Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
BARA
Coached by: Amber Fordham & Erica Van Der Zanden
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#1
GGHS
Coached by: Alex Hyland & Lewis Green
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#2
GGHS
Coached by: Alex Hyland
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
HAUR
Coached by: Tuscany Main
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HLCR
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
MARN
Coached by: Stuart Wade
- Click to expand crew ⇨
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
MTAS
MTAS
Otago
Otago
NCOG
NCOG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
OGHS
Coached by: Craig Deblecourt
- Click to expand crew ⇨
OGHS
OGHS
Otago
Otago
Crew
#1
ONSL
Coached by: Paul Smart & Brent Dunshea
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
OTUM
Coached by: Nick Hanna & Jp Lassale
- Click to expand crew ⇨
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
SAMU
Coached by: Rachel Gamble-Flint
- Click to expand crew ⇨
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
Crew
#1
STAN
Coached by: Connor Fraher & Lisa Owen
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STHI
Coached by: James Haig & Riley Homan
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#1
STLN
Coached by: Mike Ruiterman & Gideon Lessing
- Click to expand crew ⇨
STLN
STLN
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Coached by: Robin Crooks
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
Coached by: Amy Stevenson & Flora Wharton
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Kevin Herbison & Katie Halliday
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TAUH
Coached by: Paul Riedel
- Click to expand crew ⇨
TAUH
TAUH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
TEKC
TEKC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRGG
Coached by: Caitlyn Wardell
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRID
Coached by: Natysha Hubbard
- Click to expand crew ⇨
TRID
TRID
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
VILL
Coached by: Kevin Meates & Leon Barrowcliffe
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
VILL
Coached by: Kevin Meates
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Coached by: Russell Everett
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#1
WEGC
Coached by: Christie Davis
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WHAK
Coached by: Natysha Hubbard & Steve Brine
- Click to expand crew ⇨
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WHIC
Coached by: Maxine Drabble & Grace Carver
- Click to expand crew ⇨
WHIC
WHIC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social