Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
BARA
Coached by: Alex Manson & Aimee Pink
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#1
BTHC
Coached by: Laura Bonney
- Click to expand crew ⇨
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CAMB
Coached by: Darren Hobbs & Sashja Dyer, Zach Bootten
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
CAMB
Coached by: Darren Hobbs & Sashja Dyer, Zach Bootten
- Click to expand crew ⇨
CAMB
CAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
DIOC
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#2
DIOC
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
EDWT
Coached by: Trish Fenton
- Click to expand crew ⇨
EDWT
EDWT
Auckland
Auckland
Crew
#1
GGHS
Coached by: Matt Rickard
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
GLDW
Coached by: Cameron Watson
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAUR
Stella Clayton-Greene (stroke), Sophie Mischefski, Rachel Broadbent, Lammie Griezel-Hill + Annabelle Prescott (cox)
Coached by: Luke O'Neill
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAUR
Zoe Johnston (stroke), Ashleigh Anderson, Katelyn Atitchison, Gabrielle Leonard-Hansby + Emilia Richards (cox)
Coached by: Luke O'Neill
- Click to expand crew ⇨
HAUR
HAUR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HLCR
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
MACL
Billie Jennings (stroke), Polly Chamberlain, Sanaaya Wadia, Sarit Epshteyn + Camille Dignadice (cox)
Coached by: Keith Hibberd
- Click to expand crew ⇨
- Scratched entry
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTAL
Rachel Taylor (stroke), Rebecca Skelton, Tara Pickering, Makareta George-Clark + Rebekah Gooderham (cox)
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
MTAL
Rachel Taylor (stroke), Rebecca Skelton, Tara Pickering, Makareta George-Clark + Rebekah Gooderham (cox)
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
NGTA
- Click to expand crew ⇨
NGTA
NGTA
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
ONSL
Coached by: Shawn McManus
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
PUKE
Coached by: Mike Ruiterman & Ian McKinnon
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
QMAR
Coached by: Roy Pickard
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
Crew
#2
QMAR
Coached by: Olive McIntosh-Oakley
- Click to expand crew ⇨
QMAR
QMAR
Wellington
Wellington
RUTH
RUTH
Auckland
Auckland
Crew
#2
SAMU
Isabella Warner (stroke), Francesca Kraayvanger, Emma Hassell, Stephanie Chin + Claudia Cunningham (cox)
Coached by: Kim O'Neill & Kate Jordan
- Click to expand crew ⇨
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
Crew
#3
SAMU
Courtney King (stroke), Annabelle Skinner-Evers, Maddie Ferrier, Alexandra Talbot + Annabel Johnstone (cox)
Coached by: Kim O'Neill & Kate Jordan
- Click to expand crew ⇨
SAMU
SAMU
Wellington
Wellington
Crew
#1
STKT
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#2
STKT
Coached by: Sophie Wilson & Geoff Perry
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#3
STPC
Coached by: Janey Wackrow & Ellie Dowse
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAKA
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TRGG
Coached by: Toby Patton & Elyse Rothery
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
TRGG
Coached by: Toby Patton & Elyse Rothery
- Click to expand crew ⇨
TRGG
TRGG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WENT
- Click to expand crew ⇨
WENT
WENT
Auckland
Auckland
Crew
#1
WLGC
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#2
WLGC
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#3
WLGC
Coached by: Ray Hamilton & Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
Maddie McLean (stroke), Cheyann McDougall, Maggie O'Leary-Noyer, Vissa Tunsiri + Lola Murray-Camden (cox)
Coached by: Rick Grobecker
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#2
WNCS
Marie Luise Reichelt (stroke), Lilli Hammond, Michelle Duffield, Natalia Muollo + Alexandra Bolt (cox)
Coached by: Rick Grobecker
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WOOD
Coached by: Cedric Bayly
- Click to expand crew ⇨
WOOD
WOOD
East Coast
East Coast
Crew
#1
WTLG
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Crew
#2
WTLG
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social