Event Sponsor
Results: Maadi
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
note: ctrl+click the previous/next event above to apply current filters to those events
A Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
OBHS
OBHS
Otago |
Crew
#2
OBHS
Coached by: Jamie McKenzie
|
B Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
JMCG
Coached by: Bryce Abernethy & Mitchell Parks
|
C Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
|
||||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Josh Everitt & Rob Mackenzie
|
||||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Kylee Corboy & Brian Smith
|
D Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: Rachael Turnbull
|
||||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: James Lilley & Tim Osmers
|
E Final | |||||
---|---|---|---|---|---|
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#2
RAHS
Coached by: Armin Svoboda
|
||||
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#2
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
|
Semi-final 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHS
OBHS
Otago |
Crew
#2
OBHS
Coached by: Jamie McKenzie
|
Semi-final 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
JMCG
Coached by: Bryce Abernethy & Mitchell Parks
|
Quarter-final 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHS
OBHS
Otago |
Crew
#2
OBHS
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
|
Quarter-final 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: James Lilley & Tim Osmers
|
Quarter-final 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Josh Everitt & Rob Mackenzie
|
Quarter-final 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
JMCG
Coached by: Bryce Abernethy & Mitchell Parks
|
|||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Kylee Corboy & Brian Smith
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: Rachael Turnbull
|
Repechage 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Josh Everitt & Rob Mackenzie
|
Repechage 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: Rachael Turnbull
|
|||
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#2
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
|
|||
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#2
RAHS
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#2
SHAK
Coached by: Liam Bradley
|
Heat 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#2
TIMB
Coached by: Kylee Corboy & Brian Smith
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#2
JHAR
Coached by: Rachael Turnbull
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Sandy Stuart & Mel Schroeder
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: James Lilley & Tim Osmers
|
|||
Entity
RAHS
RAHS
Canterbury |
Crew
#2
RAHS
Coached by: Armin Svoboda
|
Heat 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OBHS
OBHS
Otago |
Crew
#2
OBHS
Coached by: Jamie McKenzie
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#2
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
|
Heat 6 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SLDB
SLDB
Southland |
Crew
#2
SLDB
Coached by: Dougal Macdonald
|
|||
Entity
STBD
STBD
Canterbury |
Crew
#2
STBD
Coached by: Ross Lindstrom
|
Heat 7 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#2
JMCG
Coached by: Bryce Abernethy & Mitchell Parks
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Coached by: Josh Everitt & Rob Mackenzie
|