Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CAMB
Coached by: Giacomo Thomas & Thomas Fraser
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
CAMB
Coached by: Giacomo Thomas & Thomas Fraser
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CASH
Coached by: Joe Young & Hayden Soper
- Click to expand crew ⇨
CASH
CASH
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CBHS
Coached by: Maysie Scott & Bradley Leydon
- Click to expand crew ⇨
CBHS
CBHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CHCO
Coached by: Jimmy Healey
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
CHCO
Coached by: Nathan Luff
- Click to expand crew ⇨
CHCO
CHCO
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
GBHS
GBHS
East Coast
East Coast
GBHS
GBHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
GLDW
Coached by: Leo Strode Penny
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#2
GLDW
Coached by: Leo Strode Penny
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAUR
Coached by: Jeremy Cryer
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HOWI
Coached by: Jason Parris-Oswald & Travis Hynes
- Click to expand crew ⇨
HOWI
HOWI
Auckland
Auckland
Crew
#2
HOWI
Coached by: Jason Parris-Oswald & Callum Harold
- Click to expand crew ⇨
HOWI
HOWI
Auckland
Auckland
Crew
#1
JMCG
Coached by: Dylan Davis & Lauren Gibb
- Click to expand crew ⇨
JMCG
JMCG
Otago
Otago
Crew
#2
JMCG
Coached by: Dylan Davis & Lauren Gibb
- Click to expand crew ⇨
JMCG
JMCG
Otago
Otago
Crew
#1
KGCA
Coached by: Luke Shannon
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#1
MACL
Coached by: Allan Vester & Robert Taylor
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#2
MACL
Coached by: Allan Vester & Tony Gallagher
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MLBB
Coached by: Matt Straker & Ethan Alderlieste
- Click to expand crew ⇨
MLBB
MLBB
Marlborough
Marlborough
Crew
#2
MLBB
Coached by: Matt Straker & Ethan Alderlieste
- Click to expand crew ⇨
MLBB
MLBB
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
MTAS
Coached by: Rob Bruce
- Click to expand crew ⇨
MTAS
MTAS
Otago
Otago
NELB
NELB
Marlborough
Marlborough
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#2
OBHS
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
- Click to expand crew ⇨
OBHS
OBHS
Otago
Otago
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jason Theobald
Boat: Waipahihi
Boat: Waipahihi
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHIR
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
SHIR
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#3
SHIR
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
- Click to expand crew ⇨
SHIR
SHIR
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SJHM
Coached by: Sean Birdling & Martyn Oleary
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SJHM
Coached by: Sean Birdling & Martyn Oleary
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#3
SJHM
Coached by: Sean Birdling & Martyn Oleary
- Click to expand crew ⇨
SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPTW
Coached by: Rex Jones & Pedro Figueira
Boat: Tupuola
Boat: Tupuola
- Click to expand crew ⇨
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
Crew
#2
SPTW
Coached by: Rex Jones & Pedro Figueira
Boat: Kau Point
Boat: Kau Point
- Click to expand crew ⇨
- Scratched entry
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STCC
Coached by: Alex Coulthard
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
STCC
Coached by: Alex Coulthard
- Click to expand crew ⇨
STCC
STCC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STKT
Coached by: Stella Cressey & Chris Goudie
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Stella Cressey & Chris Goudie
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STKV
Coached by: Ivan Docherty
- Click to expand crew ⇨
STKV
STKV
Otago
Otago
Crew
#1
STPA
Coached by: Cameron Patten & Glenn Barwick
- Click to expand crew ⇨
STPA
STPA
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Coached by: Chris Thorsen
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#2
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#3
TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
- Click to expand crew ⇨
TIMB
TIMB
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Jolly
Boat: Jolly
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#2
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Muir
Boat: Muir
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#3
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Bendemeer Bay
Boat: Bendemeer Bay
- Click to expand crew ⇨
WAKA
WAKA
Southland
Southland
Crew
#1
WLCO
Coached by: Sam Wilkins & Ari Palsson
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#2
WLCO
Coached by: Sam Wilkins & Ari Palsson
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Crew
#2
WTLB
Coached by: Mark Clemo & Lucy Anderson
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social