Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AOTE
Coached by: Steve Crabb
- Click to expand crew ⇨
AOTE
AOTE
Wellington
Wellington
Crew
#2
AOTE
Coached by: Steve Crabb
- Click to expand crew ⇨
AOTE
AOTE
Wellington
Wellington
Crew
#1
AQUI
Coached by: Steve McGregor & Simon Aubrey, Brendan Cullum
- Click to expand crew ⇨
AQUI
AQUI
Waikato/BoP
Waikato/BoP
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
ASHB
Coached by: Mary Hefford
- Click to expand crew ⇨
ASHB
ASHB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BTHC
Coached by: Ted Phelps
- Click to expand crew ⇨
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CAMB
Coached by: Giacomo Thomas & Thomas Fraser
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
CAMB
Coached by: Giacomo Thomas & Thomas Fraser
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CBHS
Coached by: Tim Osmers & Josh Dolan, Scott Shackleton
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CHCO
Coached by: Malcolm McIntyre & Tony O'Connor, Will Jones
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CROM
Coached by: Brendon Scott & Maude O'Connell
- Click to expand crew ⇨
CROM
CROM
Otago
Otago
Crew
#2
CROM
Coached by: Brendon Scott & Maude O'Connell
- Click to expand crew ⇨
CROM
CROM
Otago
Otago
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
GBHS
GBHS
East Coast
East Coast
GBHS
GBHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
HLCR
Coached by: Blair Currie
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
HOWA
HOWA
East Coast
East Coast
Crew
#1
HTIB
Coached by: Matthew Hall & Steve Crabb
- Click to expand crew ⇨
HTIB
HTIB
Wellington
Wellington
Crew
#1
HUAN
Coached by: Spencer Nichols
- Click to expand crew ⇨
HUAN
HUAN
Auckland
Auckland
Crew
#1
JHAR
Coached by: Russell Jenkins
- Click to expand crew ⇨
JHAR
JHAR
Southland
Southland
Crew
#1
KGCA
Coached by: Harrison Elliott
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#2
KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Harrison Elliott
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#3
KGCA
Coached by: Harrison Elliott
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#1
MACL
Coached by: Allan Vester
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MLBB
Coached by: Matt Straker & John Robinson
- Click to expand crew ⇨
MLBB
MLBB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alice Denyer & Pat Drumm
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
- Click to expand crew ⇨
MTAS
MTAS
Otago
Otago
Crew
#1
NELB
Coached by: Joe Bennion
- Click to expand crew ⇨
NELB
NELB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NPLB
Coached by: Jodi Haskell
- Click to expand crew ⇨
NPLB
NPLB
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
ONEW
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
- Click to expand crew ⇨
ONEW
ONEW
Auckland
Auckland
Crew
#1
OTUM
Coached by: Steve Rush & Teisha Pihama
- Click to expand crew ⇨
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
OTUM
Coached by: Steve Rush & Teisha Pihama
- Click to expand crew ⇨
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
RONC
Coached by: Antonio Frances-Rees & Jan Kuepper
- Click to expand crew ⇨
RONC
RONC
Canterbury
Canterbury
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHAK
Coached by: Brent Leach
- Click to expand crew ⇨
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
Crew
#2
SHAK
Coached by: Brent Leach
- Click to expand crew ⇨
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
Crew
#1
SHIR
Coached by: James Lilley & David Knight
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
SHIR
Coached by: James Lilley & David Knight
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#3
SHIR
Coached by: David Knight & James Lilley
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SJHM
Coached by: Sean Birdling & Martyn Oleary
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STAN
Coached by: Tim Hopkins
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
STBD
STBD
Canterbury
Canterbury
STBD
STBD
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STCC
Coached by: Ben Wright & Alex Coulthard
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STCC
Coached by: Ben Wright & Alex Coulthard
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STKT
Coached by: Lewis Green & Marty O'Brien
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STKV
Coached by: Ivan Docherty
- Click to expand crew ⇨
STKV
STKV
Otago
Otago
Crew
#1
STLN
Coached by: Mike Ruiterman
- Click to expand crew ⇨
STLN
STLN
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPA
Coached by: Sam Jackson & Harry Molloy
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#2
STPA
Coached by: Sam Jackson & Glenn Barwick
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Coached by: Megan Glenn
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Pvt 1X
Boat: Pvt 1X
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#2
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Lake Hayes
Boat: Lake Hayes
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#3
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Dart
Boat: Dart
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLCO
Coached by: Sam Wilkins & Ari Palsson
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNHS
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social