Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
BARA
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CAMB
Coached by: Nicky Staite & Claire Lebeau
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CULI
Coached by: Ian Brider & Grant Ryder
- Click to expand crew ⇨
CULI
CULI
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
DIOC
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#2
DIOC
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
EGGS
- Click to expand crew ⇨
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#2
EGGS
Caitlin Dellow (stroke), Mackenzie Freeman, Georgia Gregory, Georgia Pettengell + Hannah Worth (cox)
- Click to expand crew ⇨
EGGS
EGGS
Auckland
Auckland
Crew
#1
GGHS
Coached by: Angela Juergensen & Matt Rickard
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
HAMG
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAMG
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HLCR
Coached by: Chloe McFarlane & Brett Smith
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HTVH
Coached by: Andrew Bird
- Click to expand crew ⇨
HTVH
HTVH
Wellington
Wellington
Crew
#1
JPCR
Meg Aitchison (stroke), Te Mahara Swanson Hall, Elizabeth Hughes, Aimee Bennett + Zoe Le Lievre (cox)
Coached by: Alastair Riddle
- Click to expand crew ⇨
JPCR
JPCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
MTAL
Coached by: Sarah Wolff
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
ONSL
Coached by: Kim O'neill & Harry O'neill
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon & Robbie Holmes
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#2
PUKE
Coached by: Neil Pollock
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
QMAR
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
Crew
#1
ROSE
- Click to expand crew ⇨
ROSE
ROSE
Auckland
Auckland
Crew
#1
ROTL
Coached by: Alastair Riddle
- Click to expand crew ⇨
ROTL
ROTL
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
SAMU
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
Crew
#2
SAMU
Ruby Leverington (stroke), Olivia Hausmann, Sophie Wickens, Annabelle Skinner-Evers + Lucy Preston (cox)
Coached by: David Carr-Smith
- Click to expand crew ⇨
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
Crew
#1
SPLH
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STKT
Coached by: Mike Harrison
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Coached by: Nikki McLellan
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
Coached by: Nikki McLellan & Janey Wackrow
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#2
TAKA
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TEAW
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
- Click to expand crew ⇨
TEAW
TEAW
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRGG
Coached by: Craig Bocock & Toby Patton
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TRID
Coached by: Lena Cassidy-Clark & Snow Goldsmith
- Click to expand crew ⇨
TRID
TRID
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WEGC
Phoebe Stallman (stroke), Stella Hudson, Ciara Flynn, Ashley McCarty-Carnahan + Hannah McMullan (cox)
Coached by: Nathan Wallace & Maurice Maxwell
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WHHS
Ariana Lee (stroke), Lea Kreutmayer, Sofia Morrell, Sara Whibley + Tyla Jansen van Nieuwenhuizen (cox)
Coached by: Alastair Riddle
- Click to expand crew ⇨
WHHS
WHHS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLGC
Sophie McGill-Smith (stroke), Hannah Hodgkinson, Sarah Manners, Anastasia Burn + Georgia Limacher (cox)
Coached by: Mark Ware
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#2
WLGC
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#3
WLGC
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Coached by: Mark Norman & Barry Banks
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WNHS
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
WNHS
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WOOD
- Click to expand crew ⇨
WOOD
WOOD
East Coast
East Coast
Scratched crew. The crew with a red scrawl over it (i.e. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social