Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AQUI
Coached by: Simon Aubrey
- Click to expand crew ⇨
AQUI
AQUI
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CAMB
Coached by: Peter Britton
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CULI
Coached by: Ian Brider
- Click to expand crew ⇨
CULI
CULI
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
GBHS
Coached by: Maria Langdon
- Click to expand crew ⇨
GBHS
GBHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
GLDW
Coached by: Mark Clemo
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAVE
Coached by: Tony Bone
- Click to expand crew ⇨
HAVE
HAVE
East Coast
East Coast
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#2
KGCA
Coached by: Jack Stevens
- Click to expand crew ⇨
KGCA
KGCA
Auckland
Auckland
Crew
#1
LIND
Coached by: Rohan Condon
- Click to expand crew ⇨
LIND
LIND
East Coast
East Coast
Crew
#1
MANC
- Click to expand crew ⇨
MANC
MANC
Wellington
Wellington
Crew
#1
MTAL
Coached by: Will Maling
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
NAPB
Coached by: Matt Symonds
- Click to expand crew ⇨
NAPB
NAPB
East Coast
East Coast
Crew
#2
NAPB
Coached by: Matt Symonds
- Click to expand crew ⇨
NAPB
NAPB
East Coast
East Coast
Crew
#1
ONEW
- Click to expand crew ⇨
ONEW
ONEW
Auckland
Auckland
Crew
#1
ONSL
Coached by: Catherine Duffin
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
ROSE
- Click to expand crew ⇨
ROSE
ROSE
Auckland
Auckland
ROSE
ROSE
Auckland
Auckland
Crew
#1
ROTB
Coached by: Alastair Riddle
- Click to expand crew ⇨
ROTB
ROTB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
RUTH
Coached by: Brian Hawthorne & John Hallwright
- Click to expand crew ⇨
RUTH
RUTH
Auckland
Auckland
Crew
#1
SJHS
Coached by: Matt Symonds
- Click to expand crew ⇨
SJHS
SJHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
SPLH
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SPLH
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Click to expand crew ⇨
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
Crew
#2
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Toby Pearce
- Click to expand crew ⇨
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
Crew
#1
STLN
- Click to expand crew ⇨
STLN
STLN
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#4
STPC
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
Coached by: Martin Simoncelli
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TAWA
- Click to expand crew ⇨
TAWA
TAWA
Wellington
Wellington
Crew
#2
TAWA
- Click to expand crew ⇨
TAWA
TAWA
Wellington
Wellington
Crew
#1
TRID
Coached by: Graham Watt
- Click to expand crew ⇨
TRID
TRID
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WAIU
- Click to expand crew ⇨
WAIU
WAIU
Auckland
Auckland
Crew
#1
WLCO
Coached by: Trevor Manners & Lewis Richards
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#2
WLCO
Coached by: Trevor Manners
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
WNCS
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WNHS
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social