You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2023, 2022, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2010, 2009, 2008.
Results: Mercer Club Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Rebecca Ryall
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: HAMG
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Chick Hammond
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#31
SGEC
Coached by: Katie Seagar
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Terry Tidbury
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#22
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#22
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#24
AKGC
no crew listed
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
no crew listed
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Robbie Holmes
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: HAMG
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#23
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Terry Tidbury
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Snow Goldsmith
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Tim Olson
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#22
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#22
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Tim Olson
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Keith Hibberd
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Robbie Holmes
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#24
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Snow Goldsmith
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#23
AKLC
Coached by: EGGS
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Roy Harris
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Marc-Oliver Klages
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Mark Clemo
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#41
WESC
Coached by: Rob Ansell
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Roy Harris
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Marc-Oliver Klages
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Sheryl Harris & Curtis Warner
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#4
COMC
Coached by: Sheryl Harris & Curtis Warner
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#41
WESC
Coached by: Rob Ansell
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#41
AKLC
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Owen Murray
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Peter Jansen
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Kristi Dorotich
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Matt Korn & Katie Philp
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: STPC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Coached by: EGGS
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Cody Mercer (stroke), Matthew Jeffels, James Martin, William Zhang, Edison Rho, Kenneth Goodin, Ryan Mingard, Joshua Leaning + Thomas Moore (cox)
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Jack Holland (stroke), Matt Hamilton, Paul Fisiinaua, Nathan Adie, Ben Toogood, Max Poole, Sapolu Sapolu, Erik Koefoed + Joel Bateman (cox)
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Matt Rawlings (stroke), Sulu Devoe, Jay McWilliams, Liam McNamara, Daniel Alley, Thomas Denham, Luke Simonsen, Conor Nelson + Max Wills (cox)
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Samuel Strang (stroke), Henry Donald, Sam Klitscher, Lachlan McCrae, Timothy Wheeler, Martin Huang, Hadleigh Smith, Bailey Davis + William Kirk (cox)
Coached by: Chris Goudie & Jerry Leaupepe
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Mark Clemo
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#41
WESC
Coached by: Bruce Tong & Allan Tong
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Sheryl Harris & Curtis Warner
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: STPC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Josh Schmidt & Liam Berryman
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Chris Goudie
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: STPC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Zach Van Hout & Sachin Arulambalam
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Matthew Towle & Henry Wakefield
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
Division 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
Coached by: Conor Burns & Tom Crosier
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Josh Schmidt & Liam Berryman
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#4
KICC
Coached by: Matt Beck & Angus MacLean
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Tim Palmer & Ollie Smith
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#41
SGEC
Coached by: James Stokes & Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Mark Clemo
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Marc-Oliver Klages
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#22
SGEC
no crew listed
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Sheryl Harris & Curtis Warner
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Sheryl Harris & Curtis Warner
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Mark Clemo
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Owen Murray
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#23
SGEC
no crew listed
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Owen Murray
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Alan Harris
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Kristi Dorotich
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Megan Vaughan
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Terry Tidbury
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: HAMG
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Alan Harris
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Snow Goldsmith
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Terry Tidbury
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: HAMG
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#22
AKLC
Coached by: EGGS
|
Division 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Kristi Dorotich
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Snow Goldsmith
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
Coached by: Kristi Dorotich
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#23
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
Division 5 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#24
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: Megan Vaughan
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#4
MERC
Coached by: Robbie Holmes
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#5
MERC
Coached by: Robbie Holmes
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#4
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#6
MERC
Coached by: Ian McKinnon
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Oliver Tattersall (stroke), Connor Fitzgerald, Christian Kelleher, Charlie Lennon, Jake Elliott, Hugo Thomlinson, Harrison Fookes, Patrick Evans + Tom Christie (cox)
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Andrew Mac (stroke), Daniel Guthrie, Matt Corliss, Tim Price, Ben Clarke, Michael Redwood, Dominic Ashby, James Sinclair + Tim Lees (cox)
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Lachlan Glass (stroke), Cory Morrison, Jack Sargent, John Atkinson, Christopher Milson, Liam Hines, Sam Caird, Murdoch Holmes + Jemima Hylton (cox)
Coached by: STPC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Sam Hume (stroke), Jason Lee, Finn Gilmour, Robbie Bentley, Calum Walker, Robin Charlett-Green, Tim Teesdale, Deep Danzl + Jacob Rundle (cox)
Coached by: Miles Ganley & Jackson Living
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Reuben Sandoy (stroke), Jaco Theunissen, Josh Hares, Robert Humby, Patrick Dolan, Bill Stanley-Harris, Darcy Palmer, Daniel Ross + Hamish Lowry (cox)
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
James Cockram (stroke), Charles Benedek-Rooney, Jordan Blackbourn, Benjamin Ganley, Henry Fitzgerald, Simon Reeves, Nicolas Bainbridge, Austin Rudkin + Felix Tordeich (cox)
Coached by: Leith Menzies
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#12
AKLC
Liam McNamara (stroke), Ricardo Garelja, Ben Gatting, Conor Nelson, Matthew Jones, Thomas Denham, Monty Kerr, Luke Simonsen + Trent Harris (cox)
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Sam Klitscher (stroke), Mordy Arymowicz, Andrew McBain, Lachlan McCrae, Timothy Wheeler, Martin Huang, Hadleigh Smith, Bailey Davis + William Kirk (cox)
Coached by: Chris Goudie & Jerry Leaupepe
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Marc-Oliver Klages
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Stefanie Todorov (stroke), Briar Stewart, Theresa Hill, Alexander Fowler-Whalley + Rafaella Weber (cox)
Coached by: Tim Olson
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Bronte Corke (stroke), Elizabeth Granville, Emma Littlewood, Katrina Shaw + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
no crew listed
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#41
AKLC
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Owen Murray
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#12
AKLC
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#13
AKLC
Coached by: SHAK
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#41
AKLC
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Jessica Rewha-Lobo (stroke), Alexandra Tapper, Lydia Poole, Emily McGarry, Ashlee Dorotich, Ellie Richards, Amber-Rose Kempster, Lucy Spratt + Billie Mabee (cox)
Coached by: Rebecca Ryall
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Arianna Apiti (stroke), Georgia Allen, Marie Gibbard, Jaimee Thompson, Kayla Hill-Liddle, Siobhan Reynolds, Zoe Evans, Bessie Clarke + Gabriella Boyce (cox)
Coached by: HAMG
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#41
WESC
Alexandra Murden (stroke), Emma Groos, Hannah Everitt, Cassidy Morris, Samantha Bishop, Anna Riksen, Stephanie Watts, Lucy Murden + Conrad Morley (cox)
Coached by: Rob Ansell
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Matt Korn & Monique Davis
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: STPC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Maddie Doull (stroke), Mickey Atkins, Devon Hansen, Danica Fuhlendorff + Lochlainn Fitzgerald-Symes (cox)
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Mackensie Valgare (stroke), Cecelia Wacokecoke, Selvi Balasubramaniam, Rayna Eden-Atoaga + Tristan Bolton (cox)
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Wilson
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#41
WESC
Greer Donovan (stroke), Krista Fortzer-Bezar, Kate Butterfield, Emma Ryder + Alana Pribicevich (cox)
Coached by: Bruce Tong & Allan Tong
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Georgia Holloway (stroke), Josie Ireland-Keir, Hannah Thompson, Nikita Mudford + Patrick Wills (cox)
Coached by: STPC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Kathryn Butcher (stroke), Katherine Elsdon-Williams, Emma Thompson, Kyla Grace Parker + Glen Laing (cox)
Coached by: Elly Moody & Emily Stonehouse
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#22
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#23
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Emily Stonehouse & Elly Moody
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Jordan Blackbourn (stroke), Austin Rudkin, Matt Kerr, Nick Dougherty, Louis Lambert, William McGuire, Louis Agnew, Edward Yates + Felix Tordeich (cox)
Coached by: Kristian Barbarich
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
Jack Holland (stroke), Matt Hamilton, Paul Fisiinaua, Nathan Adie, Ben Toogood, Max Poole, Erik Koefoed, Blake Koefoed + Patrick Sturmey (cox)
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Luke Mitchell (stroke), James Torstonson, Lochlan Rose, Harry Cranfield, Jordan Langeveld, Broden Wood, Taz Nicholson, Daniel Sarikaya + Sarah Speedy (cox)
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Dexter Peffers (stroke), Sam Robertson, Anton Zaloum, Mason Kingdom, Sam Stevens, Frazer Bate, James McInroy, Sam Melvin + James Malone (cox)
Coached by: Josh Schmidt & Liam Berryman
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Cody Mercer (stroke), Matthew Jeffels, James Martin, William Zhang, Edison Rho, Kenneth Goodin, Ryan Mingard, Joshua Leaning + Artiom Wilkie (cox)
Coached by: Keith Page
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Ayden Lamont (stroke), Matthew Swiatek, Tom Rountree, Henry Donald, Sam Klitscher, Matthew Bartlet, Samuel Strang, Mordy Arymowicz + Tim Lees (cox)
Coached by: Chris Goudie
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Mark Goulstone (stroke), Matt Kerr, Jake Potton, Bruno Dawson, Cameron Milne, Aidan Simmons, Logan Newfield, Gerard Melchers + Connor Hull (cox)
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Jim Kristensen (stroke), Jack Foster, Elliott Harris, Daniel James, Nicholas Simes, Kent Hawkins, Dion Blaymires, Harrison King + Regan Stead (cox)
Coached by: STPC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Robbie Holmes
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Megan Vaughan
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Wilson
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Alan Harris
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Madeline Seaman & Leigh Brown
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Sheryl Harris & Curtis Warner
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
||||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: STPC
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Leith Menzies
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Leith Menzies
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Miles Ganley & Jackson Living
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: STPC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Sheryl Harris & Curtis Warner
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
Coached by: Leith Menzies
|
Division 4 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Sheryl Harris & Curtis Warner
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#4
TGSC
Coached by: Miles Ganley & Jackson Living
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Miles Ganley & Jackson Living
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#4
COMC
Coached by: Sheryl Harris & Curtis Warner
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#4
KICC
Coached by: Kristian Barbarich
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Stefanie Todorov (stroke), Briar Stewart, Theresa Hill, Alexander Fowler-Whalley + Rafaella Weber (cox)
Coached by: Tim Olson
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#41
AKLC
Coached by: Alex Brown
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Marc-Oliver Klages
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Roy Harris
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Adam Jenkin (stroke), Hayden Shaw, Brayden Fitzgerald-Symes, Isaac Hughes + Lochlainn Fitzgerald-Symes (cox)
Coached by: Peter Moody
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Rebecca Ryall
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Coached by: EGGS
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Miles Ganley & Jackson Living
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Sheryl Harris & Curtus Warner
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Sheryl Harris & Curtis Warner
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Sheryl Harris & Curtis Warner
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#4
COMC
Coached by: Sheryl Harris & Curtis Warner
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Owen Murray
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Liam Berryman & Josh Schmidt
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: STPC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Marc-Oliver Klages
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: HAMG
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Tim Olson
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Robbie Holmes
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Alan Harris
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Chick Hammond
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#23
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
no crew listed
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#22
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: HAMG
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#22
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#4
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: STPC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Mackensie Valgare (stroke), Cecelia Wacokecoke, Selvi Balasubramaniam, Rayna Eden-Atoaga + Emily Skinner (cox)
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Elly Moody & Emily Stonehouse
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Elly Moody & Emily Stonehouse
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#41
WESC
Coached by: Bruce Tong & Allan Tong
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
no crew listed
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: STPC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Liam Berryman & Josh Schmidt
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#41
WESC
Coached by: Bruce Tong & Allan Tong
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Chris Goudie
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Elliot Waite (stroke), Luke Shanks, Taylor King, Camerson Thomson + Lochlainn Fitzgerald-Symes (cox)
Coached by: Sheryl Harris & Curtis Warner
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Tim Palmer & Ollie Smith
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Keith Page
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Chris Goudie
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Coached by: Keith Page
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Leah Allison (stroke), Filomena Vaimasenuu, Rose Harnish, Jacqueline Chang, Jessica Thompson, Rebecca Roberts, Jess Bardell, Jade Lewis + Caitlyn Warner (cox)
Coached by: Sophie Wilson
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
James Cockram (stroke), Charles Benedek-Rooney, Benjamin Ganley, Henry Fitzgerald + Felix Tordeich (cox)
Coached by: Leith Menzies
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Sheryl Harris & Curtis Warner
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Miles Ganley & Jackson Living
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: STPC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Madeline Seaman & Leigh Brown
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: STPC
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Kristian Barbarich
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#3
SKEC
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Miles Ganley & Jackson Living
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#3
KICC
Coached by: Leith Menzies
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Marc-Oliver Klages
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: HAMG
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Robbie Holmes
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#41
WESC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Rebecca Ryall
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Kristi Dorotich
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Snow Goldsmith
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Alan Harris
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jon Hughes
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Keith Hibberd
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
Coached by: Chick Hammond
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#22
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Peter Moody
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Roy Harris
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#41
SGEC
Coached by: James Stokes & Jason Parris-Oswald
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Marc-Oliver Klages
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Peter Jansen
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Roy Harris
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Marc-Oliver Klages
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#3
TGSC
Coached by: Marc-Oliver Klages
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Alexia Swain (stroke), Makere Pohe, Charlotte Hepworth, Emily Hortop, Emma Crabtreee, Jodie Ryan, Annaliese Wheeler, Emily Wagstaff + Mariam Al Jawad (cox)
Coached by: Keith Hibberd
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Charlotte Spence (stroke), Briana Siteine, Claudia Frew, Tamara Langatuki, Mackenzie Freeman, Tess Costil, Olivia Bridgman, Amy Horner + Hannah Worth (cox)
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Jenna Powell (stroke), Cassidy Armishaw, Zoe Evans, Izzy Johnson, Deanna Capon, Tiana Manuatu, Chyna Watson, Hollie Keightley + Gabriella Boyce (cox)
Coached by: HAMG
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Clara Winstanley (stroke), Aleesha Crouch, Summer Morrison, Alexandra Foster, Georgia Holloway, Hannah Thompson, Josie Ireland-Keir, Nikita Mudford + Maisie Stone (cox)
Coached by: STPC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: SHAK
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: STPC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#12
AKLC
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: HAMG
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Rebecca Ryall
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Marc-Oliver Klages
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#3
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#2
TGSC
Coached by: Marc-Oliver Klages
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
Coached by: Peter Jansen
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Marc-Oliver Klages
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: STPC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Geoff Perry
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
Coached by: Miles Arulambalam
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#3
MERC
Coached by: Owen Murray
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#41
WESC
Coached by: Rob Ansell
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
no crew listed
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Owen Murray
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#2
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Megan Vaughan
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#21
SGEC
Coached by: Allan Vester
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Sophie Wilson
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Alan Harris
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGSC
TGSC
Auckland |
Crew
#1
TGSC
Coached by: Terry Tidbury
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Leah Te Huia-Martin (stroke), Danielle Vandermeer, Lisa Geard, Christiana Chapman + Hannah Rawnsley (cox)
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Madeline Seaman & Leigh Brown
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Snow Goldsmith
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Tarryn Burdett (stroke), Mickey Atkins, Bailee Simpson, Maddie Doull + Lochlainn Fitzgerald-Symes (cox)
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: HAMG
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#2
MERC
Coached by: Robbie Holmes
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Aimee Pink
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#1
SKEC
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
Coached by: Steven Mayo-Smith
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Sheryl Harris & Curtis Warner
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: STPC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#12
AKLC
Coached by: SHAK
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
Coached by: Carl Vincent
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#2
SGEC
Coached by: Madeline Seaman & Leigh Brown
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#2
COMC
Coached by: Tim Palmer & Ollie Smith
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Lexi Kerr (stroke), Sarah Smith, Charlotte Mellar, Lucy Jonas, Rosie Byrnes, Briony Fanslow, Alice Draper, Tessa Gray + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#41
WESC
Alexandra Murden (stroke), Emma Groos, Hannah Everitt, Lucy Murden, Anna Riksen, Cassidy Morris, Samantha Bishop, Stephanie Watts + Conrad Morley (cox)
Coached by: Rob Ansell
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#2
AKGC
Robbie Dowden (stroke), Kurt Lowry, Josh Little, Marco de Jong, Ben McArthur, Navin Kurup, Nick Morton, Patrick Dolan + Jonny Brown (cox)
|
|||
Entity
SKEC
SKEC
Auckland |
Crew
#2
SKEC
William Phipps (stroke), Djon Pye, Saua Leaupepe, Zane Crawford, Matt Corliss, Conor Carr, James Lynex, Liam Church + Rafaella Weber (cox)
Coached by: Geoff Perry
|
Social