Results: Maadi
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Dale Maher
|
|||
Entity
LIND
LIND
East Coast |
Crew
#1
LIND
Coached by: Donald MacDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: Tim Osmers & McGregor Best
|
|||
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall
|
|||
Entity
NPLB
NPLB
Whanganui |
Crew
#1
NPLB
Coached by: Jodi Haskell
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#2
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#1
CGHS
Coached by: David Lindstrom & Richard Barnett
|
|||
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#2
CGHS
Coached by: David Lindstrom & Richard Barnett
|
|||
Entity
STMG
STMG
Canterbury |
Crew
#2
STMG
Coached by: Shawn McManus
|
|||
Entity
OGHS
OGHS
Otago |
Crew
#1
OGHS
Coached by: Craig Deblecourt
|
|||
Entity
WEGC
WEGC
Wellington |
Crew
#1
WEGC
Coached by: Christie Davis
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Bryce Abernethy & Mitchell Parks
|
|||
Entity
ONEW
ONEW
Auckland |
Crew
#1
ONEW
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Mark Dowty
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Paul Clinton & Marcus Grimmer
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Fergus Vickers
|
|||
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: James Lilley & Jake Luthi
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WLGC
WLGC
Wellington |
Crew
#1
WLGC
Coached by: Maya Williams & Will Fahey
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Kevin Herbison & Katie Halliday
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Amy Stevenson & Flora Wharton
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington |
Crew
#1
SAMU
Coached by: Rachel Gamble Flint
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Mike Ruiterman & Gideon Lessing
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Paul Smart
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Tim Hopkins & Kendal Everest
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
|
|||
Entity
ROSE
ROSE
Auckland |
Crew
#1
ROSE
Coached by: Ron Neighbour
|
|||
Entity
SLDG
SLDG
Southland |
Crew
#1
SLDG
Coached by: Jack Allan
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Crew
#1
WHAK
Coached by: Natysha Hubbard
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NELB
NELB
Marlborough |
Crew
#1
NELB
Coached by: Kaye Surgenor & Joe Bennion
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
GBHS
GBHS
East Coast |
Crew
#1
GBHS
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Eric Verdonk & Adrian Riepen
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#2
STPA
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
JPCR
JPCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
JPCR
Coached by: Tom Clark
|
|||
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Duncan Grant
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
IONA
IONA
East Coast |
Crew
#1
IONA
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Craig Bocock
|
|||
Entity
KAPI
KAPI
Wellington |
Crew
#1
KAPI
Coached by: Tim Parker
|
|||
Entity
GGHS
GGHS
East Coast |
Crew
#11
GGHS
Coached by: Lewis Green & Alex Hyland
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Mike Tolhurst
|
|||
Entity
AOTE
AOTE
Wellington |
Crew
#1
AOTE
Coached by: Peter Craig
|
|||
Entity
TRGG
TRGG
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGG
Coached by: Andrew Ede
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Michael Arms & Anna Delong
|
|||
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Bryce Abernethy & Mitchell Parks
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Giacomo Galano & Cameron Patten
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Mark Dowty
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Adrian Reipen & Eric Verdonk
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Joe Barclay
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
Coached by: Terry Dolan
|
|||
Entity
WENT
WENT
Auckland |
Crew
#1
WENT
Coached by: Joel Hicks & Bruce Tong
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Charlotte McKinlay (stroke), Phoebe Collier, Charlotte Robb, Ruby Hawley-Wedd + Bella Stevenson-Watt (cox)
Coached by: Tyler Scott & James Sandston
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Lauren Tilson & Kim Dowden
|
|||
Entity
WLGC
WLGC
Wellington |
Crew
#1
WLGC
Coached by: Nikki Cryer
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Danielle Schofield
|
|||
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#2
MARN
Coached by: Matt Lilley & Stuart Wade
|
|||
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Allen Loomb & Wayne Asplin
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
LIND
LIND
East Coast |
Crew
#1
LIND
Coached by: Don MacDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Armin Svoboda & Tom Anderson
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jason Theobald
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: Tim Osmers & McGregor Best
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#3
WTLB
Coached by: Matt Cole & James McLauchlan, Dion Lee
|
|||
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Mike Ruiterman & Gideon Lessing
|
|||
Entity
IONA
IONA
East Coast |
Crew
#1
IONA
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
WHGG
WHGG
Auckland |
Crew
#1
WHGG
Coached by: Chris Williams
|
|||
Entity
SHGN
SHGN
Whanganui |
Crew
#1
SHGN
Coached by: Jodi Haskell
|
|||
Entity
MTMA
MTMA
Waikato/BoP |
Crew
#2
MTMA
Coached by: Jodi Tong
|
|||
Entity
CARM
CARM
Auckland |
Crew
#1
CARM
Coached by: Hugo Verdonk & Chris Brake
|
|||
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Tuscany Main
|
|||
Entity
WHAK
WHAK
Waikato/BoP |
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Matthew Allen
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Eric Verdonk
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Danny Young & Dougal Macdonald
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
Coached by: Terry Dolan & Mike O'Brien
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
TEAW
TEAW
Waikato/BoP |
Crew
#1
TEAW
Coached by: Duncan Grant
|
|||
Entity
ROTO
ROTO
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTO
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
NGTW
NGTW
Waikato/BoP |
Crew
#1
NGTW
Coached by: Raima Kells-Turner & Alastair Riddle
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
|
|||
Entity
TAUP
TAUP
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUP
Coached by: Paul Riedel
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#2
MTAL
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
STMW
STMW
Wellington |
Crew
#2
STMW
Coached by: Hooper Kelly-Smith
|
|||
Entity
JPCR
JPCR
Waikato/BoP |
Crew
#2
JPCR
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#2
ONSL
Coached by: Brent Dunshea
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Anthony Berkers
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro
|
|||
Entity
WMEA
WMEA
Marlborough |
Crew
#1
WMEA
Coached by: Hannah Starnes
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Kevin Flutey & Evan France
|
|||
Entity
WEGC
WEGC
Wellington |
Crew
#1
WEGC
Coached by: Christie Davis
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Zoe Stevenson & Caspar Hammond
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Nick Hanna & Alan McLean
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
Coached by: John Robinson & Bob Gilchrist
|
|||
Entity
CBHS
CBHS
Canterbury |
Crew
#1
CBHS
Coached by: Liam Smith
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jason Theobald
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#2
HOWI
Coached by: Sigi Davis & Max Calvert
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#2
ONSL
Coached by: Terry McCarthy
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Mitchell Fordham
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton & Anthony Berkers
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ella Marr
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Danielle Schofield
|
|||
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#2
ASHB
Coached by: Justin Wall
|
|||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#2
WNHS
Coached by: Dave Dudley
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Zoe Stevenson
|
|||
Entity
ROTG
ROTG
Waikato/BoP |
Crew
#1
ROTG
Coached by: Chris Pearson
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
TIMB
TIMB
Canterbury |
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Andy Oliver
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Sigi Davis & Leigh Brown
|
|||
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#1
CASH
Coached by: Chris Everitt
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Danny Young & Dougal Macdonald
|
|||
Entity
NPLB
NPLB
Whanganui |
Crew
#1
NPLB
Coached by: Jodi Haskell
|
|||
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DUNS
DUNS
Otago |
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Russell Everett
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Nick Hanna & Jp Lassale
|
|||
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
TAUH
TAUH
Waikato/BoP |
Crew
#1
TAUH
Coached by: Paul Riedel
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
TRID
TRID
Waikato/BoP |
Crew
#1
TRID
Coached by: Natysha Hubbard
|
Event
32
B U15 4X+
Sponsored by: Just Horse'n Around
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
Rhys Salvador (stroke), Samuel Feltham, Ashley-James Fitzgerald, Levi McCauley-Bown + Oliver Price (cox)
Coached by: John Robinson & Bob Gilchrist
|
|||
Entity
JMCG
JMCG
Otago |
Crew
#1
JMCG
Coached by: Bryce Abernethy & Mitchell Parks
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
Coached by: Mark Clemo & Camille Dignadice
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Chris Thorsen & Flora Wharton
|
|||
Entity
CBHS
CBHS
Canterbury |
Crew
#1
CBHS
Coached by: Sophie Gilchrist & Alice Williams
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Louise Beaumont
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MTAS
MTAS
Otago |
Crew
#1
MTAS
Coached by: Matt Rickard & David Ayres
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: Steve Finlayson
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Courtney McCormick & Maddie Palmer
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#1
QMAR
Coached by: Alan Ward
|
|||
Entity
SHGH
SHGH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SHGH
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Graham Smith & Leann Plummer
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Amber Fordham & Erica Van Der Zanden
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Coached by: Nick Bixley
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Ash Bright & Courtney McCormick
|
|||
Entity
COLU
COLU
Otago |
Crew
#1
COLU
Coached by: Natalie Matheson & Matthew Adam
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Zoe Stevenson & Caspar Hammond
|
|||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne & Vicky Taggart
|
|||
Entity
STMG
STMG
Canterbury |
Crew
#2
STMG
Coached by: Kristen Wing
|
|||
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Kevin Meates
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
ASHB
ASHB
Canterbury |
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall
|
|||
Entity
NCOG
NCOG
Marlborough |
Crew
#1
NCOG
Coached by: Hannah Starnes
|
|||
Entity
MARN
MARN
Canterbury |
Crew
#1
MARN
Coached by: Matt Lilley
|
|||
Entity
RRGS
RRGS
Canterbury |
Crew
#1
RRGS
Coached by: Fabian Dolamore & Fiona Paterson
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#1
WTLG
Coached by: Lauren Tilson & Kim Dowden
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Danny Young & Kevin Flutey
|
|||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#2
CRAI
Coached by: Dean Milne & Adam Milne
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Megan Glenn
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Conor Mercer
|
|||
Entity
CBHS
CBHS
Canterbury |
Crew
#1
CBHS
Coached by: Logan Keys & Tom Clyma
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Charles Haggie & Mike Ruiterman
|
|||
Entity
STBD
STBD
Canterbury |
Crew
#1
STBD
Coached by: Hayden Soper
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Josh Everitt
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Charles Haggie
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TIMG
TIMG
Canterbury |
Crew
#1
TIMG
Coached by: Glen Patterson & John Harmon
|
|||
Entity
STMW
STMW
Wellington |
Crew
#1
STMW
Coached by: Hooper Kelly-Smith
|
|||
Entity
STHI
STHI
Otago |
Crew
#1
STHI
Coached by: James Haig & Riley Homan
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Gabrielle Peach
|
|||
Entity
WKDS
WKDS
Waikato/BoP |
Crew
#1
WKDS
Coached by: Gary Robertson
|
|||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Evan France & Kevin Flutey
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#1
WAKA
Coached by: Matthew Allen
|
|||
Entity
DUNS
DUNS
Otago |
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Bruce Holden & Caleb Shepherd
|
|||
Entity
AGSB
AGSB
Auckland |
Crew
#1
AGSB
Coached by: Mat Jensen & Tom Anderson
|
|||
Entity
CULI
CULI
Whanganui |
Crew
#1
CULI
Coached by: Peer Nielsen
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alex Kite
|
|||
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#2
WLCO
Coached by: Brook Walker & Sean Durkin
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MLBG
MLBG
Marlborough |
Crew
#1
MLBG
Coached by: Mike McManaway & Sean O'Neill
|
|||
Entity
HOWI
HOWI
Auckland |
Crew
#1
HOWI
Coached by: Keith Hibberd & Liam Kitchin
|
|||
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Kevin Meates & Leon Barrowcliffe
|
|||
Entity
RRGS
RRGS
Canterbury |
Crew
#2
RRGS
Coached by: Samantha Duggan & Emma Weith
|
|||
Entity
STMG
STMG
Canterbury |
Crew
#1
STMG
Coached by: George Keys
|
|||
Entity
STMW
STMW
Wellington |
Crew
#1
STMW
Coached by: Hooper Kelly-Smith
|
|||
Entity
AOTE
AOTE
Wellington |
Crew
#1
AOTE
Coached by: Peter Craig
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#1
MLBB
Coached by: John Robinson & Bob Gilchrist
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Christopher Simonds (stroke), Theodore Thomson, Dominic Wilkinson, John Hayes + William Sheppard (cox)
Coached by: Chris Goudie
|
|||
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#1
STAN
Coached by: Joe Barclay
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Joseph Graham
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Terry McCarthy
|
|||
Entity
TRGB
TRGB
Waikato/BoP |
Crew
#2
TRGB
Coached by: Brendan Cullum
|
|||
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Zoe Stevenson
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Nick Hanna
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Kevin Flutey & Evan France
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Zoe Stevenson & Caspar Hammond
|
|||
Entity
HLCR
HLCR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HLCR
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
|
|||
Entity
STMW
STMW
Wellington |
Crew
#1
STMW
Coached by: Hooper Kelly-Smith
|
|||
Entity
MLBG
MLBG
Marlborough |
Crew
#1
MLBG
Coached by: Sean O'Neill & Dave Hocquard
|
Heat 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MARS
MARS
Wellington |
Crew
#1
MARS
Coached by: Marc Paynter
|
|||
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
MLBB
MLBB
Marlborough |
Crew
#2
MLBB
Coached by: John Robinson & Bob Gilchrist
|
|||
Entity
CULI
CULI
Whanganui |
Crew
#1
CULI
Coached by: Bob Evans
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Michael Hasselbach
|
|||
Entity
CBHS
CBHS
Canterbury |
Crew
#1
CBHS
Coached by: Liam Smith
|
|||
Entity
CAMP
CAMP
East Coast |
Crew
#1
CAMP
Coached by: Luke Jenkins
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Terry McCarthy & Jared Cummings
|