Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AGSB
Daniel Morton (stroke), Liam Cassidy, Hsiang-Yu Chao, Finn Houghton, Mark Galloway, Luca Toner, Matthew Le Gallais, Finlay Dickens + Samuel Fisher (cox)
Coached by: Will England & Gini Dunne
- Click to expand crew ⇨
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#2
AGSB
Sebastian Lyne (stroke), Jacob Hawksbee, Henry Barrell, Hugo MacKenzie, Alex Merrilees, Samuel Liggins, Hugo Sparling, Lowen Chittenden + Hamish Covacich (cox)
Coached by: Natalie Welch & Alex Brennan
- Click to expand crew ⇨
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#1
CBHS
Jimmy Dawson (stroke), Harry Galvan, Max Clinch, Jacob Yule, Danny Webb, Alex Clinch, Ollie Browning, Toby Morris + Jack Bond (cox)
Coached by: Sophie Strachan & Rob Mackenzie
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
HAMB
Rhys Laker (stroke), Dylan Worthington, Joshua Wickers, William Milne, Caleb Valler, Dylan McConnell, Boaz King, Kellan Fleming + Cameron Natta (cox)
Coached by: Robin Clarke
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAMB
Lachlan Douglas (stroke), Cole Sammons, Fynley Berkers, Shae Asiata, Jesse Humberstone-Kara, Finn Kempster, Jack Paterson, Wynston Roberts + Sean Witters (cox)
Coached by: Kieran Joyce & Scott Wilson
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#3
HAMB
Ryan Pamment (stroke), Deacon Brill, Lachlan Ellis, Xavier Simon, Carl Murray, Caydin Kirkham, Jonty Mackintosh, Seth Davis + Jake White (cox)
Coached by: Simon Dmitrenko
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
MTAL
Max Jarvie (stroke), Charlie Heath, Fraser MacGillivray, Luke Sanders, Wei Siong Ong, Zac Hornblow, George Scrivens, Flynn Bell + Max Murphy (cox)
Coached by: Alice Denyer
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
SHIR
Noa Visser (stroke), Keegan Piper, Albert Eden, Hamish McIntosh, Charlie Norton, Flynn Hutchison-Ray, Charlie Hamilton, Alex Young + Daniel Kara (cox)
Coached by: Jakob Mangels & Mitch White
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STPC
Joshua Yeoman (stroke), Jack Kidd, Valentin Barrio Frojan, Thomas Nogaj, Murdoch Dawe, Nathan Connell, James McGuire, Riley Glover + Hunter Dawe (cox)
Coached by: Finlay Sherlock-Ludlow
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WNCS
Riley Norman (stroke), Benjamin Poulton, Mitch Karatau, Ben Evans, Sam Cranstone, Keagan Hanekom, John Maguire, Ryan Lanauze + Maxwell Chadwick (cox)
Coached by: Brayden Coley & Hector Grant
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTLB
Thomas Link (stroke), Quinn Wiltshire, Ryan Haves, Robert Iuoras, Leo Durbin, Mikyle Fonagy, Adam Grapengiesser, Joseph Dennis + Liam Veldman (cox)
Coached by: Mark Clemo
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Social