Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AGSB
Coached by: Natalie Welch & Harry Ashby
- Click to expand crew ⇨
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#2
AGSB
Coached by: Gavin Powell & Alex Brennan
- Click to expand crew ⇨
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CASH
Archie MacDonald (stroke), Jack MacDonald, Zinzan Bondarenko-Leatua, Jimmy Middleditch + Hazel Bown (cox)
Coached by: Joe Young
- Click to expand crew ⇨
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CBHS
Coached by: Sophie Strachan & Rob Mackenzie
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CHCO
Coached by: Andrew Taylor & Liam O'Leary Henry Smith
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
GBHS
Coached by: Luke Jenkins & Joshua Kelly
- Click to expand crew ⇨
GBHS
GBHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
HOWI
Coached by: Brenna Baker & Jason Parris-Oswald
- Click to expand crew ⇨
HOWI
HOWI
Auckland
Auckland
Crew
#1
JMCG
Coached by: Thomas Cummack
- Click to expand crew ⇨
JMCG
JMCG
Otago
Otago
Crew
#1
KGCA
Coached by: Joanne Etzinger
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#1
MACL
Coached by: Allan Vester
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MLBB
Coached by: Matt Straker & Grant Morgan
- Click to expand crew ⇨
MLBB
MLBB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NAPB
Coached by: Matt Mannington
- Click to expand crew ⇨
NAPB
NAPB
East Coast
East Coast
Crew
#1
NELB
Coached by: Joe Bennion
- Click to expand crew ⇨
NELB
NELB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NPLB
Coached by: Greg Cox & Gus Berghan
- Click to expand crew ⇨
NPLB
NPLB
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
ONSL
Trijal Pedneker (stroke), Oliver Cuthbert, Bladon Roe, Spencer Saywell-Pirovano + Hugo Montgomery (cox)
Coached by: Olivia Clark
Boat: Haumia
Boat: Haumia
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
SHAK
Coached by: Terry Dolan
- Click to expand crew ⇨
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
Crew
#2
SHAK
Coached by: Terry Dolan
- Click to expand crew ⇨
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
Crew
#1
SJHM
Coached by: Sean Birdling
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SJHM
Coached by: Sean Birdling
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPLH
Coached by: Kyle Coles & Craig Peebles
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SPLH
Coached by: Kyle Coles & Craig Peebles
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPTW
Coached by: Rex Jones & Pedro Figueira
Boat: Kahu
Boat: Kahu
- Click to expand crew ⇨
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STBD
Coached by: Quentin Monaghan
- Click to expand crew ⇨
STBD
STBD
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STCC
Coached by: Alex Coulthard
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STKT
Coached by: Lewis Green & Richard Hollebon
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Richard Hollebon & Lewis Green
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPA
Coached by: Cameron Patten & Harry Williams
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#2
STPA
Coached by: Cameron Patten & Harry Williams
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#3
STPA
Coached by: Cameron Patten & Harry Williams
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Coached by: Anthony Berkers & Finlay Sherlock-Ludlow
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Tom Ferguson & Anton Andres
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Hooper Kelly-Smith Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Hooper Kelly-Smith Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
TRGB
Coached by: Caitlyn Wardell & Brendan Cullum
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
TRGB
Coached by: Caitlyn Wardell & Brendan Cullum
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Morrison
Boat: Morrison
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#1
WHAK
Coached by: Graham Watt
- Click to expand crew ⇨
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WNCS
Coached by: Brayden Coley & Hector Grant
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WNHS
Coached by: Tom Monaghan & Luke Watts
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTLB
Coached by: Mark Clemo
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social