Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Fran Connelly-Whyte
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BARA
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#2
BARA
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#3
BARA
Coached by: Niamh McHugh & Mike Burrell
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro & Bailey Walters Josh Toa
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
CAMB
Coached by: Michele Munro & Bailey Walters Josh Toa
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CGHS
Coached by: Richard Barnett & Grace Kai Fong
- Click to expand crew ⇨
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne & Vicky Taggart
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
- Click to expand crew ⇨
CROM
CROM
Otago
Otago
Crew
#1
DIOC
Coached by: Kate Tidbury & Maddie Palmer
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
GGHS
Coached by: Murray Kendrew
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
GLDW
Rebecca McLaren (stroke), Tessa McLaren, Zoe Bews-Hair, Charlamangne Woods + Gabriella Leyland (cox)
Coached by: Amy Barclay
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMG
Coached by: Tufi Sele
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HLCR
Coached by: Alastair Riddle & Brent Pinfold Scott Pink
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
MACL
Coached by: Nick Chamberlain & Ffion Lewis
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MARN
Coached by: Matt Lilley
- Click to expand crew ⇨
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
MLBG
Coached by: Stella Blake & Sean O'Neill
- Click to expand crew ⇨
MLBG
MLBG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NCOG
Coached by: Tim Babbage
- Click to expand crew ⇨
NCOG
NCOG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
OGHS
Coached by: Craig Deblecourt
- Click to expand crew ⇨
OGHS
OGHS
Otago
Otago
Crew
#1
ONSL
Coached by: Georgia Henderson
Boat: Ohariu
Boat: Ohariu
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
OTUM
Coached by: Paul Clinton
- Click to expand crew ⇨
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
PUKE
Madison Prowse (stroke), Kiana Carter, Kyla van Rijs, Danica Dickson + Tayla-Leigh McMiken Wilkinson (cox)
Coached by: Brendon Grey
- Click to expand crew ⇨
- Scratched entry
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
QMAR
Coached by: Allen Ward & Kea Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
Crew
#1
RRGS
Coached by: Rangi Ruru
- Click to expand crew ⇨
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STAN
Coached by: St Andrew's
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STCU
Coached by: Louise Beaumont
- Click to expand crew ⇨
STCU
STCU
Auckland
Auckland
Crew
#1
STKT
Coached by: Anna Donegan & Peter Mason
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STLN
Coached by: Gideon Lessing
- Click to expand crew ⇨
STLN
STLN
Auckland
Auckland
STMG
STMG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STMW
Coached by: Kim O'Neill & Mereana Taylor
Boat: St Marys
Boat: St Marys
- Click to expand crew ⇨
STMW
STMW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STPC
Hannah Maullin (stroke), Arabella Barrio Frojan, Caitlin Moriarty, Maddison McGuire + Katherine-Rose Axtell (cox)
Coached by: Rachel Gamble-Flint
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Jessica Hamlin
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TRGG
Coached by: Maxie Robb
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
VILL
Kahurangi Nixon (stroke), Maddie Sutherland, Charlotte Donaldson, Louisa McGoldrick + Sofie Tillard-Lowe (cox)
Coached by: Kevin Meates & Maddie Gill
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Coached by: Russell Everett
Boat: Ritchie
Boat: Ritchie
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#2
WAKA
Keely Erskine (stroke), Phoebe Cavanagh, Primrose Johnson, Ellie Shuttleworth + Charlotte Muir (cox)
Coached by: Russell Everett
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#1
WEGC
Coached by: Tasha Wypych
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WHAK
Coached by: Steve Brine & Gary McAdams
- Click to expand crew ⇨
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
WHAK
Coached by: Steve Brine & Gary McAdams
- Click to expand crew ⇨
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WHGG
Coached by: Chris Williams & Stew Widger
- Click to expand crew ⇨
WHGG
WHGG
Auckland
Auckland
Crew
#1
WKDS
Coached by: Graham Smith
- Click to expand crew ⇨
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
WKDS
Coached by: Graham Smith
- Click to expand crew ⇨
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLGC
Coached by: Ella Pudney & Brooke Cederwall
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#2
WLGC
Coached by: Catherine Duffin & Niccy Holdsworth
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#3
WLGC
Coached by: Catherine Duffin & Niccy Holdsworth
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Coached by: Rick Grobecker
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WNHS
Coached by: Dave Dudley
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
WNHS
Coached by: Dave Dudley
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTLG
Coached by: Ruby Willis & Kim Dowden
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social