Day sheets: Maadi

These are the day sheets for the 2018 Maadi.

click a filter below to remove it
Gender mixed
Class Club Masters
School class
Boat and and
Seats

Monday, 19th March 2018

Alpha Time Event   Heat Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 1 B U17 1X Race: 1 CBHS1 SJHM1 GLDW1 STPC1 RONC1 JHAR1 ONSL1 STBD1
B 08:04 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SHIR3 OBHS3 NELB1 CAMB1 SCOT1 STAN1 WTKB1 SHAK2
C 08:08     Race: 3 CAMB2 TIMB2 SJHM2 JMCG1 STKV1 TAKA1 JHAR2
D 08:12     Race: 4 HTIB1 RAHS2 SHIR2 OBHS1 SHIR1 STLN1 SHIR4
E 08:16     Race: 5 JHAR3 STKT1 OBHS2 BTHC1 KGCA1 SLDB1 SCOT2
F 08:20     Race: 6 CULI1 SLDB2 SPTW1 MTAS1 WHAK1 RAHS1 STBD2
G 08:24     Race: 7 ASHB1 GLDW2 JMCG2 HAUR1 TIMB1 CASH1 NAPB1
H 08:28 2 G U17 4+ Race: 1 AVSG1 SHGH1 RRGS1 WKDS1 DIOC1 CGHS1 SPLH2
I 08:32 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 RAHS1 CGHS2 DIOC2 CRAI1 WNCS1 STKT1 TRGG1
J 08:36     Race: 3 EGGS1 STMG1 RRGS2 SPLH1 WLGC1 QMAR1 COLU2
K 08:40     Race: 4 MARN1 STPC1 ONEW1 COLU1 CRAI2 NCOG1 MTMA1
L 08:44 3 B U15 2X Race: 1 SHIR2 TRGB1 LIND1 NPLB1 STPC1 CAMB2 WAKA2 MLBB2
M 08:48 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 ASHB1 SLDB1 STBD1 WAKA1 TIMB1 GBHS1 MACL2 CHCO2
N 08:52     Race: 3 SHAK1 SCOT1 MACL1 CAMB1 TAKA1 SJHM1 SJHM2 OBHS1
O 08:56     Race: 4 SPTW1 GORE1 STLN1 GLDW1 CBHS1 JPCR1 SHIR1 MLBB1
P 09:00 4 G U15 4X+ Race: 1 MTAL1 STMW1 WLGC1 MACL1 TRGG1 CGHS1 KAIA1
Q 09:04 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 HAMG1 WLGC3 PUKE1 IONA1 DUNS2 TRGG2 BARA2
R 09:08     Race: 3 MLBG1 OGHS1 WAKA1 WTLG1 BARA1 RAHS1 MLBG2
S 09:12     Race: 4 WAKA2 QHSD1 JPCR1 STAN1 HAUR1 TAKA2 WNHS1
T 09:16     Race: 5 STMG1 TAKA1 WLGC2 STPC1 DUNS1 STMW2 QMAR2
U 09:20     Race: 6 STKV1 QMAR1 CRAI1 VILL1 TIMG1 WTLG2 STHI1
V 09:24 5 B U18 2- Race: 1 SHAK1 MLBB1 JMCG1 WTLB1 AGSB1 WNHS1 CROM1
W 09:28 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 TIMB1 GLDW2 RAHS1 HAMB1 STAN1 TRGB1 STAN2
X 09:32     Race: 3 GLDW1 SCR: AGSB2 CBHS1 WLCO1 ONSL1 ASHB1
Y 09:36     Race: 4 SPTW1 NELB1 STKT1 JPCR1 HLCR1 CHCO1
Z 09:40 6 G U18 2X Race: 1 ROTL1 BTHC1 TRGG1 WTLG1 STPC2 STHI1 OTUM1 SCR: SPLH1
A 09:44 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SLDG1 JPCR1 ASHB1 ONSL1 WNCS1 CRAI1 MLBG1 GGHS1
B 09:48     Race: 3 DIOC1 STKV1 WLGC1 STAN1 DUNS1 STPC1 STMG1 OGHS1
C 09:52     Race: 4 SLDG2 BTHC2 AVSG1 VILL1 TIMG1 GLDW2 JHAR1 OTUM2
D 09:56     Race: 5 MTAS1 PUKE1 MARN1 NCOG1 BARA1 CAMB1 MARN2
E 10:00 7 B U16 4X+ Race: 1 CHCO1 SPTW1 HAUR1 CBHS1 OBHS1 CAMB1 BURN1 HAMB3
F 10:04 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SLDB1 TRGB1 WAKA1 JMCG1 SJHM1 LIND1 STBD1
G 10:08     Race: 3 WTLB2 STKT1 MACL1 DUNS1 HAMB1 HAMB4 WTLB1
H 10:12     Race: 4 GBHS2 GBHS1 AGSB1 SHIR1 MTAL1 STPC1 JHAR1
I 10:16     Race: 5 STCC1 CBHS2 STPA1 WNCS1 SHIR2 HAMB2 SHIR3
J 10:20 8 G U16 1X Race: 1 KAVA2 TEAW1 GLDW1 MTAL1 WLGC1 SAMU1 BARA1 SHGN1
K 10:24 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 GGHS1 NAYL1 STMW1 WENT1 TAKA1 MACL1 KAVA1 TRGG2
L 10:28     Race: 3 WNGC1 NCOG1 QMAR1 SLDG1 STHI1 SLDG2 WNGC2 OGHS2
M 10:32     Race: 4 QHSD1 JPCR1 ROSE1 STKV1 MTAS1 CROM1 APAR3 QHSD2
N 10:36     Race: 5 QMAR2 AQUI2 TRDL1 AOTE1 BURN1 SCR: NPLG1 STAN2 APAR2
O 10:40     Race: 6 STLN2 AVSG1 MLBG1 STLN1 STAN1 KAPI1 SPLH1 BAYF1
P 10:44     Race: 7 TRGG1 OGHS1 AQUI1 RONC1 TRID1 ONSL1 APAR1 TRGG3
Q 10:48 9 B N18 2X Race: 1 OBHS2 CASH1 NPLB1 CBHS1 OBHS1 SJHM1 SHIR1
R 10:52 1-2->Semi; Rest->Repechage Race: 2 STBD1 ASHB2 STLN1 STAN1 TIMB1 PUKE1 WTLB1
S 10:56     Race: 3 WAKA1 GORE1 JPCR1 STPC1 GLDW1 KGCA1 CAMB1
T 11:00     Race: 4 SPTW1 APAR1 CASH2 STPC2 RAHS1 LIND1 KAVA1
U 11:04     Race: 5 SCOT1 STKV1 MLBB1 NPLB2 ASHB1 SPLH1
V 11:08 10 G N18 8+ Race: 1 MTAL1 WTLG1 STMG1 STPC1 BARA1 CGHS1 OGHS1
W 11:12 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 JPCR1 NCOG1 DIOC1 RRGS1 EGGS1 SHGH1 WKDS1
X 11:16 11 B U17 8+ Race: 1 STBD1 MTAL1 HAMB1 CHCO1 SPLH1
Y 11:20 1->Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2 WLCO1 CBHS1 AGSB1 WNCS1 AGSB2
Z 11:24 12 G U17 4X+ Race: 1 TRGG2 RAHS1 ASHB1 NCOG1 VILL1 WLGC1 ONEW1
A 11:28 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WNGC1 MLBG2 TRGG1 DUNS1 WNHS1 WTLG1 TAKA1
B 11:32     Race: 3 STPC2 AVSG1 MARN1 MLBG1 CGHS1 GLDW2 STKT1
C 11:36     Race: 4 CULI1 MTMA1 DIOC1 STPC1 BTHC1 WNCS2 STMW1
D 11:40     Race: 5 STKT2 WNHS2 CAMB1 MTAS1 MACL1 WNCS1 SAMU1
E 11:44     Race: 6 QMAR1 STHI1 GLDW1 CRAI1 HAMG1 ROSE1
F 11:48 14 G U15 4+ Race: 1 CGHS2 CRAI1 WKDS1 HAMG1 IONA1 QMAR2
G 11:52 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 TIMG1 RRGS2 COLU1 STMG1 TRGG1 RRGS3
H 11:56     Race: 3 BARA1 MARN1 RRGS1 QMAR1 CGHS1 TAKA1
I 12:00     Race: 4 STHI1 DIOC2 DIOC1 HOWI1 BARA2 STMW1
J 12:04 15 B U18 4X+ Race: 1 SHAK1 HLCR1 HAMB2 CBHS1 STAN1 WLCO1 CHCO2
K 12:08 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 CULI2 JHAR1 MLBB1 KGCA1 STCC1 STPA2 NELB1
L 12:12     Race: 3 ONSL1 JPCR1 AGSB1 HAMB1 WTLB1 TRGB1 CULI1
M 12:16     Race: 4 CHCO1 STPA1 STKT1 CAMB1 ASHB1 SPTW1
N 12:20 16 G U18 2- Race: 1 CAMB1 KGCA1 STMG1 STPC1 CRAI1 ONSL1 SPLH2 RRGS1
O 12:24 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 STKV1 MTMA1 MARN1 SPLH1 BARA1 VILL1 KAPI1 WNCS1
P 12:28 17 B U16 4+ Race: 1 GBHS2 OBHS1 MACL1 SHAK1 STBD1 GBHS1 WTLB4 SJHM1
Q 12:32 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 KHSD1 CHCO1 STBD2 HAMB1 HAMB2 STKT1 WTLB3
R 12:36     Race: 3 HAMB3 CHCO2 GLDW2 WTLB1 GLDW1 WLCO1 STBD3
S 12:40     Race: 4 SHIR1 SPLH2 WTLB2 SPLH1 SPTW1 STAN1 KHSD2
T 12:44 18 G U16 8+ Race: 1 STPC1 WLGC1 STMG1 RRGS1 DIOC1 WTLG1 COLU1 CRAI1
U 12:48 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 EGGS2 WKDS1 SHGH1 CGHS1 EGGS1 BARA1 RRGS2 STMG2
V 12:52 19 B N18 8+ Race: 1 AGSB1 STPA1 CHCO1 STAN1 CHCO2 SPLH1
W 12:56 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 HOWI1 BURN1 NELB1 HAMB1 TRGB1
X 13:00 21 B U17 2X Race: 1 STBD1 OBHS2 NAPB1 STPC1 SLDB1 CAMB2 SHAK2 SHIR2
Y 13:04 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WNCS1 SHIR1 STCC1 TAKA1 MLBB1 JMCG2 SPLH1 CHCO1
Z 13:08     Race: 3 ASHB1 JHAR1 SJHM1 CAMB1 SHAK1 MTAS1 CAMB3 CULI1
A 13:12     Race: 4 WTKB1 NELB1 TIMB2 STPC2 TIMB1 STAN2 SCOT1 HLCR1
B 13:16     Race: 5 CASH1 CBHS1 WHAK1 OBHS1 JMCG1 STLN1 NELB2
C 13:20 22 G U17 1X Race: 1 NAYL1 MTAL2 BARA1 MTAL1 HOWI1 AOTE1 SAMU1 OTUM2
D 13:24 1-3->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 OTUM1 JHAR1 TRID1 SLDG1 STHI1 SCR: NPLG1 DUNS1 MLBG1
E 13:28     Race: 3 MACL1 ASHB2 HAVE1 ASHB1 BAYF1 ROSE1 TAKA2 ONSL1
F 13:32     Race: 4 KAVA1 SCR: KGCA2 TIMG1 STPC1 GLDW1 GLDW2 TRDL1 TIMG2
G 13:36     Race: 5 KAPI1 STMW1 CARM1 HAMG1 MTAS1 ROTL1 ROTL2 QHSD1
H 13:40     Race: 6 QHSD2 OGHS1 STHI2 WNHS1 SCR: KGCA1 GLDW3 TEAW1 TRGG1
I 13:44     Race: 7 WNCS1 CULI3 MTAS2 IONA1 BURN1 QMAR1 QMAR2 MLBG2
J 13:48     Race: 8 CULI1 WNHS3 TAKA1 AVSG1 RONC1 RONC2 CGHS1
K 13:52 23 B U15 8+ Race: 1 TIMB1 STKT1 SHAK1 SHIR1 AGSB1
L 13:56 1->Final; 2,3,4,5->Repechage Race: 2 HOWI1 OBHS1 STPA1 HAMB1 WTLB1
M 14:00 24 G N18 2X Race: 1 QMAR2 ASHB1 VILL1 STPC1 ROSE1 TWIZ2 JPCR2
N 14:04 1-4->Quarter-Final; Rest->Repechage Race: 2 QMAR1 TWIZ1 CASH1 NPLG1 STKV1 WKDS1 OGHS1
O 14:08     Race: 3 WNGC1 CARM2 CRAI1 TIMG1 WNCS1 IONA1 QHSD1
P 14:12     Race: 4 SAMU1 SHGN1 SPLH1 CARM1 DUNS1 HAMG2 GGHS1
Q 14:16     Race: 5 TRGG1 WLGC1 RONC1 WLGC2 BAYF1 OGHS2
R 14:20     Race: 6 DUNS2 MARN2 JPCR1 WTLG1 STMW1 MARN1
S 14:24 25 B U18 4+ Race: 1 TRGB2 RAHS1 MLBB1 HAMB1 AGSB1 STBD1 TRGB1
T 14:28 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 HLCR1 CAMB1 GLDW1 WTLB1 CHCO1 STPA1 WLCO1
U 14:32     Race: 3 SHAK1 HAMB2 CBHS1 CHCO2 MTAL1 SPTW1
V 14:36 26 G U18 4+ Race: 1 MTMA1 DIOC1 STAN1 STPC1 RRGS1 STPC2 EGGS2
W 14:40 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 SHGH1 COLU1 WNCS1 STMG1 SPLH1 EGGS1 WAKA1
X 14:44 27 G U16 4X+ Race: 1 WNHS2 IONA1 CRAI1 DUNS1 RRGS2 NAPG1 MTAS1
Y 14:48 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STAN2 BARA2 BARA1 WNHS1 VILL1 CGHS1 SAMU1
Z 14:52     Race: 3 CASH1 STMW1 MTAL1 STAN1 WLGC1 WAKA1 PUKE1
A 14:56     Race: 4 GGHS1 TAKA1 WNCS1 RRGS1 MACL1 CAMB1 STHI2
B 15:00     Race: 5 STMG1 DIOC1 WLGC2 TRGG1 HAUR1 STHI1 CRAI2
C 15:04     Race: 6 SLDG1 BURN1 WTLG1 STPC1 OGHS1 TRGG2
D 15:08 28 B U16 2X Race: 1 JHAR1 SPLH1 CAMB1 JMCG1 SJHM1 HLCR1 BURN1 ASHB1
E 15:12 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STAN2 STAN1 HAUR1 HAMB1 STCC1 WAKA1 STPA2
F 15:16     Race: 3 JHAR2 CULI1 GBHS1 WNCS1 JMCG2 TRGB1 CAMB2
G 15:20     Race: 4 GLDW1 SPTW2 DUNS1 TAKA1 JPCR1 SPTW1 MTAS1
H 15:24     Race: 5 JPCR2 SCOT1 SCR: HAMB2 CBHS1 STLN1 STPA1 GBHS2
I 15:28     Race: 6 AGSB1 TIMB1 MACL1 SLDB1 LIND1 NPLB1 STBD1
J 15:32     Race: 7 KAVA1 GORE1 STPC1 OBHS1 HAUR2 PUKE1 SLDB2
K 15:36 29 G U18 1X Race: 1 JHAR1 DUNS1 ONSL2 ASHB1 TTAI1 QMAR1 BURN1 GGHS1
L 15:40 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STHI1 MTAS1 BAYF1 WTLG1 CRAI1 WLGC1 OTUM1 QMAR2
M 15:44     Race: 3 TEAW1 IONA1 TIMG1 VILL1 STLN1 WOOD1 AVSG1 OGHS1
N 15:48     Race: 4 CARM1 HASG1 MLBG1 WNCS1 WTLG2 HAVE1 GGHS2 TWIZ1
O 15:52     Race: 5 OTUM2 WNCS2 JPCR1 ONSL1 WENT1 HOWI1 MARN1
P 15:56 30 B U18 1X Race: 1 OTUM1 CULI1 ASHB2 RONC1 VERD1 JHAR1 TIMB1 CHCO3
Q 16:00 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 JPCR1 VERD2 BTHC1 TRID1 HAMB1 MTAS1 ONSL2 WNCS2
R 16:04     Race: 3 PARA1 CBHS1 STKT1 LIND1 WNCS1 WENT1 ONSL3 SHAK1
S 16:08     Race: 4 HTIB1 SLDB2 WTLB1 ASHB1 SHIR1 MACL1 WTLB2 OBHS2
T 16:12     Race: 5 JMCG1 WLCO2 STKV1 CAMB1 WNHS1 ONSL1 STPA1 HAUR1
U 16:16     Race: 6 CULI2 CROM2 SCR: HAMB2 STCC1 SLDB1 AGSB2 GLDW1 WLCO3
V 16:20     Race: 7 KHSD1 WNHS2 AGSB1 SCR: KGCA1 WLCO1 CROM1 TIMB2 CHCO1
W 16:24 31 G U15 2X Race: 1 KAVA1 SAMU1 HOWI1 QMAR1 VILL1 OGHS1 QHSD1 MACL1
X 16:28 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 QMAR2 TIMG1 GGHS1 ROSE1 STPC1 STHI1 TAKA2 HAMG1
Y 16:32     Race: 3 STAN1 STKV1 WAKA1 CAMB1 HAUR1 TAKA1 TRGG1 MACL2
Z 16:36     Race: 4 WNHS1 WNCS1 WLGC1 DUNS1 MARN1 STMW1 SHGH1 IONA1
A 16:40 32 B U15 4X+ Race: 1 LIND1 SPTW1 CHCO2 GLDW1 STPA1 TRGB1 MTAL1 TAKA1
B 16:44 1->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 HAMB2 WAKA1 CHCO1 CBHS2 MLBB1 WLCO1 WLCO2 HAMB1
C 16:48     Race: 3 MACL1 CBHS1 STAN3 STAN2 HAMB3 SHIR2 WTLB2 SCOT1
D 16:52     Race: 4 SJHM1 STAN1 SHIR1 TIMB1 WTLB1 CAMB1 AGSB1
E 16:56 33 G U17 8+ Race: 1 STKT1 DIOC1 WKDS1 RRGS1 STPC1 WNCS1
F 17:00 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 COLU1 CRAI1 EGGS1 SPLH1 STMG1 WTLG1

Tuesday, 20th March 2018

Alpha Time Event   Heat Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8
A 08:00 34 B U17 4+ Race: 1 WTLB3 WNCS1 SPLH1 HAMB1 CAMB1 SCR: CHCO1 WTLB2
B 08:04 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 NELB1 HAMB2 AGSB1 MTAL1 STBD1 SHAK1
C 08:08     Race: 3 NAPB1 WTLB1 CBHS1 MLBB1 SCR: CHCO2 OBHS1
D 08:12 35E G E N18 4X+ Race: 1 SPLH1 NCOG1 STHI1 DUNS1 DUNS2 CARM1 MACL1
E 08:16 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 MLBG1 WNGC1 CRAI1 CASH1 JPCR1 TRGG1 HAMG1
F 08:20     Race: 3 WNHS1 STAN1 MARN1 RONC1 TIMG1 TWIZ1 CGHS1
G 08:24     Race: 4 JPCR2 STPC1 VILL1 SHGH1 STMW1 OGHS1
H 08:28 36E B E N18 4X+ Race: 1 NELB1 MLBB1 CASH1 STPC1 STAN1 STAN2 BURN2 TRGB1
I 08:32 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 BURN1 ASHB1 TIMB1 STPA1 KGCA1 RAHS1 WAKA1 MTAL1
J 08:36 37 G U16 4+ Race: 1 IONA1 WLGC1 WKDS1 STMG2 OGHS1 WNCS1
K 08:40 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 GGHS1 NAPG1 RRGS1 DIOC1 SHGH1 COLU1
L 08:44     Race: 3 SAMU1 RRGS2 CGHS1 EGGS1 WKDS2 VILL1
M 08:48     Race: 4 SLDG1 DIOC2 STMG1 CGHS2 SPLH1
N 08:52 38 B U16 8+ Race: 1 SHIR2 STAN1 WTLB1 HAMB1 AGSB1 GLDW1 HAMB2
O 08:56 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 GBHS1 WLCO1 CHCO2 CBHS1 CHCO1 STKT1 KHSD1
P 09:00     Race: 3 MTAL1 SHIR1 STBD1 SPLH1 STBD2 WTLB2
Q 09:04 39 G U18 4X+ Race: 1 CGHS1 WLGC2 STLN1 BARA1 VILL1 SLDG1 STKV1
R 09:08 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 PUKE1 JPCR1 WAKA1 STPC1 MARN1 RRGS1 STMG1
S 09:12     Race: 3 MLBG1 MARN2 STAN1 WLGC1 CAMB1 NCOG1 SHGH1
T 09:16     Race: 4 STKV2 CRAI1 AVSG1 ASHB1 WNCS1 VILL2 OGHS1
U 09:20 40 B U18 2X Race: 1 NELB1 ONSL1 VERD1 RONC1 CAMB1 AGSB1 ASHB2 JMCG1
V 09:24 1-2->Semi; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 SHAK1 CROM1 WNHS1 STKT1 WNCS1 MACL1 SPTW1 SCR: SCOT1
W 09:28     Race: 3 RAHS1 TIMB1 WTLB1 KGCA1 STAN1 JHAR1 WLCO2 STKV1
X 09:32     Race: 4 HLCR1 JPCR1 STPC1 HAMB1 SLDB1 CULI1 CBHS1 CHCO1
Y 09:36     Race: 5 JPCR2 ASHB1 STCC1 WLCO1 OBHS1 GLDW1 SPTW2
Z 09:40 41 G U15 8+ Race: 1 BARA2 RRGS1 STPC1 DIOC1 EGGS1 MTAL1 RRGS2
A 09:44 1->Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 STMG2 STMG1 CGHS1 WKDS1 WTLG1 BARA1 MLBG1
B 09:48 42 B U15 4+ Race: 1 TAKA2 TAKA1 TIMB1 HAMB1 AGSB1 SHAK2 OBHS2
C 09:52 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 SCOT1 HOWI1 STPA2 STPA1 STKT1 STKT2 HAMB3
D 09:56     Race: 3 STAN1 SHAK1 OBHS1 WTLB1 WTLB2 TRGB1
E 10:00     Race: 4 SPTW1 CBHS1 GLDW1 SHIR1 HAMB2 CHCO1
F 10:04 43 G U17 2X Race: 1 MARN1 NPLG1 GLDW1 CRAI1 CGHS1 CGHS2 ONEW1 TRGG1
G 10:08 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 WLGC2 CGHS3 ROTL1 STPC1 ASHB2 ROSE1 OGHS1 SCR: BURN1
H 10:12     Race: 3 SAMU1 CULI1 HAMG1 STHI1 RONC1 BTHC2 WTLG1 SPLH1
I 10:16     Race: 4 WNCS1 GLDW2 TRID1 AVSG1 KGCA1 TAKA1 BARA1 KAPI1
J 10:20     Race: 5 KAVA1 QMAR1 BAYF1 WNHS1 MACL1 WLGC1 STMW1 CULI2
K 10:24     Race: 6 WNGC1 OTUM1 TIMG1 MTAL1 BTHC1 AQUI1 RAHS1 TEAW1
L 10:28     Race: 7 ASHB1 MLBG1 NCOG2 MTAS1 DUNS1 STKV1 STHI2 MTMA1
M 10:32 44 B U17 4X+ Race: 1 WNCS2 NELB1 CAMB1 KGCA1 STCC1 SHIR1 STLN1
N 10:36 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 AGSB2 WTLB1 STPA1 CBHS1 JMCG1 AGSB1 WAKA1
O 10:40     Race: 3 WTLB2 SHAK1 STAN1 MLBB1 CBHS2 SJHM1 SCR: WNCS1
P 10:44     Race: 4 HLCR1 STPA2 NAPB1 STPC1 TIMB1 CAMB2 SPLH1
Q 10:48 45 G N18 4+ Race: 1 BARA1 SPLH1 RRGS1 DIOC1 MARN1 HOWI1
R 10:52 1->Semi-Final; Rest->Repechage Race: 2 JPCR1 RAHS1 NCOG1 CASH1 WKDS1 DIOC2
S 10:56     Race: 3 KAIA1 CRAI1 IONA1 HAMG1 CGHS2 OGHS1
T 11:00     Race: 4 MACL1 CARM1 COLU1 CGHS1 NCOG2
U 11:04 46 B N18 4+ Race: 1 AGSB1 SPLH2 HAMB2 HAMB1 STPC1 BURN1 TRGB1 MLBB1
V 11:08 1,2->A Final; Rest->Repechage Race: 2 SHIR2 CHCO1 CASH1 STPA1 SJHM1 SHIR1 RAHS1
W 11:12     Race: 3 HOWI1 SPLH1 LIND1 STBD1 NELB1 SPTW1 BURN2
X 11:16 47 G U15 8X+ Race: 1 SCR: EGGS1 SHGH1 QMAR1 STPC1 WLGC1 TAKA1 WTLG1
Y 11:20 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 WAKA1 STMG1 TRGG1 DUNS1 STMW1 STHI1
Z 11:24 48 G U16 2X Race: 1 WNHS1 STMW2 GLDW1 SLDG1 MTAL1 CAMB1 TAKA2 APAR1
A 11:28 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 STHI2 ROSE1 STAN1 TIMG1 WLGC1 AQUI1 BURN2 STHI3
B 11:32     Race: 3 QHSD1 GGHS1 MARN1 TRGG1 DUNS1 DUNS2 SCR: SAMU2 JPCR1
C 11:36     Race: 4 RAHS1 WAKA1 STLN1 WTLG1 VILL1 CASH1 SHGH1 HAMG1
D 11:40     Race: 5 OGHS1 RONC1 IONA1 CRAI1 STHI1 ONEW1 BARA1 SPLH1
E 11:44     Race: 6 SHGN1 SAMU1 STMW1 TRGG2 MTAL2 MACL1 MTAS1 CAMB2
F 11:48     Race: 7 TAKA1 CROM1 BURN1 HAUR1 STPC1 GGHS2 PUKE1 WNCS1
G 11:52 49 B U16 1X Race: 1 SCOT1 STLN3 JHAR1 TAKA1 SPTW1 SLDB1 GBHS1
H 11:56 1-4->Quarter; Last Eliminated; Rest->Reps Race: 2 CBHS2 STCC2 JMCG3 SJHM1 CAMB1 NELB1 KAVA2
I 12:00     Race: 3 MTAS2 SJHM2 DUNS1 WNCS1 SHIR1 STLN2 TIMB1
J 12:04     Race: 4 STPC2 STLN1 JMCG2 WHAK1 BURN1 WTKB1 SHIR4
K 12:08     Race: 5 APAR1 BURN2 JPCR1 JMCG1 SHIR2 GORE1 GORE2
L 12:12     Race: 6 STAN1 TRGB1 STPA1 CBHS1 MACL1 SLDB2 STPA2
M 12:16     Race: 7 KAVA1 MTAS1 HTIB1 STCC1 CULI1 JPCR2 WNCS2
N 12:20 50 B U15 8X+ Race: 1 MLBB1 WLCO1 CBHS1 CHCO1 TIMB1 WAKA1
O 12:24 1,2->Final; 3,4,5,6->Repechage Race: 2 WTLB1 STAN1 HAMB1 GLDW1 MTAL1 TAKA1
P 12:28 51 G U18 8+ Race: 1 STKT1 STMG1 WNCS1 STPC1 SPLH1 VILL1 STKV1
Q 12:32 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 RRGS2 DIOC1 WKDS1 RRGS1 EGGS1 EGGS2
R 12:36 52 B U18 8+ Race: 1 CHCO3 TRGB1 CBHS1 HAMB1 HAMB2 WNCS1 CHCO2
S 12:40 1->A Final; 2,3,4,5,6,7,8->Repechage Race: 2 WTLB2 STBD1 CHCO1 WTLB1 AGSB1 MTAL1 WLCO1

Wednesday, 21st March 2018

This Wednesday heats day sheet is empty.

Thursday, 22nd March 2018

This Thursday heats day sheet is empty.

Friday, 23rd March 2018

This Friday heats day sheet is empty.

Saturday, 24th March 2018

This Saturday heats day sheet is empty.

User log in

log in

hide

You only require a rowIT login for running regattas or if you have been given the job of making entries for an organisation.

Notes

Clubs. If you only have a password for the RowingNZ website then you will need a rowIT login so please contact us.

Schools. If you have a password provided by NZSSRA then you should log in through the school rowing website.