Event Sponsor
Entrants list: N.I.S.S.C.
This is the list of the entrants at the regatta (filtered, as below).
The entrants for each event are displayed in alphabetical order by entity code.
Events with no entrants are skipped.
click a filter below to remove it
Crew
#1
BARA
Coached by: Alex Manson & Aimee Pink
- Click to expand crew ⇨
BARA
BARA
Auckland
Auckland
Crew
#1
BTHC
Coached by: Nick Dawe & Laura Bonney
- Click to expand crew ⇨
BTHC
BTHC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
CARM
Coached by: Chris Brake
- Click to expand crew ⇨
CARM
CARM
Auckland
Auckland
Crew
#1
DIOC
- Click to expand crew ⇨
DIOC
DIOC
Auckland
Auckland
Crew
#1
GGHS
Coached by: Matt Rickard
- Click to expand crew ⇨
GGHS
GGHS
East Coast
East Coast
Crew
#1
HAMG
Coached by: Katie Damsteegt
- Click to expand crew ⇨
HAMG
HAMG
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
HLCR
- Click to expand crew ⇨
HLCR
HLCR
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
MACL
Coached by: Keith Hibberd
- Click to expand crew ⇨
MACL
MACL
Auckland
Auckland
Crew
#1
NGTA
- Click to expand crew ⇨
NGTA
NGTA
Whanganui
Whanganui
NGTA
NGTA
Whanganui
Whanganui
PARA
PARA
Wellington
Wellington
Crew
#1
PUKE
Coached by: Ian McKinnon & Wing Kam
- Click to expand crew ⇨
PUKE
PUKE
Auckland
Auckland
Crew
#1
RGTT
Coached by: Chris Brake
- Click to expand crew ⇨
RGTT
RGTT
Auckland
Auckland
Crew
#1
ROSE
Coached by: Hayden Shaw
- Click to expand crew ⇨
ROSE
ROSE
Auckland
Auckland
Crew
#1
RUTH
Coached by: Craig Hawthorne
- Click to expand crew ⇨
RUTH
RUTH
Auckland
Auckland
Crew
#1
SPLH
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
SPLH
- Click to expand crew ⇨
SPLH
SPLH
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
STLN
Coached by: Hayden Shaw
- Click to expand crew ⇨
STLN
STLN
Auckland
Auckland
Crew
#1
STOR
Coached by: Andrew Bird
- Click to expand crew ⇨
STOR
STOR
Wellington
Wellington
Crew
#1
STPC
Coached by: Janey Wackrow
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
STPC
Coached by: Janey Wackrow
- Click to expand crew ⇨
STPC
STPC
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TAUP
Coached by: Condy
- Click to expand crew ⇨
TAUP
TAUP
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
TEAW
Coached by: Wayne Asplin & Allen Loomb
- Click to expand crew ⇨
TEAW
TEAW
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WEGC
Coached by: STAC
- Click to expand crew ⇨
WEGC
WEGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WENT
- Click to expand crew ⇨
WENT
WENT
Auckland
Auckland
Crew
#1
WHGG
Coached by: Grant Clearwater
- Click to expand crew ⇨
WHGG
WHGG
Auckland
Auckland
Crew
#1
WKDS
- Click to expand crew ⇨
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#2
WKDS
- Click to expand crew ⇨
WKDS
WKDS
Waikato/BoP
Waikato/BoP
Crew
#1
WLGC
Coached by: Alan Greer
- Click to expand crew ⇨
WLGC
WLGC
Wellington
Wellington
Crew
#1
WNHS
Coached by: Kohu Pewhairangi
- Click to expand crew ⇨
WNHS
WNHS
Whanganui
Whanganui
WOOD
WOOD
East Coast
East Coast
Crew
#1
WTLG
- Click to expand crew ⇨
WTLG
WTLG
Auckland
Auckland
Scratched crews. Any crew with a red scrawl over it (e.g. ) was scratched pre-regatta, after entries closed.
Social