Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AQUI
Coached by: Steve Finlayson
- Click to expand crew ⇨
AQUI
AQUI
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
AVSG
Coached by: Tim Hopkins & Kendal Everest
- Click to expand crew ⇨
AVSG
AVSG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BARA
Coached by: Amber Fordham & Erica Van Der Zanden
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#2
BARA
Coached by: Amber Fordham & Erica Van Der Zanden
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
DIOC
Coached by: Maddie Palmer & Courtney McCormick
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#2
DIOC
Coached by: Courtney McCormick & Maddie Palmer
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#2
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#1
GGHS
Coached by: Alex Hyland & Lewis Green
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
HAUR
Coached by: Tuscany Main
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HLCR
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
MARN
Coached by: Stuart Wade
- Click to expand crew ⇨
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
MTAS
Coached by: David Ayres & Matt Rickard
- Click to expand crew ⇨
MTAS
MTAS
Otago
Otago
Crew
#1
OGHS
Coached by: Craig Deblecourt
- Click to expand crew ⇨
OGHS
OGHS
Otago
Otago
Crew
#1
ONSL
Coached by: Paul Smart
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
QCHA
Charlotte Lightfoot (stroke), Jamie Cunningham, Olivia Procter, Giovanna Burtenshaw + Kura Hollman (cox)
Coached by: David Bugler
- Click to expand crew ⇨
QCHA
QCHA
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
QMAR
Coached by: Kea Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
Crew
#1
RRGS
Coached by: Emma Weith & Samantha Duggan
- Click to expand crew ⇨
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
RRGS
Coached by: Emma Weith & Samantha Duggan
- Click to expand crew ⇨
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SAMU
Coached by: Rachel Gamble Flint
- Click to expand crew ⇨
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
Crew
#2
SAMU
Coached by: Rachel Gamble-Flint
- Click to expand crew ⇨
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
Crew
#1
STAN
Coached by: Connor Fraher & Lisa Owen
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STLN
Coached by: Mike Ruiterman & Gideon Lessing
- Click to expand crew ⇨
STLN
STLN
Auckland
Auckland
Crew
#1
STMW
Coached by: Hooper Kelly-Smith
- Click to expand crew ⇨
STMW
STMW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STPC
Coached by: Robin Crooks & Amy Stevenson
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
Coached by: Amy Stevenson & Flora Wharton
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Kevin Herbison & Katie Halliday
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TRGG
Coached by: Caitlyn Wardell
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
TRGG
Coached by: Caitlyn Wardell
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
VILL
Coached by: Kevin Meates & Leon Barrowcliffe
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
VILL
Maddie Sutherland (stroke), Olivia Turner, Molly Graham, Julia Middleditch + Louisa McGoldrick (cox)
Coached by: Kevin Meates & Leon Barrowcliffe
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WHAK
Graceyn Growden (stroke), Charlotte Paulsen, Grace Iremonger, Sophie Sisson + Evia Linnell-Olsen (cox)
Coached by: Natysha Hubbard & Steve Brine
- Click to expand crew ⇨
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLGC
Coached by: Maya Williams & Will Fahey
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Samantha Hayes (stroke), Annabel Symes, Haana Kilmister, Bridget Jones Long + Bella Stevenson-Watt (cox)
Coached by: Rick Grobecker
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
WNCS
Coached by: Rick Grobecker
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WNHS
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTLG
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Social