Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
CAMB
Coached by: Dylan Swain & Rebecca Green
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
CROM
CROM
Otago
Otago
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#1
GGHS
Coached by: Alex Hyland
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
HAMG
Coached by: Taylor Jacobs & Ashlea Quirk
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HAUR
Coached by: Hannah Stone
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HOWI
Coached by: Keith Hibberd & Max Smith
- Click to expand crew ⇨
HOWI
HOWI
Auckland
Auckland
Crew
#1
IONA
Coached by: Cedric Bayly
- Click to expand crew ⇨
IONA
IONA
East Coast
East Coast
JPCR
JPCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
KAVA
Coached by: Gareth Vaughan
- Click to expand crew ⇨
KAVA
KAVA
Otago
Otago
Crew
#1
MACL
Coached by: Bradyn Watson
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#2
MACL
Coached by: Bradyn Watson
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MARN
Coached by: Matt Lilley
- Click to expand crew ⇨
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
NAPG
NAPG
East Coast
East Coast
Crew
#1
OGHS
Coached by: Craig Deblecourt
- Click to expand crew ⇨
OGHS
OGHS
Otago
Otago
Crew
#1
QHSD
Coached by: Penny Farrell & Sarah Taylor
- Click to expand crew ⇨
QHSD
QHSD
Otago
Otago
Crew
#1
QMAR
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
Crew
#2
QMAR
Coached by: Alan Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
- Click to expand crew ⇨
ROSE
ROSE
Auckland
Auckland
Crew
#1
SAMU
Coached by: Rachel Gamble Flint
- Click to expand crew ⇨
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHGH
Coached by: Duncan Grant & Alana Schuler
- Click to expand crew ⇨
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STAN
Coached by: Connor Fraher
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STHI
Coached by: Emma Weith
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#1
STKV
Coached by: Mike Lawrence
- Click to expand crew ⇨
STKV
STKV
Otago
Otago
Crew
#1
STMW
Coached by: Hooper Kelly-Smith & Kim O'Neill
- Click to expand crew ⇨
STMW
STMW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Amy Stevenson
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Kevin Herbison
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#2
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Kevin Herbison
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TIMG
Coached by: Glen Patterson & John Harmon
- Click to expand crew ⇨
TIMG
TIMG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TRGG
Coached by: Andrew Ede & Caitlyn Wardell
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
VILL
Coached by: Kevin Meates & Michaela Townshend
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Coached by: Kelsie Campbell
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#1
WLGC
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Coached by: Tyler Scott & David Lindstrom
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WNHS
Coached by: Peter Smith & Des Lock
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social