You might also be interested in results held from other times this regatta was run: 2024, 2023, 2021, 2020, 2019, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2009, 2008.
Results: N.I. Club Champs
These comprehensive regatta results are fully linked and integrated with the profiles of the competitors and clubs shown.
The results are easily searchable and highly filterable. So you have the best opportunity of finding the ones you are interested in.
click a filter below to remove it
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
|||
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
Crew
#1
CLIC
Charlie Bhana-Sayring (stroke), Tyler McNutt, Lachlan Neilson, Jack Graystone + Patrick Hearn-Powers (cox)
Coached by: Jodi Haskell
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: John Lawrence
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Peter Simmons
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Loveday Yeoman
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#2
KICC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
Crew
#1
CLIC
Coached by: Jodi Haskell
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
Coached by: Robin Crooks
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Tom Moffett (stroke), William Thomas, Jacob Lorkin, Matthew Halford, Frank May, Musa Kotze, Jake McIvor, Matthew McIvor + Harry Lawson (cox)
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Joshua Gordon (stroke), Demetrius Crown-Harris, Tyson Lowry, Samson Brown-Vaikoula, Zyean Cutler, Ethan Hight, Joshua Coleman, Kaz van Genne + Levi Craven (cox)
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
WELC
Sumer Harker (stroke), Liam Watters, Harry McCarthy, Oliver Fahey, Elliot McCabe, Sean McAndrew, Leon Dudley, Adam Leach + Georgia Henderson (cox)
Coached by: Jared Cummings & Warrick Fowlie
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Mitchell Kirk (stroke), Alex King, Ryan Parsons, Chris Stewart, Cody Oakes, Callum Harold, Ethan Hill, Travis Hynes + Toria Clifford (cox)
Coached by: HOWI
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
TGAC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
WELC
Coached by: Joe O'Neill & Anna Thomson
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#22
AKLC
Coached by: EGGS
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#2
AWGC
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#3
AKLC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#4
WKOC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#2
AKLC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#1
RPCA
Coached by: Ian Bright
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Noel Donaldson & Gary Roberts
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Joe O'Neill & Anna Thomson
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: Dave Dudley & Des Lock
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#3
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Chris Brake & Lauren Tilson
|
|||
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
Crew
#1
CLIC
Coached by: Jodi Haskell
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Harman Ward
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Tom Clark & Alastair Riddle
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins & Peter Simmons
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#4
WKOC
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
Coached by: Axel Dickinson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Jim Matchett
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Cedric Bayly & Gavin Foulsham
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#2
PETC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#27
GISC
Coached by: Alex Hyland
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Chris Jones & David Burnett
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#3
ROTC
Coached by: Chris Pearson
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#2
STAC
Coached by: Keeley Farrell & Alan Ward
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
TGAC
TGAC
Bay of Plenty |
Crew
#1
TGAC
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: Dave Dudley & Pedro Figueira
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Michael Smyth
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#2
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Hooper Kelly-Smith & Tufi Sele
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GISC
Coached by: Alex Hyland
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Michael Berry
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#13
AKLC
|
|||
Entity
SGEC
SGEC
Auckland |
Crew
#1
SGEC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Glenn Barwick
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#2
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#4
SPCC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Gary Hay & Dan Kelly
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#2
RNZX
Coached by: Gary Hay & Dan Kelly
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Gary Hay & Dan Kelly
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#3
RPCW
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#6
RNZX
Coached by: Gary Hay & Dan Kelly
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#1
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#5
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson & Mike Rodger
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#4
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson & Mike Rodger
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#1
RPCW
|
|||
Entity
KCBC
KCBC
non-NZ |
Crew
#1
KCBC
|
|||
Entity
RNZX
RNZX
|
Crew
#9
RNZX
Coached by: Calvin Ferguson & Mike Rodger
|
|||
Entity
SKBC
SKBC
non-NZ |
Crew
#2
SKBC
Coached by: Dominic Casey
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#2
NSHC
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Joe O'Neill & Anna Thomson
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Ged Campbell & Abigail Parry
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#2
CAMC
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#2
WREC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#1
AKLC
Coached by: Michael Smyth
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#1
PETC
Coached by: Andrew Bird
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#11
HAMC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: Dave Dudley & Pedro Figueira
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: David Mackintosh & Carina Burgess
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
Isabella Grey (stroke), Miranda Phillips, Isabella Muirhead, Sophie Davies + Stella Humberstone-Hurley (cox)
Coached by: EGGS
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
WELC
Coached by: Brent Dunshea
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
||||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#31
CAMC
Coached by: Sandy Stuart & Mel Schroeder
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Coached by: Antony Zouch & Mathew Jensen
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#2
RPCA
Coached by: James Coote
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
Coached by: Chris Williams & Grant Clearwater
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#2
RPCW
|
|||
Entity
RPCW
RPCW
|
Crew
#5
RPCW
|
|||
Entity
RPCA
RPCA
|
Crew
#3
RPCA
Coached by: James Coote
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
|
|||
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Alex Hyland
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WTMC
WTMC
Auckland |
Crew
#1
WTMC
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#11
NSHC
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
Coached by: Sean Durkin & Brook Walker
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
WELC
Coached by: Jared Cummings & Warrick Fowlie
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Coached by: Glenn Barwick & Sam Jackson
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#1
SPCC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
Coached by: Robin Crooks & Karen Verwey
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#31
AKLC
Hannah Mercer (stroke), Kellie Hageman, Victoria Hutt, Isla Stephenson + Valentina Rosenbaum Raynish (cox)
Coached by: DIOC
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
Coached by: Christie Davis & Liam Avery
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#3
WKOC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Cedric Bayly & Gavin Foulsham
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Alyssa Towler (stroke), Gina Jansen van Nieuwenhuizen, Kate Elvy, Lily-Anne Reid + Zoe Stubbing (cox)
Coached by: Chr
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
MERC
MERC
Auckland |
Crew
#1
MERC
Coached by: Brett Henry
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
Coached by: Roy Pickard
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#21
AKLC
|
|||
Entity
NSHC
NSHC
Auckland |
Crew
#1
NSHC
Megan Farquhar (stroke), Jessie Bullians, Alicia Oswald, Lily-Rose Gholam Hosseini + Kate Leaming (cox)
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Brent Dunshea
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#12
HAMC
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#1
WELC
Coached by: Michael Berry
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#51
AKLC
Coached by: HOWI
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#3
WELC
Coached by: Michael Berry
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: Doc McDonald & Jock Mackintosh
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#6
GISC
Coached by: Luke Jenkins
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#21
WESC
Felix Sorge-Stratton (stroke), Connor Sheehan, Harry Fitzpatrick, Jerome Barrack + Leonardo Penny (cox)
Coached by: Stacey Lithgow & Cameron Patten
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Louise Beaumont
|
|||
Entity
AKLC
AKLC
Auckland |
Crew
#11
AKLC
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#3
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
|
|||
Entity
HAMC
HAMC
Waikato |
Crew
#1
HAMC
Coached by: Loveday Yeoman
|
|||
Entity
AKGC
AKGC
Auckland |
Crew
#1
AKGC
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#1
GISC
Coached by: Peter Simmons
|
|||
Entity
SPCC
SPCC
Waikato |
Crew
#2
SPCC
Coached by: James Harvey
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
Coached by: Roy Pickard
|
|||
Entity
GISC
GISC
East Coast |
Crew
#2
GISC
Coached by: Alex Hyland
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#31
WESC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#2
TAWC
Coached by: Tony Nelson
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CLIC
CLIC
Whanganui |
Crew
#1
CLIC
Coached by: Jodi Haskell
|
|||
Entity
WREC
WREC
Auckland |
Crew
#1
WREC
|
|||
Entity
WELC
WELC
Wellington |
Crew
#2
WELC
Coached by: Jared Cummings & Warrick Fowlie
|
|||
Entity
PETC
PETC
Wellington |
Crew
#3
PETC
Coached by: Dave Hanley
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Jasper Ballantyne & Ged Campbell
|
|||
Entity
WHAC
WHAC
Bay of Plenty |
Crew
#2
WHAC
|
|||
Entity
PORC
PORC
Wellington |
Crew
#1
PORC
Coached by: Marc Paynter & Nick Tonkin
|
|||
Entity
TAWC
TAWC
Waikato |
Crew
#1
TAWC
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
Coached by: Louise Beaumont
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
COMC
COMC
Auckland |
Crew
#1
COMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#1
BPCC
Coached by: Toby Patton
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#2
WKOC
|
|||
Entity
ROTC
ROTC
Bay of Plenty |
Crew
#1
ROTC
Coached by: Alastair Riddle & Tom Clark
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#4
HWBC
Coached by: Ross Webb
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#1
WESC
Coached by: Abigail Parry & Ged Campbell
|
|||
Entity
HWBC
HWBC
East Coast |
Crew
#1
HWBC
Coached by: David Mackintosh & Carina Burgess
|
|||
Entity
AWGC
AWGC
Whanganui |
Crew
#1
AWGC
Coached by: Dave Dudley & Pedro Figueira
|
Heat 2 | ||||
---|---|---|---|---|
Entity
CAMC
CAMC
Waikato |
Crew
#1
CAMC
|
|||
Entity
BPCC
BPCC
Bay of Plenty |
Crew
#2
BPCC
Coached by: Paul Clinton
|
|||
Entity
WKOC
WKOC
Waikato |
Crew
#1
WKOC
|
|||
Entity
WESC
WESC
Auckland |
Crew
#22
WESC
Coached by: Sam Jackson
|
|||
Entity
STAC
STAC
Wellington |
Crew
#1
STAC
|
|||
Entity
KICC
KICC
Auckland |
Crew
#1
KICC
|
Social