Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#3
ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Mike Burrell
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#2
BARA
Coached by: Caspar Hammond & John McDermott
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro & Josh Toa
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
CAMB
Coached by: Callum Wright & Seren Dixon
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CASH
Coached by: Arlia O'Sullivan & Gina Damerow-Stephen
- Click to expand crew ⇨
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CGHS
Coached by: Manawa Greenwood
- Click to expand crew ⇨
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CGHS
Coached by: Manawa Greenwood
- Click to expand crew ⇨
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
COLU
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
- Click to expand crew ⇨
COLU
COLU
Otago
Otago
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
- Click to expand crew ⇨
CROM
CROM
Otago
Otago
Crew
#1
DIOC
Coached by: Ffion Lewis & Timmy Heritage
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#2
DIOC
Coached by: Ffion Lewis & Timmy Heritage
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#1
GLDW
Coached by: Craig Little & Charlotte Bray
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMG
Coached by: Karl Manson & Axel Dickinson
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAMG
Coached by: Karl Manson & Axel Dickinson
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HUAN
Coached by: Spencer Nichols
- Click to expand crew ⇨
HUAN
HUAN
Auckland
Auckland
Crew
#1
IONA
Coached by: Ross Webb & Nick Sye
- Click to expand crew ⇨
IONA
IONA
East Coast
East Coast
IONA
IONA
East Coast
East Coast
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#1
MACL
Coached by: Allan Vester
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MLBG
Coached by: Sean O'Neill
- Click to expand crew ⇨
MLBG
MLBG
Marlborough
Marlborough
Crew
#2
MLBG
Coached by: Stella Blake
- Click to expand crew ⇨
MLBG
MLBG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
MTAL
Coached by: Hanne Mellsop
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#2
MTAL
Coached by: Hanne Mellsop
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTAS
Coached by: Matt Rickard & Rachel O'Connell
- Click to expand crew ⇨
MTAS
MTAS
Otago
Otago
NCOG
NCOG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
- Click to expand crew ⇨
OGHS
OGHS
Otago
Otago
Crew
#2
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
- Click to expand crew ⇨
OGHS
OGHS
Otago
Otago
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brendon Grey
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#2
PUKE
Coached by: Brendon Grey
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
QHSD
Coached by: Dave Hanan
- Click to expand crew ⇨
QHSD
QHSD
Otago
Otago
Crew
#1
QMAR
Coached by: Allen Ward & Kea Maritz
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
Crew
#2
QMAR
Coached by: Bianca Martin & Allen Ward
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STAN
Coached by: Macaela Turfus & Rachel Williams
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STAN
Coached by: Macaela Turfus & Rachel Williams
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STHI
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#1
STKT
Coached by: Lewis Green
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STKV
Coached by: Ivan Docherty
- Click to expand crew ⇨
STKV
STKV
Otago
Otago
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Charlton
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Jessica Hamlin
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TIMG
Coached by: Antonio Frances-Rees & Jan Kuepper
- Click to expand crew ⇨
TIMG
TIMG
Canterbury
Canterbury
TRID
TRID
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
VILL
Coached by: Kevin Meates
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
VILL
Coached by: Sam Coulthard
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Coached by: Shane Muir & Chris Brooks
Boat: Alta
Boat: Alta
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#1
WLGC
Coached by: Catherine Duffin
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#2
WLGC
Coached by: Maurice Maxwell
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNHS
Coached by: Dave Dudley & Lance O'Brien
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social