Day sheets: N.I.S.S.C.

These are the day sheets for the 2012 N.I. Secondary School Championships.

Friday, 9th March 2012

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 08:00 1 B U17 1X
heat
Race: 1 MANC1 SJHS1 SPLH1 SPTW1 NAPB2 CAMB1 CULI1 SCR: STPC3
ONEW1
B 08:05 Race: 2 TAKA1 SPLH2 ROTB1 GBHS1 RUTH1 SPTW2 WAIU1
C 08:10     Race: 3 LIND1 WLCO2 TAWA1 SCR: KGCA1
MTAL1
WLCO1 STPC2 KGCA2
D 08:15     Race: 4 WNCS1 HAVE1 WNCS2 STPC1 GLDW1 WNHS1 ONSL1
E 08:20     Race: 5 ROSE1 STLN1 AQUI1 SCR: ROSE2
TRID1
NAPB1 TAWA2 STPC4
F 08:25 2 G U17 4+
heat
Race: 1 SHGH1 DIOC1 STMW1 WKDS2 WTLG1 EGGS1 TEAW1 WNHS1
G 08:30 Race: 2 WKDS1 WENT1 WLGC1 HAUR1 WNCS1 BARA1 STPC1
H 08:35 3 B U15 2X
heat
Race: 1 HLCR1 CULI2 STPA2 KGCA6 TRGB1 OTUM1 STPC2 SPLH2
I 08:40 Race: 2 WENT1 WNHS2 STPC3 SPTW2 KGCA1 CAMB1 KGCA2 ROSE1
J 08:45     Race: 3 AQUI1 WNHS1 KGCA4 WHAK1 SPTW1 WHAK2 ONSL2 OTUM2
K 08:50     Race: 4 ONSL1 STKT1 WNCS1 KGCA5 TAKA1 SPLH1 ROSE2 WTLB1
L 08:55     Race: 5 CULI1 KGCA3 WNCS2 TAKA2 STPC1 LIND1 STKT2 STPA1
M 09:00 4 G U15 4X+
heat
Race: 1 HAUR1 DIOC1 CAMB1 STKT1 SCR: EGGS2
ROSE1
MTAL1 EGGS1 ONSL1
N 09:05 Race: 2 WNCS1 TRGG2 SAMU2 STLN1 EDWT1 MACL1 TRGG1 DIOC2
O 09:10     Race: 3 WLGC1 QMAR1 WNHS1 HAMG1 STPC1 CULI1 SCR: SHGH1
CAMB2
GLDW1
P 09:15     Race: 4 WENT1 WLGC2 SAMU1 WNGC1 PUKE1 OTUM1 WNGC2 TAKA1
Q 09:20 5 B U18 2-
heat
Race: 1 WENT1 NAPB1 AGSB1 HAMB1 ONSL1 WNHS1 SCR: TRGB1
STKT1
V 09:45 7 B U16 4X+
heat
Race: 1 STPC1 HAMB1 WHAK1 STKT2 ONSL1 SPLH1 WLCO2 SHAK1
W 09:50 Race: 2 TAKA1 SCR: HAMB2
NAPB1
DILW1 WLCO1 KGCA2 WENT1 MACL1 STPA1
X 09:55     Race: 3 STPC2 MTAL1 KGCA1 WTLB1 WNCS1 GLDW1 AGSB1
Y 10:00     Race: 4 WNHS1 STKT1 STPA2 CULI1 TRGB1 WNHS2 ROSE1
R 13:15 5 B U18 2-
heat
Race: 2 STPC1 SPTW1 WTLB2 CULI1 AGSB2 WTLB1 STKT2
S 13:20 6 G U18 2X
heat
Race: 1 SAMU1 GLDW1 WHGG1 ROSE1 WLGC1 EDWT1 SCR: EGGS2
JPCR1
T 13:25 Race: 2 STPC1 ONSL1 EGGS1 WHGG2 CAMP1 TAKA1 SPLH1
U 13:30     Race: 3 STPC2 QMAR1 TAKA2 IONA1 SPLH2 SHGH1 SCR: JPCR2
Z 13:35 8 G U16 1X
heat
Race: 1 TAKA1 TEAW2 IONA1 PARA1 MART1 CAMB1 WNHS1 TRGG1
A 13:40 Race: 2 CHBC1 WHAK1 OTUM1 WLGC1 KGCA1 EGGS1 TEAW1
B 13:45     Race: 3 ROSE1 HASG1 WNCS1 NGTA1 EDWT1 SCR: QMAR2
STPC2
NAPG2
C 13:50     Race: 4 ROSE2 WOOD1 NPLG1 OTUM2 STPC1 NAPG1 QMAR1
D 13:55 9A G N18 8+
heat
Race: 1 WKDS1 DIOC1 MTAL1 SHGH1 TRGG1 DIOC2 STPC1 NGTA1
E 14:00 9 B N18 2X
heat
Race: 1 HAUR1 LIND1 GLDW1 WLCO1 SPTW1 STLN1 SCR: STKT1
NAPB1
F 14:05 Race: 2 SPLH1 AQUI1 WTLB1 WHHS1 TAKA1 ONSL1 NPLB1
G 14:10     Race: 3 JPCR1 WTLB2 WNHS1 LIND2 SCR: STPA2
STPA1
NAPB2 NPLB2
H 14:15     Race: 4 WNHS2 WHHS3 WLCO2 OTUM2 WHHS2 OTUM1 TAWA1
I 14:20 10 B U17 8+
heat
Race: 1 AGSB1 SHAK1 WNCS1 STKT1 HAMB1
J 14:25 11 G U17 4X+
heat
Race: 1 KGCA1 CAMB1 TRGG1 WTLG1 KGCA2 HAUR1
K 14:30 Race: 2 STMW1 HAMG2 SCR: EGGS1
WLGC2
HAMG1 DIOC1 WLGC1
L 14:35     Race: 3 ROTG1 TRGG2 TEAW1 SPLH1 STPC1
M 14:40 12 B L18 4+
heat
Race: 1 AGSB1 SPLH1 SHAK2 WNHS1 SJHM1 TRGB1 STKT1 SHAK1
N 14:45 13 G U15 4+
heat
Race: 1 DIOC2 WNGC1 SHGH2 CAMB1 SHGH3 WKDS2 WKDS1 MACL2
O 14:50 Race: 2 HAUR1 BARA1 WNGC2 WNCS1 MACL1 SCR: EGGS2
WLGC1
WNHS1 DIOC1
P 14:55     Race: 3 AOTE1 WTLG2 STKT1 WENT1 WTLG1 ROSE1 SHGN1 WENT2
Q 15:00     Race: 4 EGGS1 HAMG1 CULI1 TEAW1 SAMU1 SHGH1 NGTA1
R 15:05 14 B U18 4X+
heat
Race: 1 STPC1 TAKA1 STPA1 MACL1 STPC2
S 15:10 Race: 2 TRGB1 KGCA1 SCR: AGSB2
AGSB1
SPTW1 TRGB2
T 15:15 15 G U18 2-
heat
Race: 1 WENT1 WNHS1 SAMU1 ONSL1 WENT2 STPC1 HASG1
U 15:20 Race: 2 WLGC1 STKT2 WNHS2 BARA1 STKT1 WLGC2 EGGS1
V 15:25 16 B U16 4+
heat
Race: 1 TRGB1 MTAL1 KGCA1 WNHS1 STPC1 WTLB1 HAMB1 WTLB2
W 15:30 Race: 2 WLCO1 STPA2 WNCS1 AGSB1 WLCO2 SHAK1 STPA1 WNCS2
X 15:35     Race: 3 STKT1 MTAL2 ONSL1 WENT1 STKT2 MACL1 SHAK2 ONSL2
Y 15:40 17 G U16 8+
heat
Race: 1 WKDS1 STKT1 WLGC1 ZCHG1 DIOC1
Z 15:45 Race: 2 WTLG1 WNCS1 SHGH1 NGTA1 EGGS1
A 15:50 17A B N18 8+
heat
Race: 1 NAPB1 TRGB1 AGSB1 SPLH1 SHAK1
B 15:55 Race: 2 SJHM1 GLDW1 SPTW1 MACL1 HAMB1
C 16:00 18 G L18 4+
heat
Race: 1 MACL1 STMW1 DIOC1 PUKE1 EGGS1 WTLG1 WNHS1
D 16:05 19 B U17 2X
heat
Race: 1 WTLB2 KGCA1 STPC2 ROTB1 MTAL1 SPTW1 KGCA3 SCR: STKT1
WHAK1
E 16:10 Race: 2 STPA2 PUKE1 HAUR1 WHHS2 KGCA2 TAWA1 ROSE1 NAPB1
F 16:15     Race: 3 STPC1 NPLB1 HAUR2 HAMB2 TRGB1 SPLH1 AGSB1 STPC3
G 16:20     Race: 4 WLCO1 STPA1 CAMB1 WHHS1 KGCA4 WTLB1 GBHS1 HAMB1
H 16:25 20 G U17 1X
heat
Race: 1 EGGS1 TRID1 SCR: EGGS2
BTHC1
PUKE1 GLDW1 SAMU1
I 16:30 Race: 2 TEKC1 WLGC1 CULI1 WHHS1 QMAR1 CARM1 CHBC1
J 16:35     Race: 3 CAMB1 SCR: TAKA1
QMAR2
STPC1 IONA1 STPC2 WHGG1
K 16:40     Race: 4 GLDW2 QMAR3 PARA1 HASG1 ONSL1 WOOD1 PUKE2
L 16:45     Race: 5 TEAW1 NPLG1 AQUI1 SCR: WLGC2
HLCR1
MART1 WNGC1 SCR: EDWT1
M 16:50 21 B U15 8+
heat
Race: 1 CAMB1 ONSL1 STPC1 SHAK1 SCR: WTLB2
SCR: AGSB1
SPLH1
WTLB1 WNCS1
N 16:55 Race: 2 TAKA1 STKT1 MTAL1 SCR: TRGB1
HAMB1
WLCO1 PUKE1 SHAK2
O 17:00 22 G N18 2X
heat
Race: 1 STPC1 NGTA1 NAPG1 SHNA1 TRGG2 WHHS2 HASG1 AVDC1
P 17:05 Race: 2 CAMP1 TRGG3 WHHS1 SAMU1 WNHS2 TRGG1 SCR: EGGS2
EDWT2
SPLH1
Q 17:10     Race: 3 HLCR1 WLGC1 SMCO1 ROSE1 WTLG1 KGCA1 HLCR2 ONSL2
R 17:15     Race: 4 WTLG2 ONSL1 OTUM1 SCR: EGGS1
EDWT1
WNHS1 WNGC1 GGHS1 SHGH1
S 17:20 23 B U18 4+
heat
Race: 1 WTLB1 AGSB2 STKT1 WTLB2 SCR: SPLH1
TRGB1
HAMB1
T 17:25 Race: 2 SHAK2 NAPB1 AGSB1 SHAK1 MACL1
U 17:30 24 G U18 4+
heat
Race: 1 BARA1 WNCS2 ONSL1 WKDS1 STPC1 WNCS1 WENT1 WNHS1
V 17:35 1 B U17 1X
final
Race: C ONSL1 MANC1 WNHS1 CAMB1 WLCO1 STPC4 STPC2 NAPB1
W 17:40 1 B U17 1X
semi-final
Race: 1 TAWA1 SJHS1 RUTH1 STPC1 ROSE1 SPLH1 KGCA2 TAKA1
X 17:45 Race: 2 TRID1 WNCS1 NAPB2 GBHS1 MTAL1 HAVE1 ROTB1 TAWA2
Y 17:50 3 B U15 2X
final
Race: C ONSL1 STPA2 KGCA4 KGCA6 STPC3 STPA1 WNHS2 CULI1
Z 17:55 3 B U15 2X
semi-final
Race: 1 WHAK1 HLCR1 KGCA1 LIND1 WTLB1 CAMB1 OTUM1 WNHS1
A 18:00 Race: 2 TAKA2 TAKA1 STPC2 WHAK2 ROSE1 SPLH1 STPC1 KGCA5

Saturday, 10th March 2012

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 08:00 25 G U16 4X+
heat
Race: 1 WNHS1 DIOC1 OTUM1 STKT1 TEKC1 WHHS1 TRGG1
B 08:05 Race: 2 NGTA1 WNCS2 WLGC1 GLDW1 MACL1 STLN1 SCR: HASG1
WLGC2
C 08:10     Race: 3 HLCR1 HAMG1 JPCR1 WNCS1 CAMB1 SAMU1
D 08:15     Race: 4 ROSE1 WNGC1 WENT1 QMAR1 TAKA1 SCR: EGGS1
STPC1
E 08:20 26 B U16 2X
heat
Race: 1 WHAK2 WNHS2 WHAK1 AGSB2 NAPB1 HAMB1 HAUR1 ONSL1
F 08:25 Race: 2 MTAL1 TAKA1 STPC1 DILW1 KGCA1 WLCO1 KGCA2 LIND1
G 08:30     Race: 3 STPA1 TAKA3 LIND2 NPLB1 STKT1 ROSE3 WLCO2 SPLH2
H 08:35     Race: 4 STPC2 CAMB1 SPLH1 WTLB1 STPC3 CULI1 ROSE2
I 08:40     Race: 5 NAPB2 ROSE1 WNHS1 TAKA2 SCR: WHHS1
HAMB2
GLDW1 AGSB1
J 08:45 27 G U18 1X
heat
Race: 1 ROSE2 EGGS1 QMAR3 WLGC1 TAKA1 CAMB1 WNGC1 AQUI1
K 08:50 Race: 2 TEKC1 BTHC1 EDWT1 TRGG1 CARM1 WHAK1 ROSE1 STRA1
L 08:55     Race: 3 HAUR1 SHGH2 ONSL1 JPCR1 RGTT1 STPC1 SCR: EGGS2
QMAR2
M 09:00     Race: 4 MACL1 IONA1 CULI1 TRID1 QMAR1 HLCR1 SHGH1
N 09:05 28 B U18 1X
heat
Race: 1 STPC1 WLCO2 AGSB1 LIND1 SCR: JPCR1
ROTL1
WENT1 SCR: SPLH1
ONSL2
STPC2
O 09:10 Race: 2 SCR: AGSB2
GLDW1
CAMP2 STLN2 DILW1 LIST1 RUTH1 CULI1 TAKA2
P 09:15     Race: 3 SJHS1 CAMB1 SCR: TAKA1
STLN1
NAPB2 WLCO1 SJHS2 HTVH1 ROTB2
Q 09:20     Race: 4 NAPB1 HAVE1 ONSL1 ROSE1 EDWT1 ROTB1 WNCS1
R 09:25 29 G U15 2X
heat
Race: 1 EDWT1 PIOP1 STPC1 SMCO1 WNGC1 CAMB1 SAMU1 ROTG1
S 09:30 Race: 2 EGGS2 GGHS1 SCR: TEAW2
PUKE2
WLGC2 NAPG1 TRGG1 TAKA2 SAMU2
T 09:35     Race: 3 PUKE1 TRGG2 MTAL1 STPC2 WNHS2 WNHS1 TEAW1 SHGH1
U 09:40     Race: 4 QMAR1 OTUM1 WENT1 WHAK1 EGGS1 WLGC1 STLN2 CULI1
V 09:45     Race: 5 GLDW1 CULI2 TAKA1 EDWT2 STLN1 WNCS1 QMAR2 WNCS2
W 09:50 30 B U15 4X+
heat
Race: 1 CULI1 HAUR1 WLCO2 WNHS1 HLCR1 TAKA2 SCR: WTLB2
TAKA1
X 09:55 Race: 2 KGCA1 HAMB3 CAMB1 TRGB1 HAMB1 TRGB2 KGCA3
Y 10:00     Race: 3 WLCO1 STPC2 SPLH1 HAMB2 STPC1 STKT1 ROSE1
Z 10:05     Race: 4 MTAL1 AGSB1 WTLB1 KGCA2 CAMB2 STPA1 OTUM1
A 10:10     Race: 5 WHAK1 PUKE1 WNCS1 STKT2 PUKE2 WENT1 SPLH2
B 10:15 31 G U17 8+
heat
Race: 1 STPC1 WLGC1 TRGG1 DIOC1 ZCHG1 WTLG1 BARA1
C 10:20 32 B U17 4+
heat
Race: 1 TRGB1 AGSB2 WNCS1 MACL1 AGSB1 HAMB1 HAUR1 SJHM1
D 10:25 Race: 2 SPLH1 STPC1 STKT1 SHAK2 WNCS2 WNHS1 SHAK1
E 10:30     Race: 3 STKT2 ONSL1 SPLH2 WTLB1 NPLB1 MTAL1 WTLB2
F 10:35 33 G L18 2X
heat
Race: 1 KGCA1 WLGC1 MACL2 PUKE1 MACL1 WNHS2 SCR: PUKE2
G 10:40 Race: 2 STKT1 WTLG1 STMW1 WENT1 ONSL1 TEAW1 SCR: SHGH1
SCR: EDWT1
H 10:45     Race: 3 EGGS2 WNHS1 EGGS1 NGTA1 SCR: WTLG2
DIOC1
STMW2
I 10:50 34 B L18 2X
heat
Race: 1 CULI1 HAMB2 TRGB2 TAKA1 WENT1 KGCA1 TAKA2
J 10:55 Race: 2 JPCR1 EDWT1 STPC1 WHAK1 DILW1 SCR: SPLH2
ONSL1
STPA2
K 11:00     Race: 3 STPA1 STKT1 WNHS1 AGSB1 HAMB1 TRGB1 SCR: SPLH1
WHHS1
SCR: WTLB1
L 11:05 35 G U16 4+
heat
Race: 1 NGTA1 ZCHG1 AOTE1 WNGC1 TAKA1 SHGH2 SHGH1
M 11:10 Race: 2 MACL1 HLCR1 WNCS1 WTLG1 DIOC1 WLGC2 ONSL1
N 11:15     Race: 3 WKDS1 PUKE1 WLGC1 SCR: JPCR1
STPC1
WNHS1 WNCS2
O 11:20 36 B U16 8+
heat
Race: 1 ONSL1 SPTW1 AGSB1 KGCA1 WLCO1 WTLB1
P 11:25 Race: 2 KGCA2 SHAK2 HAMB1 STKT1 SHAK1 WNCS1 STPC1
Q 11:30 37 G U18 4X+
heat
Race: 1 WLGC1 STKT1 STPC1 ROTG1 TAKA1 SCR: EDWT1
R 11:35 Race: 2 WHGG1 SPLH1 WNCS1 SCR: SHGH1
DIOC1
ONSL1
S 11:40 38 B U18 2X
heat
Race: 1 CULI1 TRGB1 STPC2 STLN1 PUKE1 ROTB1 STPC1 WLCO1
T 11:45 Race: 2 NAPB1 STLN2 SPLH2 SJHS1 TAWA2 TAKA1 TRGB2
U 11:50     Race: 3 AGSB1 ONSL1 TAWA1 STPA1 SPLH1 SPTW1 SCR: ROSE1
GBHS1
V 11:55 39 G U15 8+
heat
Race: 1 SAMU1 DIOC1 NGTA1 EGGS1 SHGH1 CAMB1 MACL1
W 12:00 Race: 2 WKDS1 TRGG1 WTLG1 WENT1 HAMG1 STKT1 WLGC1
X 12:05 40 B U15 4+
heat
Race: 1 STKT3 HAMB1 HLCR1 WLCO1 STPA1 SPLH2 STKT2 WTLB2
Y 12:10 Race: 2 WTLB1 MTAL1 WENT1 WNHS1 HAUR1 ONSL1 TRGB1 SPTW1
Z 12:15     Race: 3 HAMB3 WHAK1 CAMB1 SPLH1 WNCS1 STKT1 ONSL2 SHAK1
A 12:20     Race: 4 GLDW1 CAMB2 MACL1 SHAK2 HAMB2 MTAL2 STPC1 WLCO2
B 12:25 41 G U17 2X
heat
Race: 1 WLGC4 QMAR1 GLDW2 PUKE1 WHHS1 WNHS2 WLGC1 SCR: JPCR1
GLDW1
C 12:30 Race: 2 HAMG1 WNHS1 CAMB1 DIOC1 STPC2 WHGG1 WLGC2 ONSL1
D 12:35     Race: 3 EGGS2 STKT1 WLGC3 GGHS2 TRGG1 TRID1 TRGG2
E 12:40     Race: 4 KGCA1 EGGS1 STPC1 HAUR1 WTLG1 SHGH1 SCR: SPLH1
TRGG3
F 12:45 42 B U17 4X+
heat
Race: 1 STPA1 WTLB1 HAUR1 TRGB1 STPC2 SCR: HAMB1
SHAK1
ZCHG1 NPLB1
G 12:50 Race: 2 KGCA1 CAMB1 HAMB1 STKT1 STPA2 STPC1 KGCA2 AGSB2
H 12:55 43 G N18 4+
heat
Race: 1 SCR: WKDS1
WTLG1
PIOP1 BARA1 WNHS1 WHHS1 STPC1
I 13:00 Race: 2 SAMU1 ONSL1 SHGN1 DIOC1 WLGC1 SCR: EGGS1
WKDS2
J 13:05     Race: 3 HLCR1 ROSE1 KGCA1 NGTA1 MTAL1 AOTE1
K 13:10 44 B N18 4+
heat
Race: 1 WHHS1 MACL1 NAPB1 WTLB1 HAUR1 NAPB2 LIND1 TRGB2
L 13:15 Race: 2 WLCO2 TRGB1 SHAK1 SPTW1 GLDW1 SHAK2 ONSL1
M 13:20     Race: 3 SHAK3 NPLB1 SJHM1 SCR: HAMB2
WLCO1
AGSB1 STPA1 HAMB1
N 13:25 45 G U16 2X
heat
Race: 1 TRGG3 SCR: WTLG1
WNHS1
WNCS1 HASG1 TRGG2 HLCR1 JPCR1 HAMG1
O 13:30 Race: 2 WNCS2 SHNA1 WLGC1 NAPG1 PUKE1 SCR: QMAR2
SPLH1
EGGS1 GLDW1
P 13:35     Race: 3 STPC1 ROSE2 TEKC1 CAMB2 ONSL1 HASG2 CAMB1
Q 13:40     Race: 4 NGTA1 SCR: EDWT1
HAMG2
WENT1 SMCO1 SCR: STLN2
TEAW1
SAMU1 STPC2
R 13:45     Race: 5 WLGC2 STKT1 GGHS1 SAMU2 TRGG1 SCR: QMAR1
WNGC1
WHHS1
S 13:50     Race: 6 OTUM2 SCR: SHGH1
STMW1
BARA1 EGGS2 OTUM1 GGHS2 TEKC2
T 13:55     Race: 7 ROSE1 JPCR2 JPCR3 QMAR1 WLGC3 TRID1 SCR: STLN1
TAKA1
U 14:00 46 B U16 1X
heat
Race: 1 SCR: ROSE1
WAIU1
LIST1 WNCS1 WLCO1 ROTB1 TAKA2 CULI2 WHAK2
V 14:05 Race: 2 MANC1 WLCO2 WNHS1 WHAK1 WNHS2 ROSE3 SPLH1 KGCA3
W 14:10     Race: 3 SCR: ROSE2
DILW1
NPLB1 SCR: GBHS1
WNCS2
STPC2 AQUI1 KGCA1 AGSB1 CULI1
X 14:15     Race: 4 NAPB1 TAKA3 WENT1 KGCA2 SCR: STPA2
JPCR1
ROTL1 ONEW1
Y 14:20     Race: 5 SCR: STPA1 SCR: TAKA1
SCR: STPC1
Z 14:25 47 G U18 8+
heat
Race: 1 WENT1 BARA1 ZCHG1 WTLG1 SHGH1 STPC1 DIOC1 WNCS1
A 14:30 48 B U18 8+
heat
Race: 1 KGCA1 TRGB1 AGSB1 STKT1 SCR: HAMB2
MACL1
B 14:35 Race: 2 SJHM1 SPLH1 WTLB1 HAMB1 SHAK1
C 15:20 26 B U16 2X
final
Race: C TAKA3 WNHS2 SPLH1 ONSL1 NPLB1 NAPB2 WLCO1 CULI1
D 15:25 26 B U16 2X
semi-final
Race: 1 STPC1 STPA1 WHAK1 WNHS1 ROSE2 LIND2 KGCA2 HAMB1
E 15:30 Race: 2 ROSE1 CAMB1 WHAK2 KGCA1 SPLH2 STPC2 HAMB2 TAKA1
F 16:00 29 G U15 2X
final
Race: C STLN2 NAPG1 OTUM1 ROTG1 TAKA2 STLN1 MTAL1 QMAR2
G 16:05 29 G U15 2X
semi-final
Race: 1 TRGG1 SHGH1 STPC1 TAKA1 EGGS1 GGHS1 PUKE1 PIOP1 OTUM1
H 16:10 Race: 2 WHAK1 EDWT2 EDWT1 EGGS2 TEAW1 QMAR1 GLDW1 WNHS1
I 16:20 30 B U15 4X+
final
Race: C SPLH1 TAKA2 STPC2 HAUR1 KGCA3 WNCS1 HAMB3 MTAL1
J 16:25 30 B U15 4X+
semi-final
Race: 1 KGCA1 STPC1 HLCR1 KGCA2 WHAK1 TRGB1 ROSE1 TAKA1
K 16:30 Race: 2 PUKE1 STPA1 WNHS1 HAMB1 HAMB2 PUKE2 OTUM1 WTLB1
L 16:50 45 G U16 2X
final
Race: C JPCR2 TRID1 SAMU1 SPLH1 CAMB1 GGHS2 TRGG2 ONSL1
M 16:55 45 G U16 2X
semi-final
Race: 1 HAMG1 EGGS1 TEAW1 STPC1 OTUM1 WNGC1 WLGC3 HLCR1
N 17:00 Race: 2 BARA1 WHHS1 ROSE1 TEKC1 STPC2 NAPG1 JPCR1 TRGG1

Sunday, 11th March 2012

Alpha Time Event   Div Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6 Lane 7 Lane 8 Lane 9
A 07:55 1 B U17 1X
final
Race: B STPC1 KGCA2 SPLH1 HAVE1 ROSE1 NAPB2 TAWA2 ROTB1
B 08:00 Race: A TRID1 SJHS1 MTAL1 RUTH1 WNCS1 TAWA1 GBHS1 TAKA1
C 08:10 2 G U17 4+
final
Race: A HAUR1 WNHS1 WTLG1 BARA1 WKDS2 WKDS1 WNCS1 SHGH1
D 08:15 3 B U15 2X
final
Race: B KGCA5 SCR: LIND1 WTLB1 TAKA1 WNHS1 TAKA2 SPLH1 CAMB1
E 08:20 Race: A OTUM1 ROSE1 HLCR1 WHAK1 STPC1 WHAK2 KGCA1 STPC2
F 08:25 4 G U15 4X+
final
Race: B CAMB1 CULI1 EDWT1 GLDW1 DIOC1 OTUM1 TRGG2 WNGC1
G 08:30 Race: A STKT1 TAKA1 STLN1 STPC1 EGGS1 PUKE1 QMAR1 MACL1
H 08:40 5 B U18 2-
final
Race: A STPC1 HAMB1 AGSB1 WTLB2 NAPB1 SPTW1 AGSB2 STKT1 ONSL1
I 08:45 6 G U18 2X
final
Race: B QMAR1 SPLH1 WHGG1 WHGG2 TAKA2 EGGS1 SAMU1 STPC2
J 08:50 Race: A IONA1 JPCR1 WLGC1 SPLH2 STPC1 SHGH1 TAKA1 ROSE1
K 08:55 7 B U16 4X+
final
Race: B STPC2 MACL1 STKT1 TAKA1 WTLB1 SPLH1 WNHS2
L 09:00 Race: A WNHS1 KGCA2 KGCA1 STPA1 WHAK1 ROSE1 HAMB1 AGSB1 STPC1
M 09:05 8 G U16 1X
final
Race: B WHAK1 SCR: NGTA1 PARA1 STPC1 WNCS1 TEAW1 NPLG1 CAMB1
N 09:10 Race: A WNHS1 NAPG2 KGCA1 TAKA1 WOOD1 ROSE1 NAPG1 EGGS1
O 09:15 9 B N18 2X
final
Race: B GLDW1 OTUM1 WHHS3 ONSL1 NPLB2 HAUR1 SPLH1 STPA1
P 09:20 Race: A TAKA1 TAWA1 STLN1 NPLB1 JPCR1 WHHS2 LIND2 NAPB1
Q 09:30 9A G N18 8+
final
Race: A DIOC2 MTAL1 STPC1 WKDS1 DIOC1 NGTA1 SHGH1 TRGG1
R 09:40 10 B U17 8+
final
Race: A AGSB1 STKT1 HAMB1 WNCS1
S 09:45 11 G U17 4X+
final
Race: B TRGG2 STMW1 TEAW1 SPLH1 WLGC2 TRGG1 WTLG1 KGCA2
T 09:50 Race: A KGCA1 HAUR1 DIOC1 CAMB1 STPC1 ROTG1 HAMG1 WLGC1
U 10:00 12 B L18 4+
final
Race: A AGSB1 SHAK1 WNHS1 TRGB1 SJHM1 SPLH1 SHAK2 STKT1
V 10:05 13 G U15 4+
final
Race: B WLGC1 EGGS1 WKDS2 SHGN1 HAMG1 MACL1 MACL2 WENT1
W 10:10 Race: A HAUR1 TEAW1 WTLG1 SHGH1 WKDS1 BARA1 WTLG2 WNGC1
X 10:20 14 B U18 4X+
final
Race: A MACL1 STPA1 TAKA1 STPC1 TRGB1 KGCA1 AGSB1 SPTW1
Y 10:30 15 G U18 2-
final
Race: A WNHS2 WLGC2 STPC1 WLGC1 WNHS1 BARA1 ONSL1 WENT1
Z 10:35 16 B U16 4+
final
Race: B SHAK2 WNCS2 MACL1 ONSL2 MTAL1 AGSB1 HAMB1 WNHS1
A 10:40 Race: A WLCO1 WTLB1 STPA1 TRGB1 STKT1 WNCS1 ONSL1 WTLB2
B 10:50 17 G U16 8+
final
Race: A SAMU1 WLGC1 DIOC1 WKDS1 WTLG1 SHGH1 NGTA1 EGGS1
C 11:00 17A B N18 8+
final
Race: A SPTW1 AGSB1 SHAK1 SJHM1 NAPB1 MACL1 HAMB1 TRGB1
D 11:10 18 G L18 4+
final
Race: A STMW1 EGGS1 WNHS1 MACL1 PUKE1 DIOC1 WTLG1
E 11:15 19 B U17 2X
final
Race: B KGCA4 KGCA2 ROTB1 HAUR1 GBHS1 STPC3 HAUR2 STPC2
F 11:20 Race: A STPC1 WHAK1 TRGB1 KGCA1 TAWA1 CAMB1 PUKE1 WTLB1
G 11:25 20 G U17 1X
final
Race: B TEAW1 CARM1 BTHC1 WHGG1 PUKE2 QMAR1 HLCR1 GLDW2
H 11:30 Race: A PARA1 AQUI1 PUKE1 CAMB1 TEKC1 WOOD1 GLDW1 CULI1
I 11:40 21 B U15 8+
final
Race: A SHAK2 MTAL1 SPLH1 SHAK1 STKT1 HAMB1 WTLB1 WNCS1
J 11:45 22 G N18 2X
final
Race: B SAMU1 NGTA1 CAMP1 HLCR2 HASG1 SHGH1 SMCO1 OTUM1
K 11:50 Race: A AVDC1 WTLG1 KGCA1 GGHS1 SPLH1 STPC1 WNHS1 TRGG3
L 12:00 23 B U18 4+
final
Race: A SHAK1 WTLB2 HAMB1 NAPB1 WTLB1 AGSB1 MACL1 STKT1
M 12:10 24 G U18 4+
final
Race: A WENT1 WNHS1 WNCS1 WKDS1 STPC1 WNCS2 BARA1 ONSL1
N 12:15 25 G U16 4X+
final
Race: B TEKC1 MACL1 TRGG1 WNGC1 HAMG1 WLGC2 ROSE1 CAMB1
O 12:20 Race: A TAKA1 JPCR1 STPC1 NGTA1 HLCR1 WHHS1 WLGC1 DIOC1
P 12:25 26 B U16 2X
final
Race: B LIND2 HAMB1 SPLH2 TAKA1 WNHS1 ROSE2 KGCA1 STPC2
Q 12:30 Race: A KGCA2 STPA1 HAMB2 WHAK1 ROSE1 STPC1 WHAK2 CAMB1
R 12:35 27 G U18 1X
final
Race: B ROSE1 HLCR1
QMAR1
CARM1 CULI1 AQUI1 SHGH2 HAUR1 TAKA1
S 12:40 Race: A SHGH1 CAMB1 WLGC1 JPCR1 IONA1 TEKC1 RGTT1 TRGG1
T 12:45 28 B U18 1X
final
Race: B NAPB1 SJHS2 LIND1 ROTB1 HTVH1 TAKA2 WENT1 LIST1
U 12:50 Race: A ROTL1 DILW1 WNCS1 SJHS1 RUTH1 STPC1 ROSE1 NAPB2
V 12:55 29 G U15 2X
final
Race: B GLDW1 EDWT2 WNHS1 TEAW1 PUKE1 TAKA1 GGHS1 PIOP1
W 13:00 Race: A TRGG1 QMAR1 EGGS2 WHAK1 SHGH1 EGGS1 STPC1 EDWT1
X 13:05 30 B U15 4X+
final
Race: B TRGB1 ROSE1 TAKA1 OTUM1 KGCA2 WTLB1 WNHS1 PUKE2
Y 13:10 Race: A WHAK1 PUKE1 STPC1 HAMB1 HLCR1 STPA1 KGCA1 HAMB2
Z 13:20 31 G U17 8+
final
Race: A WLGC1 BARA1 WTLG1 DIOC1 STPC1 WKDS1 TRGG1
A 13:25 32 B U17 4+
final
Race: B SJHM1 MTAL1 SPLH2 NPLB1 WNHS1 TRGB1 WNCS2 HAUR1
B 13:30 Race: A STPC1 STKT1 SPLH1 WNCS1 STKT2
WTLB1
AGSB1 WTLB2 MACL1
C 13:35 33 G L18 2X
final
Race: B WNHS2 NGTA1 KGCA1 WNHS1 DIOC1 WTLG1 WENT1 STMW1
D 13:40 Race: A MACL2 MACL1 EGGS2 PUKE1 ONSL1 STKT1 EGGS1 TEAW1
E 13:45 34 B L18 2X
final
Race: B WENT1 STPA1 EDWT1 ONSL1 HAMB1 CULI1 DILW1 HAMB2
F 13:50 Race: A TAKA1 TRGB2 WHAK1 TRGB1 KGCA1 STPC1 WNHS1 AGSB1
G 13:55 35 G U16 4+
final
Race: B WNCS2 TAKA1 PUKE1 DIOC1 WNCS1
MACL1
SHGH2 ONSL1 SCR: EGGS1
H 14:00 Race: A WLGC1 STPC1 WKDS1 HLCR1 SHGH1 WTLG1 NGTA1 WNGC1
I 14:10 36 B U16 8+
final
Race: A ONSL1 KGCA1 WTLB1 AGSB1 SHAK1 HAMB1 STKT1 STPC1
J 14:20 37 G U18 4X+
final
Race: A WHGG1 DIOC1 WLGC1 SPLH1 TAKA1 WNCS1 STPC1 ROTG1
K 14:25 38 B U18 2X
final
Race: B AGSB1 TRGB1 WLCO1 GBHS1 ONSL1 SJHS1 TAKA1 TRGB2
L 14:30 Race: A SPLH2 NAPB1 TAWA2 SPTW1 STPC1 STPA1 ROTB1 PUKE1
M 14:40 39 G U15 8+
final
Race: A EGGS1 MACL1 WKDS1 DIOC1 WTLG1 SHGH1 STKT1 TRGG1
N 14:45 40 B U15 4+
final
Race: B MTAL2 SPLH2 TRGB1 WHAK1 SHAK2 WTLB2 HAMB3 HAUR1
O 14:50 Race: A HLCR1 MTAL1 HAMB1 WTLB1 MACL1 SPLH1 GLDW1 STKT1
P 14:55 41 G U17 2X
final
Race: B STPC1 WNHS2 QMAR1 HAMG1 WLGC3 SHGH1 CAMB1 TRID1 WHGG1
Q 15:00 Race: A WNHS1 TRGG1 TRGG2 PUKE1 DIOC1 HAUR1 KGCA1 GLDW1
R 15:10 42 B U17 4X+
final
Race: A AGSB1 WTLB1 STPC1 TRGB1 KGCA1 STPA1 CAMB1 KGCA2
S 15:15 43 G N18 4+
final
Race: B PIOP1 WLGC1 WNHS1 NGTA1 SHGN1 AOTE1 MTAL1 WTLG1
T 15:20 Race: A WHHS1 KGCA1 HLCR1 STPC1 WKDS2 DIOC1 BARA1 SAMU1
U 15:25 44 B N18 4+
final
Race: B NAPB2
WTLB1
TRGB1 LIND1 NPLB1 SHAK2 STPA1 WLCO1 AGSB1
V 15:30 Race: A SHAK1 HAMB1 GLDW1 SJHM1 NAPB1 ONSL1 WHHS1 HAUR1
W 15:35 45 G U16 2X
final
Race: B STPC2 WNGC1 JPCR1 OTUM1 WHHS1 HLCR1 TRGG1 WLGC3
X 15:40 Race: A ROSE1 BARA1 TEKC1 HAMG1 NAPG1 EGGS1 STPC1 TEAW1
Y 15:45 46 B U16 1X
final
Race: B ROTB1 JPCR1 WNHS1 LIST1 AGSB1 KGCA2 KGCA3 CULI1
Z 15:50 Race: A MANC1 AQUI1 KGCA1 NAPB1 WHAK1 WNCS1 WHAK2 ROTL1
A 16:00 47 G U18 8+
final
Race: A SHGH1 WTLG1 WNCS1 WKDS1 STPC1 BARA1 DIOC1 WENT1
B 16:10 48 B U18 8+
final
Race: A KGCA1 SHAK1 STKT1 WTLB1 MACL1 HAMB1 AGSB1 SPLH1
User log in

log in

hide

You only require a rowIT login for running regattas or if you have been given the job of making entries for an organisation.

Notes

Clubs. If you only have a password for the RowingNZ website then you will need a rowIT login so please contact us.

Schools. If you have a password provided by NZSSRA then you should log in through the school rowing website.