Results: Maadi
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Repechage 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SCOT
SCOT
Wellington |
Crew
#1
SCOT
Coached by: David Carr-Smith
|
|||
Entity
AOTE
AOTE
Wellington |
Crew
#1
AOTE
Coached by: Steve Crabb
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#1
MACL
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#2
BURN
Coached by: Christina Blackford
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: James Lilley & David Knight
|
|||
Entity
JHAR
JHAR
Southland |
Crew
#1
JHAR
Coached by: Russell Jenkins
|
|||
Entity
AOTE
AOTE
Wellington |
Crew
#2
AOTE
Coached by: Steve Crabb
|
Repechage 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STMG
STMG
Canterbury |
Crew
#1
STMG
Coached by: Sarah Lindley
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Alice Denyer
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Aliana Henderson (stroke), Harriet Burrell, Kayley Wilson, Poppy Cavanagh-Briggs + Natalie Salmon (cox)
Coached by: Caspar Hammond & Niamh McHugh
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#2
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Mike Burrell
|
|||
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#1
CGHS
Coached by: David Lindstrom & Richard Barnett
|
|||
Entity
WTLG
WTLG
Auckland |
Crew
#2
WTLG
Coached by: Ash Bright & Kim Dowden
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
Repechage 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAUR
HAUR
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAUR
Coached by: Franklin Hamilton
|
|||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Dave Dudley
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Angus Todd
Boat: Ngatoto
|
|||
Entity
WNCS
WNCS
Whanganui |
Crew
#1
WNCS
Coached by: Tyler Scott & Shaun Hogan
|
|||
Entity
SAMU
SAMU
Wellington |
Crew
#1
SAMU
Coached by: Pedro Figueira
Boat: Anne Field
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Craig Little & Charlotte Bray
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Michele Munro & Josh Toa
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#2
BURN
Coached by: Christina Blackford
|
Repechage 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPA
STPA
Auckland |
Crew
#1
STPA
Coached by: Cameron Patten & Harry Williams
|
|||
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: Sam Wilkins & Ari Palsson
|
|||
Entity
TAKA
TAKA
Auckland |
Crew
#1
TAKA
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
|
|||
Entity
SPTW
SPTW
Wellington |
Crew
#1
SPTW
Coached by: Rex Jones
Boat: St Patricks
|
|||
Entity
WAKA
WAKA
Southland |
Crew
#2
WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Wilding 4
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Robin Clarke
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Robin Clarke
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
|
Repechage 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Craig Little & Charlotte Bray
|
|||
Entity
CRAI
CRAI
Canterbury |
Crew
#1
CRAI
Coached by: Dean Milne
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton
|
|||
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
CAMB
Coached by: Michele Munro & Josh Toa
|
|||
Entity
WNHS
WNHS
Whanganui |
Crew
#1
WNHS
Coached by: Dave Dudley & Lance O'Brien
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#2
STAN
Coached by: Macaela Turfus & Rachel Williams
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#2
GLDW
Danielle McComish (stroke), Hannah Strang, Milla Taylor-Mangan, Sophie Connolly + Rory Smith-Rice (cox)
Coached by: Craig Little & Charlotte Bray
|
Repechage 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#1
WTLB
Coached by: Natalie Marriott & Jake Jones
|
|||
Entity
WTLB
WTLB
Auckland |
Crew
#2
WTLB
Coached by: Natalie Marriott & Mark Clemo
|
|||
Entity
ONSL
ONSL
Wellington |
Crew
#1
ONSL
Coached by: Jason Theobald
Boat: Point Halswell
|
|||
Entity
CHCO
CHCO
Canterbury |
Crew
#2
CHCO
Coached by: Jimmy Healey & Nathan Luff
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#5
HAMB
Coached by: Robin Clarke
|
|||
Entity
STAN
STAN
Canterbury |
Crew
#2
STAN
Coached by: Guy Williams & Josh Kelly
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#2
STKT
Coached by: Stella Cressey & Chris Goudie
|
Repechage 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brendon Grey
|
|||
Entity
QHSD
QHSD
Otago |
Crew
#1
QHSD
Coached by: Dave Hanan
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#1
QMAR
Coached by: Allen Ward & Kea Maritz
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Craig Little & Charlotte Bray
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
|
|||
Entity
STMG
STMG
Canterbury |
Crew
#1
STMG
Coached by: George Keys
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#3
QMAR
Coached by: Allen Ward & Kea Maritz
|
Repechage 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMB
CAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
CAMB
Coached by: Callum Wright & Seren Dixon
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Janey Charlton
|
|||
Entity
BARA
BARA
Auckland |
Crew
#1
BARA
Coached by: Caspar Hammond & Sarah Simpson
|
|||
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Sam Coulthard
|
|||
Entity
MTAL
MTAL
Auckland |
Crew
#1
MTAL
Coached by: Hanne Mellsop
|
|||
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#1
CGHS
Coached by: Manawa Greenwood
|
Repechage 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#1
CASH
Coached by: Arlia O'Sullivan & Gina Damerow-Stephen
|
|||
Entity
QMAR
QMAR
Wellington |
Crew
#1
QMAR
Isabelle van der Wilt (stroke), Scarlett Treadwell, Nova Douglas, Poppy Melville + Maya Koning (cox)
Coached by: Allen Ward & Kea Maritz
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Ffion Lewis & Timmy Heritage
|
|||
Entity
STKT
STKT
Auckland |
Crew
#1
STKT
Coached by: Lewis Green
|
|||
Entity
CGHS
CGHS
Canterbury |
Crew
#1
CGHS
Coached by: Megan Laas
|
|||
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#4
DIOC
Coached by: Ffion Lewis & Timmy Heritage
|
|||
Entity
HAMG
HAMG
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMG
Coached by: Karl Manson & Axel Dickinson
|
Repechage 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
DIOC
DIOC
Auckland |
Crew
#1
DIOC
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
|
|||
Entity
GLDW
GLDW
Auckland |
Crew
#1
GLDW
Coached by: Craig Little & Charlotte Bray
|
|||
Entity
NCOG
NCOG
Marlborough |
Crew
#2
NCOG
Coached by: Tim Babbage
|
|||
Entity
AVSG
AVSG
Canterbury |
Crew
#1
AVSG
Coached by: Marewa Cryer
|
|||
Entity
VILL
VILL
Canterbury |
Crew
#1
VILL
Coached by: Kevin Meates
|
Repechage 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AQUI
AQUI
Waikato/BoP |
Crew
#1
AQUI
Coached by: Steve McGregor & Brendan Cullum, Simon Aubrey
|
|||
Entity
KAPI
KAPI
Wellington |
Crew
#1
KAPI
Coached by: Jonathan Debbage
|
|||
Entity
SHAK
SHAK
Auckland |
Crew
#1
SHAK
Coached by: Brent Leach
|
|||
Entity
WLCO
WLCO
Wellington |
Crew
#1
WLCO
Coached by: Sam Waghorn
|
|||
Entity
STLN
STLN
Auckland |
Crew
#1
STLN
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#2
SJHM
Coached by: Sean Birdling & Martyn Oleary
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#2
BURN
Coached by: Christina Blackford
|
|||
Entity
BURN
BURN
Canterbury |
Crew
#1
BURN
Coached by: Christina Blackford
|
Repechage 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#1
SHIR
Coached by: James Lilley & David Knight
|
|||
Entity
KGCA
KGCA
Auckland |
Crew
#1
KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Harrison Elliott
|
|||
Entity
CBHS
CBHS
Canterbury |
Crew
#1
CBHS
Coached by: Tim Osmers & Josh Dolan, Scott Shackleton
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
|
|||
Entity
SJHM
SJHM
Waikato/BoP |
Crew
#1
SJHM
Coached by: Sean Birdling & Martyn Oleary
|
|||
Entity
SHIR
SHIR
Canterbury |
Crew
#2
SHIR
Coached by: James Lilley & David Knight
|
Repechage 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HTIB
HTIB
Wellington |
Crew
#1
HTIB
Coached by: Matthew Hall & Steve Crabb
|
|||
Entity
MACL
MACL
Auckland |
Crew
#2
MACL
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#3
STCC
Coached by: Alex Coulthard
|
|||
Entity
CHCO
CHCO
Canterbury |
Crew
#1
CHCO
Coached by: Jimmy Healey
|
|||
Entity
STCC
STCC
Canterbury |
Crew
#1
STCC
Coached by: Alex Coulthard
|
|||
Entity
CASH
CASH
Canterbury |
Crew
#2
CASH
Coached by: Joe Young & Hayden Soper
|