Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AOTE
Coached by: Nick Teare
- Click to expand crew ⇨
AOTE
AOTE
Wellington
Wellington
Crew
#1
AQUI
Coached by: Brendan Cullum
- Click to expand crew ⇨
AQUI
AQUI
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
BTHC
Coached by: Paul Clinton & Marcus Grimmer
- Click to expand crew ⇨
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
BTHC
Coached by: Paul Clinton & Marcus Grimmer
- Click to expand crew ⇨
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
BURN
Coached by: Fergus Vickers
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CBHS
Coached by: Sophie Gilchrist & Alice Williams
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
HAMB
Coached by: Robin Clarke
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HAUR
Coached by: Mark Dowty
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HLCR
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
HOWI
HOWI
Auckland
Auckland
Crew
#1
JMCG
Coached by: Bryce Abernethy & Mitchell Parks
- Click to expand crew ⇨
JMCG
JMCG
Otago
Otago
Crew
#2
JMCG
Coached by: Bryce Abernethy & Mitchell Parks
- Click to expand crew ⇨
JMCG
JMCG
Otago
Otago
Crew
#1
MLBB
Coached by: John Robinson & Bob Gilchrist
- Click to expand crew ⇨
MLBB
MLBB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NAPB
Coached by: Mike Trautvetter & Matt Mannington
- Click to expand crew ⇨
NAPB
NAPB
East Coast
East Coast
Crew
#1
NELB
Coached by: Kaye Surgenor & Joe Bennion
- Click to expand crew ⇨
NELB
NELB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
ONEW
Coached by: Brett Henry
- Click to expand crew ⇨
ONEW
ONEW
Auckland
Auckland
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jason Theobald
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
PUKE
Coached by: John Lawrence
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHAK
Coached by: Mark Clemo
- Click to expand crew ⇨
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
Crew
#1
SHIR
Coached by: James Lilley & James Alexander
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
SHIR
Coached by: James Lilley & Jake Luthi
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Joseph Graham
- Click to expand crew ⇨
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STBD
Coached by: Fiona McKay
- Click to expand crew ⇨
STBD
STBD
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STKT
Coached by: Chris Goudie & Alastair Mackintosh
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPA
Coached by: Cameron Patten & Giacomo Galano
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#2
STPA
Coached by: Giacomo Galano & Cameron Patten
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Coached by: Chris Thorsen & Flora Wharton
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Adrian Reipen
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Andy Oliver
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TRGB
Coached by: Brendan Cullum
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.