Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AGSB
Coached by: Sachin Arulambalam & David Neuhaus
- Click to expand crew ⇨
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#1
AOTE
Coached by: Jono Debbage
- Click to expand crew ⇨
AOTE
AOTE
Wellington
Wellington
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BTHC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
- Click to expand crew ⇨
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
BTHC
Coached by: Ted Phelps & Marcus Grimmer
- Click to expand crew ⇨
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CASH
Coached by: Hayden Soper
- Click to expand crew ⇨
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CBHS
Coached by: Tim Osmers & Bradley Leydon
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CBHS
Coached by: Tim Osmers & Bradley Leydon
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
- Click to expand crew ⇨
CROM
CROM
Otago
Otago
Crew
#2
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
- Click to expand crew ⇨
CROM
CROM
Otago
Otago
Crew
#1
FRAN
Coached by: Philippa Baker-Hogan & Gus Berghan
- Click to expand crew ⇨
FRAN
FRAN
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
GBHS
Coached by: Luke Jenkins
- Click to expand crew ⇨
GBHS
GBHS
East Coast
East Coast
Crew
#2
GBHS
Coached by: Luke Jenkins
- Click to expand crew ⇨
GBHS
GBHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
HAMB
Coached by: Marty Lowry
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HAUR
Coached by: Franklin Hamilton
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HUAN
Coached by: Spencer Nichols
- Click to expand crew ⇨
HUAN
HUAN
Auckland
Auckland
Crew
#1
JMCG
Coached by: Thomas Cummack
- Click to expand crew ⇨
JMCG
JMCG
Otago
Otago
Crew
#2
JMCG
Coached by: Thomas Cummack
- Click to expand crew ⇨
JMCG
JMCG
Otago
Otago
Crew
#1
JPCR
Coached by: Tom Clark
- Click to expand crew ⇨
JPCR
JPCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
KGCA
Coached by: Brendan Boreham
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#1
LIND
Coached by: Ross Webb
- Click to expand crew ⇨
LIND
LIND
East Coast
East Coast
Crew
#1
MACL
Coached by: Waldo Singleton & Allan Vester
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MLBB
Coached by: John Robinson
- Click to expand crew ⇨
MLBB
MLBB
Marlborough
Marlborough
Crew
#2
MLBB
Coached by: John Robinson
- Click to expand crew ⇨
MLBB
MLBB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alice Denyer
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTAS
Coached by: Matt Rickard & David Ayres
- Click to expand crew ⇨
MTAS
MTAS
Otago
Otago
Crew
#1
NAPB
Coached by: Ross Webb
- Click to expand crew ⇨
NAPB
NAPB
East Coast
East Coast
Crew
#1
NELB
Coached by: Joe Bennion
- Click to expand crew ⇨
NELB
NELB
Marlborough
Marlborough
Crew
#2
NELB
Coached by: Joe Bennion
- Click to expand crew ⇨
NELB
NELB
Marlborough
Marlborough
NPLB
NPLB
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
OBHS
Coached by: Kirsty Dunhill & Edward Clark
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#2
OBHS
Coached by: Kirsty Dunhill
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jason Theobald
Boat: Weka
Boat: Weka
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#2
ONSL
Coached by: Jason Theobald
Boat: Te Aro
Boat: Te Aro
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#2
PUKE
Coached by: Brett Henry
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
SCOT
Coached by: Nikki Cryer & David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
Crew
#2
SCOT
Coached by: Nikki Cryer & David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHIR
Coached by: James Lilley & Riley Bruce
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SJHM
Coached by: Martyn Oleary
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SJHS
Coached by: Mike Harrison
- Click to expand crew ⇨
SJHS
SJHS
East Coast
East Coast
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STAN
Coached by: St Andrew's
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STBD
Coached by: Tom Flavill
- Click to expand crew ⇨
STBD
STBD
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STBD
Coached by: Tom Flavill
- Click to expand crew ⇨
STBD
STBD
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STBN
Coached by: Dave Hanley
- Click to expand crew ⇨
STBN
STBN
Wellington
Wellington
Crew
#1
STCC
Coached by: Pat McQuinn
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STKT
Coached by: Peter Mason & Chris Goudie
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STLN
Coached by: Mike Ruiterman
- Click to expand crew ⇨
STLN
STLN
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#2
STPA
Coached by: Samuel Jackson & Giacomo Galano
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TAUP
Coached by: Janette Newth
- Click to expand crew ⇨
TAUP
TAUP
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
TAUP
Coached by: Janette Newth
- Click to expand crew ⇨
TAUP
TAUP
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Hooper Kelly-Smith Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TRGB
Coached by: Herb Stevenson
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
TRGB
Coached by: Herb Stevenson
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRID
Coached by: Chick Hammond & Peter Olifiers
- Click to expand crew ⇨
TRID
TRID
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLCO
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#2
WLCO
Coached by: Sam Waghorn & Sam Wilkins
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Coached by: Tyler Scott & Blake Hogan
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WNHS
Coached by: Luke Watts & Tom Monaghan
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
WNHS
Coached by: Tom Monaghan & Luke Watts
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social