Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AGSB
- Click to expand crew ⇨
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#2
AGSB
- Click to expand crew ⇨
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#1
FRAN
Coached by: Aspen Whalen & Carl Whalen
- Click to expand crew ⇨
FRAN
FRAN
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
GLDW
Coached by: Alex Dawson
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMB
Coached by: Glenn Ross
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
JPCR
Coached by: Harry Ashby
- Click to expand crew ⇨
JPCR
JPCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibbert & John Lawrence
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#2
MACL
Coached by: Keith Hibbert & John Lawrence
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTAL
Pierre Fladgate (stroke), David Harris, Jesse Mickleborough-Paenga, Terry Suzuki + Brad Shelton (cox)
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#2
MTAL
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
NAPB
Coached by: Mike Trautvetter
- Click to expand crew ⇨
NAPB
NAPB
East Coast
East Coast
Crew
#1
ONSL
Coached by: Warrick Fowlie & Florence Blair
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
PUKE
Coached by: Jim Matchett
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#2
PUKE
Coached by: Jim Matchett
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
ROSE
Coached by: Sheryl Harris
- Click to expand crew ⇨
ROSE
ROSE
Auckland
Auckland
Crew
#1
SCOT
Coached by: Garry Maude & Alistair Hamilton
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
Crew
#2
SCOT
Coached by: Garry Maude & Alistair Hamilton
- Click to expand crew ⇨
SCOT
SCOT
Wellington
Wellington
Crew
#1
SHAK
- Click to expand crew ⇨
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
Crew
#2
SHAK
- Click to expand crew ⇨
SHAK
SHAK
Auckland
Auckland
Crew
#1
SPLH
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
- Click to expand crew ⇨
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
Crew
#2
SPTW
Coached by: Lua Tuiomanufili & Michael Janis
- Click to expand crew ⇨
SPTW
SPTW
Wellington
Wellington
Crew
#1
TEAW
Coached by: Wayne Asplin
- Click to expand crew ⇨
TEAW
TEAW
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRGB
Coached by: Brendan Cullum & Cullam Davie
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
TUAK
TUAK
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WHHS
Sean van Nieuwenhuizen (stroke), Cole Starling, Jordan McNamara-Spackman, Jonathan Curtis + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Glen Reichardt & Alistair Riddle
- Click to expand crew ⇨
WHHS
WHHS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLCO
Benjamin Taylor (stroke), Andrew Morse, Daniel Gendall, George McIntyre + Christopher Josey Kerr (cox)
Coached by: Ray Hamilton
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Coached by: Tyler Scott
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social