You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017, 2016, 2015, 2013, 2012, 2011, 2009, 2008.
Results: N.I. Club Champs
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: HAMG
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: James Coote
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#3
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Angela Juergensen
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: I Weenink
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Olivia White-Parsons (stroke), Caitlin White-Parsons, Kristy-Joy Brown, Alexandra Murden + Kyle Battersby (cox)
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#21
HAMC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Blair Currie
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Norm Charlton & Odette Sceats
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#22
AKLC
Annabel Childs (stroke), Olivia Bridgman, Claudia Frew, Charlotte Riley + Alexandra Littlewood (cox)
Coached by: Caroline Delong
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Lauren Coombe (stroke), Isabella Kippenbeger, Kirsten Vanderpeet, Laura Jamieson + Hayley Smith (cox)
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: Glenn Ross & Jack Donaldson
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#4
WKOC
Coached by: Glenn Ross & Jack Donaldson
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Johann Einarsson (stroke), Jean-Francois Matter, Charles Hosking, Antony Howard + Jacqueline Abbot (cox)
Coached by: Diana Hatwell
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#11
TGAC
Coached by: Cullam Davie
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Laura Bonney
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#31
HAMC
Coached by: Ryan Wild & Kelly Pinfold
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Sam Henry
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Keith Page
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Matt Hall
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Norm Charlton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Callum Mill
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: Bruce Holden
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#3
NSHC
Coached by: Chris Cole & Mike Stanley
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#4
WKOC
Coached by: Cameron Bell
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
Coached by: Peter Moody & Ron Neighbour
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Steve Finlayson
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: I Weenink
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Glen Reichardt
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
UNWC
UNWC
Whanganui |
Crew
#1
UNWC
Coached by: Ian Brider
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Norm Charlton
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#22
AKLC
Coached by: EGGS
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#3
RPCW
|
|||
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
Crew
#2
CLIC
Coached by: Jason Quilter
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Callum Mill
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#3
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Dave Thompson
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Noel Donaldson
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#3
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#4
RPCW
|
|||
Entity
RPCS
RPCS
|
Crew
#1
RPCS
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Matthew Wolff
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#5
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#6
HWBC
Coached by: Ross Webb & Rohan Condon
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#3
RNZX
Coached by: Gary Hay
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCS
RPCS
|
Crew
#1
RPCS
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Garth Tremeer & Andreas Leichtfuss
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RPCS
RPCS
|
Crew
#1
RPCS
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Dave Thompson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#3
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Grant Lindsay
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Chris Nilsson
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Graham Smith
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#4
WKOC
Coached by: Cameron Bell
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
Coached by: Cameron Bell
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Clive Steenson & David Potts
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Steve Finlayson
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Sam Henry & Tony Russell
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Callum Mill
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Roger Giese
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Roger Giese
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Jess Douglas & Kim Connolly
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Dave Thompson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#3
RNZX
Coached by: Noel Donaldson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Noel Donaldson
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Garth Tremeer
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#21
HAMC
Coached by: Chloe McFarlane & Brett Smith
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Neil Saxton & Neil Gibb
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Blair Currie
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Roger White-Parsons & Jane Stanley
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Ian McKinnon
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Barry Squires
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: WKDS
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: WKDS
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#22
AKLC
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Norm Charlton & Odette Sceats
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Coached by: EGGS
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: David Thomas
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Kevin O'hagan
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#21
CAMC
Coached by: Tom Stannard & Robin Crooks
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Steve Finlayson
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Norm Charlton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: Bruce Jones
|
|||
Entity
RPCS
RPCS
|
Crew
#1
RPCS
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#3
RPCW
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Bruce Holden
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Cole & Mike Staneley
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Peter Britton
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#12
TGAC
Coached by: Brendan Cullum & Ryan Megson
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
Coached by: WKDS
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Jess Douglas & Kim Connolly
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#12
WESC
Coached by: Aimee Pink
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
WHAC
Coached by: Dave Molesworth
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Noel Donaldson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Dick Tonks
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Sam Henry & Tony Russell
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#1
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Garth Tremeer
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
Coached by: Sam Henry & Tony Russell
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Steve Finlayson
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Gary Hay
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#6
RNZX
Coached by: Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Gary Hay
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Andreas Leichtfuss
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#3
RNZX
Coached by: Gary Hay
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Adrian Webster
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: Norm Charlton & Odette Sceats
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
Coached by: Brian Hawthorne & Michael Hawthorne
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Matthew Wolff
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Rohan Condon & Ross Webb
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Steve Finlayson
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Chris Nilsson
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: I Weenink
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Mat Jensen & Barrie Mabbott
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#4
WHAC
Coached by: Graham Watt
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Peter Moody
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#11
TGAC
Coached by: Gordon Oakley
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Tony Burns
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#22
CAMC
Coached by: Janey Wackrow & Norm Charlton
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Jess Douglas & Kim Connolly
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Cedric Bayly
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Norm Charlton
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Bevan Redpath (stroke), Jean-Francois Matter, Charles Hosking, Johann Einarsson + Jacqueline Abbot (cox)
Coached by: Diana Hatwell
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#31
HAMC
Coached by: Ryan Wild & Kelly Pinfold
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#21
HAMC
Coached by: Brent Whiting
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Dave Thompson
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
RPCS
RPCS
|
Crew
#1
RPCS
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Garth Tremeer
|
|||
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
Crew
#2
CLIC
Coached by: Gus Berghan
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#2
TAWC
Coached by: Clive Steenson
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
Coached by: Toby Patton
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#3
CAMC
Coached by: Norm Charlton
|
Heat 1 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Norm Charlton
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
Coached by: David Thomas
|
|||
Entity
HKIC
HKIC
Waikato |
Crew
#2
HKIC
Coached by: Luke O'neil
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#3
WHAC
|
|||
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#3
COMC
Coached by: Peter Moody & Ron Neighbour
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Glenn Barwick & Matt Rickard
|
Social