Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
AGSB
Oliver Burkhardt (stroke), Lawrence Yu, Harry Numans, Findlay Carter, Josh Hamilton, Jonty Matla, Dean Palmer-Neels, Ben Nelson + Henry Briggs (cox)
- Click to expand crew ⇨
AGSB
AGSB
Auckland
Auckland
Crew
#1
GLDW
William Heaps (stroke), Sebastien Sachse-Nodder, Martin Jonkers, Jackson Wiggans, Finlay Watson, Archie Porteous, Daniel Cass Galvez, James MacKenzie + Chelsea Gibson (cox)
Coached by: Alex Dawson
- Click to expand crew ⇨
GLDW
GLDW
Auckland
Auckland
Crew
#1
HAMB
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
HAMB
- Click to expand crew ⇨
HAMB
HAMB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
MTAL
Callum Pratt (stroke), Nathan Smith, Fraser Lewins, Theodore Hurdley, David Sanford, Samuel Beadle, Oscar Seiuli, Zach Morgan + Felix de Jong (cox)
Coached by: Rory Accorsi & Callum Ross
- Click to expand crew ⇨
MTAL
MTAL
Auckland
Auckland
Crew
#1
ONSL
Hugo Plummer (stroke), Sumer Harker, Jeremy Farro-Howard, Dominic Lippmann, Fraser McCabe, James Stirling, Asher Hollows, Oliver Fahey + Thorndon Antipas (cox)
Coached by: Sean Durkin
- Click to expand crew ⇨
ONSL
ONSL
Wellington
Wellington
Crew
#1
SPLH
James Mahoney (stroke), Divakrin Naicker, Cameron King, Keith Thorburn, Rowan Windley, Henry Carr, Toby Coupar, Herman Wei + Hugo van Cingel (cox)
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STKT
Sam Russell (stroke), Carter Armitage, George Beggs, Harry Church, Adam Ford, Matt Graham-Williams, Dominic Powell, Sam Barry + Alex Johnston (cox)
Coached by: Tom Barker & Chris Goudie
- Click to expand crew ⇨
STKT
STKT
Auckland
Auckland
Crew
#1
TAKA
Hamish Burden (stroke), Liam Holliday, Daniel MacLean, Jacob Doig, Thomas Renee, Tom Blathwayt, Harrison Living, Elijah Sinclair + Henry Bisset (cox)
- Click to expand crew ⇨
TAKA
TAKA
Auckland
Auckland
Crew
#1
TRGB
Sam Oliver (stroke), Ben Abbiss, Liam Brown, Richard Harris, Cameron Leslie, Christian Vujnovich, Ben Olsson, Kody Gorst + Ethan Kilsby (cox)
Coached by: TGAC
- Click to expand crew ⇨
TRGB
TRGB
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLCO
Ricky Kiddle (stroke), Zach Hough, Josiah Duffield, Adam Smith, Rory Tarpley, Tim Newell, Peter Te Paa, Zane Goggin + Theo Barber (cox)
Coached by: Mark Ware
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#2
WLCO
David Ash (stroke), Jack Allen-Russell, Laurence McKnight, Oscar McClelland, Josh Dray, George Harding, Cam Hall, Torr Hosking Berge + Adam Hill (cox)
Coached by: Mark Ware
- Click to expand crew ⇨
WLCO
WLCO
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNCS
John Kite (stroke), Keiran Pere, Loftus Stanford, James Jones, Hayden Smith, Angus Reid, Caleb Ellis, Valentino Pack + Patrick Donegan (cox)
Coached by: Pat Spriggens
- Click to expand crew ⇨
WNCS
WNCS
Whanganui
Whanganui
Crew
#1
WTLB
Aaron Cordes (stroke), Blake Bradshaw, Angus Shotter, Max Brown, Matthieu Lambert, Ethan Rix, Callum Jarvis, Hunter Pethers-Boak + Dylan Maynard (cox)
- Click to expand crew ⇨
WTLB
WTLB
Auckland
Auckland
Social