Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
BARA
Kate Purdon (stroke), Tegan Evans, Greta Taine, Claudia Welsby, Georgia Round, Emily Wheatley, Bella Rose Lennon, Victoria Fookes + Emma Larsen (cox)
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#1
DIOC
Emily Mills (stroke), Olivia Phipps, Ella Simanu, Emilee Wright, Georgia Barclay, Grace Otai, Allison Tauber, Alice Grave + Anna Burns (cox)
Coached by: Sophie Wilson
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#2
DIOC
Hilary Seel (stroke), Hanne Mellsop, Courtney Spillane, Ruby Carter, Tiana Jakicevich, Sophia Hawkins, Sarah McKeown, Ana Courtney + Juliet Wrathall (cox)
Coached by: Sophie Wilson
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
EGGS
Charlotte Spence (stroke), Isla Peachey, Aimee Cable, Victoria Watt, Briana Siteine, Taryn Morgan, Monique Waller, Hannah Knight + Alexandra Littlewood (cox)
- Click to expand crew ⇨
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMG
Cassidy Armishaw (stroke), Leah Scott, Deanna Capon, Jaimie Wilson, Helena Light, Meg Hendl, Jessica Wilkinson, Kelly Forde + Izzy Clarke (cox)
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HAUR
Lily Martindale (stroke), Dayna Balsom, Brylie Gordon, Tamsin Armstrong, Hannah McMillan-Phillips, Panasse van Laren, Samantha Billington, Charlotte Smith + Tuscany Main (cox)
Coached by: Luke O'neil & Andrew Gordon
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
PUKE
Samantha Fausett (stroke), Zoe Turton, Larissa O'Gorman, Evie Brake, Natasha Scott, Rebecca Caulton, Georgia Skelton, Micaela Turner + Katie Newman (cox)
Coached by: Neil Pollock
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
SHGH
Camryn Fell (stroke), Ella Bethel, Claudia Mecchia, Ella Pearson, Anna Zhai, Sophie Parrott, Anapaula Garza-Valdez, Isabel Cossey + Shelby Parkin (cox)
- Click to expand crew ⇨
SHGH
SHGH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STKT
Alice Boyles (stroke), Aleisha Sandom, Michaela Leaupepe, Georgia Dakin, Ruby Houghton, Kate Horsnell, Rebecca MacQueen, Hannah Sly + Olivia Sullivan (cox)
Coached by: Jerry Leaupepe
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Mikala Burns (stroke), Camilla Cochrane, Greer Caddigan, Tayla Farmer, Akiwa Ngatai, Harriet Anselmi, Ella Batley, Sarah Mason + Hannah Yee (cox)
Coached by: Janey Wackrow & Ashleigh Hodge
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLGC
Sophie McGill-Smith (stroke), Hannah Hodgkinson, Zara Simpson, Hine Apanui-Barr, Grace Washington, Clara Morris, Sarah Manners, Anastasia Burn + Anna Baines (cox)
Coached by: Alan Greer & Olivia Buchanan
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Emma Alexander (stroke), Jenna van Dort, Dayna Smith, Rebecca Thwaite, Sophie MacIntyre, Eliza Blumsky-Gibbs, Margot Lelievre, Devon Corney + Anna Gower-James (cox)
Coached by: Mark Norman
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTLG
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Crew
#2
WTLG
Laura Younger (stroke), Lucy Gilbert, Natasha Abel, Lucy Brown, Hannah Pexton, Elosie Siermans, Georgia Malbon, Amy Henderson + Hannah Norris (cox)
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social