Event Sponsor
Entrants list: N.I. Club Champs
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AKGC
- Click to expand crew ⇨
AKGC
AKGC
Auckland
Auckland
Crew
#11
AKLC
- Click to expand crew ⇨
AKLC
AKLC
Auckland
Auckland
Crew
#12
AKLC
- Click to expand crew ⇨
AKLC
AKLC
Auckland
Auckland
Crew
#13
AKLC
Coached by: Mark Clemo
- Click to expand crew ⇨
AKLC
AKLC
Auckland
Auckland
Crew
#51
AKLC
- Click to expand crew ⇨
AKLC
AKLC
Auckland
Auckland
Crew
#52
AKLC
- Click to expand crew ⇨
AKLC
AKLC
Auckland
Auckland
Crew
#1
AWGC
Coached by: Grader Howells
- Click to expand crew ⇨
AWGC
AWGC
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Gerry Carver
- Click to expand crew ⇨
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#2
BPCC
Coached by: Ted Phelps & Gerry Carver
- Click to expand crew ⇨
BPCC
BPCC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#31
CAMC
Coached by: Hannah Pointon
- Click to expand crew ⇨
CAMC
CAMC
Waikato
Waikato
Crew
#32
CAMC
Coached by: Hannah Pointon
- Click to expand crew ⇨
CAMC
CAMC
Waikato
Waikato
Crew
#1
COMC
- Click to expand crew ⇨
COMC
COMC
Auckland
Auckland
Crew
#1
GISC
Coached by: Luke Jenkins
- Click to expand crew ⇨
GISC
GISC
East Coast
East Coast
Crew
#1
HAMC
Coached by: Alastair Riddle
- Click to expand crew ⇨
HAMC
HAMC
Waikato
Waikato
Crew
#2
HAMC
Coached by: Alastair Riddle & Scott Pink, Sean Birdling
- Click to expand crew ⇨
HAMC
HAMC
Waikato
Waikato
Crew
#1
HWBC
Coached by: David Mackintosh
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
Crew
#2
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
Crew
#3
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
Crew
#4
HWBC
Coached by: Mike Trautvetter & Jeremy Coxon
- Click to expand crew ⇨
HWBC
HWBC
East Coast
East Coast
KICC
KICC
Auckland
Auckland
KICC
KICC
Auckland
Auckland
Crew
#1
MERC
- Click to expand crew ⇨
MERC
MERC
Auckland
Auckland
Crew
#2
MERC
- Click to expand crew ⇨
MERC
MERC
Auckland
Auckland
Crew
#1
PORC
Coached by: Nick Teare
- Click to expand crew ⇨
PORC
PORC
Wellington
Wellington
Crew
#2
PORC
Coached by: Nick Teare
- Click to expand crew ⇨
PORC
PORC
Wellington
Wellington
Crew
#1
SGEC
- Click to expand crew ⇨
SGEC
SGEC
Auckland
Auckland
Crew
#1
STAC
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
STAC
STAC
Wellington
Wellington
Crew
#2
STAC
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
STAC
STAC
Wellington
Wellington
Crew
#1
TAWC
Coached by: Clive Steenson
- Click to expand crew ⇨
TAWC
TAWC
Waikato
Waikato
Crew
#1
TGAC
- Click to expand crew ⇨
TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#2
TGAC
- Click to expand crew ⇨
TGAC
TGAC
Bay of Plenty
Bay of Plenty
Crew
#1
TGSC
Coached by: Adrian Riepen
- Click to expand crew ⇨
TGSC
TGSC
Auckland
Auckland
Crew
#1
WANC
Coached by: Gus Scott & Rex Jones
- Click to expand crew ⇨
WANC
WANC
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WELC
Coached by: Lua Tuiomanufili
- Click to expand crew ⇨
WELC
WELC
Wellington
Wellington
Crew
#2
WELC
Coached by: Chris Jones
- Click to expand crew ⇨
WELC
WELC
Wellington
Wellington
Crew
#3
WELC
Coached by: Jason Theobald
- Click to expand crew ⇨
WELC
WELC
Wellington
Wellington
Crew
#21
WESC
Coached by: Giacomo Galano
- Click to expand crew ⇨
WESC
WESC
Auckland
Auckland
Crew
#22
WESC
Coached by: Giacomo Galano
- Click to expand crew ⇨
WESC
WESC
Auckland
Auckland
WKOC
WKOC
Waikato
Waikato
Crew
#2
WKOC
Coached by: Louise Beaumont
- Click to expand crew ⇨
WKOC
WKOC
Waikato
Waikato
Crew
#3
WKOC
Coached by: David Littlejohn
- Click to expand crew ⇨
WKOC
WKOC
Waikato
Waikato
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social