Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro & Josh Toa
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
CAMB
Coached by: Michele Munro & Josh Toa
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CGHS
Coached by: Manawa Greenwood
- Click to expand crew ⇨
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
COLU
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
- Click to expand crew ⇨
COLU
COLU
Otago
Otago
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
- Click to expand crew ⇨
CROM
CROM
Otago
Otago
Crew
#1
DIOC
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#2
DIOC
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
GLDW
Coached by: Craig Little & Charlotte Bray
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#2
GLDW
Danielle McComish (stroke), Hannah Strang, Milla Taylor-Mangan, Sophie Connolly + Rory Smith-Rice (cox)
Coached by: Craig Little & Charlotte Bray
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMG
Coached by: Karl Manson & Axel Dickinson
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
KGCA
Coached by: Annie Williamson
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#1
MLBG
Coached by: Sean O'Neill
- Click to expand crew ⇨
MLBG
MLBG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NCOG
Coached by: Tim Babbage
- Click to expand crew ⇨
NCOG
NCOG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
- Click to expand crew ⇨
OGHS
OGHS
Otago
Otago
Crew
#1
OTUM
Coached by: Paul Clinton
- Click to expand crew ⇨
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brendon Grey
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
QMAR
Coached by: Allen Ward & Kea Maritz
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STAN
Coached by: Macaela Turfus & Rachel Williams
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STAN
Coached by: Macaela Turfus & Rachel Williams
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STHI
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
- Click to expand crew ⇨
STHI
STHI
Otago
Otago
Crew
#1
STKT
Coached by: Loveday Yeoman
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Jessica Hamlin
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
VILL
Maggie McGoldrick (stroke), Alexandra Robinson, Keeley Finch, Louisa McGoldrick + Sofie Tillard-Lowe (cox)
Coached by: Kevin Meates
- Click to expand crew ⇨
VILL
VILL
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Ritchie
Boat: Ritchie
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#1
WHGG
Grace Candy (stroke), Isabella Hunter-Willetts, Chloe Hawthorne, Olivia Smith + Ella-Rose Donker (cox)
Coached by: Chris Williams & Stew Widger
- Click to expand crew ⇨
WHGG
WHGG
Auckland
Auckland
Crew
#1
WNHS
Coached by: Dave Dudley & Lance O'Brien
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTLG
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social