Social

T FB RSS

You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003.

Results: Maadi

These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and schools shown.

The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.

click a filter below to remove it
Heat 1
KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
Crew #1 KGCA
Coached by: Harrison Elliott
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Crew #1 SJHM
Coached by: Sean Birdling & Martyn Oleary
  • Click to expand crew ⇨
WAKA strip WAKA
WAKA
Southland
Crew #2 WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Proskiff 1x
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #2 CAMB
Coached by: Giacomo Thomas & Thomas Fraser
  • Click to expand crew ⇨
CBHS strip CBHS
CBHS
Canterbury
Crew #1 CBHS
Coached by: Tim Osmers & Josh Dolan, Scott Shackleton
  • Click to expand crew ⇨
STKV strip STKV
STKV
Otago
Crew #1 STKV
Coached by: Ivan Docherty
  • Click to expand crew ⇨
JHAR strip JHAR
JHAR
Southland
Crew #1 JHAR
Coached by: Russell Jenkins
  • Click to expand crew ⇨
ASHB strip ASHB
ASHB
Canterbury
Crew #2 ASHB
Coached by: Mary Hefford
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2
SHAK strip SHAK
SHAK
Auckland
Crew #1 SHAK
Coached by: Brent Leach
  • Click to expand crew ⇨
MTAS strip MTAS
MTAS
Otago
Crew #1 MTAS
Coached by: Rob Bruce
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #1 CAMB
Coached by: Giacomo Thomas & Thomas Fraser
  • Click to expand crew ⇨
STPA strip STPA
STPA
Auckland
Crew #2 STPA
Coached by: Sam Jackson & Glenn Barwick
  • Click to expand crew ⇨
OTUM strip OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Crew #1 OTUM
Coached by: Steve Rush & Teisha Pihama
  • Click to expand crew ⇨
SHIR strip SHIR
SHIR
Canterbury
Crew #1 SHIR
Coached by: James Lilley & David Knight
  • Click to expand crew ⇨
TAKA strip TAKA
TAKA
Auckland
Crew #1 TAKA
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
  • Click to expand crew ⇨
STAN strip STAN
STAN
Canterbury
Crew #1 STAN
Coached by: Tim Hopkins
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3
WAKA strip WAKA
WAKA
Southland
Crew #1 WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Pvt 1X
  • Click to expand crew ⇨
STPA strip STPA
STPA
Auckland
Crew #1 STPA
Coached by: Sam Jackson & Harry Molloy
  • Click to expand crew ⇨
STKT strip STKT
STKT
Auckland
Crew #1 STKT
Coached by: Lewis Green & Marty O'Brien
  • Click to expand crew ⇨
CROM strip CROM
CROM
Otago
Crew #2 CROM
Coached by: Brendon Scott & Maude O'Connell
  • Click to expand crew ⇨
SPLH strip SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Crew #1 SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
Crew #1 MACL
Coached by: Allan Vester
  • Click to expand crew ⇨
BURN strip BURN
BURN
Canterbury
Crew #1 BURN
Coached by: Christina Blackford
  • Click to expand crew ⇨
SHIR strip SHIR
SHIR
Canterbury
Crew #3 SHIR
Coached by: David Knight & James Lilley
  • Click to expand crew ⇨
Heat 4
STPC strip STPC
STPC
Waikato/BoP
Crew #1 STPC
Coached by: Megan Glenn
  • Click to expand crew ⇨
DUNS strip DUNS
DUNS
Otago
Crew #1 DUNS
Coached by: Simon Smith
  • Click to expand crew ⇨
AQUI strip AQUI
AQUI
Waikato/BoP
Crew #1 AQUI
Coached by: Steve McGregor & Simon Aubrey, Brendan Cullum
  • Click to expand crew ⇨
PUKE strip PUKE
PUKE
Auckland
Crew #1 PUKE
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
  • Click to expand crew ⇨
SHIR strip SHIR
SHIR
Canterbury
Crew #2 SHIR
Coached by: James Lilley & David Knight
  • Click to expand crew ⇨
CHCO strip CHCO
CHCO
Canterbury
Crew #1 CHCO
Coached by: Malcolm McIntyre & Tony O'Connor, Will Jones
  • Click to expand crew ⇨
AOTE strip AOTE
AOTE
Wellington
Crew #2 AOTE
Coached by: Steve Crabb
  • Click to expand crew ⇨
WLCO strip WLCO
WLCO
Wellington
Crew #1 WLCO
Coached by: Sam Wilkins & Ari Palsson
  • Click to expand crew ⇨
Heat 5
HLCR strip HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Crew #1 HLCR
Coached by: Blair Currie
  • Click to expand crew ⇨
TIMB strip TIMB
TIMB
Canterbury
Crew #1 TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
  • Click to expand crew ⇨
BTHC strip BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Crew #1 BTHC
Coached by: Ted Phelps
  • Click to expand crew ⇨
NELB strip NELB
NELB
Marlborough
Crew #1 NELB
Coached by: Joe Bennion
  • Click to expand crew ⇨
WAKA strip WAKA
WAKA
Southland
Crew #3 WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Dart
  • Click to expand crew ⇨
STCC strip STCC
STCC
Canterbury
Crew #2 STCC
Coached by: Ben Wright & Alex Coulthard
  • Click to expand crew ⇨
BURN strip BURN
BURN
Canterbury
Crew #2 BURN
Coached by: Christina Blackford
  • Click to expand crew ⇨
RONC strip RONC
RONC
Canterbury
Crew #1 RONC
Coached by: Antonio Frances-Rees & Jan Kuepper
  • Click to expand crew ⇨
Heat 6
ONEW strip ONEW
ONEW
Auckland
Crew #1 ONEW
Coached by: Brett Henry & Leanne Henry
  • Click to expand crew ⇨
KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
Crew #2 KGCA
Coached by: Ian McKinnon & Harrison Elliott
  • Click to expand crew ⇨
NPLB strip NPLB
NPLB
Whanganui
Crew #1 NPLB
Coached by: Jodi Haskell
  • Click to expand crew ⇨
MTAL strip MTAL
MTAL
Auckland
Crew #1 MTAL
Coached by: Alice Denyer & Pat Drumm
  • Click to expand crew ⇨
SCOT strip SCOT
SCOT
Wellington
Crew #1 SCOT
Coached by: David Carr-Smith
  • Click to expand crew ⇨
MLBB strip MLBB
MLBB
Marlborough
Crew #1 MLBB
Coached by: Matt Straker & John Robinson
  • Click to expand crew ⇨
WNHS strip WNHS
WNHS
Whanganui
Crew #1 WNHS
Coached by: Alan Greer
  • Click to expand crew ⇨
HTIB strip HTIB
HTIB
Wellington
Crew #1 HTIB
Coached by: Matthew Hall & Steve Crabb
  • Click to expand crew ⇨
Heat 7
STLN strip STLN
STLN
Auckland
Crew #1 STLN
Coached by: Mike Ruiterman
  • Click to expand crew ⇨
CROM strip CROM
CROM
Otago
Crew #1 CROM
Coached by: Brendon Scott & Maude O'Connell
  • Click to expand crew ⇨
HUAN strip HUAN
HUAN
Auckland
Crew #1 HUAN
Coached by: Spencer Nichols
  • Click to expand crew ⇨
SHAK strip SHAK
SHAK
Auckland
Crew #2 SHAK
Coached by: Brent Leach
  • Click to expand crew ⇨
AOTE strip AOTE
AOTE
Wellington
Crew #1 AOTE
Coached by: Steve Crabb
  • Click to expand crew ⇨
OTUM strip OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Crew #2 OTUM
Coached by: Steve Rush & Teisha Pihama
  • Click to expand crew ⇨
STCC strip STCC
STCC
Canterbury
Crew #1 STCC
Coached by: Ben Wright & Alex Coulthard
  • Click to expand crew ⇨
KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
Crew #3 KGCA
Coached by: Harrison Elliott
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1
WLGC strip WLGC
WLGC
Wellington
Crew #1 WLGC
Coached by: Catherine Duffin
  • Click to expand crew ⇨
RRGS strip RRGS
RRGS
Canterbury
Crew #2 RRGS
Coached by: Logan Keys & Adam Ling
  • Click to expand crew ⇨
MLBG strip MLBG
MLBG
Marlborough
Crew #2 MLBG
Coached by: Sean O'Neill
  • Click to expand crew ⇨
MTAL strip MTAL
MTAL
Auckland
Crew #1 MTAL
Coached by: Alice Denyer
  • Click to expand crew ⇨
CGHS strip CGHS
CGHS
Canterbury
Crew #2 CGHS
Coached by: Alex Meates
  • Click to expand crew ⇨
IONA strip IONA
IONA
East Coast
Crew #1 IONA
Coached by: Ross Webb & Simon Lack
  • Click to expand crew ⇨
STAN strip STAN
STAN
Canterbury
Crew #1 STAN
Coached by: Macaela Turfus
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2
COLU strip COLU
COLU
Otago
Crew #1 COLU
Coached by: Matthew Adam & Kaylin, Saskia
  • Click to expand crew ⇨
WNCS strip WNCS
WNCS
Whanganui
Crew #1 WNCS
Coached by: Tyler Scott & Kit Croxford
  • Click to expand crew ⇨
BARA strip BARA
BARA
Auckland
Crew #1 BARA
Coached by: Caspar Hammond & Niamh McHugh
  • Click to expand crew ⇨
STPC strip STPC
STPC
Waikato/BoP
Crew #1 STPC
Coached by: Norm Charlton
  • Click to expand crew ⇨
WLGC strip WLGC
WLGC
Wellington
Crew #2 WLGC
Coached by: Catherine Duffin & Maurice Maxwell
  • Click to expand crew ⇨
DIOC strip DIOC
DIOC
Auckland
Crew #1 DIOC
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
  • Click to expand crew ⇨
STKT strip STKT
STKT
Auckland
Crew #2 STKT
Coached by: Lewis Green
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3
RRGS strip RRGS
RRGS
Canterbury
Crew #1 RRGS
Coached by: Adam Ling & Logan Keys
  • Click to expand crew ⇨
WTLG strip WTLG
WTLG
Auckland
Crew #1 WTLG
Coached by: Ash Bright & Kim Dowden
  • Click to expand crew ⇨
WKDS strip WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Crew #1 WKDS
Coached by: Pat Peoples
  • Click to expand crew ⇨
CGHS strip CGHS
CGHS
Canterbury
Crew #1 CGHS
Coached by: David Lindstrom & Richard Barnett
  • Click to expand crew ⇨
EGGS strip EGGS
EGGS
Auckland
Crew #1 EGGS
Coached by: Paul Westbury
  • Click to expand crew ⇨
ASHB strip ASHB
ASHB
Canterbury
Crew #1 ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
  • Click to expand crew ⇨
STMG strip STMG
STMG
Canterbury
Crew #2 STMG
Coached by: George Keys
  • Click to expand crew ⇨
Heat 4
MLBG strip MLBG
MLBG
Marlborough
Crew #1 MLBG
Coached by: Sean O'Neill
  • Click to expand crew ⇨
STMG strip STMG
STMG
Canterbury
Crew #1 STMG
Coached by: Sarah Lindley
  • Click to expand crew ⇨
QMAR strip QMAR
QMAR
Wellington
Crew #1 QMAR
Coached by: Allen Ward & Kea Maritz
  • Click to expand crew ⇨
NCOG strip NCOG
NCOG
Marlborough
Crew #1 NCOG
Coached by: Tim Babbage
  • Click to expand crew ⇨
BARA strip BARA
BARA
Auckland
Crew #2 BARA
Coached by: Caspar Hammond & Mike Burrell
  • Click to expand crew ⇨
STKT strip STKT
STKT
Auckland
Crew #1 STKT
Coached by: Loveday Yeoman
  • Click to expand crew ⇨
WTLG strip WTLG
WTLG
Auckland
Crew #2 WTLG
Coached by: Ash Bright & Kim Dowden
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1
CBHS strip CBHS
CBHS
Canterbury
Crew #1 CBHS
Coached by: Tim Osmers & Josh Dolan, Scott Shackleton
  • Click to expand crew ⇨
MTAL strip MTAL
MTAL
Auckland
Crew #2 MTAL
Coached by: Alice Denyer
  • Click to expand crew ⇨
MLBB strip MLBB
MLBB
Marlborough
Crew #1 MLBB
Coached by: Matt Straker & John Robinson
  • Click to expand crew ⇨
TAKA strip TAKA
TAKA
Auckland
Crew #1 TAKA
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
  • Click to expand crew ⇨
AQUI strip AQUI
AQUI
Waikato/BoP
Crew #1 AQUI
Coached by: Steve McGregor & Brendan Cullum, Simon Aubrey
  • Click to expand crew ⇨
WLCO strip WLCO
WLCO
Wellington
Crew #1 WLCO
Coached by: Sam Waghorn
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2
OBHS strip OBHS
OBHS
Otago
Crew #1 OBHS
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
  • Click to expand crew ⇨
WTLB strip WTLB
WTLB
Auckland
Crew #1 WTLB
Coached by: Hannah Kennedy & Jo Shotter
  • Click to expand crew ⇨
CASH strip CASH
CASH
Canterbury
Crew #1 CASH
Coached by: Hayden Soper & Joe Young
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #1 AGSB
Coached by: Mat Jensen & Jonty Du Toit
  • Click to expand crew ⇨
TRGB strip TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Crew #1 TRGB
Coached by: Tanya Williams
  • Click to expand crew ⇨
JHAR strip JHAR
JHAR
Southland
Crew #1 JHAR
Coached by: Julie Dyer
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3
MTAL strip MTAL
MTAL
Auckland
Crew #1 MTAL
Coached by: Alice Denyer
  • Click to expand crew ⇨
STAN strip STAN
STAN
Canterbury
Crew #1 STAN
Coached by: Tim Hopkins & Greg Brand
  • Click to expand crew ⇨
WNCS strip WNCS
WNCS
Whanganui
Crew #1 WNCS
Coached by: Tyler Scott & Kit Croxford
  • Click to expand crew ⇨
WTLB strip WTLB
WTLB
Auckland
Crew #2 WTLB
Coached by: Jo Shotter & Hannah Kennedy
  • Click to expand crew ⇨
ONSL strip ONSL
ONSL
Wellington
Crew #1 ONSL
Coached by: Jason Theobald
Boat: Matiu
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1
TAKA strip TAKA
TAKA
Auckland
Crew #1 TAKA
Coached by: Katie Halliday & Jessica Hamlin
  • Click to expand crew ⇨
SPLH strip SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Crew #1 SPLH
Coached by: Kaitlyn Shields & Rachel Gamble-Flint
  • Click to expand crew ⇨
AVSG strip AVSG
AVSG
Canterbury
Crew #1 AVSG
Coached by: Marewa Cryer
  • Click to expand crew ⇨
WNHS strip WNHS
WNHS
Whanganui
Crew #1 WNHS
Coached by: Dave Dudley
  • Click to expand crew ⇨
PUKE strip PUKE
PUKE
Auckland
Crew #1 PUKE
Coached by: Brendon Grey
  • Click to expand crew ⇨
VILL strip VILL
VILL
Canterbury
Crew #1 VILL
Coached by: Kevin Meates
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #2 CAMB
Coached by: Michele Munro & Josh Toa
  • Click to expand crew ⇨
MLBG strip MLBG
MLBG
Marlborough
Crew #2 MLBG
Coached by: Sean O'Neill
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2
DUNS strip DUNS
DUNS
Otago
Crew #1 DUNS
Coached by: Simon Smith
  • Click to expand crew ⇨
HAMG strip HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Crew #1 HAMG
Coached by: Karl Manson & Axel Dickinson
  • Click to expand crew ⇨
WNCS strip WNCS
WNCS
Whanganui
Crew #1 WNCS
Coached by: Tyler Scott & Shaun Hogan
  • Click to expand crew ⇨
NCOG strip NCOG
NCOG
Marlborough
Crew #1 NCOG
Coached by: Tim Babbage
  • Click to expand crew ⇨
CRAI strip CRAI
CRAI
Canterbury
Crew #1 CRAI
Coached by: Dean Milne
  • Click to expand crew ⇨
GLDW strip GLDW
GLDW
Auckland
Crew #1 GLDW
Coached by: Craig Little & Charlotte Bray
  • Click to expand crew ⇨
WHGG strip WHGG
WHGG
Auckland
Crew #2 WHGG
Coached by: Chris Williams & Stew Widger
  • Click to expand crew ⇨
MTAL strip MTAL
MTAL
Auckland
Crew #1 MTAL
Coached by: Alice Denyer
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #1 CAMB
Coached by: Michele Munro & Josh Toa
  • Click to expand crew ⇨
WLGC strip WLGC
WLGC
Wellington
Crew #1 WLGC
Coached by: Catherine Duffin
  • Click to expand crew ⇨
BURN strip BURN
BURN
Canterbury
Crew #1 BURN
Coached by: Christina Blackford
  • Click to expand crew ⇨
ONSL strip ONSL
ONSL
Wellington
Crew #1 ONSL
Coached by: Angus Todd
Boat: Ngatoto
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
Crew #1 MACL
Coached by: Keith Hibberd & Lydia Maclean
  • Click to expand crew ⇨
WAKA strip WAKA
WAKA
Southland
Crew #2 WAKA
Coached by: Chris Brooks & Shane Muir
Boat: Alta
  • Click to expand crew ⇨
CGHS strip CGHS
CGHS
Canterbury
Crew #1 CGHS
Coached by: Manawa Greenwood
  • Click to expand crew ⇨
WHGG strip WHGG
WHGG
Auckland
Crew #1 WHGG
Coached by: Chris Williams & Stew Widger
  • Click to expand crew ⇨
Heat 4
MTMA strip MTMA
MTMA
Waikato/BoP
Crew #1 MTMA
Coached by: Steven Finlayson
  • Click to expand crew ⇨
HAUR strip HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Crew #1 HAUR
Coached by: Franklin Hamilton
  • Click to expand crew ⇨
DIOC strip DIOC
DIOC
Auckland
Crew #1 DIOC
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
  • Click to expand crew ⇨
CRAI strip CRAI
CRAI
Canterbury
Crew #2 CRAI
Coached by: Dean Milne
  • Click to expand crew ⇨
SAMU strip SAMU
SAMU
Wellington
Crew #1 SAMU
Coached by: Pedro Figueira
Boat: Anne Field
  • Click to expand crew ⇨
CGHS strip CGHS
CGHS
Canterbury
Crew #2 CGHS
Coached by: Manawa Greenwood
  • Click to expand crew ⇨
BURN strip BURN
BURN
Canterbury
Crew #2 BURN
Coached by: Christina Blackford
  • Click to expand crew ⇨
STAN strip STAN
STAN
Canterbury
Crew #1 STAN
Coached by: Macaela Turfus
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1
JMCG strip JMCG
JMCG
Otago
Crew #1 JMCG
Coached by: Dylan Davis & Lauren Gibb
  • Click to expand crew ⇨
GLDW strip GLDW
GLDW
Auckland
Crew #1 GLDW
Coached by: Leo Strode Penny
  • Click to expand crew ⇨
HOWI strip HOWI
HOWI
Auckland
Crew #1 HOWI
Coached by: Jason Parris-Oswald & Travis Hynes
  • Click to expand crew ⇨
SPTW strip SPTW
SPTW
Wellington
Crew #1 SPTW
Coached by: Rex Jones
Boat: St Patricks
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Crew #1 SJHM
Coached by: Sean Birdling & Martyn Oleary
  • Click to expand crew ⇨
CHCO strip CHCO
CHCO
Canterbury
Crew #1 CHCO
Coached by: Nathan Luff
  • Click to expand crew ⇨
SHIR strip SHIR
SHIR
Canterbury
Crew #2 SHIR
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2
STPC strip STPC
STPC
Waikato/BoP
Crew #1 STPC
  • Click to expand crew ⇨
TIMB strip TIMB
TIMB
Canterbury
Crew #1 TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
  • Click to expand crew ⇨
STPA strip STPA
STPA
Auckland
Crew #1 STPA
Coached by: Cameron Patten & Harry Williams
  • Click to expand crew ⇨
STCC strip STCC
STCC
Canterbury
Crew #1 STCC
Coached by: Alex Coulthard
  • Click to expand crew ⇨
WTLB strip WTLB
WTLB
Auckland
Crew #1 WTLB
Coached by: Natalie Marriott & Mark Clemo
  • Click to expand crew ⇨
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Crew #1 HAMB
Coached by: Robin Clarke
  • Click to expand crew ⇨
CBHS strip CBHS
CBHS
Canterbury
Crew #2 CBHS
Coached by: Maysie Scott & Bradley Leydon
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3
MLBB strip MLBB
MLBB
Marlborough
Crew #1 MLBB
Coached by: Matt Straker & Ethan Alderlieste
  • Click to expand crew ⇨
CBHS strip CBHS
CBHS
Canterbury
Crew #1 CBHS
Coached by: Maysie Scott & Bradley Leydon
  • Click to expand crew ⇨
SPLH strip SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Crew #1 SPLH
Coached by: Bruce Jones & Martin Simoncelli
  • Click to expand crew ⇨
WAKA strip WAKA
WAKA
Southland
Crew #2 WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Wilding 4
  • Click to expand crew ⇨
WLCO strip WLCO
WLCO
Wellington
Crew #2 WLCO
Coached by: Sam Wilkins & Ari Palsson
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
Crew #1 MACL
Coached by: Allan Vester
  • Click to expand crew ⇨
STKT strip STKT
STKT
Auckland
Crew #1 STKT
Coached by: Stella Cressey & Chris Goudie
  • Click to expand crew ⇨
Heat 4
WAKA strip WAKA
WAKA
Southland
Crew #1 WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Filippi 4
  • Click to expand crew ⇨
TAKA strip TAKA
TAKA
Auckland
Crew #1 TAKA
Coached by: Epernay Norman & Ian Bright
  • Click to expand crew ⇨
OBHS strip OBHS
OBHS
Otago
Crew #1 OBHS
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #1 CAMB
Coached by: Giacomo Thomas & Thomas Fraser
  • Click to expand crew ⇨
WLCO strip WLCO
WLCO
Wellington
Crew #1 WLCO
Coached by: Sam Wilkins & Ari Palsson
  • Click to expand crew ⇨
SHIR strip SHIR
SHIR
Canterbury
Crew #1 SHIR
Coached by: Daniel McDowell & McGregor Best
  • Click to expand crew ⇨
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Crew #2 HAMB
Coached by: Robin Clarke
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1
HLCR strip HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Crew #1 HLCR
Coached by: Blair Currie & Mary David
  • Click to expand crew ⇨
BTHC strip BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Crew #1 BTHC
Coached by: Marcus Grimmer & Craig Bocock
  • Click to expand crew ⇨
BURN strip BURN
BURN
Canterbury
Crew #2 BURN
Coached by: Christina Blackford
  • Click to expand crew ⇨
CROM strip CROM
CROM
Otago
Crew #1 CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
Crew #2 MACL
Coached by: Keith Hibberd
  • Click to expand crew ⇨
WLGC strip WLGC
WLGC
Wellington
Crew #3 WLGC
Coached by: Maurice Maxwell
  • Click to expand crew ⇨
OGHS strip OGHS
OGHS
Otago
Crew #2 OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
  • Click to expand crew ⇨
TIMG strip TIMG
TIMG
Canterbury
Crew #2 TIMG
Coached by: Antonio Frances-Rees & Cameron Moffat
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2
WTKG strip WTKG
WTKG
Otago
Crew #1 WTKG
Coached by: Ivan Docherty & Damien Goodsir
  • Click to expand crew ⇨
RONC strip RONC
RONC
Canterbury
Crew #1 RONC
Coached by: Antonio Frances-Rees
  • Click to expand crew ⇨
HUAN strip HUAN
HUAN
Auckland
Crew #1 HUAN
Coached by: Spencer Nichols & Mark Smith
  • Click to expand crew ⇨
IONA strip IONA
IONA
East Coast
Crew #3 IONA
Coached by: Ross Webb
  • Click to expand crew ⇨
ACGT strip ACGT
ACGT
Waikato/BoP
Crew #1 ACGT
Coached by: Marcus Grimmer & Belinda Rixon-Church
  • Click to expand crew ⇨
QHSD strip QHSD
QHSD
Otago
Crew #1 QHSD
Coached by: Dave Hanan
  • Click to expand crew ⇨
WAKA strip WAKA
WAKA
Southland
Crew #1 WAKA
Coached by: Chris Brooks & Shane Muir
Boat: Dart
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3
ONSL strip ONSL
ONSL
Wellington
Crew #1 ONSL
Coached by: Angus Todd
Boat: Ruamahanga
  • Click to expand crew ⇨
HAMG strip HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Crew #1 HAMG
Coached by: Karl Manson & Axel Dickinson
  • Click to expand crew ⇨
GLDW strip GLDW
GLDW
Auckland
Crew #1 GLDW
Coached by: Craig Little & Charlotte Bray
  • Click to expand crew ⇨
IONA strip IONA
IONA
East Coast
Crew #2 IONA
Coached by: Ross Webb & Hugh Ritchie
  • Click to expand crew ⇨
BURN strip BURN
BURN
Canterbury
Crew #1 BURN
Coached by: Christina Blackford
  • Click to expand crew ⇨
STAN strip STAN
STAN
Canterbury
Crew #1 STAN
Coached by: Macaela Turfus & Rachel Williams
  • Click to expand crew ⇨
STKT strip STKT
STKT
Auckland
Crew #1 STKT
Coached by: Lewis Green
  • Click to expand crew ⇨
Heat 4
STHI strip STHI
STHI
Otago
Crew #1 STHI
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #1 CAMB
Coached by: Michele Munro & Josh Toa
  • Click to expand crew ⇨
CASH strip CASH
CASH
Canterbury
Crew #1 CASH
Coached by: Arlia O'Sullivan & Gina Damerow-Stephen
  • Click to expand crew ⇨
IONA strip IONA
IONA
East Coast
Crew #1 IONA
Coached by: Ross Webb & Nick Sye
  • Click to expand crew ⇨
TIMG strip TIMG
TIMG
Canterbury
Crew #1 TIMG
Coached by: Antonio Frances-Rees & Jan Kuepper
  • Click to expand crew ⇨
BTHC strip BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Crew #2 BTHC
Coached by: Craig Bocock
  • Click to expand crew ⇨
OTUM strip OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Crew #1 OTUM
Coached by: Paul Clinton
  • Click to expand crew ⇨
Heat 5
WLGC strip WLGC
WLGC
Wellington
Crew #1 WLGC
Coached by: Maurice Maxwell
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
Crew #1 MACL
Coached by: Keith Hibberd & Lydia Maclean
  • Click to expand crew ⇨
OGHS strip OGHS
OGHS
Otago
Crew #1 OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
  • Click to expand crew ⇨
HUAN strip HUAN
HUAN
Auckland
Crew #2 HUAN
Coached by: Spencer Nichols & Mark Smith
  • Click to expand crew ⇨
SAMU strip SAMU
SAMU
Wellington
Crew #1 SAMU
Coached by: Pedro Figueira
Boat: Ruby Leverington
  • Click to expand crew ⇨
TRID strip TRID
TRID
Waikato/BoP
Crew #1 TRID
Coached by: Chick Hammond
  • Click to expand crew ⇨
CROM strip CROM
CROM
Otago
Crew #2 CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
  • Click to expand crew ⇨
Heat 6
CRAI strip CRAI
CRAI
Canterbury
Crew #1 CRAI
Coached by: Dean Milne
  • Click to expand crew ⇨
ASHB strip ASHB
ASHB
Canterbury
Crew #1 ASHB
Coached by: Justin Wall & Mary Hefford
  • Click to expand crew ⇨
WLGC strip WLGC
WLGC
Wellington
Crew #2 WLGC
Coached by: Catherine Duffin
  • Click to expand crew ⇨
BARA strip BARA
BARA
Auckland
Crew #1 BARA
Coached by: Caspar Hammond & John McDermott
  • Click to expand crew ⇨
CASH strip CASH
CASH
Canterbury
Crew #2 CASH
Coached by: Arlia O'Sullivan & Gina Damerow-Stephen
  • Click to expand crew ⇨
STHI strip STHI
STHI
Otago
Crew #2 STHI
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
  • Click to expand crew ⇨
HUAN strip HUAN
HUAN
Auckland
Crew #3 HUAN
Coached by: Spencer Nichols
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1
WAKA strip WAKA
WAKA
Southland
Crew #1 WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Jolly
  • Click to expand crew ⇨
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Crew #1 HAMB
Coached by: Scott Wilson & Scott Brownlee
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Crew #1 SJHM
Coached by: Martyn Oleary & Sean Birdling
  • Click to expand crew ⇨
BURN strip BURN
BURN
Canterbury
Crew #1 BURN
Coached by: Christina Blackford
  • Click to expand crew ⇨
MLBB strip MLBB
MLBB
Marlborough
Crew #2 MLBB
Coached by: Matt Straker & John Robinson
  • Click to expand crew ⇨
JMCG strip JMCG
JMCG
Otago
Crew #1 JMCG
Coached by: Dylan Davis & Lauren Gibb
  • Click to expand crew ⇨
MTAL strip MTAL
MTAL
Auckland
Crew #1 MTAL
Coached by: Jesse Pilcher
  • Click to expand crew ⇨
STAN strip STAN
STAN
Canterbury
Crew #1 STAN
Coached by: Harrison Jones Park & Josh Kelly
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2
SPLH strip SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Crew #1 SPLH
Coached by: Drew Tierney
  • Click to expand crew ⇨
MLBB strip MLBB
MLBB
Marlborough
Crew #1 MLBB
Coached by: Matt Straker & John Robinson
  • Click to expand crew ⇨
STKV strip STKV
STKV
Otago
Crew #1 STKV
Coached by: Ivan Docherty
  • Click to expand crew ⇨
WHAK strip WHAK
WHAK
Waikato/BoP
Crew #1 WHAK
Coached by: Graham Watt
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Crew #2 SJHM
Coached by: Martyn Oleary & Maiya Birdling
  • Click to expand crew ⇨
MACL strip MACL
MACL
Auckland
Crew #1 MACL
Coached by: Tony Gallagher
  • Click to expand crew ⇨
SHIR strip SHIR
SHIR
Canterbury
Crew #1 SHIR
Coached by: James Lilley & Daniel McDowell
  • Click to expand crew ⇨
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Crew #2 HAMB
Coached by: Scott Wilson & Scott Brownlee
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1
STBD strip STBD
STBD
Canterbury
CHCO strip CHCO
CHCO
Canterbury
Crew #1 CHCO
Coached by: Malcolm McIntyre & Will Satch, Tony O'Connor
  • Click to expand crew ⇨
WTLB strip WTLB
WTLB
Auckland
Crew #1 WTLB
Coached by: Hannah Kennedy & Jo Shotter, Sam Jones
  • Click to expand crew ⇨
STAN strip STAN
STAN
Canterbury
Crew #1 STAN
  • Click to expand crew ⇨
SHIR strip SHIR
SHIR
Canterbury
Crew #1 SHIR
Coached by: James Lilley & David Knight
  • Click to expand crew ⇨
MTAL strip MTAL
MTAL
Auckland
Crew #1 MTAL
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2
HAMB strip HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Crew #1 HAMB
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #1 AGSB
Coached by: Mat Jensen & Mitchell Courtney
  • Click to expand crew ⇨
CHCO strip CHCO
CHCO
Canterbury
Crew #2 CHCO
Coached by: Tony O'Connor & Will Satch, Malcolm McIntyre
  • Click to expand crew ⇨
STBD strip STBD
STBD
Canterbury
Crew #2 STBD
  • Click to expand crew ⇨
WLCO strip WLCO
WLCO
Wellington
Crew #1 WLCO
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #1 CAMB
Coached by: Michele Munro & Josh Toa
  • Click to expand crew ⇨
STAN strip STAN
STAN
Canterbury
Crew #1 STAN
Coached by: Macaela Turfus & Rachel Williams
  • Click to expand crew ⇨
DIOC strip DIOC
DIOC
Auckland
Crew #1 DIOC
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
  • Click to expand crew ⇨
CRAI strip CRAI
CRAI
Canterbury
Crew #1 CRAI
Coached by: Dean Milne
  • Click to expand crew ⇨
CGHS strip CGHS
CGHS
Canterbury
Crew #1 CGHS
Coached by: Manawa Greenwood
  • Click to expand crew ⇨
VILL strip VILL
VILL
Canterbury
Crew #1 VILL
  • Click to expand crew ⇨
WNHS strip WNHS
WNHS
Whanganui
Crew #1 WNHS
Coached by: Dave Dudley & Lance O'Brien
  • Click to expand crew ⇨
STKT strip STKT
STKT
Auckland
Crew #1 STKT
Coached by: Loveday Yeoman
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2
WAKA strip WAKA
WAKA
Southland
Crew #1 WAKA
Coached by: John Morrison
Boat: Ritchie
  • Click to expand crew ⇨
COLU strip COLU
COLU
Otago
Crew #1 COLU
Coached by: Matthew Adam & Saskia, Kaylin
  • Click to expand crew ⇨
STPC strip STPC
STPC
Waikato/BoP
Crew #1 STPC
Coached by: Norm Charlton
  • Click to expand crew ⇨
CROM strip CROM
CROM
Otago
Crew #1 CROM
Coached by: Maude O'Connell & Brendon Scott
  • Click to expand crew ⇨
KGCA strip KGCA
KGCA
Auckland
Crew #1 KGCA
Coached by: Annie Williamson
  • Click to expand crew ⇨
GLDW strip GLDW
GLDW
Auckland
Crew #2 GLDW
Coached by: Craig Little & Charlotte Bray
  • Click to expand crew ⇨
WTLG strip WTLG
WTLG
Auckland
Crew #1 WTLG
Coached by: Ella Campbell & Kim Dowden
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3
NCOG strip NCOG
NCOG
Marlborough
Crew #1 NCOG
Coached by: Tim Babbage
  • Click to expand crew ⇨
PUKE strip PUKE
PUKE
Auckland
Crew #1 PUKE
Coached by: Brendon Grey
  • Click to expand crew ⇨
QMAR strip QMAR
QMAR
Wellington
Crew #1 QMAR
Coached by: Allen Ward & Kea Maritz
  • Click to expand crew ⇨
CAMB strip CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Crew #2 CAMB
Coached by: Michele Munro & Josh Toa
  • Click to expand crew ⇨
TAKA strip TAKA
TAKA
Auckland
Crew #1 TAKA
Coached by: Katie Halliday & Jessica Hamlin
  • Click to expand crew ⇨
STHI strip STHI
STHI
Otago
Crew #1 STHI
Coached by: Mike Hill & Tarina Crampton
  • Click to expand crew ⇨
WHGG strip WHGG
WHGG
Auckland
Crew #1 WHGG
Coached by: Chris Williams & Stew Widger
  • Click to expand crew ⇨
Heat 4
OGHS strip OGHS
OGHS
Otago
Crew #1 OGHS
Coached by: Mike Goldsmith & Matt Thompson
  • Click to expand crew ⇨
GLDW strip GLDW
GLDW
Auckland
Crew #1 GLDW
Coached by: Craig Little & Charlotte Bray
  • Click to expand crew ⇨
HAMG strip HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Crew #1 HAMG
Coached by: Karl Manson & Axel Dickinson
  • Click to expand crew ⇨
MLBG strip MLBG
MLBG
Marlborough
Crew #1 MLBG
Coached by: Sean O'Neill
  • Click to expand crew ⇨
STAN strip STAN
STAN
Canterbury
Crew #2 STAN
Coached by: Macaela Turfus & Rachel Williams
  • Click to expand crew ⇨
OTUM strip OTUM
OTUM
Waikato/BoP
Crew #1 OTUM
Coached by: Paul Clinton
  • Click to expand crew ⇨
DIOC strip DIOC
DIOC
Auckland
Crew #2 DIOC
Coached by: Dahne Boniface & Rosie Ireland
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1
STPA strip STPA
STPA
Auckland
Crew #1 STPA
Coached by: Sam Jackson & Harry Molloy
  • Click to expand crew ⇨
HAUR strip HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Crew #1 HAUR
Coached by: Franklin Hamilton & Jeremy Cryer
  • Click to expand crew ⇨
AGSB strip AGSB
AGSB
Auckland
Crew #1 AGSB
Coached by: Mat Jensen & George Higgins
  • Click to expand crew ⇨
STKT strip STKT
STKT
Auckland
Crew #1 STKT
Coached by: Lewis Green & Marty O'Brien
  • Click to expand crew ⇨
SJHM strip SJHM
SJHM
Waikato/BoP
Crew #1 SJHM
Coached by: Sean Birdling & Martyn Oleary
  • Click to expand crew ⇨
SHIR strip SHIR
SHIR
Canterbury
Crew #1 SHIR
Coached by: James Lilley & David Knight
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2
SPLH strip SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Crew #1 SPLH
Coached by: Martin Simoncelli & Bruce Jones
  • Click to expand crew ⇨
MLBB strip MLBB
MLBB
Marlborough
Crew #1 MLBB
Coached by: Matt Straker & John Robinson
  • Click to expand crew ⇨
STPC strip STPC
STPC
Waikato/BoP
Crew #1 STPC
Coached by: Megan Glenn
  • Click to expand crew ⇨
OBHS strip OBHS
OBHS
Otago
Crew #1 OBHS
Coached by: Jack McLaughlan & Thomas Ryan
  • Click to expand crew ⇨
CHCO strip CHCO
CHCO
Canterbury
Crew #1 CHCO
Coached by: Will Satch & Malcolm McIntyre, Tony O'Connor
  • Click to expand crew ⇨
BURN strip BURN
BURN
Canterbury
Crew #1 BURN
Coached by: Christina Blackford
  • Click to expand crew ⇨
Heat 3
TIMB strip TIMB
TIMB
Canterbury
Crew #1 TIMB
Coached by: Brian Smith & Jaimee Harrison
  • Click to expand crew ⇨
JMCG strip JMCG
JMCG
Otago
Crew #1 JMCG
Coached by: Dylan Davis & Lauren Gibb
  • Click to expand crew ⇨
CASH strip CASH
CASH
Canterbury
Crew #1 CASH
Coached by: Joe Young & Hayden Soper
  • Click to expand crew ⇨
WLCO strip WLCO
WLCO
Wellington
Crew #1 WLCO
Coached by: Sam Waghorn
  • Click to expand crew ⇨
TRGB strip TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Crew #1 TRGB
Coached by: Tanya Williams
  • Click to expand crew ⇨
SHIR strip SHIR
SHIR
Canterbury
Crew #2 SHIR
Coached by: James Lilley & David Knight
  • Click to expand crew ⇨
Heat 1
STMG strip STMG
STMG
Canterbury
Crew #1 STMG
Coached by: Chris Everitt
  • Click to expand crew ⇨
RRGS strip RRGS
RRGS
Canterbury
Crew #1 RRGS
Coached by: Logan Keys & Adam Ling
  • Click to expand crew ⇨
STPC strip STPC
STPC
Waikato/BoP
Crew #1 STPC
Coached by: Norm Charlton
  • Click to expand crew ⇨
MLBG strip MLBG
MLBG
Marlborough
Crew #1 MLBG
Coached by: Stella Blake
  • Click to expand crew ⇨
WNCS strip WNCS
WNCS
Whanganui
Crew #1 WNCS
Coached by: Tyler Scott & Rick Grobecker
  • Click to expand crew ⇨
NCOG strip NCOG
NCOG
Marlborough
Crew #1 NCOG
Coached by: Tim Babbage
  • Click to expand crew ⇨
MTAL strip MTAL
MTAL
Auckland
Crew #2 MTAL
Coached by: Alice Denyer
  • Click to expand crew ⇨
Heat 2
WTLG strip WTLG
WTLG
Auckland
Crew #1 WTLG
Coached by: Ash Bright & Kim Dowden
  • Click to expand crew ⇨
WEGC strip WEGC
WEGC
Wellington
Crew #1 WEGC
Coached by: Nathan Wallace
  • Click to expand crew ⇨
TAKA strip TAKA
TAKA
Auckland
Crew #1 TAKA
Coached by: Katie Halliday & Jessica Hamlin
  • Click to expand crew ⇨
MTAL strip MTAL
MTAL
Auckland