Event Sponsor
Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Fran Connelly-Whyte
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
ASHB
Coached by: Justin Wall & Fran Connelly-Whyte
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BARA
Coached by: Emma Napper & Sarah Simpson
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford & Zach Murphy
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro & Bailey Walters Josh Toa
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
CAMB
Coached by: Amanda Puddle & Callum Wright Seren Dixon
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne & Emily Goodhew
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
DIOC
Coached by: Camille Dignadice & Maddie Palmer
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#2
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#1
GGHS
Coached by: Murray Kendrew
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#2
GGHS
Coached by: Murray Kendrew
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
HAMG
Coached by: Anahera Nin & Tufi Sele
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAMG
Coached by: Anahera Nin & Tufi Sele
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HAUR
Coached by: Mark Mel
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HLCR
Coached by: Alastair Riddle & Brent Pinfold Scott Pink
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HUAN
Coached by: Spencer Nichols
- Click to expand crew ⇨
HUAN
HUAN
Auckland
Auckland
Crew
#2
HUAN
Coached by: Spencer Nichols
- Click to expand crew ⇨
HUAN
HUAN
Auckland
Auckland
Crew
#1
IONA
Coached by: Simon Lack & Kelsey Stubbs
- Click to expand crew ⇨
IONA
IONA
East Coast
East Coast
Crew
#1
MARN
Coached by: Izzy Crowther
- Click to expand crew ⇨
MARN
MARN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
MLBG
Coached by: Mike McManaway & Stella Blake
- Click to expand crew ⇨
MLBG
MLBG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
RRGS
Coached by: Rangi Ruru
- Click to expand crew ⇨
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STHI
Olivia Erasmus (stroke), Olivia Ollerenshaw, Elsie Burnside, Jessica Broderick + Hannah Lawrence (cox)
Coached by: Michael Goldsmith & Millie Davenport
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#1
STKT
Coached by: Richard Hollebon & Lewis Green
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Richard Hollebon & Lewis Green
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#3
STKT
Coached by: Richard Hollebon & Lewis Green
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STMG
Coached by: Lucy Davidson
- Click to expand crew ⇨
STMG
STMG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STMW
Coached by: Kim O'Neill & Mereana Taylor
Boat: Mahina
Boat: Mahina
- Click to expand crew ⇨
STMW
STMW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Charlton & Anna Gallaher
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
Coached by: Robin Crooks & Caitlin Huxtable
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#3
STPC
Coached by: Robin Crooks & Caitlin Huxtable
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#2
TAKA
Coached by: Epernay Norman
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TRGG
Ava Dickison (stroke), Hayley Forlong, Hannah Ross-Evans, Lottie Hale Short + Brooke Poutawera (cox)
Coached by: Maxie Robb
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
VILL
Coached by: Kevin Meates & Maddie Gill
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
VILL
Coached by: Kevin Meates & Maddie Gill
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Coached by: Lucy Travis
Boat: Ritchie
Boat: Ritchie
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#1
WEGC
Coached by: Tasha Wypych & Nathan Wallace
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WHAK
Charlotte Billings (stroke), Emma Jackson, Greta Jackson, Entelea Savinelli + Evia Linnell-Olsen (cox)
Coached by: Steve Brine & Gary McAdams
- Click to expand crew ⇨
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WKDS
Coached by: Jaime Macfie & Ellen Schroeder
- Click to expand crew ⇨
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WNCS
Coached by: Amie Back
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WNHS
Coached by: Grader Howells
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTLG
Grace Kennedy (stroke), Scarlett Graham-Williams, Sophia Todd, Mia Goldsworthy + Tayla Coplestone (cox)
Coached by: Hannah Retimana & Kim Dowden
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland