Results: Mangakino Junior Age Regatta
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#4
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Tom Stannard
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
FRAS
FRAS
Waikato/BoP |
Crew
#1
FRAS
Coached by: Kelly Pinfold & Ryan Wild
|
Division 3 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SMCO
SMCO
Auckland |
Crew
#1
SMCO
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#3
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Evelyn Kennedy
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BTHC
Coached by: Ted Phelps
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BTHC
Coached by: Paul Fitzgerald
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Paul Fitzgerald
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#4
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Nick Dawe
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|||
Entity
FRAS
FRAS
Waikato/BoP |
Crew
#1
FRAS
Coached by: Kelly Pinfold & Ryan Wild
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Robin Crooks
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Nick Dawe
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Norm Charlton
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Tom Stannard
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Tom Stannard
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Ciara Gyde (stroke), Georgia Burke, Jess Crow, Kate Littlejohn, Talia Namana, Sinead Kingston-White, Paris Kingston-White, Claudia Miles + Heath Campbell (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Johan Pio (stroke), Jack Clough, Ruben Houghton, Matthew Handford, Tayne Tupaea, Lucas Clarke, Kobi Abrahamson, Cameron Steedman + Matthew Deller (cox)
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Sam Porritt (stroke), Cameron Smale, Campbell Peart, Angus Kelly, Phoenix Keyte-Williams, Ben McColgan, Herman Wei, Shaun Cox + Charlie Saxton (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Nick Dawe
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
James Barker (stroke), Marcus Anselmi, Henry Fullerton-Smith, Brodie Sarjeant + Jamie Hepworth (cox)
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Ted Phelps
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Judd Speedy
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Natasha Scott (stroke), Micaela Turner, Samantha Fausett, Erana Taylor, Amelia Bennett, Georgia Skelton, Eleanor Cato, Hannah Wise + Sarah Nota (cox)
Coached by: Mike Ruiterman
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Flynn Avery (stroke), Tom Farrar, Joshua Allen, Jax Price, Conrad Prier, Jack Irwin, Christoff Louw, David Wynne-Jones + Thomas Karaitiana-Hay (cox)
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Ben McColgan (stroke), Ben Clare, Phoenix Keyte-Williams, Shaun Cox, Henry Carr, Will Porritt, Aneil Khatkar, Aaron Parkinson + Charlie Saxton (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COM*
COM*
New Zealand |
Crew
#1
COMP
Composite crew. Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#3
BTHC
Coached by: Nick Dawe
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BTHC
Coached by: Nick Dawe
|
|||
Entity
FRAS
FRAS
Waikato/BoP |
Crew
#1
FRAS
Coached by: Kelly Pinfold & Ryan Wild
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Tim Wilson
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Nick Dawe
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Flynn Watson (stroke), Lachlan Turner-Liddell, Campbell Crouch, Matthew Lochore-Halpin, Mark Christopher, Matthew Cranefield, Benjamin Haworth, Ryan Campbell + Davis Varcoe (cox)
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Deavon Abrahams (stroke), Cameron Mailer, Nate Raffan, Christopher Roberts, Jamie Lander, Kainoa Lepou, Bradley van Tiel, Harry Dawson + Mitchell Kay (cox)
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Toby Coupar (stroke), Herman Wei, Keith Thorburn, Rowan Windley, Jack Malcolm, Cameron King, Divakrin Naicker, James Mahoney + Hugo van Cingel (cox)
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Norm Charlton
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#4
SPLH
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Nick Dawe
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Robin Crooks
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Tim Wilson
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Robin Crooks
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Robin Crooks
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Ted Phelps
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Paul Fitzgerald
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Nick Dawe
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#3
BTHC
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BTHC
Coached by: Nick Dawe
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Tom Stannard
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#3
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Tom Stannard
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Paul Fitzgerald
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BTHC
Coached by: Paul Fitzgerald
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#3
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Evelyn Kennedy
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#4
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#5
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Matthew Cranefield (stroke), Harry Dawson, Christopher Roberts, Deavon Abrahams + Jordan Tengu (cox)
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Robin Crooks
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Cameron Gribbon (stroke), James Keeling, Eli Mossop, Quinn Tupaea, Matthew Kemp, Joshua Hill, Lee Oldfield, Matthew Waugh + Joel Dowden (cox)
Coached by: Glenn Ross
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COM*
COM*
New Zealand |
Crew
#1
COMP
Composite crew. Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#2
OTUM
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Tom Stannard
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#3
OTUM
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#3
HAMB
Bradley van Tiel (stroke), Samson Brown-Vaikoula, Joseph Tomic, Tyson Lowry + Jeremy Stockdill (cox)
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake & Evelyn Kennedy
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Norm Charlton
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BTHC
Coached by: Nick Dawe
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Nick Dawe
|
|||
Entity
FRAS
FRAS
Waikato/BoP |
Crew
#1
FRAS
Coached by: Kelly Pinfold & Ryan Wild
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
Coached by: Tim Wilson
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Katherine Mason (stroke), Sophie Lynch, Emily Hanrahan, Katelyn Fitzgerald + Katelyn Williamson (cox)
Coached by: Janey Wackrow
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
Aaron Parkinson (stroke), Aneil Khatkar, Phoenix Keyte-Williams, Will Porritt + Heath Campbell (cox)
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Tom Stannard
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Harriet Murray (stroke), Selby Filipo, Amy Gillies-Smith, Brenna Keith, Briana McGuire, Campbell Tito, Daisy Looij, Freyja Rowley + Camryn Young (cox)
Coached by: Paul Fitzgerald
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Robin Crooks
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Robin Crooks
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#3
STPC
Coached by: Robin Crooks
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
|||
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
PUKE
PUKE
Auckland |
Crew
#2
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
OTUM
OTUM
Waikato/BoP |
Crew
#1
OTUM
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#2
STPC
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#2
BTHC
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#1
SPLH
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#4
STPC
Coached by: Josh Wedlake
|
Division 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#1
STPC
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
Entity
STPC
STPC
Waikato/BoP |
Crew
#3
STPC
Coached by: Josh Wedlake
|
|||
Entity
BTHC
BTHC
Waikato/BoP |
Crew
#1
BTHC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#2
SPLH
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
|
|||
Entity
SPLH
SPLH
Waikato/BoP |
Crew
#3
SPLH
|
Division 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#1
HAMB
Flynn Watson (stroke), Cameron Mailer, Benjamin Haworth, Mark Christopher, Nate Raffan, Matthew Cranefield, Christopher Roberts, Ryan Campbell + Davis Varcoe (cox)
Coached by: Glenn Ross
|
|||
Entity
HAMB
HAMB
Waikato/BoP |
Crew
#2
HAMB
Deavon Abrahams (stroke), Jamie Lander, Harry Dawson, Kainoa Lepou, Matthew Lochore-Halpin, Hayden Johnson, Bradley van Tiel, Hayden Smith + Mitchell Kay (cox)
Coached by: Glenn Ross
|
Social