Entrants list: Maadi
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AVSG
Coached by: Marewa Cryer
- Click to expand crew ⇨
AVSG
AVSG
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
AVSG
Coached by: Marewa Cryer
- Click to expand crew ⇨
AVSG
AVSG
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
BAYF
Coached by: Gareth Vaughan & Denzell Christian
- Click to expand crew ⇨
BAYF
BAYF
Otago
Otago
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#2
BURN
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
BURN
BURN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CAMB
Coached by: Michele Munro & Josh Toa
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
CAMB
Coached by: Michele Munro & Josh Toa
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CGHS
Coached by: David Lindstrom & Richard Barnett
- Click to expand crew ⇨
CGHS
CGHS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
- Click to expand crew ⇨
CRAI
CRAI
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
DIOC
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#2
DUNS
Coached by: Simon Smith
- Click to expand crew ⇨
DUNS
DUNS
Otago
Otago
Crew
#1
GLDW
Coached by: Craig Little
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMG
Coached by: Karl Manson & Axel Dickinson
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HAUR
Coached by: Franklin Hamilton
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAUR
Coached by: Franklin Hamilton
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
JHAR
Coached by: Russell Jenkins
- Click to expand crew ⇨
JHAR
JHAR
Southland
Southland
Crew
#1
KAVA
Coached by: Gareth Vaughan & Denzell Christian
- Click to expand crew ⇨
KAVA
KAVA
Otago
Otago
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibberd & Lydia Maclean
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alice Denyer
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTMA
Coached by: Steven Finlayson
- Click to expand crew ⇨
MTMA
MTMA
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
MTMA
Coached by: Steven Finlayson
- Click to expand crew ⇨
MTMA
MTMA
Waikato/BoP
Waikato/BoP
NCOG
NCOG
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
NPLG
Coached by: Jason Williams
- Click to expand crew ⇨
NPLG
NPLG
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
ONSL
Coached by: Angus Todd
Boat: Ruamahanga
Boat: Ruamahanga
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
OTUM
Coached by: Paul Clinton
- Click to expand crew ⇨
OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brendon Grey
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#2
PUKE
Coached by: Brendon Grey
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
QCHA
Coached by: Kaye Surgenor
- Click to expand crew ⇨
QCHA
QCHA
Marlborough
Marlborough
Crew
#1
RICC
Coached by: Christina Blackford
- Click to expand crew ⇨
RICC
RICC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
RONC
Coached by: Antonio Frances-Rees & Cameron Moffat
- Click to expand crew ⇨
RONC
RONC
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
RRGS
Coached by: Adam Ling & Logan Keys
- Click to expand crew ⇨
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
RRGS
RRGS
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
SAMU
Coached by: Pedro Figueira
Boat: Ruby Leverington
Boat: Ruby Leverington
- Click to expand crew ⇨
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
SHGN
SHGN
Whanganui
Whanganui
SHGN
SHGN
Whanganui
Whanganui
SHGN
SHGN
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
SLDG
Coached by: Julie Dyer & Nathan Te Tai
- Click to expand crew ⇨
SLDG
SLDG
Southland
Southland
Crew
#1
SPLH
Coached by: Kaitlyn Shields & Rachel Gamble-Flint
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STAN
Coached by: Macaela Turfus
- Click to expand crew ⇨
STAN
STAN
Canterbury
Canterbury
Crew
#1
STKV
Coached by: Ivan Docherty
- Click to expand crew ⇨
STKV
STKV
Otago
Otago
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Katie Halliday & Jessica Hamlin
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TEKC
Coached by: Leanne Henry & Rachel Nota
- Click to expand crew ⇨
TEKC
TEKC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRID
Coached by: Chick Hammond
- Click to expand crew ⇨
TRID
TRID
Waikato/BoP
Waikato/BoP
WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WNCS
Coached by: Tyler Scott & Shaun Hogan
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTLG
Coached by: Ash Bright
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social