: Roy Pickard
|
|
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#2
QMAR
Coached by: Roy Pickard
|
|
Entity
MLBG
MLBG
Marlborough |
Crew
#2
MLBG
Coached by: Sean O Neill & Mike McManaway
|
Race 88 (J) @ 13:48: Heat 8 | ||
---|---|---|
Entity
CULI
CULI
Whanganui |
Crew
#1
CULI
Coached by: Grant Ryder
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#3
WNHS
Coached by: Dave Dudley
|
|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Megan Laas
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Geoff McCrostie
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#2
RONC
Coached by: Geoff McCrostie
|
|
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#1
CGHS
Coached by: Doug Bull
|
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched after being drawn in the race.
Tuesday, 20th March 2018
This Tuesday day sheet is empty.
Wednesday, 21st March 2018
Race 255 (V) @ 11:16: Repechage 1 | ||
---|---|---|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|
Entity
STMW
STMW
Wellington |
Crew
#1
STMW
Coached by: Hooper Kelly-Smith & Kim O'Neill
|
|
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Erica Van Der Zanden & Amber Fordham
|
|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Russell Jenkins
|
|
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#2
TIMG
Coached by: Glen Patterson & Jaimee Harrison
|
|
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#2
QHSD
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
Race 256 (W) @ 11:20: Repechage 2 | ||
---|---|---|
Entity
SAMU
SAMU
Wellington |
Crew
#1
SAMU
Coached by: Rachel Gamble Flint
|
|
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#1
QMAR
Coached by: Roy Pickard
|
|
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#1
CARM
Coached by: Chris Brake
|
|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
Coached by: John Harmon & Jaimee Harrison
|
|
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Tony Nelson
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#3
WNHS
Coached by: Dave Dudley
|
|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Ted Phelps
|
Race 257 (X) @ 11:24: Repechage 3 | ||
---|---|---|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#2
ASHB
Coached by: Justin Wall
|
|
Entity
NAYL
NAYL
Marlborough |
Crew
#1
NAYL
Coached by: Gina Persico & Hannah Starnes
|
|
Entity
CULI
CULI
Whanganui |
Crew
#3
CULI
Coached by: Grant Ryder
|
|
Entity
ROTL
ROTL
Waikato/BoP |
Crew
#2
ROTL
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
STHI
Coached by: Bridget Hendry & Georgia Clarke
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#2
RONC
Coached by: Geoff McCrostie
|
|
Entity
MLBG
MLBG
Marlborough |
Crew
#1
MLBG
Coached by: Sean O Neill & Mike McManaway
|
|
Entity
TRDL
TRDL
East Coast |
Crew
#1
TRDL
Coached by: Ross Webb
|
Race 258 (Y) @ 11:28: Repechage 4 | ||
---|---|---|
Entity
KAPI
KAPI
Wellington |
Crew
#1
KAPI
Coached by: Tim Parker
|
|
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Brent Dunshea & Tufi Sele
|
|
Entity
AOTE
AOTE
Wellington |
Crew
#1
AOTE
Coached by: Tim Parker
|
|
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#2
QMAR
Coached by: Roy Pickard
|
|
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#1
CGHS
Coached by: Doug Bull
|
|
Entity
DUNS
DUNS
Otago |
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
|
|
Entity
KAVA
KAVA
Otago |
Crew
#1
KAVA
Coached by: Gareth Vaughan
|
|
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRGG
Coached by: Huia Ackerman & Maxie Robb
|
Race 328 (Q) @ 16:28: F Final | ||
---|---|---|
Entity
TRDL
TRDL
East Coast |
Crew
#1
TRDL
Coached by: Ross Webb
|
|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
|
|
Entity
NAYL
NAYL
Marlborough |
Crew
#1
NAYL
Coached by: Gina Persico & Hannah Starnes
|
|
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#2
QHSD
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
|
|
Entity
SAMU
SAMU
Wellington |
Crew
#1
SAMU
Coached by: Rachel Gamble Flint
|
|
Entity
KAPI
KAPI
Wellington |
Crew
#1
KAPI
Coached by: Tim Parker
|
|
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Tony Nelson
|
|
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Brent Dunshea & Tufi Sele
|
Race 329 (R) @ 16:32: E Final | ||
---|---|---|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#2
RONC
Coached by: Geoff McCrostie
|
|
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#2
TIMG
Coached by: Glen Patterson & Jaimee Harrison
|
|
Entity
ROTL
ROTL
Waikato/BoP |
Crew
#2
ROTL
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#2
TAKA
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|
Entity
DUNS
DUNS
Otago |
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
|
|
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#1
QMAR
Coached by: Roy Pickard
|
|
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#2
QMAR
Coached by: Roy Pickard
|
Race 330 (S) @ 16:36: Quarter-final 2 | ||
---|---|---|
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
Coached by: John Harmon & Jaimee Harrison
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#2
MTAS
Coached by: Rob Bruce & Matt Rickard
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Matt Rickard
|
|
Entity
BAYF
BAYF
Otago |
Crew
#1
BAYF
Coached by: John Parnell
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Craig Deblecourt
|
|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#2
ASHB
Coached by: Justin Wall
|
Race 331 (T) @ 16:40: Quarter-final 1 | ||
---|---|---|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Erica Van Der Zanden & Amber Fordham
|
|
Entity
ROTL
ROTL
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTL
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#1
HAVE
Coached by: Ross Webb
|
|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: John Cook
|
|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Rex Ryan
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Danielle Schofield & Josh Everitt
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
Coached by: Danielle Schofield
|
|
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#1
CARM
Coached by: Chris Brake
|
Race 332 (U) @ 16:44: Quarter-final 3 | ||
---|---|---|
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
STHI
Coached by: Bridget Hendry & Georgia Clarke
|
|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: John Cook
|
|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sarah Lindley
|
|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Leann Plummer & Taylor Jacobs
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Dave Dudley & Pedro Figueira
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Geoff McCrostie
|
|
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
|
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#1
CGHS
Coached by: Doug Bull
|
Race 333 (V) @ 16:48: Quarter-final 4 | ||
---|---|---|
Entity
AOTE
AOTE
Wellington |
Crew
#1
AOTE
Coached by: Tim Parker
|
|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall
|
|
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Keith Hibberd
|
|
Entity
IONA
IONA
East Coast |
Crew
#1
IONA
Coached by: Chris Morgan
|
|
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Megan Laas
|
|
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Bridget Hendry & Georgia Clarke
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Danielle Schofield & Josh Everitt
|
|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Russell Jenkins
|
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched after being drawn in the race.
Thursday, 22nd March 2018
This Thursday day sheet is empty.
Friday, 23rd March 2018
Race 425 (O) @ 11:04: D Final | ||
---|---|---|
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#1
CGHS
Coached by: Doug Bull
|
|
Entity
RONC
RONC
Canterbury |
Crew
#1
RONC
Coached by: Geoff McCrostie
|
|
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#1
CARM
Coached by: Chris Brake
|
|
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Mike Tolhurst & Katie Halliday
|
|
Entity
AOTE
AOTE
Wellington |
Crew
#1
AOTE
Coached by: Tim Parker
|
|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#2
ASHB
Coached by: Justin Wall
|
Race 426 (P) @ 11:08: C Final | ||
---|---|---|
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Sarah Lindley
|
|
Entity
ROTL
ROTL
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTL
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#2
STHI
Coached by: Bridget Hendry & Georgia Clarke
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#3
GLDW
Coached by: Danielle Schofield
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#2
MTAS
Coached by: Rob Bruce & Matt Rickard
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Danielle Schofield & Josh Everitt
|
|
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Craig Deblecourt
|
|
Entity
IONA
IONA
East Coast
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
IONA
Coached by: Chris Morgan
Crew
#1
JHAR
Coached by: Russell Jenkins
|
Race 427 (Q) @ 11:12: Semi-final 1 | ||
---|---|---|
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
Coached by: John Harmon & Jaimee Harrison
|
|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Rex Ryan
|
|
Entity
BAYF
BAYF
Otago |
Crew
#1
BAYF
Coached by: John Parnell
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Danielle Schofield & Josh Everitt
|
|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Leann Plummer & Taylor Jacobs
|
|
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Megan Laas
|
|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: John Cook
|
|
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Keith Hibberd
|
Race 428 (R) @ 11:16: Semi-final 2 | ||
---|---|---|
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#1
HAVE
Coached by: Ross Webb
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Matt Rickard
|
|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: John Cook
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Dave Dudley & Pedro Figueira
|
|
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Bridget Hendry & Georgia Clarke
|
|
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched after being drawn in the race.
Saturday, 24th March 2018
Race 514 (J) @ 11:35: B Final | ||
---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: John Cook
|
|
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
Coached by: John Harmon & Jaimee Harrison
|
|
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Keith Hibberd
|
|
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Leann Plummer & Taylor Jacobs
|
|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: John Cook
|
|
Entity
HAVE
HAVE
East Coast |
Crew
#1
HAVE
Coached by: Ross Webb
|
|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Matt Rickard
|
|
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
Race 515 (K) @ 11:40: A Final | ||
---|---|---|
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Megan Laas
|
|
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Dave Dudley & Pedro Figueira
|
|
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Rex Ryan
|
|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Kirsty Dunhill
|
|
Entity
BAYF
BAYF
Otago |
Crew
#1
BAYF
Coached by: John Parnell
|
|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall
|
|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Danielle Schofield & Josh Everitt
|
|
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: Bridget Hendry & Georgia Clarke
|
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched after being drawn in the race.
Social